Soutěže / 2016-2017 / Soutěže mládeže / Republikové soutěže mládeže / Jednotlivci

Mistrovství Čech mládeže do šestnácti let 2016

Harrachov, 22.-29.10.2016


    Podrobné výsledky na chess-results.com
    Konečné pořadí
    H - pořadí v kategorii chlapců, D - pořadí v kategorii dívek
    Poř.HDJménoRtgKlubBodyBH.BH.Rp
    HD12
    11Hák David1754ŠACHklub Tábor20067,043,555,01776
    22Mach Petr1632Sokol Praha-Kobylisy20057,041,052,01754
    33Jareš Michal1630ŠS Železné hory20056,540,552,01660
    44Koršinskij Marek1480SK OAZA Praha20076,540,552,01691
    55Dudek Vojtěch1538TJ Jawa Brodce20056,540,549,01676
    66Jun Rudolf1796TJ CHS Chotěboř20056,540,051,01696
    77Hlavina Matouš1577Sokol Nebušice20066,539,551,01661
    88Rokoš Filip1772ŠK ORTEX Hradec Králové, z.s.20056,539,550,01680
    99Kůsa Jakub1738Karlovarský šachklub Tietz20056,539,050,01643
    1010Flajšman Petr1530ŠK Dvorec20056,538,048,01620
    1111Rousek Jan1636Unichess20056,039,551,01621
    1212Ret Adam Josef15482222 ŠK Polabiny, z.s.20056,035,546,51507
    1313Růžička Filip1544ŠK Dopravní podnik Praha20056,034,044,51534
    1414Koršinskij Nikolas1489SK OAZA Praha20065,538,549,01495
    1515Husa Daniel1728Unichess20055,536,547,01533
    1616Bauer Jan1562Šachová akademie VŠTE20055,536,547,01451
    1717Procházka Vojtěch1475Unichess20065,536,046,01459
    1818Švanda Adam1469TJ Štefanydes Polička20055,534,544,51479
    1919Brůna Matouš1288TJ Desko Liberec20055,534,544,01501
    2020Juchelka Marek13972222 ŠK Polabiny, z.s.20065,534,044,01420
    2121Půlpán Ondřej13412222 ŠK Polabiny, z.s.20055,534,043,01435
    2222Drašnar Lukáš1523ŠK Nové Město nad Metují, z.s.20055,533,543,01374
    2323Stejskal Michal1375TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší20065,533,542,51411
    2424Werner Hong Quan Dan1458ŠK Spartak Ústí nad Labem20075,530,038,51312
    2525Měřínský Václav1373ŠACHklub Tábor20055,038,048,01483
    2626Pilař Vít15002222 ŠK Polabiny, z.s.20065,036,547,51447
    2727Pecka Jan1431Sokol Brandýs nad Labem20065,035,545,01388
    2828Kořínek Jáchym1449Šachklub města Dobrovice, z.s.20055,034,543,01390
    2929Dunda Andrej1191ŠK Slavoj Litoměřice, o.s.20055,033,040,51404
    3030Reschel Jan1258ŠK DDM Třebechovice pod Orebem20065,032,041,51370
    311Marešová Michaela1345ŠK 64 Plzeň20055,031,038,51339
    3231Habenicht Martin16751. Novoborský ŠK20055,029,539,01309
    332Šťastná Martina1443Šachová akademie VŠTE20055,027,034,51272
    3432Ďuriančík Michal1291ŠK Svitavy20065,026,536,51271
    3533Langmajer Jan1365ŠK 64 Plzeň20054,535,044,51367
    363Starikova Vassilina1192ŠK Praha-Smíchov20054,534,544,01414
    3734Václavík Jan1461ŠK Teplice20064,534,044,51357
    384Strnadová Monika1288Klub šachistů Říčany 192520054,534,043,01361
    3935Jiroušek Šimon1427Klub šachistů Říčany 192520054,534,043,01380
    4036Bárta David1186QCC České Budějovice20084,533,542,51384
    4137Hampl David1398Klub šachistů Říčany 192520054,533,042,01333
    4238Matějíček Vojtěch1260ŠK Sokol Klatovy20054,531,541,01357
    4339Rous Dominik1265ŠK PORG Praha20064,530,038,01270
    4440Stoček Martin14392222 ŠK Polabiny, z.s.20064,530,038,01259
    4541Chmelík Benedikt1414ŠACHklub Písek20064,528,036,01174
    4642Beran Jakub1429Sokol Bakov nad Jizerou20064,526,534,51202
    475Pejřimovská Viola Ruby1331TJ CHS Chotěboř20064,523,030,51200
    486Třasáková Adéla10972222 ŠK Polabiny, z.s.20064,034,545,01361
    497Nováková Barbora1186ŠK Tachov20064,034,042,01352
    508Žilavá Anežka1137ŠACHklub Tábor20054,032,040,51271
    5143Skoumal Daniel1294Unichess20054,031,541,01333
    5244Kotál Vít1442Šachový oddíl Hraničář Horní Stropn20054,030,540,51314
    5345Vojíř Václav1096ŠK Spartak Chodov20054,030,538,51275
    5446Hauser Matthias1359TJ Desko Liberec20064,030,038,51251
    5547Hruška Adam1383Sokol Nebušice20054,029,537,51205
    5648Peroutka Šimon1254TJ Sokol Údlice20054,029,037,01268
    5749Gloser Tomáš1263ŠK Lípa20064,028,536,51244
    5850Golka Dalibor1081ŠK ORTEX Hradec Králové, z.s.20054,027,535,01186
    5951Svačina Tobiáš1232SK OAZA Praha20064,025,032,01114
    609Havelková Beáta1083QCC České Budějovice20074,023,030,01178
    6110Šulcová Tereza11672222 ŠK Polabiny, z.s.20063,532,041,01327
    6252Mošovský Jakub1194Sokol Buštěhrad20053,529,536,51275
    6311Jirotová Eliška1076Klub šachistů Štětí20063,529,036,01194
    6453Čuvala Tibor1231ŠK Zdice20063,528,536,51241
    6554Vrátil Tomáš1287Sokol Brandýs nad Labem20063,528,536,51232
    6612Semová Lada1113ŠK Teplice20053,525,532,51102
    6713Hosová Sandra1143Sokol Nebušice20063,522,028,51119
    6855Tegda Jindřich1122Karlovarský šachklub Tietz20053,032,540,51174
    6956Pešek Antonín1108ŠK Milovice20073,030,037,51184
    7057Jusko Jindřich1000SK Děčín20073,028,535,51130
    7114Zemanová Nikola1071ŠACHklub Tábor20063,026,533,51124
    7215Rolinková Adéla1196Šachový oddíl Hraničář Horní Stropn20073,022,029,5988
    7316Marková Karolína1100Šachy Štěpán20062,527,035,51092
    7458Šulc Jiří1124ŠO Hlinsko20052,526,532,51085
    7517Vlachynská Lilian1000SK OAZA Praha20052,522,529,5988
    7659Špriňar Michal1111ŠŠPM Lipky HK20072,028,036,5979
    7760Pešek Martin Jakub1083ŠO Hlinsko20072,020,025,0934
    7818Příhodová Petra1000ŠŠPM Lipky HK20051,522,028,5890
    7919Holásková Markéta1221ŠK Ústí nad Orlicí, z.s.20051,520,027,5856
    8020Folková Markéta1100SK Petřín Plzeň20061,024,531,0920
    HD14
    11Stinka Jakub2010ŠACHklub Písek20037,539,049,01978
    22Špreňar Petr1901ŠK Karlovy Vary20037,037,048,01912
    33Martirosyan Ara1864ŠK Aurora-šach. škola Anatolije Kar20036,541,553,51887
    44Nagy Ladislav1888QCC České Budějovice20036,539,549,51818
    55Novotný Martin1863DDM Symfonie Poděbrady20036,038,049,01714
    66Hejsek Lukáš1670TJ Bohemians Praha20046,037,548,01799
    77Nechutný Michal1673SK Petřín Plzeň20036,036,046,01658
    88Šmíd Pavel1512ŠK Spartak Ústí nad Labem20036,035,044,01726
    99Hosnedl Matyáš1586Šachová akademie VŠTE20046,031,040,51618
    1010Kurek Pavel1397Klub šachistů Říčany 192520035,534,543,51676
    1111Hložek David1744ŠK 64 Plzeň20035,534,043,51644
    1212Hrbek Tomáš1630ŠK Praha-Smíchov20045,532,543,51638
    1313Polanský Adam Luboš1887ŠK Spartak Ústí nad Labem20035,532,542,51595
    1414Škrabánek Matěj1650DDM Symfonie Poděbrady20035,529,538,01526
    1515Škoda Jiří1587SK Petřín Plzeň20035,529,537,51429
    1616Zeman Daniel1622TJ Štefanydes Polička20035,039,550,51715
    1717Hurtík Matěj12051. Novoborský ŠK20045,036,546,51640
    1818Placer Sebastian1464QCC České Budějovice20045,036,046,51693
    1919Novotný Ondřej1583ŠO Hlinsko20035,036,045,01627
    2020Reljič Michael1739ŠK Sokol Vyšehrad20035,035,045,51635
    2121Ranný Lukáš1499ŠK ORTEX Hradec Králové, z.s.20035,035,041,51618
    2222Fojt Petr1564ŠK AD Jičín20035,034,545,01628
    2323Žejdlík Erik14902222 ŠK Polabiny, z.s.20035,033,043,51592
    241Otrubová Kristýna1649Klub šachistů Říčany 192520035,033,042,01519
    2524Sucharda Tomáš1685ŠK ORTEX Hradec Králové, z.s.20035,033,042,01543
    2625Ročňák Michal1632ŠO Hlinsko20035,032,541,01546
    2726Janouch Jáchym Štěpán1588ŠK AD Jičín20045,030,038,01420
    2827Jiroušek Jan17332222 ŠK Polabiny, z.s.20045,029,538,51487
    2928Šeterle Matěj1522ŠK 64 Plzeň20034,538,547,51583
    3029Pavlíček Lukáš1530TJ Štefanydes Polička20034,535,045,51625
    3130Šulc Jakub1445Šachklub města Dobrovice, z.s.20034,533,042,01588
    3231Pražák Viktor1269ŠK Lípa20044,532,541,01555
    332Rolinková Lucie1462Šachový oddíl Hraničář Horní Stropn20044,530,538,51444
    3426Balín Daniel1593ŠK Spartak Ústí nad Labem20034,530,038,51442
    353Málková Adriana1432ŠK 64 Plzeň20044,530,038,51572
    3627Švejk Martin1577Sokol Mladá Boleslav20044,529,036,51478
    3728Zdechovský Tobiáš1711ŠK Lípa20044,528,536,51403
    3829Mačok Martin1371Klub šachistů Říčany 192520044,035,546,51574
    3930Popovský Ondřej1434Sokol Buštěhrad20044,032,040,01403
    4031Šťastný Jakub1497ŠK Střelnice Kadaň20044,031,539,01370
    414Holásková Veronika1125ŠK Ústí nad Orlicí, z.s.20034,027,535,01363
    4232Kříž Ondřej1119ŠK Sokol Vyšehrad20044,019,026,01237
    4333Křížek Kryštof1447TJ Spartak Vlašim20043,536,045,51516
    4434Heger Jan1407Klub šachistů Říčany 192520033,531,040,01391
    4535Beer Jiří1440ŠK Karlovy Vary20033,531,038,51387
    4636Němeček Pavel1491DDM Symfonie Poděbrady20043,529,037,01285
    4737Kačírek Jakub1394TJ Sokol Teplá20043,528,537,01403
    485Pilná Jitka12772222 ŠK Polabiny, z.s.20033,528,033,51367
    4938Dolejš Jakub1524Sokol Praha-Kobylisy20043,527,536,01320
    5039Podrazký Jan1242TJ Jiskra Tanvald20033,527,535,01319
    5140Sichrovský Tomáš12121. Novoborský ŠK20043,527,034,01308
    526Hušková Agáta1405TJ Desko Liberec20043,525,033,01239
    5341Fuciman Ondřej1419ŠK Veselí n.L.20033,034,043,01473
    5442Kubíče Jakub1476ŠK JOLY Lysá nad Labem20033,029,536,51262
    5543Jícha Vojtěch1228Sokol Praha-Kobylisy20033,026,532,51193
    567Trejbalová Eva1060ŠK 64 Plzeň20033,024,030,51168
    578Málková Barbora1116TJ Lanškroun20043,023,528,51127
    5844Rýgl Jakub1000TJ Desko Liberec20042,024,529,5938
    599Marková Kateřina1000Šachy Štěpán20041,021,027,5468
    HD16
    11Viták Jiří1925TJ Desko Liberec20017,538,049,02142
    22Půlpán Matěj19242222 ŠK Polabiny, z.s.20017,037,549,02062
    33Říha Vojtěch1954ŠO Hlinsko20026,540,552,52058
    44Zeman Matyáš2050Šachový oddíl Hraničář Horní Stropn20016,537,047,01956
    55Otruba Marek1904Klub šachistů Říčany 192520016,040,049,51971
    61Němcová Karin1810SK OAZA Praha20026,037,548,51962
    76Žižka Petr1864TJ Bohemians Praha20016,037,045,01942
    87Černý David1916TJ Hronov20016,036,547,01965
    98Buločkin Martin19342222 ŠK Polabiny, z.s.20026,036,046,01926
    109Voříšek Jakub1698TJ Spartak Vlašim20036,033,543,51958
    1110Pavelka Hubert Jan2002ŠK Spartak Ústí nad Labem20015,538,548,51823
    1211Gloser David1820ŠK Lípa20025,537,047,51951
    1312Bystrickiy Daniil1896ŠK Aurora-šach. škola Anatolije Kar20025,537,047,51874
    1413Zvolenský David1745TJ Jawa Brodce20025,535,546,01837
    1514Haase Pavel1980ŠK PORG Praha20025,535,545,51857
    1615Staněk Ondřej1831TJ Bohemians Praha20015,535,043,51775
    1716Horák Jan1660TJ Štefanydes Polička20015,534,544,01950
    1817Paulus Václav17121. Novoborský ŠK20015,532,540,01910
    1918Gorbunov Artemiy1802ŠK Aurora-šach. škola Anatolije Kar20015,530,539,51670
    2019Sýkora Marek1966TJ Desko Liberec20025,039,050,51886
    2120Mládek Richard2055TJ Spartak Vlašim20025,038,050,01888
    2221Ludvík Tomáš19522222 ŠK Polabiny, z.s.20025,036,548,51832
    2322Kozbert Tomáš1771TJ Bohemians Praha20015,036,546,51814
    2423Havelka Jonáš1619Šachová akademie VŠTE20015,036,045,01836
    2524Hofman Kryštof17581. Novoborský ŠK20045,035,543,51789
    2625Špička Jan1890ŠK Karlovy Vary20015,034,543,51735
    2726Šolc Filip1980TJ Slavia Hradec Králové20015,034,044,01728
    2827Kašpar Lukáš1734ŠK Dvorec20025,033,543,01740
    292Vilímová Julie1861Klub šachistů Říčany 192520025,033,542,01656
    3028Kupsa Matěj1719TJ Lanškroun20015,032,041,51791
    3129Holásek Vojtěch1659ŠK Ústí nad Orlicí, z.s.20015,027,035,01626
    323Koubová Anna Marie1822Unichess20034,533,041,51669
    3330Flajšman Pavel1717ŠK Dvorec20024,532,041,01770
    3431Vojta Jakub1788TJ Spartak Vlašim20054,532,041,01654
    3532Pelnář Jan1792Sokol Domažlice20014,532,040,51688
    3633Píše Jiří1526ŠK Ústí nad Orlicí, z.s.20014,531,540,51737
    3734Pravda Kryštof1801Sokol Praha-Kobylisy20024,531,039,51671
    384Šmajzrová Veronika1444ŠK Ústí nad Orlicí, z.s.20014,530,538,51640
    3935Kovářík Vojtěch1353ŠK Příbram-Baník20024,529,537,51670
    4036Soukup Jiří1691Sokol Buštěhrad20014,528,536,51585
    4137Cach Ondřej17432222 ŠK Polabiny, z.s.20014,527,034,51456
    4238Piskač Marek1767ŠK Teplice20014,035,545,51664
    4339Srba Stanislav1748ŠK Spartak Chodov20024,033,042,51617
    4440Havelka Jiří1743ŠK Řevnice20014,031,040,51491
    455Vítová Anna1707ŠK AD Jičín20014,030,038,01628
    4641Lajbl Jan1646ŠK AD Jičín20024,029,539,01522
    476Bartošová Hana1428Klub šachistů Říčany 192520024,029,537,01598
    4842Škuthan Radek1383ŠK Teplice20024,029,537,01623
    4943Molkanov Oleg1943Sokol Praha-Kobylisy20014,028,536,01508
    5044Rolinek Dominik1904Šachový oddíl Hraničář Horní Stropn20014,027,535,51475
    5145Randák Richard1542ŠK Spartak Chodov20024,026,536,01516
    527Encinas Michelle Diane1309ŠK Sokol Vyšehrad20024,024,030,51523
    538Rosenbaumová Lea1528ŠK Zdice20023,533,543,01692
    549Postránecká Zuzana1178ŠK Sokol Vyšehrad20023,531,040,01612
    5544Frk Lukáš1403DDM Praha 620023,527,035,51508
    5645Sivák Lukáš1403TJ Bižuterie Jablonec n.Nisou20013,526,534,01402
    5746Čelovský Jan1395Sokol Praha-Kobylisy20013,523,531,51399
    5847Mašek Daniel1279SK Děčín20023,030,537,51421
    5910Lorencová Michaela1437Šachová akademie VŠTE20023,028,535,51415
    6048Rýdl Jan1328ŠK AD Jičín20013,026,032,01417
    6111Gabrielová Markéta1344TJ Auto Škoda Mladá Boleslav20013,025,533,01392
    6249Macháček Oldřich1410ŠK Libštát20023,025,532,51394
    6350Klabeneš Petr1332TJ CHS Chotěboř20023,025,031,51442
    6412Kalousová Julie1413TJ Lanškroun20023,024,532,01344
    6513Králová Gabriela1207TJ Sokol Zaječice20023,024,530,51320
    6651Šustr Martin1474ŠACHklub Tábor20023,021,529,01224
    6714Vašková Marie1380ŠO Hlinsko20022,524,532,01316
    6815Kurčíková Monika1435ŠK Spartak Chodov20012,025,032,51193
    6916Langmajerová Jana1279ŠK 64 Plzeň20022,024,031,51294