Soutěže / 2018-2019 / Krajský přebor mládeže / Region SB - Kladno

6. kolo RŽL SB

Liteň, 23.2.2019


    Podrobné výsledky na chess-results.com
    Konečné pořadí v kategoriích KP
    GP - body Grand Prix - jen pro účastníky KP SB do celkového pořadí základního kola
    VT - nově uhraná výkonnostní třída (podle startovního ELO - třída může být i u těch, kteří už ji mají)
    host (není z regionu SB)
    Pořjménonar.ELOoddílbodyMBuchBuchFIDEGPVT
    H10
    1Mruškovič Ondřej20111081ŠK Zdice4,521,030,519,51000,0004
    2Tichý Kryštof20101100Sokol Buštěhrad4,020,028,517,0820,000
    3Stefaniv Vladyslav20101043ŠK JOLY Lysá nad Labem4,018,526,014,0
    4Kováč Pavel20111100Sokol Buštěhrad3,516,523,013,0640,000
    5Hacker Jindřich20101000ŠK Zdice3,514,518,511,0460,000
    6Bříza Hanuš20111000ŠK Řevnice2,013,520,06,0280,000
    7Hrubá Viktorie20111000Sokol Buštěhrad1,014,519,03,0100,000
    H12
    1Vyšinský Otakar20081418ŠK Řevnice6,519,527,026,51000,000
    2Kohm Patrik20091182ŠK Velvary5,519,528,024,0918,1803
    3Hrubý Filip20091308Sokol Buštěhrad5,022,028,522,5836,360
    4Krajíček Matthew20091000ŠK Rakovník4,521,027,518,5754,5504
    5Šteňo Patrik20081237ŠK Řevnice4,519,028,518,5672,730
    6Stružka Adam20081000TJ Český lev Kolešovice4,019,026,017,0590,9104
    7Mehes Lukáš20091248Sokol Buštěhrad3,520,528,015,5509,090
    8Beaufort Teodor20091000ŠK Řevnice3,016,021,511,0427,270
    9Kaplanová Dominika20091000ŠK JOLY Lysá nad Labem3,015,521,010,0
    10Dobeš Matěj20091000ŠK Zdice3,015,521,010,0345,450
    11Mikovec Jakub20091000ŠK Zdice3,015,520,013,0263,640
    12Chlebovský Matyáš20081114ŠK Řevnice2,018,527,010,0181,820
    13Břízová Žofie20091000ŠK Řevnice0,014,520,50,0100,000
    H14
    1Čuvala Tibor20061442ŠK Zdice5,520,529,026,01000,000
    2Mehesová Veronika20061206Sokol Buštěhrad3,517,525,58,5900,000
    3Učík Jakub20061088ŠK Rakovník3,516,523,514,0800,0004
    4Karpecká Marie20061250ŠK Řevnice3,516,023,08,5700,000
    5Beaufort Oliver20071190ŠK Řevnice3,021,030,011,0600,000
    6Barták Josef20091387ŠK Řevnice3,017,524,012,0500,000
    7Tichý Richard20061210Sokol Buštěhrad3,017,523,510,0400,000
    8Karpecki Jiří20061094ŠK Řevnice2,518,526,514,0300,0004
    9Housa Jan20061000Tuchoměřice2,518,026,012,0200,000
    10Housa Vojtěch20061000Tuchoměřice1,017,525,07,0100,000
    H16
    1Handl Petr20041562ŠK Zdice6,020,028,522,01000,000
    2Hadrava Lukáš20051395Sokol Buštěhrad5,521,029,522,0887,500
    3Jelínek Oliver20041604ŠK Řevnice5,019,027,519,0775,000
    4Straka Jakub20051274Sokol Buštěhrad4,515,521,515,0662,500
    5Mošovský Jakub20051320Sokol Buštěhrad4,023,032,020,0550,000
    6Kubín Lukáš20041488Sokol Buštěhrad4,017,524,018,0437,500
    7Tvaroh Vítězslav20051342Sokol Buštěhrad3,522,031,017,5325,000
    8Šinágl Matěj20041309ŠK Řevnice3,518,025,014,5212,500
    9Kuzněcov Vladislav20041054Sokol Buštěhrad3,015,020,09,0100,000
    DML
    1Kaplanová Dominika20091000ŠK JOLY Lysá nad Labem3,015,521,010,0384,210
    2Hrubá Viktorie20111000Sokol Buštěhrad1,014,519,03,0147,370
    3Břízová Žofie20091000ŠK Řevnice0,014,520,50,0100,000
    DST
    1Mehesová Veronika20061206Sokol Buštěhrad3,517,525,58,5550,000
    2Karpecká Marie20061250ŠK Řevnice3,516,023,08,5450,000