Soutěže / 2019-2020 / Krajský přebor mládeže / Region SB - Kladno

4. kolo RŽL SB

Kladno, 25.1.2020


    Podrobné výsledky na chess-results.com
    Koneční pořadí
    GP - body Grand Prix - jen pro účastníky KP SB do celkového pořadí základního kola
    VT - nově uhraná výkonnostní třída (podle startovního ELO - třída může být i u těch, kteří už ji mají)
    host (není z regionu SB)
    Pořjménonar.ELOoddílbodyMBuchBuchFIDEGPVT
    H10
    1Kováč Pavel20111216Sokol Buštěhrad6,024,027,022,01000,000
    2Mruškovič Ondřej20111182ŠK Zdice5,525,028,020,5910,0003
    3Denko Otakar20111378ŠK Zdice5,024,527,521,0820,000
    4Mezera Antonín20111182TJ Jince5,020,523,520,0
    5Mikulec Eduard20121000Sokol Buštěhrad4,521,521,514,5730,0004
    6Mauric Jan20131021TJ Jince4,021,023,015,04
    7Gacho Michal20111000ŠK Zdice3,522,023,013,5640,000
    8Jenšovský Jan20111000Labyrint Kladno3,027,028,013,0550,000
    9Hrubá Viktorie20111000Sokol Buštěhrad3,022,522,510,0460,000
    10Lukavský Vít20111000ZŠ Montessori3,021,523,512,0370,000
    11Tran Minh Quan20121000Labyrint Kladno3,016,016,08,0280,000
    12Bříza Hanuš20111000ŠK Řevnice2,520,521,58,0190,000
    13Beaufort Jiří20111000ŠK Řevnice2,019,519,56,0100,000
    H12
    1Kohm Patrik20091280ŠK Velvary5,027,530,525,01000,000
    2Špaček Václav20091000ZŠ Montessori5,025,527,521,0940,0004
    3Hrubý Filip20091404Sokol Buštěhrad4,528,530,520,5880,000
    4Krajíček Matthew20091145TJ Český lev Kolešovice4,029,532,518,0820,000
    5Čermák Vít20091000ZŠ Montessori4,028,531,522,0760,0004
    6Vodolán František20091000Praha Sobín4,027,030,018,04
    7Mehes Lukáš20091118Sokol Buštěhrad4,022,024,015,0700,000
    8Pacovský Tomáš20091000ŠK Rakovník4,018,520,512,0640,000
    9Štýbr David20091000Sokol Buštěhrad3,521,521,514,0580,000
    10Hacker Jindřich20101021ŠK Zdice3,028,031,015,0520,000
    11Bělka Václav20101000ŠK Rakovník3,024,526,512,0460,000
    12Vyšinský Matěj20091000ŠK Řevnice3,024,026,014,0400,000
    13Jež Matěj20101000ŠK Řevnice3,024,025,012,0340,000
    14Gutmanová Lucie20101000ZŠ Montessori2,021,023,08,0280,000
    15Stašek Pavel20091000Labyrint Kladno2,014,514,55,0220,000
    16Vaněček Kryštof20091000SK DDM Slaný1,017,017,05,0160,000
    17Břízová Žofie20091000ŠK Řevnice0,018,019,00,0100,000
    H14
    1Vyšinský Otakar20081483ŠK Řevnice5,527,030,022,51000,000
    2Švadlenka Michal20111384TJ Kobylisy5,025,528,521,0
    3Švadlenka Dominik20101479TJ Kobylisy4,530,034,023,5
    4Cába Adam20071366Sokol Buštěhrad4,521,022,018,0925,000
    5Jouja Matyáš20081260ŠK Medvědi Zvole4,023,526,516,0850,000
    6Hrmo Jonáš200710004,021,523,513,5775,0004
    7Stružka Adam20081050TJ Český lev Kolešovice3,024,026,012,0700,000
    8Kučera Matěj20081261Sokol Buštěhrad3,023,525,514,0625,000
    9Melč Tomáš20071000TP NOVA Kladno3,021,023,012,0550,000
    10Vinšová Tereza20071000ŠK Řevnice3,017,517,57,0475,000
    11Vaněček Tadeáš20071100SK DDM Slaný3,017,017,08,0400,000
    12Jež Jan20081000ŠK Řevnice2,020,520,510,0325,000
    13Skřivan Maxim20071083TJ Český lev Kolešovice2,019,519,59,0250,000
    14Zamykal Pavel20081000Pchery2,017,017,07,0175,000
    15Vodolánová Elliška20071000Hostivice2,016,516,57,0100,000
    H16
    1Čuvala Tibor20061557Sokol Buštěhrad6,028,031,023,51000,000
    2Mošovský Jakub20051576Sokol Buštěhrad5,027,531,020,0943,750
    3Hosová Sandra20061548Sokol Buštěhrad5,027,530,521,5887,500
    4Hadrava Lukáš20051502Sokol Buštěhrad5,025,028,020,5831,250
    5Tvaroh Vítězslav20051537Sokol Buštěhrad4,527,530,521,0775,000
    6Gacho Ondřej20061357TJ Bohemians Praha4,527,029,019,0
    7Mehesová Veronika20061246Sokol Buštěhrad4,025,026,017,0718,7503
    8Straka Jakub20051203Sokol Buštěhrad4,021,023,016,0662,500
    9Karpecká Marie20061201ŠK Řevnice4,021,023,015,0606,250
    10Grunt Tomáš20061111SK DDM Slaný4,019,520,510,0550,000
    11Učík Jakub20061239ŠK Rakovník3,527,030,517,5493,7503
    12Housa Vojtěch20061245Sokol Buštěhrad3,526,029,016,0437,500
    13Housa Jan20061218Sokol Buštěhrad3,524,026,014,5381,250
    14Baláš Jan20051147ŠK Řevnice3,021,523,512,0325,000
    15Nodl Vít20061000Labyrint Kladno3,021,023,010,0268,750
    16Břicháček Jiří20051077Sokol Buštěhrad3,020,522,511,0212,500
    17Nguyen Jan200610002,021,524,58,0156,250
    18Chmiel Tomáš20061000SK DDM Slaný1,019,519,53,0100,000
    19Bay Bay200710000,014,015,00,0
    DML
    1Hrubá Viktorie20111000Sokol Buštěhrad3,022,522,510,0348,280
    2Gutmanová Lucie20101000ZŠ Montessori2,021,023,08,0224,140
    3Břízová Žofie20091000ŠK Řevnice0,018,019,00,0100,000
    DST
    1Hosová Sandra20061548Sokol Buštěhrad5,027,530,521,5918,180
    2Mehesová Veronika20061246Sokol Buštěhrad4,025,026,017,0727,2703
    3Karpecká Marie20061201ŠK Řevnice4,021,023,015,0618,180
    4Vinšová Tereza20071000ŠK Řevnice3,017,517,57,0318,180
    5Vodolánová Elliška20071000Hostivice2,016,516,57,0154,550