Soutěže / 2016-2017 / Soutěže mládeže / Krajské soutěže mládeže / Jednotlivci / Krajský přebor mládeže

Finálový turnaj KP mládeže

Mladá Boleslav, 24.-25.6.2017


    Průběžné výsledky na chess-results.com
    Postupy do finále KP mládeže 2017
    aktualizováno 01.07.2017 12:43
    přímo postupující
    postupující ZK
    náhradník
    dívka
    divoká karta
    z jiné kategorie
    potvrzená účast
    přihlášen
    nezúčastní se
    PP Mistrovství Čech
    Z jiné kategorie:
    Věkem přísluší do mladší kategorie, ale splnil kritéria i pro starší kategorii
    Postupy:
    KP - přímý postup: krajský přeborník 2016, MČ - přímý postup na MČ 2017, MČR - postup na MČR 2017
    ELO - přímý postup podle LOK z 5.1.2017 nebo z 5.9.2016: kat. H16 - ELO>=1550, kat. H14 - ELO>=1400, ostatní kat.- jakékoliv ELO
    ELO:
    HD12-HD16 - ELO ČR pro praktický šach, HD10 - ELO ČR pro rapid šach
    č.LOKJménonar.OddílregionELOPostupÚčastPoznámka
    kategorie HD16
    41415 Mládek Richard 2002 TJ Spartak Vlašim SE 2166 ELO 1.2017, MČR NE *
    41593 Zvolenský David 2002 TJ Jawa Brodce SE 1934 ELO 1.2017, KP H16, MČ NE *
    36584 Voříšek Jakub 2003 TJ Spartak Vlašim SE 1899 ELO 1.2017, MČR NE *
    39766 Novotný Martin 2003 DDM Symfonie Poděbrady SD 1775 ELO 1.2017, MČR NE
    1 41441 Štěpán Vojtěch 2003 TJ Jawa Brodce SE 1710 ELO 1.2017 PR
    2 36013 Škrabánek Matěj 2003 DDM Symfonie Poděbrady SD 1631 ELO 1.2017 PR
    38731 Mezera Matěj 2002 Sokol Buštěhrad SB 1607 ELO 1.2017 NE
    3 39709 Šulc Jakub 2003 Šachklub města Dobrovice, z.s. SC 1594 ELO 1.2017 PR
    4 36245 Kurek Pavel 2003 Klub šachistů Říčany 1925 SE 1591 ELO 1.2017 PR
    5 42692 Beneš Matěj 2003 Šachový klub Velvary SB 1474 ELO 1.2017 PR
    6 38596 Kovářík Vojtěch 2002 Šachový klub Příbram-Baník SA 1604 ZK 1 PR
    7 38597 Šmejkal Jakub 2003 TJ Jince SA 1015 ZK 2 PR
    8 36589 Havelka František 2002 ŠK Řevnice SB 1437 ZK 1 PR
    9 36636 Lang David 2002 Sokol Buštěhrad SB 1568 ZK 2 PR
    10 40906 Harcuba Adam 2003 TJ Auto Škoda Mladá Boleslav SC 1506 ZK 1 PR
    11 39149 Maronczak Jiří 2002 Sokol Mladá Boleslav SC 1283 ZK 2 PR
    12 41378 Döme Michal 2003 ŠK JOLY Lysá nad Labem SD 1472 ZK 1 PR
    13 39112 Kubíče Jakub 2003 ŠK JOLY Lysá nad Labem SD 1512 ZK 2 PR
    14 36269 Ježek Stanislav 2002 ŠK Český Brod SD 1261 ZK 3 PR
    15 38383 Heger Jan 2003 Klub šachistů Říčany 1925 SE 1408 ZK 1 PR
    16 39398 Zeman Lukáš 2003 TJ Spartak Vlašim SE 1446 ZK 2 PR
    17 37392 Vitvar Lukáš 2003 Klub šachistů Říčany 1925 SE 1173 ZK 3 PR
    18 40886 Lhotský František 2002 Sokol Buštěhrad SB 1248 N PR
    19 44770 Pechánek Kryštof 2002 ŠK Spartak Čelákovice SD 1219 N PR
    20 36067 Hrdlička Jan 2002 SK DDM Slaný SB 1303 DK KM 1 PR
    21 42187 Strnad Michael 2003 Klub šachistů Říčany 1925 SE 1238 DK KM 2 PR
    22 DK P 1
    23 41662 Špringl Matěj 2003 TJ Auto Škoda Mladá Boleslav SC 1375 DK P 2 PR
    24 43346 Bartošová Hana 2002 Klub šachistů Říčany 1925 SE 1577 D PR
    25 46912 Rytířová Zuzana 2003 TJ Auto Škoda Mladá Boleslav SC 1000 D PR
    kategorie HD14
    1 38642 Švejk Martin 2004 Sokol Mladá Boleslav SC 1858 ELO 1.2017, KP H14 PR
    41444 Dudek Vojtěch 2005 TJ Jawa Brodce SE 1849 ELO 1.2017, MČR NE *
    38405 Vojta Jakub 2005 TJ Spartak Vlašim SE 1827 ELO 1.2017, MČR NE *
    37553 Skýpala Ondřej 2005 TJ AERO Odolena Voda SC 1721 ELO 1.2017, MČR NE *
    2 39764 Němeček Lukáš 2004 DDM Symfonie Poděbrady SD 1714 ELO 1.2017 PR
    3 38380 Mačok Martin 2004 Klub šachistů Říčany 1925 SE 1549 ELO 1.2017 PR
    4 39412 Popovský Ondřej 2004 Sokol Buštěhrad SB 1541 ELO 1.2017 PR
    5 38179 Moulík Jakub 2004 TJ Spartak Vlašim SE 1541 ELO 1.2017 PR
    6 39524 Vasilev Dan 2005 TJ Jawa Brodce SE 1510 ELO 1.2017 PR
    7 39765 Němeček Pavel 2004 DDM Symfonie Poděbrady SD 1493 ELO 9.2016 PR
    8 42784 Jelínek Oliver 2004 ŠK Řevnice SB 1443 ELO 1.2017 PR
    9 40827 Bartoš Václav 2004 Klub šachistů Říčany 1925 SE 1433 ELO 1.2017 PR
    10 44042 Kořínek Jáchym 2005 Šachklub města Dobrovice, z.s. SC 1413 ELO 1.2017 PR
    11 37400 Jiroušek Šimon 2005 Klub šachistů Říčany 1925 SE 1406 ELO 1.2017 PR
    12 44839 Křížek Kryštof 2004 TJ Spartak Vlašim SE 1405 ELO 1.2017 PR
    47773 Španěl Benedikt 2005 Šachový klub při MĚÚ Hostomice SA ZK 1 NE *
    13 41815 Králík Kristián 2004 Šachový klub Příbram-Baník SA 1000 ZK 2 PR
    14 38542 Handl Petr 2004 Šachový klub Zdice SB 1326 ZK 1 PR
    42380 Kubín Lukáš 2004 Sokol Buštěhrad SB 1264 ZK 2 NE
    15 46303 Podlipský Petr 2005 Sokol Mladá Boleslav SC 1251 ZK 2 PR
    16 40920 Laštovka Ondřej 2004 DDM Symfonie Poděbrady SD 1540 ZK 1 PR
    17 39648 Rubeš Vojtěch 2004 ŠK Spartak Čelákovice SD 1215 ZK 2 PR
    18 38655 Filip Štěpán 2005 TJ Spartak Vlašim SE 1295 ZK 1 PR
    19 37381 Zemen Pavel 2004 Klub šachistů Říčany 1925 SE 1498 ZK 2 PR
    20 43891 Pravda Petr 2005 Klub šachistů Říčany 1925 SE 1292 ZK 3 PR
    21 44765 Sedmihradský Martin 2005 ŠK Spartak Čelákovice SD 1057 N PR
    22 39098 Mošovský Jakub 2005 Sokol Buštěhrad SB 1390 N PR
    23 39399 Vopálka Filip 2005 TJ Spartak Vlašim SE 1251 N PR
    24 44830 Hadrava Lukáš 2005 Sokol Buštěhrad SB 1245 N PR
    25 44828 Tvaroh Vítězslav 2005 Sokol Buštěhrad SB 1191 N PR
    26 42766 Hampl David 2005 Klub šachistů Říčany 1925 SE 1356 DK KM 1 PR
    27 43868 Jelínek František 2005 TJ Spartak Vlašim SE 1340 DK KM 2 PR
    28 45163 Holubec Matěj 2005 Sokol Bakov nad Jizerou SC 1082 DK P 1 PR
    29 46910 Vávra Adam 2004 TJ Auto Škoda Mladá Boleslav SC 1000 DK P 2 PR
    30 41615 Strnadová Monika 2005 Klub šachistů Říčany 1925 SE 1377 D PR
    31 46263 Steinová Kamila 2004 Šachová škola STAMAT, z.s. SE 1239 D PR
    32 41744 Kováříková Eliška 2004 Šachový klub Příbram-Baník SA 1122 D PR
    33 47198 Nováková Kamila 2005 Sokol Buštěhrad SB 1093 D PR
    34 46613 Vodičková Gabriela 2005 Klub šachistů Říčany 1925 SE 1000 D PR
    kategorie HD12
    1 42141 Pecka Jan 2006 Sokol Brandýs nad Labem SC 1451 ELO 1.2017 PR
    40041 Šmolík Jáchym 2007 Klub šachistů Říčany 1925 SE 1442 ELO 1.2017, MČR NE *
    2 42788 Pešek Antonín 2007 ŠK Milovice SD 1266 KP H10 PR
    3 44348 Vrátil Tomáš 2006 Sokol Brandýs nad Labem SC 1259 ELO 1.2017 PR
    4 42110 Beran Jakub 2006 Sokol Bakov nad Jizerou SC 1214 ELO 1.2017, KP H12 PR
    5 43672 Červenka Tadeáš 2007 TJ Jince SA 1026 ZK 1 PR
    47774 Nodl Filip 2007 Šachový klub při MĚÚ Hostomice SA 1000 ZK 2 NE *
    6 44529 Čuvala Tibor 2006 Šachový klub Zdice SB 1240 ZK 1 PR
    7 42694 Tutr Tomáš 2007 Šachový klub Velvary SB 1149 ZK 2 PR
    8 39406 Karpecki Jiří 2006 ŠK Řevnice SB 1021 ZK 3 PR
    9 43196 Novotný František 2006 Sokol Buštěhrad SB 1144 ZK 4 PR
    10 41126 Šťastný Šimon 2006 Sokol Bakov nad Jizerou SC 1030 ZK 2 PR
    41125 Švejdar Petr 2006 Sokol Bakov nad Jizerou SC 1173 ZK 3 NE *
    11 42713 Seidl Jan 2007 TJ Kralupy nad Vltavou SC 1152 ZK 1 PR
    41818 Šelder Stanislav 2006 TJ Auto Škoda Mladá Boleslav SC 1075 ZK 4 NE
    12 44763 Kubíček Daniel 2006 ŠK Spartak Čelákovice SD 1104 ZK 1 PR
    13 44255 Dejmek Tomáš 2007 DDM Kolín SD 1250 ZK 2 PR
    45650 Cháma Vojtěch 2006 DDM Kolín SD 1100 ZK 3 NE *
    45800 Škoda Pavel 2006 Šachový klub Rožďalovice SD 1088 ZK 4 NE *
    14 44512 Čermák Filip 2007 ŠK Medvědi Zvole SE 1186 ZK 1 PR
    15 44841 Veselý Jan 2007 TJ Spartak Vlašim SE 1209 ZK 2 PR
    16 43870 Slavík Adam 2006 TJ Spartak Vlašim SE 1110 ZK 3 PR
    17 43453 Vopálka Vojtěch 2007 TJ Spartak Vlašim SE 1088 ZK 4 PR
    18 46538 Svoboda Jan 2007 Šachová škola STAMAT, z.s. SE 1250 N PR
    19 44736 Laniak Marek 2006 ŠK Milovice SD 1160 N PR
    20 44798 Beaufort Oliver 2007 ŠK Řevnice SB 1100 N PR
    21 44168 Cába Adam 2007 Sokol Buštěhrad SB 1093 N PR
    22 44760 Němec Jáchym 2008 Klub šachistů Říčany 1925 SE 1363 DK KM 1 PR
    23 33654 Burda Jakub 2006 T.J. Sokol Mšeno - šachový oddíl SC 1044 DK KM 2 PR
    24 43533 Horna Kryštof 2007 TJ Auto Škoda Mladá Boleslav SC 1007 DK P 1 PR
    25 DK P 2
    26 44855 Šmejkalová Nicol 2006 TJ Jince SA 1167 D PR
    27 43892 Pravdová Tereza 2007 Klub šachistů Říčany 1925 SE 1101 D PR
    28 44792 Šubrtová Eva 2006 ŠK Milovice SD 1100 D PR
    29 42364 Havelková Anežka 2006 TJ Kavalier Sázava z.s. SD 1084 D PR
    30 43866 Slavíková Nikol 2006 ŠK MDDM Úvaly SD 1081 D PR
    31 42249 Řepková Michaela 2006 SK DDM Slaný SB 1061 D PR
    32 42915 Jandová Zuzana 2006 ŠK Spartak Čelákovice SD 1057 D PR
    33 45661 Glasbergerová Lucie 2006 Klub šachistů Říčany 1925 SE 1038 D PR
    34 40919 Lísková Tereza 2006 TJ Jince SA 1025 D PR
    35 38613 Karpecká Marie 2006 ŠK Řevnice SB 1018 D PR
    36 43195 Mehesová Veronika 2006 Sokol Buštěhrad SB 1003 D PR
    37 44833 Paterová Lucie 2006 Sokol Brandýs nad Labem SC 1000 D PR
    kategorie HD10
    44760 Němec Jáchym 2008 Klub šachistů Říčany 1925 SE 2073 NE hraje H14
    1 45366 Barták Josef 2009 ŠK Řevnice SB 1644 PR
    44162 Švarc Kryštof 2009 Sokol Buštěhrad SB 1389 MČR NE
    2 45341 Pressler Tobias 2008 Klub šachistů Říčany 1925 SE 1368 PR
    3 44764 Sedmihradský Tomáš 2008 ŠK Spartak Čelákovice SD 1319 KP H8, MČ PR
    4 44678 Mlýnek Jakub 2010 TJ Jawa Brodce SE 1288 PR
    5 44652 Budoš Adam 2008 Šachový klub Příbram-Baník SA 0 ZK 1 PR
    47684 Flíček Vojtěch 2008 Šachový klub Příbram-Baník SA 0 ZK 2 NE *
    6 46189 Šteňo Patrik 2008 ŠK Řevnice SB 1282 ZK 1 PR
    7 45501 Kučera Matěj 2008 Sokol Buštěhrad SB 1144 ZK 2 PR
    46626 Vyšinský Otakar 2008 ŠK Řevnice SB 1273 ZK 3 NE
    8 45498 Hrubý Filip 2009 Sokol Buštěhrad SB 1105 ZK 4 PR
    9 45471 Kohm Patrik 2009 Šachový klub Velvary SB 0 ZK 5 PR
    10 46168 Stejný Michal 2008 Sokol Brandýs nad Labem SC 1142 ZK 1 PR
    11 46023 Langmaier Michal 2009 TJ Kralupy nad Vltavou SC 1150 ZK 2 PR
    12 47722 Krkoška Matyáš 2008 Šachklub města Dobrovice, z.s. SC 0 ZK 3 PR
    13 46724 Ocelák David 2009 ŠK JOLY Lysá nad Labem SD 1075 ZK 1 PR
    14 45730 Hock Daniel 2010 ŠK Milovice SD 1073 ZK 2 PR
    47753 Čížek Petr 2009 DDM Symfonie Poděbrady SD 0 ZK 3 NE
    15 46264 Stein Michael 2009 Šachová škola STAMAT, z.s. SE 1053 ZK 1 PR
    16 46536 Křivánek Dalibor 2008 Šachová škola STAMAT, z.s. SE 1116 ZK 2 PR
    17 45439 Štěpánek Ondřej 2008 TJ Kavalier Sázava z.s. SE 1100 ZK 3 PR
    18 46420 Síleš Jan 2009 Klub šachistů Říčany 1925 SE 1044 ZK 4 PR
    44327 Zeman Matěj 2009 Šachový klub KDJS Sedlčany, z.s. SE 1105 ZK 5 NE *
    19 43152 Mráz Václav 2008 Klub šachistů Říčany 1925 SE 1100 ZK 6 PR
    20 46195 Rankin Filip 2008 ŠK Řevnice SB 0 PR
    21 47840 Bittner Radim 2008 TJ Auto Škoda Mladá Boleslav SC 1000 PN PR
    22 47725 Mrázek Adam 2008 DDM Symfonie Poděbrady SD 0 N PR
    23 47587 Topenčík Bruno 2010 ŠK Milovice SD 1114 DKKM PR
    24 47754 Gott Adam 2008 DDM Symfonie Poděbrady SD 0 DKKM PR
    25 47723 Kos Patrik 2009 Šachklub města Dobrovice, z.s. SC 0 DK P 1 PR
    26 47840 Bittner Radim 2008 TJ Auto Škoda Mladá Boleslav SC DK P 2 PR
    27 43869 Slavíková Barbora 2008 TJ Spartak Vlašim SE 1342 D PR
    28 44761 Myšková Veronika 2008 Klub šachistů Říčany 1925 SE 1188 D PR
    29 45656 Šturmová Tereza 2008 DDM Kolín 1100 D PR
    30 46773 Zelenková Alice 2008 Klub šachistů Říčany 1925 SE 1086 D PR
    31 45550 Panušková Eva 2008 TJ Kavalier Sázava z.s. SD 1033 D PR