Minulý web KM SŠS (2003-2013)

Naposled vloženo

(16.09.2020) 1. kolo RŽL SB - Propozice
28.9.2020, Zdice, Svatováclavský turnaj
(11.09.2020) Finálový turnaj KP mládeže 2020 - Postupující a přihlášky
12.-13.9.2020, Neratovice, HD10, HD12, HD14, HD16
(31.08.2020) 1. kolo RŽL SD - Propozice
3.10.2020, Lysá nad Labem, VC Lysé nad Labem
(20.08.2020) 1. kolo RŽL SC - Propozice
3.10.2020, Kralupy nad Vltavou
(14.08.2020) Finálový turnaj KP mládeže 2020 - Propozice
12.-13.9.2020, Neratovice, HD10, HD12, HD14, HD16
(14.08.2020) Finálový turnaj KP mládeže 2020 - Počty postupujících
12.-13.9.2020, Neratovice, HD10, HD12, HD14, HD16
(16.07.2020) MČR U16, U18, U20 v rapidu 2020 - Propozice
19.-20.9.2020, Česká Třebová, HD20, HD18, HD16
(15.07.2020) MČR do 14 let v rapidu 2020 - Propozice
4.-6.9.2020, České Budějovice, HD10, HD12, HD14
(30.06.2020) Krajský přebor dětí do 8 let 2020 - Propozice
12.9.2020, Čelákovice, HD8
(12.06.2020) Krajský přebor mládeže v rapidu 2020 - Propozice
27.6.2020, Neratovice
(05.06.2020) 8. kolo RŽL SE - Propozice
6.6.2020, Týnec nad Sázavou
(05.06.2020) 9. kolo RŽL SE - Propozice
13.6.2020, Sázava, Věž sázavských mistrů sklářů
(30.04.2020) Klatovská koronavirová liga
1.5.-19.6.2020, Internet, seriál on-line turnajů pro děti i dospělé
(24.02.2020) 5. kolo RŽL SA - Propozice
Jince, Jinecký pěšec
(24.02.2020) 4. kolo RŽL SA - Propozice
7.3.2020, Příbram, Příbramská královna
(24.02.2020) 3. kolo RŽL SA - Propozice
29.2.2020, Hostomice
(22.02.2020) 5. kolo RŽL SB - výsledky
22.2.2020, Liteň, Přebor Litně v šachu mládeže
(14.02.2020) Memoriál Františka Michálka - Propozice
Pečky, Tříčlenná družstva dětí nar. 2005 a mladších, švýcar na 7 kol, 2 x 20 minut na partii
(10.02.2020) 7. kolo RŽL SE - Propozice
22.2.2020, Čerčany
(06.02.2020) 4. kolo RŽL SC - Stará Boleslav 2020 - Propozice
22.2.2020, Stará Boleslav
(03.02.2020) 6. kolo RŽL SD - Propozice
15.2.2020, Úvaly
(25.01.2020) 4. kolo RŽL SB - výsledky
25.1.2020, Kladno
(22.01.2020) Turnaj rodinných dvojic - Propozice
29.2.2020, Pravonín, Švýcar na 7 kol, 2 x 20 min, podmínkou je, že jeden hráč je narozen v r. 2002 nebo mladší
(22.01.2020) 6. kolo RŽL SE - Propozice
8.2.2020, Stříbrná Skalice
(22.01.2020) 4. kolo RŽL SB - Propozice
25.1.2020, Kladno
(13.01.2020) 5. kolo RŽL SD - Propozice
25.1.2020, Křinec
(09.12.2019) Vánoční turnaj "Černý kůň" - Propozice
27.12.2019, Slaný
(28.11.2019) 2. kolo RŽL SA - Propozice
7.12.2019, Milín, Milínská věž
(25.11.2019) 5. kolo RŽL SE - Propozice
21.12.2019, Říčany

Nejbližší akce pro mládež

28.9.2020 1. kolo RŽL SB , Zdice
Svatováclavský turnaj
3.10.2020 1. kolo RŽL SC , Kralupy nad Vltavou
3.10.2020 1. kolo RŽL SD , Lysá nad Labem
VC Lysé nad Labem
17.10.2020 1. kolo RŽL SE , Pravonín
24.-31.10.2020 MČ do 16 let 2020, Herlíkovice
HD12, HD14, HD16
7.11.2020 2. kolo RŽL SE , Jílové u Prahy
13.-17.11.2020 MČ do 10 let 2020, Most
HD10, HD8
14.-21.11.2020 Polofinále MČR juniorů a dorostenců 2020, Špindlerův Mlýn
H20, H18
14.-21.11.2020 MČR juniorek a dorostenek 2020, Špindlerův Mlýn
D20, D18
17.11.2020 3. kolo RŽL SE , Říčany
28.-29.11.2020 MČR do 8 let 2020
HD8

Aktuality Komise mládeže

MČR mládeže v rapidu

Ve dnech 08.-09.09.2018 se ve Žďáru nad Sázavou hrálo Mistrovství ČR v rapidu pro kategorie H10, D10, H12, D12, H14 a D14. Zástupci ze středočeských šachových oddílů se umístili následovně (v závorce za označením kategorie je uveden počet hráčů celkem):

H10 (44): 6. Pressler Tobias (KŠ Říčany 1925), 21. Švarc Kryštof (Sokol Buštěhrad), 31. Mrázek Adam (DDM Symfonie Poděbrady), 33. Sedmihradský Tomáš (ŠK Spartak Čelákovice)

D10 (28): 11. Dudková Josefína (TJ Jawa Brodce), 17. Myšková Veronika (KŠ Říčany 1925)

H12 (44): 7. Šmolík Jáchym (KŠ Říčany 1925), 16. Pecka Jan (Sokol Brandýs nad Labem), 30. Seidl Jan (TJ Kralupy nad Vltavou), 36. Čuvala Tibor (Šachový klub Zdice)

D12 (28): 9. Sehnoutková Laura (KŠ Říčany 1925), 21. Pravdová Tereza (KŠ Říčany 1925)

H14 (42): 3. Dudek Vojtěch (TJ Spartak Vlašim), 7. Vojta Jakub (TJ Spartak Vlašim), 25. Švejk Martin (Sokol Mladá Boleslav), 32. Bartoš Václav (KŠ Říčany 1925), 42. Pravda Petr (KŠ Říčany 1925)

D14 (28): 18. Strnadová Monika (KŠ Říčany 1925), 24. Nováková Kamila (Sokol Buštěhrad)

Gratulujeme Vojtěchu Dudkovi k zisku bronzové medaile!!!