Minulý web KM SŠS (2003-2013)

Naposled vloženo

(30.06.2020) Krajský přebor dětí do 8 let 2020 - Propozice
12.9.2020, Čelákovice, HD8
(12.06.2020) Krajský přebor mládeže v rapidu 2020 - Propozice
27.6.2020, Neratovice
(05.06.2020) 8. kolo RŽL SE - Propozice
6.6.2020, Týnec nad Sázavou
(05.06.2020) 9. kolo RŽL SE - Propozice
13.6.2020, Sázava, Věž sázavských mistrů sklářů
(30.04.2020) Klatovská koronavirová liga
1.5.-19.6.2020, Internet, seriál on-line turnajů pro děti i dospělé
(24.02.2020) 5. kolo RŽL SA - Propozice
Jince, Jinecký pěšec
(24.02.2020) 4. kolo RŽL SA - Propozice
7.3.2020, Příbram, Příbramská královna
(24.02.2020) 3. kolo RŽL SA - Propozice
29.2.2020, Hostomice
(22.02.2020) 5. kolo RŽL SB - výsledky
22.2.2020, Liteň, Přebor Litně v šachu mládeže
(14.02.2020) Memoriál Františka Michálka - Propozice
Pečky, Tříčlenná družstva dětí nar. 2005 a mladších, švýcar na 7 kol, 2 x 20 minut na partii
(10.02.2020) 7. kolo RŽL SE - Propozice
22.2.2020, Čerčany
(06.02.2020) 4. kolo RŽL SC - Stará Boleslav 2020 - Propozice
22.2.2020, Stará Boleslav
(03.02.2020) 6. kolo RŽL SD - Propozice
15.2.2020, Úvaly
(25.01.2020) 4. kolo RŽL SB - výsledky
25.1.2020, Kladno
(22.01.2020) Turnaj rodinných dvojic - Propozice
29.2.2020, Pravonín, Švýcar na 7 kol, 2 x 20 min, podmínkou je, že jeden hráč je narozen v r. 2002 nebo mladší
(22.01.2020) 6. kolo RŽL SE - Propozice
8.2.2020, Stříbrná Skalice
(22.01.2020) 4. kolo RŽL SB - Propozice
25.1.2020, Kladno
(13.01.2020) 5. kolo RŽL SD - Propozice
25.1.2020, Křinec
(09.12.2019) Vánoční turnaj "Černý kůň" - Propozice
27.12.2019, Slaný
(28.11.2019) 2. kolo RŽL SA - Propozice
7.12.2019, Milín, Milínská věž
(25.11.2019) 5. kolo RŽL SE - Propozice
21.12.2019, Říčany
(25.11.2019) Silvestrovský turnaj - Propozice
29.12.2019, Pravonín, Pro mládež nar. 2001 a ml., 4 výkonnostní kategorie, švýcar na 7 kol, 2 x 20 minut
(22.11.2019) 4. kolo RŽL SD - Propozice
7.12.2019, Čelákovice
(19.11.2019) Krajský přebor škol - Propozice
17.12.2019, Neratovice
(18.11.2019) 3. kolo RŽL SC - O vánočního kapra - Propozice
14.12.2019, Mladá Boleslav
(18.11.2019) 4. kolo RŽL SE - Propozice
23.11.2019, Dolní Kralovice
(16.11.2019) Přebor města Zdice - výsledky
16.11.2019, Chodouň
(10.11.2019) O pohár starosty města Kralupy nad Vltavou 2019 - Propozice
21.12.2019, Kralupy nad Vltavou

Nejbližší akce pro mládež

4.-6.9.2020 MČR do 14 let v rapidu 2020, České Budějovice
HD10, HD12, HD14
12.-13.9.2020 Finálový turnaj KP mládeže 2020, Neratovice
HD10, HD12, HD14, HD16
12.9.2020 Krajský přebor dětí do 8 let 2020, Čelákovice
HD8
19.-20.9.2020 MČR do 8 let 2020, Vyškov
HD8
19.-20.9.2020 MČR U16, U18, U20 v rapidu 2020, Česká Třebová
HD20, HD18, HD16
24.-31.10.2020 MČ do 16 let 2020, Herlíkovice
HD12, HD14, HD16
13.-17.11.2020 MČ do 10 let 2020, Most
HD10, HD8
14.-21.11.2020 Polofinále MČR juniorů a dorostenců 2020, Špindlerův mlýn
H20, H18
14.-21.11.2020 MČR juniorek a dorostenek 2020, Špindlerův mlýn
D20, D18

Aktuality Komise mládeže

KP mládeže

Ve dnech 23.-24.06.2018 se v Říčanech hrál Krajský přebor mládeže v kategoriích do 10, 12, 14 a 16 let. Uvádíme hráče, kteří z něj postoupili na Mistrovství Čech. U těch s přímým postupem podle zvláštních předpisů či pravidel je tato skutečnost zaznamenána zkratkou PP. Hráči s přímým postupem, kteří se KP nezúčastnili (či startovali ve vyšší kategorii), jsou uvedeni zvlášť.

HD10: Jan Síleš (KŠ Říčany 1925, PP), Michael Stein (ŠŠ Stamat), Kryštof Švarc (Sokol Buštěhrad, PP), Milan Pešta (TJ Kavalier Sázava), Michal Langmeier (TJ Kralupy nad Vltavou), Josef Barták (ŠK Řevnice, PP), Jakub Bernáth (TJ Kavalier Sázava), David Ocelák (ŠK JOLY Lysá nad Labem), Matěj Procházka (KŠ Říčany 1925)

HD12: Tobias Pressler (KŠ Říčany 1925, PP), Jan Seidl (TJ Kralupy nad Vltavou), Jan Svoboda (ŠŠ Stamat), Tomáš Sedmihradský (ŠK Spartak Čelákovice), Tomáš Tutr (ŠK Velvary), Tomáš Bezděk (TJ Kralupy nad Vltavou), Adam Cába (Sokol Buštěhrad), Tomáš Dejmek (DDM Kolín)

HD14: Petr Podlipský (Sokol Mladá Boleslav), Tomáš Bláha (TJ Jawa Brodce), David Hampl (KŠ Říčany 1925), Vítězslav Tvaroh (Sokol Buštěhrad), František Jelínek (TJ Spartak Vlašim), Jakub Beran (Sokol Bakov nad Jizerou), Lukáš Hadrava (Sokol Buštěhrad), Tibor Čuvala (ŠK Zdice)

HD16: Jáchym Šmolík (KŠ Říčany 1925), Martin Švejk (Sokol Mladá Boleslav), Michael Strnad (KŠ Říčany 1925), Matěj Škrabánek (DDM Symfonie Poděbrady), Vojtěch Štěpán (TJ Jawa Brodce), Michal Döme (ŠK JOLY Lysá nad Labem), Ondřej Popovský (Sokol Buštěhrad), Jakub Šulc (Šachklub města Dobrovice)

Dále mají přímé postupy:

HD12: Jáchym Šmolík (KŠ Říčany 1925), Jáchym Němec (KŠ Říčany 1925)

HD14: Jakub Vojta (TJ Spartak Vlašim), Vojtěch Dudek (TJ Jawa Brodce), Jan Pecka (Sokol Brandýs nad Labem)

HD16: Martin Novotný (KŠ Říčany 1925), Petr Handl (ŠK Zdice), Jakub Voříšek (TJ Spartak Vlašim)

Mistrovství Čech v kategoriích do 12, 14 a 16 let se bude hrát v Harrachově ve dnech 27.10.-03.11.2018. Mistrovství Čech do 10 let se bude hrát v Mostě ve dnech 14.-18.11.2018. Přejeme našim zástupcům, aby se jim tam dařilo a vybojovali co nejvíce postupů na Mistrovství ČR!

Na závěr uvádíme pro úplnost ještě přehled medailistek v kategoriích dívek:

D10: Štanderová Natálie (TJ Spartak Vlašim), Beranová Marta (Sokol Bakov nad Jizerou), Helebrandová Eliška (TJ Spartak Vlašim)

D12: Myšková Veronika (KŠ Říčany 1925), Burianová Adéla (ŠK Český Brod), Žoudlíková Veronika (TJ Kavalier Sázava)

D14: Strnadová Monika (KŠ Říčany 1925), Karpecká Marie (ŠK Řevnice), Mehesová Veronika (Sokol Buštěhrad)

D16: Jankovská Hana (ŠK Spartak Čelákovice), Kovaříková Eliška (ŠK Příbram-Baník), Steinová Kamila (TJ Spartak Vlašim)