Soutěže / 2012-2013 / Soutěže mládeže / Krajské soutěže mládeže

Krajský přebor v rapid šachu mládeže 2013

Jednotlivci, registrované děti nar. 1999 a ml.

Český Brod, 20.4.2013


    Podrobné výsledky na chess-results.com:

    Konečné pořadí:

    Poř.HDJménoRtgIrtgOddílNar. BodyBHm. BH. S-BFideRp
    HD14
    11 Vrecion Jiří18061766ŠK Řevnice19995,523,031,524,0023,01711
    22 Vystrčil Martin17581777Klub šachistů Říčany 192520005,521,029,022,2521,51621
    3 1Nová Michaela15221526Sokol Buštěhrad19995,023,030,520,7523,01683
    43 Horák Martin17641820Sokol Český Brod19995,021,530,521,2522,01630
    54 Rastočný Josef15310Šachklub města Dobrovice20005,021,028,517,7521,01646
    65 Zmátlík Tomáš12500TJ Auto Škoda Mladá Boleslav19995,017,020,513,5016,01401
    7 2Tajovská Martina15291499Sokol Buštěhrad19994,522,030,017,7521,01556
    86 Jarý Zbyněk14110Klub šachistů Říčany 192519994,519,026,013,2518,01536
    97 Homola Martin13980Sokol Český Brod20004,518,527,015,7516,51440
    108 Wagner Adam12500Sokol Brandýs nad Labem20004,518,025,514,7517,01429
    119 Helebrand František16101430TJ Spartak Vlašim19994,023,031,515,7521,01588
    1210 Šimák Roman12500ŠK KDJS Sedlčany19994,019,026,512,5016,01381
    1311 Vacek Adam12500DDM Sokol Nymburk20004,016,023,511,5014,01396
    1412 Šilhánek Martin11000TJ Jince19994,015,021,010,2513,51292
    1513 Civín Dominik15381600Šachový klub Zdice20003,522,530,514,5017,51420
    1614 Paukert Vojtěch12500ŠK Řevnice20003,522,529,511,7516,51460
    1715 Dubnička Augustín12500Šachklub města Dobrovice20003,521,028,012,7514,51269
    1816 Kronowetter Bořivoj12500DDM Symfonie Poděbrady20003,519,026,09,2513,51304
    1917 Feldstein Štěpán12500ŠK KDJS Sedlčany19993,517,023,57,0012,51232
    20 3Pokorná Jana13461346ŠK Rakovník19993,018,525,510,2514,51183
    2118 Šefčík Jiří12520Sokol Buštěhrad19993,016,524,06,5013,01254
    2219 Eliáš Jakub12500TJ Auto Škoda Mladá Boleslav20003,016,521,05,0013,01157
    2320 Popela Kryštof11000Klub šachistů Říčany 192520003,014,020,56,008,01121
    2421 Pelák Tomáš11000Klub šachistů Říčany 192520003,014,018,53,508,01093
    2522 Vošický David10000TJ Jince20003,013,519,06,508,01100
    2623 Jiroušek Tadeáš12500Klub šachistů Říčany 192520002,517,524,06,5013,51163
    2724 Čikovský Matěj12500Šachklub města Dobrovice20002,017,024,05,008,01068
    2825 Hora Lukáš11000DDM Sokol Nymburk20002,013,018,01,507,01017
    29 4Zemenová Veronika11000Klub šachistů Říčany 192520002,013,017,02,005,0978
    3026 Hupcej Voja11000Klub šachistů Říčany 192519991,515,019,50,756,5950
    3127 Pockley Jakub10000Klub šachistů Říčany 192520001,512,516,00,755,5863
    3228 Cepl Vojtěch10000DDM Sokol Nymburk20000,011,518,00,000,0329
    HD12
    1 1Přibylová Sofie14241433TJ Sokol Lány20026,020,529,025,0022,01594
    21 Varadi Ondřej13700Sokol Buštěhrad20015,521,030,021,5025,51524
    32 Hanzlík Adam13940ŠK Řevnice20015,022,030,520,5021,01468
    43 Žák Daniel13910Klub šachistů Říčany 192520025,021,529,520,2519,51489
    5 2Vilímová Julie14671548TJ Spartak Vlašim20025,021,528,519,5021,01448
    64 Havelka Jiří14951486ŠK Řevnice20014,520,028,016,5017,51378
    75 Havelka František12610ŠK Řevnice20024,520,026,014,0019,51385
    8 3Kocourková Klára12860ŠK KDJS Sedlčany20024,022,530,514,0020,01385
    96 Přichystal Šimon12500Klub šachistů Říčany 192520024,021,027,011,5016,01303
    107 Lang David12500Sokol Buštěhrad20024,019,527,514,0017,01291
    118 Kronowetter Aleš11000DDM Symfonie Poděbrady20024,019,024,010,7515,01279
    129 Mezera Matěj12500Sokol Buštěhrad20024,018,027,012,0016,01229
    1310 Dutý Šimon12500Šachklub města Dobrovice20014,017,525,512,0013,01241
    1411 Kučera Jan13480ŠK KDJS Sedlčany20014,017,023,510,0017,01260
    1512 Karpecki Jan12500ŠK Řevnice20013,520,028,012,0016,01227
    16 4Rosenbaumová Lea12500Šachový klub Zdice20023,019,527,510,5015,01202
    1713 Malý Lukáš11000Sokol Buštěhrad20013,018,525,09,0013,01173
    1814 Kubečka Matěj11000DDM Sokol Nymburk20013,016,022,57,0012,01117
    1915 Bičák Antonín10000ŠK Milovice20023,016,021,06,0012,01114
    20 5Synková Eliška10000AERO Odolena Voda20013,015,521,57,0013,01135
    2116 Gašparín Pavel11000Klub šachistů Říčany 192520013,014,022,06,0010,01104
    2217 Havlata Daniel11000Sokol Buštěhrad20023,014,019,04,009,01099
    2318 Zvolenský David10000TJ Jawa Brodce20023,014,018,04,007,01093
    2419 Doležal Karel11000DDM Symfonie Poděbrady20012,015,022,05,009,0977
    2520 Studzinski David11000Klub šachistů Říčany 192520022,014,018,52,007,01009
    2621 Toth Daniel10000Klub šachistů Říčany 192520012,012,016,01,004,0949
    2722 Trojan Kryštof11000Sokol Český Brod20021,015,019,50,005,0835
    2823 Bečvář Václav10000Nymburk20010,014,019,00,000,0293
    HD10
    11 Vojta Jakub1250 TJ Spartak Vlašim20056,521,028,025,0026,01601
    22 Škrabánek Matěj1253 DDM Sokol Nymburk20036,023,534,028,0024,51516
    33 Novotný Martin1250 DDM Symfonie Poděbrady20036,022,530,525,0026,01473
    44 Skýpala Ondřej1250 AERO Odolena Voda20055,523,031,522,0025,51402
    55 Němeček Pavel1250 DDM Symfonie Poděbrady20045,520,028,021,7520,01373
    6 1Pastrnková Kateřina1250 Klub šachistů Říčany 192520055,024,032,520,0023,01272
    76 Šulc Jakub1250 Šachklub města Dobrovice20035,023,030,518,5023,01337
    8 2Otrubová Kristýna1100 Klub šachistů Říčany 192520035,022,031,020,0022,01408
    97 Pinkas Jiří1250 TJ Auto Škoda Mladá Boleslav20035,021,027,018,0020,01287
    108 Nykodem Tomáš1100 Klub šachistů Říčany 192520035,020,029,018,0022,01408
    119 Heger Jan1250 Klub šachistů Říčany 192520035,019,527,517,5021,01301
    1210 Švejk Martin1100 Sokol Mladá Boleslav20045,019,026,516,0017,01308
    1311 Boháč Jaroslav1250 Sokol Český Brod20035,018,525,516,5017,01279
    1412 Koršinskij Nikolas1250 Sokol Buštěhrad20065,018,524,016,5015,01265
    1513 Harcuba Adam1100 TJ Auto Škoda Mladá Boleslav20034,522,031,017,7519,01252
    1614 Němeček Lukáš1250 DDM Symfonie Poděbrady20044,522,030,517,7520,01231
    1715 Kubíče Jakub1100 ŠK JOLY Lysá nad Labem20034,519,526,015,2517,01216
    1816 Ďuriš Matěj1100 ŠK JOLY Lysá nad Labem20044,518,526,014,7517,51238
    1917 Popovský Ondřej1250 Sokol Buštěhrad20044,022,030,014,5020,01186
    2018 Handl Petr1250 Šachový klub Zdice20044,021,529,513,0017,01186
    2119 Jiroušek Šimon1100 Klub šachistů Říčany 192520054,021,529,015,5019,01229
    2220 Mačok Martin1100 Klub šachistů Říčany 192520044,021,028,514,5015,01243
    2321 Kurek Pavel1250 Klub šachistů Říčany 192520034,020,527,513,0019,01171
    2422 Štěpán Vojtěch1250 TJ Jawa Brodce20034,020,029,014,0017,01200
    2523 Patočka David1100 Sokol Český Brod20034,020,028,514,0014,01207
    2624 Špringl Matěj1000 TJ Autoškoda MB20034,017,523,510,0017,01200
    2725 Šmejkal Jakub1000 TJ Jince20034,017,023,511,5014,01143
    2826 Döme Michal1100 ŠK JOLY Lysá nad Labem20034,016,523,511,5017,01221
    2927 Šinágl Matěj1250 ŠK Řevnice20044,016,521,58,5016,01143
    3028 Hybler David1100 Sokol Mladá Boleslav20034,016,022,09,5015,01150
    3129 Mojdl Kryštof1100 TJ Jawa Brodce20054,015,523,511,0013,01193
    3230 Koršinskij Marek1100 Sokol Buštěhrad20074,015,522,510,5013,01136
    3331 Hruban Oliver1100 SPORTOVNÍ KLUBY Slavoj Čáslav20053,521,029,512,7516,51136
    3432 Mošovský Jakub1250 Sokol Buštěhrad20053,520,529,512,2517,01121
    3533 Dudek Vojtěch1100 TJ Jawa Brodce20053,518,024,58,7513,51079
    3634 Němec Vít1100 TJ Jawa Brodce20043,516,023,07,7511,01071
    3735 Pešek Adam1000 ŠK Milovice20053,515,522,010,0013,51107
    3836 Karpecki Jiří1100 ŠK Řevnice20063,515,521,09,7514,01050
    39 3Kořenová Karolína1250 ŠO Figurka při ZŠ Sofie20043,021,530,010,0017,01093
    4037 Zemen Pavel1100 Klub šachistů Říčany 192520043,019,028,09,0011,01064
    4138 Řehák Pavel1000 ZŠ Sadská20033,019,026,09,5015,01079
    4239 Vitvar Lukáš1250 Klub šachistů Říčany 192520033,019,025,57,5015,01007
    4340 Matoušek Jan1000 ŠK Řevnice20043,018,026,59,0012,01057
    4441 Jančařík Jakub1100 ŠK JOLY Lysá nad Labem20043,018,026,09,5015,01036
    45 4Karpecká Marie1250 ŠK Řevnice20063,017,522,56,0013,01036
    4642 Brückner Marek1100 Sokol Brandýs nad Labem20033,017,024,07,0015,01086
    4743 Moulík Jakub1100 ŠK KDJS Sedlčany20043,017,023,56,5012,01093
    4844 Plechl Matěj1100 ŠK JOLY Lysá nad Labem20033,015,021,07,0012,01071
    49 5Homolová Veronika1100 Sokol Český Brod20043,014,521,57,0012,5993
    5045 Toth David1000 Klub šachistů Říčany 192520043,014,019,06,5010,01057
    5146 Kůstka Tadeáš1000 ŠO Figurka při ZŠ Sofie20063,013,518,55,008,01029
    5247 Vohralík Adam1000 ŠK Milovice20043,013,017,53,009,01007
    5348 Pergel Vojtěch1000 DDM Sokol Nymburk20043,011,517,04,508,01007
    5449 Höher Patrik1100 TJ Jawa Brodce20052,517,024,55,7511,0962
    5550 Valtr Jakub1100 ŠK JOLY Lysá nad Labem20032,516,022,56,2511,01012
    56 6Petényiová Katarína1000 ŠK Milovice20042,514,521,05,5010,5955
    5751 Rambousek Oleg1000 ŠK Milovice20032,512,516,51,757,5941
    5852 Uvíra Hynek1100 ŠK JOLY Lysá nad Labem20052,016,024,06,009,0963
    5953 Pekárek Lukáš1000 ZŠ Sadská20042,015,021,04,008,0913
    6054 Dlabal Jiří1000 Sokol Český Brod20042,015,020,53,507,0892
    6155 Čihák Radek1000 ŠK Milovice20042,014,520,55,509,0899
    6256 Dlabal Lukáš1000 Sokol Český Brod20062,013,519,01,505,0906
    6357 Čermák Richard1000 DDM Sokol Nymburk20052,013,018,01,006,0871
    6458 Bičák Michal1000 ŠK Milovice20042,011,017,02,505,0878
    6559 Hupcej Mikuláš1000 Klub šachistů Říčany 192520031,513,019,03,255,5856
    66 7Bucharová Leontýna1000 ZŠ Sadská20041,016,523,01,505,0741
    6760 Kořen Václav1000 ŠO Figurka při ZŠ Sofie20081,013,520,00,003,0741
    6861 Marek Martin1000 Sokol Český Brod20031,013,019,51,503,0350
    69 8Kyselová Markéta1000 Klub šachistů Říčany 192520050,012,517,50,000,0271
    7062 Němeček Adam1000 Sokol Český Brod20050,010,014,50,000,0250