Soutěže / 2016-2017 / Soutěže mládeže / Republikové soutěže mládeže / Jednotlivci

Mistrovství Čech mládeže do deseti let 2016

Harrachov, 15.-20.11.2016


    Podrobné výsledky na chess-results.com
    Konečné pořadí
    H - pořadí v kategorii chlapců, D - pořadí v kategorii dívek
    Poř.HDJménoRtgKlubBodyBH.BH.Rp
    HD8
    11Barták Josef1074ŠK Řevnice2009939,5501871
    22Mlýnek Jakub1100TJ Jawa Brodce2010739511288
    33Veverka Vladimír1097ŠK Most20096,539521213
    44Váňa Jan1100ŠK Tachov20106,537,5501196
    55Svoboda Ondřej1000ŠŠPM Lipky HK200963952,51199
    66Tichý Tomáš1100TJ Bohemians Praha200963546,51144
    77Langmaier Michal1000TJ Kralupy nad Vltavou200963241,51168
    88Suchý Erik1097Sokol Nebušice20095,534,5471093
    99Jun Rostislav1000TJ CHS Chotěboř20105,53240,51107
    1010Maršík Ondřej1047TJ Slavia Liberec20095,529,5381101
    1111Hrbek Jáchym1147Šachy Štěpán2009539,5491073
    121Reschelová Anna1000ŠK DDM Třebechovice pod Orebem2009535,542,51076
    1312Fořt Hugo1000ŠK Lípa200953544,51081
    1413Hudák Michal0Reintner Košice2010531,5411081
    152Kodetová Adriana1100ŠK Karlovy Vary2009530,5391043
    1614Dudarec Elias1000ŠK Sokol Vyšehrad2009529,5391054
    1715Juhaňák Daniel0200952938,51065
    1816Burcal Sebastian1000ŠK Zdice2009528,537,51043
    1917Melnikov Ivan1000TJ Bohemians Praha20104,537,5471055
    2018Maco Michal1000TJ Slovan Varnsdorf z.s. - šachový20114,535,545,51059
    2119Zmek Jaroslav1000TJ CHS Chotěboř2009434,544995
    2220Mastný Leonard1091SK Petřín Plzeň200943343,5973
    2321Grešl Roman1000ŠK Libštát2010431,540,5979
    2422Starý Vojtěch1000Jiskra Heřmanův Městec2010430,539989
    2523Němec Mikuláš1000Klub šachistů Říčany 1925201043038944
    2624Svoboda Kristián1000Sokol Nebušice2009429,539997
    2725Reschel Josef0201142938,5935
    2826Dorey Maxime02009424,530926
    2927Macháček Matěj0ŠK Zdice20093,533,542,5947
    303Medková Veronika020103,52735952
    3128Hastrman Vojtěch1000ŠACHklub Tábor20103,523,531859
    3229Šmolík Matěj1000Klub šachistů Říčany 19252009325,534825
    3330Marek Antonín1000ŠK ZIKUDA Turnov, z.s.201032532,5886
    3431Hock Daniel1100ŠK Milovice201032331,5807
    354Martinkovicova Nela1000ŠACHklub Tábor2010322,529845
    365Janoušková Eliška1000ŠK Líně201232228807
    376Kubíčková Linda1000ŠK Spartak Čelákovice201012431218
    HD10
    11Brožka Karel13252222 ŠK Polabiny, z.s.2008941522004
    22Šmolík Jáchym1239Klub šachistů Říčany 192520077,543551495
    33Dolenský Filip1442ŠK Libštát2007739,551,51394
    44Šimůnek Jakub Šimon1070QCC České Budějovice20076,539,5511423
    51Dobsa Emma1113Unichess20086,538,546,51402
    65Sedmihradský Tomáš1059ŠK Spartak Čelákovice20086,533,543,51336
    76Werner Hong Quan Dan1458ŠK Spartak Ústí nad Labem2007641,554,51326
    87Winter Ondřej1223ŠK Lípa2007641551341
    98Nejedlý Radek1174TJ CHS Chotěboř200863848,51332
    109David Adam1276ŠK Libštát2008634,5441199
    1110Záluský Matěj1374ŠACHklub Písek2007633,542,51247
    1211Špička Petr1073ŠK Karlovy Vary2007632,5411295
    1312Němec Jáchym1250Klub šachistů Říčany 1925200863240,51241
    1413Hroch Matěj1157Unichess20075,53950,51300
    152Havelková Beáta1083QCC České Budějovice20075,537,550,51325
    1614Pešek Antonín1108ŠK Milovice20075,534,5451178
    1715Pressler Tobias1250Klub šachistů Říčany 1925200853949,51166
    1816Tutr Tomáš1169ŠK Velvary2007537451241
    1917Bárta David1186QCC České Budějovice2008535,548,51185
    2018Jun Robert1107TJ CHS Chotěboř200853542,51207
    2119Levitner Matěj1100ŠK ORTEX Hradec Králové, z.s.2008534,5461186
    223Veverková Dorota1240Sokol Tábor2008534,5451131
    2320Vilímek Vít1250ŠK 64 Plzeň2007534,5441167
    2421Schmutzer Jakub1061ŠK ORTEX Hradec Králové, z.s.2007532,541,51252
    2522Říha Štěpán1091TJ Bohemians Praha2007532,5401218
    2623Janouš Marek1230ŠK 64 Plzeň200753139,51152
    274Řezníčková Sibyla1060ŠK Tachov2008531391189
    2824Komora Matěj1091ŠŠPM Lipky HK2007530,538,51193
    2825Souček Jan1000TJ Sokol Údlice2008530,538,51166
    3026Prokop Filip1100Unichess2007529,537,51193
    3127Medek Ondřej1189Unichess20074,53241,51072
    325Rousková Anežka1000Unichess20084,53140,51154
    3328Nešpůrek Jakub1139ŠS Železné hory20074,529,539,51116
    3429Kodet Jaromír1074ŠK Karlovy Vary20074,529,538,51171
    3530Nguyen Thai Dang Vi1229ŠK Praha-Smíchov2008436,5461181
    3631Seidl Jan1208TJ Kralupy nad Vltavou200743545,51115
    3732Veselý Jan1250TJ Spartak Vlašim2007434,5441054
    3833Hejný Matěj1100TJ Slovan Varnsdorf z.s. - šachový2007432,5411061
    3934Kobr Matěj1070ŠK Ústí nad Orlicí, z.s.200743241,51138
    4035Trhlík Samuel1042ŠK Dvorec2007431,5391098
    4136Váňa Jakub11172222 ŠK Polabiny, z.s.2007431401056
    4237Šíp Marek1127Šachy Povrly2007431391031
    4238Pešek Martin Jakub1083ŠO Hlinsko2007431391097
    4439Hampl Nikola1000Šachy Povrly2007431391091
    4540Štván Jan1100ŠK Dvorec2007430,5391096
    4641Čermák Filip1250ŠK Medvědi Zvole2007430,5391027
    4742Pícha Lukáš1187ŠK Veselí n.L.200742937,51019
    486Janoušková Adéla1069ŠK Líně2008428361097
    4943Špriňar Michal1111ŠŠPM Lipky HK2007426,5381012
    5044Reschel Matouš1100ŠK DDM Třebechovice pod Orebem2008425,5331091
    5145Mauer Pavel1000ŠK Frýdlant, z.s.200841923,51032
    5246Mikát František1100ŠK Nové Sedlo 194720073,53038,51052
    537Myšková Veronika1000Klub šachistů Říčany 19252008328,537965
    5447Pistulka Adam1077ŠACHklub Tábor2007327,5371050
    558Höflerová Michaela1100ŠK Nové Sedlo 1947200732736,5949
    5648Kudrna Martin1100Klub šachistů Říčany 1925200832733,5996
    5749Kratochvíl David1100ŠK Tachov2007326,535977
    589Hosová Stella1000Sokol Nebušice2008325,533,5986
    5910Dudková Josefína1250TJ Jawa Brodce2008324,530933
    6050Kumpošt Pavel1014Region Panda, z.s.2007321,526,5972
    6111Pravdová Tereza1197Klub šachistů Říčany 192520072,526,534,5839
    6212Hetfleischová Elen1073Region Panda, z.s.20082,526,533985
    6313Šafářová Anna Marie1000ŠK 64 Plzeň200722732,5785
    6451Červenka Tadeáš1068TJ Jince2007223,529,5881
    6514Archlebová Stela1100TJ Hronov2008221,527809
    6615Jarešová Vendula1000TJ Hronov200711926281