Minulý web KM SŠS (2003-2013)

Naposled vloženo

(16.09.2019) 1. kolo RŽL SB - Propozice
29.9.2019, Zdice
(15.09.2019) 1. kolo RŽL SE - Propozice
28.9.2019, Sedlčany
(14.09.2019) 1. kolo RŽL SD - Propozice
12.10.2019, Lysá nad Labem
(14.09.2019) MČ do 16 let 2019 - Propozice
26.10.-2.11.2019, Příchovice u Kořenova, HD12, HD14, HD16
(11.08.2019) XXV. šachové setkání - Propozice
25.-30.10.2019, Praha, Švýcar na 9 kol, 2 x 45 minut, pro hráče s LOK do 1500, 2 kategorie: A = nar. 2003 a ml., B = nar. 1993 a ml.
(23.06.2019) Finálový turnaj KP mládeže 2019 - Konečné pořadí
22.-23.6.2019, Mělník
(24.05.2019) 7. kolo RŽL SD - Konečné pořadí podle kategorií
11.5.2019, Český Brod, Memoriál prof. Jaroslava Pelikána
(10.05.2019) 8. turnaj RŽL SB - průběžné výsledky
11.5.2019, Buštěhrad
(28.04.2019) KP družstev ml. žáků 2019 - výsledky
1.5.2019, Říčany
(27.04.2019) KP mládeže rapid 2019 - výsledky na chess-results
27.4.2019, Lysá nad Labem
(09.04.2019) 7. kolo RŽL SD - Propozice
11.5.2019, Český Brod, Memoriál prof. Jaroslava Pelikána
(04.04.2019) Bílá věž - Propozice
18.4.2019, Slaný, Dětský nesoutěžní rapid, švýcar na 7 kol, 2 x 15 min
(27.03.2019) 7. kolo RŽL SB - Propozice
30.3.2019, Buštěhrad, Buštěhradská malá jarní
(26.03.2019) 8. kolo RŠL SB
11.5.2019, Buštěhrad
(26.03.2019) 7. kolo RŽL SB
30.3.2019, Buštěhrad, Buštěhradská malá jarní
(10.03.2019) O pohár Mistra Jana - Propozice
18.-21.4.2019, Planá nad Lužnicí, Několik turnajů pro různé výkonnosti
(10.03.2019) 5. kolo RŽL SA - Propozice
23.3.2019, Příbram, O příbramskou královnu
(05.03.2019) 9. kolo RŽL SE - Propozice
23.3.2019, Sázava, Věž sázavských mistrů sklářů
(28.02.2019) MČR do 8 let 2018 - Propozice
28.-29.4.2018, Vyškov, HD8
(26.02.2019) 8. kolo RŽL SE - Propozice
2.3.2019, Velké Popovice
(17.02.2019) 6. kolo RŽL SB - Propozice
23.2.2019, Liteň
(12.02.2019) Krajský přebor mládeže v rapidu 2019 - Propozice
27.4.2019, Lysá nad Labem
(08.02.2019) 6. kolo RŽL SA - Propozice
6.4.2019, Jince, O Jineckého pěšce
(08.02.2019) 5. kolo RŽL SD - Propozice
23.3.2019, Úvaly
(19.01.2019) Krajský přebor dětí do 8 let 2019 - Propozice
9.3.2019, Lysá nad Labem
(15.01.2019) 5. kolo RŽL SB - Propozice
26.1.2019, Zdice, Přebor města Zdice

Nejbližší akce pro mládež

21.-22.9.2019 MČR U16, U18, U20 v rapidu 2019, Vyškov
HD20, HD18, HD16
28.9.2019 1. kolo RŽL SE , Sedlčany
29.9.2019 1. kolo RŽL SB , Zdice
12.10.2019 1. kolo RŽL SD , Lysá nad Labem
19.10.2019 2. kolo RŽL SE , Pravonín
25.-30.10.2019 XXV. šachové setkání , Praha
Švýcar na 9 kol, 2 x 45 minut, pro hráče s LOK do 1500, 2 kategorie: A = nar. 2003 a ml., B = nar. 1993 a ml.
26.10.-2.11.2019 MČ do 16 let 2019, Příchovice u Kořenova
HD12, HD14, HD16
9.-16.11.2019 MČR juniorek a dorostenek 2019, Špindlerův Mlýn
D20, D18
9.-16.11.2019 Polofinále MČR juniorů a dorostenců 2019, Špindlerův Mlýn
H20, H18
9.11.2019 3. kolo RŽL SE , Jílové u Prahy
9.11.2019 2. kolo RŽL SD , Poděbrady
13.-17.11.2019 MČ do 10 let 2019, Most
HD10, HD8
23.11.2019 3. kolo RŽL SD , Milovice
23.11.2019 4. kolo RŽL SE , Dolní Kralovice
7.12.2019 4. kolo RŽL SD , Čelákovice
21.12.2019 5. kolo RŽL SE , Říčany
22.2.2020 6. kolo RŽL SE , Týnec nad Sázavou

Aktuality Komise mládeže

KP mládeže v rapidu 2019

Dne 27. 4. 2019 se v Lysé nad Labem hrál Krajský přebor mládeže v rapidu. Umístění v jednotlivých kategoriích (zvýraznění hráči postupují na MČR):

H14: 1. Jan Pecka (Sokol Brandýs nad Labem), 2. Lukáš Hadrava (Sokol Buštěhrad), 3. Daniel Kubíček (ŠK Spartak Čelákovice), 4. Vítězslav Tvaroh (Sokol Buštěhrad)

D14: 1. Monika Strnadová (KŠ Říčany 1925), 2. Lucie Glasbergerová (KŠ Říčany 1925), 3. Tereza Lísková (TJ Jince)

H12: 1. Adam Cába (Sokol Buštěhrad), 2. Jan Seidl (TJ Kralupy nad Vltavou), 3. Adam Mrázek (DDM Symfonie Poděbrady)

D12: 1. Josefína Dudková (TJ Jawa Brodce), 2. Laura Sehnoutková (KŠ Říčany 1925), 3. Karina Nela Müllerová (ŠK Spartak Čelákovice). Protože Laura má přímý postup, na MČR se podívá i 4. Alice Zelenková (KŠ Říčany 1925)

H10: 1. Milan Pešta (TJ Kavalier Sázava), 2. Josef Barták (ŠK Řevnice), 3. Michal Langmaier (TJ Kralupy nad Vltavou)

D10: 1. Jolana Štědrová (TJ Kavalier Sázava), 2. Dominika Kaplanová (ŠK JOLY Lysá nad Labem), 3. Linda Kubíčková (ŠK Spartak Čelákovice)

Kromě toho na MČR ze SŠS ještě přímo postupují:

H14: Vojtěch Dudek (TJ Spartak Vlašim), Jakub Vojta (TJ Spartak Vlašim)

H12: Jáchym Šmolík (KŠ Říčany 1925), Tobias Pressler (KŠ Říčany 1925)

Držíme všem palce, aby se jim v září na MČR dařilo co nejvíce!