Soutěže / 2019-2020 / Krajský přebor mládeže / Region SB - Kladno

3. kolo RŽL SB

Chodouň, 16.11.2019


    Podrobné výsledky na chess-results.com
    Konečné pořadí
    GP - body Grand Prix - jen pro účastníky KP SB do celkového pořadí základního kola
    VT - nově uhraná výkonnostní třída (podle startovního ELO - třída může být i u těch, kteří už ji mají)
    host (není z regionu SB)
    Pořjménonar.ELOoddílbodyMBuchBuchFIDEGPVT
    H10
    1Denko Otakar20111000ŠK Zdice6,527,028,525,51000,0004
    2Mezera Antonín20111000TJ Jince5,025,528,518,04
    3Mruškovič Ondřej20111138ŠK Zdice5,025,527,519,0887,500
    4Kováč Pavel20111201Sokol Buštěhrad4,028,031,020,0775,000
    5Mauric Jan20131000TJ Jince4,025,527,517,04
    6Přibyl Vojtěch20111000TJ Jince4,022,023,516,0
    7Gacho Michal20111000ŠK Zdice3,525,027,515,5662,500
    8Bříza Hanuš20111000ŠK Řevnice3,519,521,011,5550,000
    9Hrubá Viktorie20111000Sokol Buštěhrad3,025,527,015,0437,500
    10Mikulec Eduard20121000Sokol Buštěhrad3,025,027,014,0325,000
    11Došek Vojtěch20131000TJ Jince2,021,522,58,0
    12Chvoj Josef20121000Sokol Buštěhrad2,015,016,03,0212,500
    13Trejbal Jindřich20141000ŠK Velvary1,521,023,07,5100,000
    H12
    1Hrubý Filip20091283Sokol Buštěhrad6,527,029,025,51000,000
    2Mehes Lukáš20091172Sokol Buštěhrad5,030,032,023,0935,710
    3Krajíček Matthew20091152TJ Český lev Kolešovice4,527,030,018,5871,430
    4Hacker Jindřich20101000ŠK Zdice4,525,026,018,5807,1404
    5Kohm Patrik20091294ŠK Velvary4,026,028,015,0742,860
    6Jeránek Albert20091000ŠK Zdice4,020,021,013,0678,5704
    7Pacovský Tomáš20091000ŠK Rakovník3,519,521,516,5614,290
    8Bělka Václav20101000ŠK Rakovník3,519,021,09,5550,000
    9Dobeš Matěj20091000ŠK Zdice3,027,028,016,0485,710
    10Novotný Jáchym20101000Sokol Buštěhrad2,519,021,010,5421,430
    11Šnaid Jan20091000ŠK Zdice2,517,519,58,5357,140
    12Vengrinová Michaela20101000TJ Český lev Kolešovice2,515,016,05,5292,860
    13Kovárník Štěpán20091000ŠK Rakovník2,022,524,09,0228,570
    14Břízová Žofie20091000ŠK Řevnice2,017,518,58,0164,290
    15Vaněček Kryštof20091000SK DDM Slaný1,018,020,05,0100,000
    H14
    1Vyšinský Otakar20081526ŠK Řevnice4,025,528,017,01000,000
    2Beaufort Oliver20071282ŠK Řevnice4,024,026,016,0935,710
    3Jouja Matyáš20081288ŠK Medvědi Zvole4,022,525,514,0871,430
    4Stružka Adam20081000TJ Český lev Kolešovice3,520,022,511,0807,140
    5Skřivan Maxim20071000TJ Český lev Kolešovice3,516,018,011,0742,8604
    6Melč Tomáš20071000Kladno3,515,517,510,0678,5704
    7Novák Viktor20071100Sokol Buštěhrad3,025,027,012,0614,290
    8Litavský Lukáš20081000ŠK Rakovník3,021,023,09,0550,000
    9Chlebovský Matyáš20081097ŠK Řevnice3,020,021,09,0485,710
    10Kučera Matěj20081246Sokol Buštěhrad2,523,526,011,0421,430
    11Vengrin Filip20071126TJ Český lev Kolešovice2,521,524,511,0357,140
    12Svatoň Filip20071018TJ Český lev Kolešovice2,521,522,510,0292,860
    13Vinšová Tereza20071000ŠK Řevnice2,022,025,011,0228,570
    14Vaněček Tadeáš20071011SK DDM Slaný2,022,024,06,0164,290
    15Stanslický Filip20071000SK DDM Slaný1,020,522,55,0100,000
    H16
    1Hosová Sandra20061551Sokol Buštěhrad6,029,532,525,01000,000
    2Tvaroh Vítězslav20051391Sokol Buštěhrad5,528,031,524,5935,710
    3Hadrava Lukáš20051429Sokol Buštěhrad5,528,030,523,0871,430
    4Čuvala Tibor20061525Sokol Buštěhrad5,527,530,524,0807,140
    5Housa Vojtěch20061000Sokol Buštěhrad5,025,027,521,0742,8603
    6Novotný František20061313Sokol Buštěhrad5,022,524,520,0678,570
    7Housa Jan20061076Sokol Buštěhrad4,525,026,017,0614,2903
    8Vengrin Jakub20051272TJ Český lev Kolešovice4,524,527,518,0550,000
    9Patroch Ota20051320Sokol Buštěhrad4,027,029,519,0485,710
    10Mehesová Veronika20061207Sokol Buštěhrad4,026,528,519,0421,430
    11Straka Jakub20051213Sokol Buštěhrad4,024,025,016,0357,140
    12Lísková Tereza20061304TJ Jince3,528,530,517,5
    13Tichý Richard20061256Sokol Buštěhrad3,025,526,514,0292,860
    14Břicháček Jiří20051138Sokol Buštěhrad3,025,027,013,0228,570
    15Grunt Tomáš20061000SK DDM Slaný3,019,521,510,0164,290
    16Chmiel Tomáš20061000SK DDM Slaný2,019,020,04,0100,000
    DML
    1Hrubá Viktorie20111000Sokol Buštěhrad3,025,527,015,0433,330
    2Vengrinová Michaela20101000TJ Český lev Kolešovice2,515,016,05,5300,000
    3Břízová Žofie20091000ŠK Řevnice2,017,518,58,0200,000
    DST
    1Hosová Sandra20061551Sokol Buštěhrad6,029,532,525,01000,000
    2Mehesová Veronika20061207Sokol Buštěhrad4,026,528,519,0730,000
    3Lísková Tereza20061304TJ Jince3,528,530,517,5580,000
    4Vinšová Tereza20071000ŠK Řevnice2,022,025,011,0190,000