Soutěže / 2018-2019 / Krajský přebor mládeže / Region SB - Kladno

4. kolo RŽL SB

Kladno, 5.1.2019


    Startovní listiny a výsledky na chess-results.com
    Konečné pořadí v kategoriích KP
    GP - body Grand Prix - jen pro účastníky KP SB do celkového pořadí základního kola
    VT - nově uhraná výkonnostní třída (podle startovního ELO - třída může být i u těch, kteří už ji mají)
    host (není z regionu SB)
    Pořjménonar.ELOoddílbodyMBuchBuchFIDEGPVT
    H10
    1Mruškovič Ondřej20111081ŠK Zdice4,016,024,514,01000,0004
    2Hacker Jindřich20101000ŠK Zdice4,015,021,014,0871,4304
    3Tichý Kryštof20101100Sokol Buštěhrad3,018,525,513,0742,860
    4Kováč Pavel20111100Sokol Buštěhrad3,018,025,514,0614,290
    5Hauge Richard20101098Sokol Buštěhrad3,018,024,511,0485,710
    6Vengrinová Michaela20101000TJ Český lev Kolešovice2,013,017,05,0357,140
    7Hrubá Viktorie20111000Sokol Buštěhrad1,015,519,55,0228,570
    8Tichá Marie20121000Sokol Buštěhrad0,015,022,00,0100,000
    H12
    1Vyšinský Otakar20081418ŠK Řevnice6,023,031,525,51000,000
    2Kohm Patrik20091182ŠK Velvary6,023,029,024,5930,7703
    3Hrubý Filip20091308Sokol Buštěhrad6,021,029,524,0861,540
    4Mehes Lukáš20091248Sokol Buštěhrad5,020,029,021,0792,310
    5Šteňo Patrik20081237ŠK Řevnice4,022,029,018,0723,080
    6Krajíček Matthew20091000ŠK Rakovník4,021,030,020,0653,8504
    7Porš Jáchym20081075Sokol Buštěhrad4,017,024,013,0584,6204
    8Jež Jan20081048ŠK Řevnice4,015,524,512,0515,3804
    9Beaufort Teodor20091000ŠK Řevnice3,513,518,513,5446,150
    10Chlebovský Matyáš20081114ŠK Řevnice3,019,528,515,0376,920
    11Dobeš Matěj20091000ŠK Zdice3,017,521,515,0307,690
    12Janata Terenc20081042Sokol Buštěhrad3,014,019,09,0238,460
    13Stružka Adam20081000TJ Český lev Kolešovice3,014,018,08,0169,230
    14Rankin Filip20081117ŠK Řevnice2,519,527,513,5100,000
    H14
    1Čuvala Tibor20061442ŠK Zdice6,019,527,026,01000,000
    2Mehesová Veronika20061206Sokol Buštěhrad4,515,521,013,0900,0003
    3Beaufort Oliver20071190ŠK Řevnice4,017,524,516,0800,000
    4Učík Jakub20061088ŠK Rakovník4,017,024,015,0700,0004
    5Cába Adam20071360Sokol Buštěhrad3,017,525,012,0600,000
    6Tichý Richard20061210Sokol Buštěhrad3,016,023,014,0500,000
    7Vengrin Filip20071175TJ Český lev Kolešovice3,015,021,512,0400,000
    8Skřivan Maxim20071083TJ Český lev Kolešovice2,016,523,58,0300,000
    9Novák Viktor20071071Sokol Buštěhrad2,016,522,57,0200,000
    10Nodl Vít20061000Labyrint Kladno2,015,521,58,0100,000
    H16
    1Hadrava Lukáš20051395Sokol Buštěhrad5,521,530,522,51000,000
    2Kubín Lukáš20041488Sokol Buštěhrad5,022,031,021,5918,180
    3Mošovský Jakub20051320Sokol Buštěhrad5,022,030,021,0836,360
    4Handl Petr20041562ŠK Zdice4,524,033,022,0754,550
    5Patroch Ota20051271Sokol Buštěhrad4,018,525,018,0672,730
    6Vengrin Jakub20051319TJ Český lev Kolešovice4,016,023,016,0590,910
    7Novák Radim20051271Sokol Buštěhrad4,016,023,014,0509,090
    8Břicháček Jiří20051052Sokol Buštěhrad3,511,016,510,0427,270
    9Straka Jakub20051274Sokol Buštěhrad3,018,526,512,0345,450
    10Kuzněcov Vladislav20041054Sokol Buštěhrad2,017,525,510,0263,640
    11Nováková Kamila20051038Sokol Buštěhrad2,015,520,58,0181,820
    12Musil Tomáš20051000Labyrint Kladno1,014,521,02,0100,000
    DML
    1Vengrinová Michaela20101000TJ Český lev Kolešovice2,013,017,05,0185,710
    2Hrubá Viktorie20111000Sokol Buštěhrad1,015,519,55,0142,860
    3Tichá Marie20121000Sokol Buštěhrad0,015,022,00,0100,000
    DST
    1Mehesová Veronika20061206Sokol Buštěhrad4,515,521,013,0785,7103
    2Nováková Kamila20051038Sokol Buštěhrad2,015,520,58,0142,860