Soutěže / 2018-2019 / Krajský přebor mládeže / Region SB - Kladno

7. kolo RŽL SB

Buštěhradská malá jarní

Buštěhrad, 30.3.2019


    Podrobné výsledky na chess-results.com
    Konečné pořadí v kategoriích KP
    GP - body Grand Prix - jen pro účastníky KP SB do celkového pořadí základního kola
    VT - nově uhraná výkonnostní třída (podle startovního ELO - třída může být i u těch, kteří už ji mají)
    host (není z regionu SB)
    Pořjménonar.ELOoddílbodyMBuchBuchFIDEGPVT
    H10
    1Tichý Kryštof20101100Sokol Buštěhrad4,021,029,518,01000,000
    2Hauge Richard20101097Sokol Buštěhrad4,017,023,518,0871,4304
    3Hacker Jindřich20101011ŠK Zdice3,018,526,015,0742,860
    4Jež Matěj20101000ŠK Řevnice3,016,023,512,0614,290
    5Oliva Václav20101000ŠK Rakovník3,014,020,510,0485,710
    6Novotný Jáchym20101000Sokol Buštěhrad2,012,017,06,0357,140
    7Buková Alžběta20101000Sokol Buštěhrad1,015,522,56,0228,570
    8Tichá Marie20121000Sokol Buštěhrad1,014,020,03,0100,000
    H12
    1Kohm Patrik20091429ŠK Velvary5,522,031,524,01000,000
    2Šteňo Patrik20081161ŠK Řevnice5,522,030,523,0930,7703
    3Krajíček Matthew20091094ŠK Rakovník5,521,530,019,5861,5403
    4Mehes Lukáš20091231Sokol Buštěhrad5,023,031,523,0792,3103
    5Hrubý Filip20091306Sokol Buštěhrad5,019,025,520,0723,080
    6Stružka Adam20081000TJ Český lev Kolešovice4,519,526,017,5653,8504
    7Chlebovský Matyáš20081221ŠK Řevnice4,024,032,520,0584,620
    8Beaufort Teodor20091000ŠK Řevnice4,019,025,512,0515,3804
    9Dobeš Matěj20091000ŠK Zdice4,015,020,012,0446,150
    10Jež Jan20081051ŠK Řevnice3,020,026,015,0376,920
    11Burcal Sebastian20091000ŠK Zdice3,017,523,510,0307,690
    12Kroufek Štěpán20081000Sokol Buštěhrad3,015,021,011,0238,460
    13Vaněček Kryštof20091000SK DDM Slaný2,012,017,07,0169,230
    14Toms Antonín20081000SK DDM Slaný2,012,016,06,0100,000
    H14
    1Novotný František20061267Sokol Buštěhrad5,020,027,518,01000,000
    2Cába Adam20071296Sokol Buštěhrad5,018,527,018,0925,000
    3Housa Jan20061000Tuchoměřice4,020,528,018,0850,0003
    4Tichý Richard20061183Sokol Buštěhrad4,014,020,513,0775,000
    5Beaufort Oliver20071247ŠK Řevnice3,518,525,015,0700,000
    6Mehesová Veronika20061252Sokol Buštěhrad3,517,524,015,5625,000
    7Novák Viktor20071081Sokol Buštěhrad3,020,027,514,0550,0004
    8Učík Jakub20061239ŠK Rakovník3,017,524,514,0475,000
    9Grunt Tomáš20061000SK DDM Slaný2,514,019,010,5400,000
    10Housa Vojtěch20061000Tuchoměřice2,015,521,59,0325,000
    11Vaněček Tadeáš20071036SK DDM Slaný2,013,019,03,0250,000
    12Řepková Michaela20061006SK DDM Slaný2,012,518,05,0175,000
    13Kroufek Jakub20071081Sokol Buštěhrad1,014,521,04,0100,000
    H16
    1Handl Petr20041509ŠK Zdice6,021,028,024,01000,000
    2Jelínek Oliver20041610ŠK Řevnice5,523,533,523,0918,180
    3Šinágl Matěj20041350ŠK Řevnice5,021,530,524,0836,360
    4Tvaroh Vítězslav20051344Sokol Buštěhrad4,520,027,020,0754,550
    5Novák Radim20051259Sokol Buštěhrad4,518,526,518,0672,730
    6Hadrava Lukáš20051424Sokol Buštěhrad4,020,028,019,0590,910
    7Mošovský Jakub20051469Sokol Buštěhrad4,018,027,016,0509,090
    8Břicháček Jiří20051100Sokol Buštěhrad4,017,023,513,0427,270
    9Baláš Jan20051185ŠK Řevnice3,017,022,512,0345,450
    10Patroch Ota20051156Sokol Buštěhrad3,016,524,011,0263,640
    11Nováková Kamila20051100Sokol Buštěhrad2,513,519,07,5181,820
    12Albrecht Karel20041000ŠK Rakovník1,517,025,09,5100,000
    DML
    1Buková Alžběta20101000Sokol Buštěhrad1,015,522,56,0142,860
    2Tichá Marie20121000Sokol Buštěhrad1,014,020,03,0100,000
    DST
    1Mehesová Veronika20061252Sokol Buštěhrad3,517,524,015,5532,000
    2Nováková Kamila20051100Sokol Buštěhrad2,513,519,07,5280,000
    3Řepková Michaela20061006SK DDM Slaný2,012,518,05,0172,000
    H18
    1Debroise Michal20031095Sokol Buštěhrad3,014,020,010,01000,000