Soutěže / 2019-2020 / Krajský přebor mládeže / Region SB - Kladno

1. kolo RŽL SB

Zdice, 29.9.2019


    Podrobné výsledky na chess-results.com
    Konečné pořadí
    GP - body Grand Prix - jen pro účastníky KP SB do celkového pořadí základního kola
    VT - nově uhraná výkonnostní třída (podle startovního ELO - třída může být i u těch, kteří už ji mají)
    host (není z regionu SB)
    Pořjménonar.ELOoddílbodyMBuchBuchFIDEGPVT
    H10
    1Denko Otakar20111000ŠK Zdice5,529,032,021,51000,0003
    2Kováč Pavel20111201Sokol Buštěhrad4,524,527,018,0887,500
    3Gacho Michal20111000ŠK Zdice4,025,527,516,0775,0004
    4Přibyl Vojtěch20111000TJ Jince4,025,027,020,04
    5Mezera Antonín20111000TJ Jince3,526,028,016,04
    6Bříza Hanuš20111000ŠK Řevnice3,023,525,514,0662,500
    7Mikulec Eduard20121000Sokol Buštěhrad3,023,525,010,0550,000
    8Tran David20121000Kladno3,021,523,010,0437,500
    9Tichá Marie20121000Sokol Buštěhrad3,017,519,09,0325,000
    10Hrubá Viktorie20111000Sokol Buštěhrad2,021,523,010,0212,500
    11Mauric Jan20131000TJ Jince2,020,021,57,0
    12Došek Vojtěch20131000TJ Jince1,517,519,04,5
    13Beaufort Jiří20111000ŠK Řevnice1,517,519,03,5100,000
    H12
    1Švarc Kryštof20091386Sokol Buštěhrad6,528,531,526,51000,000
    2Kohm Patrik20091294ŠK Velvary5,527,030,023,5940,000
    3Hrubý Filip20091283Sokol Buštěhrad5,526,529,524,5880,000
    4Dobeš Matěj20091000ŠK Zdice5,023,526,518,0820,0004
    5Krajíček Matthew20091152TJ Český lev Kolešovice4,525,027,019,5760,000
    6Slánský Jáchym20091220Šachová škola STAMAT4,523,526,014,5
    7Mehes Lukáš20091172Sokol Buštěhrad4,029,533,519,0700,000
    8Hacker Jindřich20101000ŠK Zdice4,023,525,514,0640,000
    9Nykonyuk Lev20101000TJ Jince4,023,525,017,04
    10Šnaid Jan20091000ŠK Zdice4,022,024,016,0580,000
    11Jež Matěj20101000ŠK Řevnice4,022,023,515,0520,0004
    12Tichý Kryštof20101142Sokol Buštěhrad3,527,530,017,5460,000
    13Beaufort Teodor20091000ŠK Řevnice3,024,025,513,0400,000
    14Novotný Jáchym20101000Sokol Buštěhrad3,022,524,510,0340,000
    15Vengrinová Michaela20101000TJ Český lev Kolešovice3,021,523,511,0280,000
    16Macháček Matěj20091000ŠK Zdice3,020,023,012,0220,000
    17Jeránek Albert20091000ŠK Zdice2,523,025,011,5160,000
    18Břízová Žofie20091000ŠK Řevnice2,018,019,56,0100,000
    H14
    1Cába Adam20071338Sokol Buštěhrad4,524,025,518,51000,000
    2Hosová Stella20081170Sokol Nebušice4,025,028,016,0
    3Stružka Adam20081000TJ Český lev Kolešovice4,023,026,014,0918,1804
    4Beaufort Oliver20071282ŠK Řevnice4,016,017,510,0836,360
    5Vengrin Filip20071126TJ Český lev Kolešovice3,523,024,514,0754,550
    6Melč Tomáš20071000Kladno3,519,021,013,5672,7304
    7Novák Viktor20071100Sokol Buštěhrad3,518,520,011,0590,910
    8Chlebovský Matyáš20081097ŠK Řevnice3,020,021,012,5509,090
    9Skřivan Maxim20071000TJ Český lev Kolešovice2,022,025,010,5427,270
    10Janata Terenc20081100Sokol Buštěhrad2,020,521,58,0345,450
    11Jež Jan20081000ŠK Řevnice2,015,016,04,5263,640
    12Vaněček Tadeáš20071011SK DDM Slaný1,521,022,05,5181,820
    13Stanslický Filip20071000SK DDM Slaný1,015,517,01,0100,000
    H16
    1Hosová Sandra20061581Sokol Buštěhrad6,528,532,026,01000,000
    2Tvaroh Vítězslav20051528Sokol Buštěhrad5,527,029,024,5935,710
    3Čuvala Tibor20061525Sokol Buštěhrad5,029,533,022,0871,430
    4Hadrava Lukáš20051423Sokol Buštěhrad5,029,032,021,5807,140
    5Novotný František20061364Sokol Buštěhrad5,028,531,521,0742,860
    6Učík Jakub20061253ŠK Rakovník4,523,024,518,5678,570
    7Vengrin Jakub20051272TJ Český lev Kolešovice4,028,031,020,0614,290
    8Straka Jakub20051213Sokol Buštěhrad4,028,029,019,0550,0003
    9Lísková Tereza20061261TJ Jince4,024,025,516,0
    10Housa Jan20061076Sokol Buštěhrad3,523,526,014,0485,7104
    11Šimpachová Anna20051000Pionýr Jince3,519,521,014,54
    12Grunt Tomáš20061000SK DDM Slaný3,023,024,513,0421,4304
    13Housa Vojtěch20061000Sokol Buštěhrad3,022,525,511,5357,140
    14Břicháček Jiří20051138Sokol Buštěhrad3,019,521,011,0292,860
    15Patroch Ota20051320Sokol Buštěhrad3,017,018,08,0228,570
    16Tichý Richard20061256Sokol Buštěhrad2,523,025,012,5164,290
    17Nguyen Hoang Huy20061000Kladno1,520,521,58,0100,000
    DML
    1Vengrinová Michaela20101000TJ Český lev Kolešovice3,021,523,511,0370,000
    2Tichá Marie20121000Sokol Buštěhrad3,017,519,09,0280,000
    3Hrubá Viktorie20111000Sokol Buštěhrad2,021,523,010,0220,000
    4Břízová Žofie20091000ŠK Řevnice2,018,019,56,0160,000
    DST
    1Hosová Sandra20061581Sokol Buštěhrad6,528,532,026,01000,000
    2Hosová Stella20081170Sokol Nebušice4,025,028,016,0720,690
    3Lísková Tereza20061261TJ Jince4,024,025,516,0689,660
    4Šimpachová Anna20051000Pionýr Jince3,519,521,014,5534,4804