minulý web SŠS (2003-2013)

Naposled vloženo

(19.06.2017) KP jednotlivců v blesku 2017
3.9.2017, Hostomice
(16.06.2017) Pankrác Cup 2017
19.9.-31.10.2017, Praha, švýc. syst.,7 kol 90m/40t + 30 min + 30s/tah
(13.06.2017) Memoriál Jaroslava Zadiny - Propozice
9.9.2017, Pečky, 61. ročník bleskového turnaje
(13.06.2017) Soutěže družstev SŠS - losovací schůze
17.9.2017, Praha - Strahov
(11.06.2017) Jiráskův memoriál - 29. ročník
5.-12.8.2017, Rakovník, švýc. syst.,9kol 2*90m/40t+30m+30s/tah
(22.05.2017) Školení trenérů 4. třídy a doškolení trenérů 3. třídy - Propozice
24.6.2017, Mladá Boleslav, Pořádá TMK SŠS
(21.05.2017) Šachový turnaj lvíčat 2017 - Propozice
10.6.2017, Kněževes u Rakovníka
(15.05.2017) Finálový turnaj KP mládeže - Propozice
24.-25.6.2017, Mladá Boleslav
(15.05.2017) Memoriál Břetislava Modra - 2. ročník
3.6.2017, Praha, švýc. syst., 7 kol - 2x15 min + 2s/tah
(14.05.2017) MČR dětí do osmi let - Výsledky
13.-14.5.2017, Malenovice
(10.05.2017) Mistrovství ČR dětí do osmi let 2017
13.-14.5.2017, Malenovice
(03.05.2017) 13. turnaj ŠŠ STAMAT - Propozice
13.5.2017, Benešov, Pro děti nar. 2002 a mladší, 9 kol, 2 x 15 minut
(03.05.2017) Školení a seminář rozhodčích 2. a 3. třídy
3.6.2017, Praha, pořádá Komise rozhodčích SŠS
(03.05.2017) Šachový festival Ústi nad Labem - 25. ročník
19.-21.5.2017, Ústí nad Labem, seriál 10 bleskových a rapid turnajů
(30.04.2017) Krajský přebor dětí do 8 let - Konečné pořadí
30.4.2017, Pravonín
(26.04.2017) Finálový turnaj KP mládeže - Postupy do finále KP mládeže 2017
24.-25.6.2017, Mladá Boleslav
(20.04.2017) Zápisy z jednání VV SŠS - Zápis ze 75. jednání VV SŠS
19.4.2017, Praha - Strahov
(12.04.2017) Velikonoční gambit – turnaj všech generací
15.4.2017, Praha, švýc. syst., 7 kol - 2*20 minut
(10.04.2017) 7. kolo RŽL SD - Propozice
6.5.2017, Český Brod, Memoriál prof. J. Pelikána
(07.04.2017) Turnaj v rapid šachu - 17. ročník
4.6.2017, Rakovník, švýc.systém, 9 kol - 2*20 minut

Nejbližší akce

24.-25.6.2017 Finálový turnaj KP mládeže , Mladá Boleslav
24.6.2017 Velká cena ŠK DP - UniCredit Blitz Open , Praha
série turnajů - bleskové a rapid
24.6.2017 Školení trenérů 4. třídy a doškolení trenérů 3. třídy , Mladá Boleslav
Pořádá TMK SŠS
1.-9.7.2017 O pohár města Klatov , Klatovy
Mezinárodní šachový festival
13.-30.7.2017 CZECH OPEN , Pardubice
28. ročník mezinárodního festivalu šachu a her
15.-22.7.2017 Mezinárodní šachová dovolená 2017 - 1. turnus , Praha
Série turnajů s mezinárodní účastí - vážné/rapid/blesk
22.-29.7.2017 Mezinárodní šachová dovolená 2017 - 2. turnus , Praha
Série turnajů s mezinárodní účastí - vážné/rapid/blesk
29.7.-5.8.2017 Mezinárodní šachová dovolená 2017 - 3. turnus , Praha
Série turnajů s mezinárodní účastí - vážné/rapid/blesk
4.-11.8.2017 OPEN Letní Praha , Praha
4. ročník mezinárodního šachového festivalu
5.-12.8.2017 Jiráskův memoriál - 29. ročník , Rakovník
švýc. syst.,9kol 2*90m/40t+30m+30s/tah
12.-19.8.2017 Olomoucké šachové léto , Olomouc
20. ročník mezinárodního šachového festivalu
26.8.-2.9.2017 Pohár města Říčany , Říčany
Hraje se jako KP mužů, žen, H20 a H18. B-turnaj jako KP D20, D18
3.9.2017 KP jednotlivců v blesku 2017 , Hostomice
9.9.2017 Memoriál Jaroslava Zadiny , Pečky
61. ročník bleskového turnaje
19.9.-31.10.2017 Pankrác Cup 2017 , Praha
švýc. syst.,7 kol 90m/40t + 30 min + 30s/tah

Partneři