Soutěže / 2018-2019 / Krajský přebor mládeže / Region SB - Kladno

1. kolo RŽL SB 2018

Svatováclavský turnaj

Zdice, 28.9.2018


    Podrobné výsledky na chess-results.com
    Konečné pořadí v kategoriích KP
    GP - body Grand Prix - jen pro účastníky KP SB do celkového pořadí základního kola
    VT - nově uhraná výkonnostní třída (podle startovního ELO - třída může být i u těch, kteří už ji mají)
    host (není z regionu SB)
    Pořjménonar.ELOoddílbodyMBuchBuchFIDEGPVT
    H10
    1Zeman Daniel Nikolas20101081TJ Spartak Vlašim4,019,027,016,54
    2Hacker Jindřich20101000ŠK Zdice4,018,526,514,01000,0004
    3Hauge Richard20101100Sokol Buštěhrad4,017,526,017,0871,430
    4Mruškovič Ondřej20111169ŠK Zdice3,519,027,017,0742,860
    5Přibyl Vojtěch20111000TJ Jince3,516,021,513,5
    6Tichý Kryštof20101052Sokol Buštěhrad3,018,526,014,0614,290
    7Zeman Tomáš Mathias20101000TJ Spartak Vlašim3,017,523,513,0
    8Oliva Václav20101000ŠK Rakovník3,017,523,09,0485,710
    9Mezera Antonín20111000TJ Jince3,016,523,011,0
    10Hubáček Milan20101000ŠK Zdice3,016,023,012,0357,140
    11Buková Alžběta20101000Sokol Buštěhrad2,515,521,510,5228,570
    12Novotný Jáchym20101000Sokol Buštěhrad2,014,520,56,0100,000
    13Maršálek Daniel20101000TJ Jince1,015,021,03,0
    H12
    1Vyšinský Otakar20081370ŠK Řevnice7,022,532,028,01000,000
    2Barták Josef20091408ŠK Řevnice6,023,032,024,0940,000
    3Hrubý Filip20091262Sokol Buštěhrad5,023,033,024,0880,000
    4Šteňo Patrik20081203ŠK Řevnice5,022,030,519,0820,000
    5Mehes Lukáš20091081Sokol Buštěhrad5,020,028,019,0760,0004
    6Krajíček Matthew20091000ŠK Rakovník4,521,531,018,0700,0004
    7Kučera Matěj20081257Sokol Buštěhrad4,520,030,019,0640,000
    8Rankin Filip20081129ŠK Řevnice4,518,527,519,5580,000
    9Kohm Patrik20091202ŠK Velvary4,022,031,020,0520,000
    10Chlebovský Matyáš20081070ŠK Řevnice4,018,526,516,0460,0004
    11Macháček Matěj20091000ŠK Zdice4,018,025,015,0400,0004
    12Stružka Adam20081000TJ Český lev Kolešovice3,017,023,011,0340,000
    13Jeránek Albert20091000ŠK Zdice3,015,021,010,0280,000
    14Vaněček Kryštof20091000SK DDM Slaný2,513,017,58,5220,000
    15Burcal Sebastian20091000ŠK Zdice2,015,022,07,0160,000
    16Mikovec Jakub20091000ŠK Zdice1,516,524,05,5100,000
    H14
    1Čuvala Tibor20061548ŠK Zdice5,021,529,522,01000,000
    2Novotný František20061205Sokol Buštěhrad5,015,022,018,0925,0003
    3Cába Adam20071345Sokol Buštěhrad4,017,524,517,0850,000
    4Lísková Tereza20061159TJ Jince4,015,023,011,0
    5Liprt Tomáš20061049TJ Český lev Kolešovice3,516,523,014,5775,0004
    6Učík Jakub20061000ŠK Rakovník3,515,020,09,5700,0004
    7Kroufek Jakub20071077Sokol Buštěhrad3,019,026,013,0625,0004
    8Tichý Richard20061000Sokol Buštěhrad3,018,024,514,0550,0004
    9Vengrin Filip20071073TJ Český lev Kolešovice3,015,522,09,0475,000
    10Mehesová Veronika20061137Sokol Buštěhrad3,014,021,012,0400,000
    11Novák Viktor20071232Sokol Buštěhrad2,515,521,08,0325,000
    12Svatoň Filip20071167TJ Český lev Kolešovice2,019,025,012,0250,000
    13Šafarčík Jakub20071000TJ Jince2,014,020,59,0
    14Vaněček Tadeáš20071053SK DDM Slaný2,014,019,06,0175,000
    15Grunt Tomáš20061025SK DDM Slaný1,512,017,54,0100,000
    H16
    1Handl Petr20041584ŠK Zdice5,522,029,523,01000,000
    2Jelínek Oliver20041603ŠK Řevnice5,022,531,521,5910,000
    3Vengrin Jakub20051347TJ Český lev Kolešovice5,020,027,521,0820,000
    4Kováříková Eliška20041376ŠK Příbram-Baník4,520,029,019,5
    5Šinágl Matěj20041268ŠK Řevnice4,519,526,518,5730,000
    6Baláš Jan20051096ŠK Řevnice4,516,022,014,0640,0004
    7Patroch Ota20051209Sokol Buštěhrad4,017,025,515,0550,000
    8Novák Radim20051294Sokol Buštěhrad3,518,525,514,0460,000
    9Láska Václav20041000ŠK Rakovník3,515,522,513,5370,0004
    10Straka Jakub20051252Sokol Buštěhrad3,020,028,516,0280,000
    11Nováková Kamila20051100Sokol Buštěhrad2,015,021,58,0190,000
    12Břicháček Jiří20051131Sokol Buštěhrad1,515,522,57,0100,000
    13Šimpachová Anna20051000Pionýr Jince1,013,019,03,0
    DML
    1Buková Alžběta20101000Sokol Buštěhrad2,515,521,510,5260,710
    DST
    1Kováříková Eliška20041376ŠK Příbram-Baník4,520,029,019,5796,770
    2Lísková Tereza20061159TJ Jince4,015,023,011,0651,610
    3Mehesová Veronika20061137Sokol Buštěhrad3,014,021,012,0332,260
    4Nováková Kamila20051100Sokol Buštěhrad2,015,021,58,0245,160
    5Šimpachová Anna20051000Pionýr Jince1,013,019,03,0100,000
    H18
    1Kovářík Vojtěch20021702ŠK Příbram-Baník6,024,534,026,5
    2Zeman Jiří19991453ŠK Rakovník5,022,530,521,01000,000
    3Hofmeister Matouš20031441ŠK Zdice3,521,530,017,5550,000
    4Debroise Michal20031083Sokol Buštěhrad3,015,020,010,0100,000