Minulý web KM SŠS (2003-2013)

Naposled vloženo

(30.04.2020) Klatovská koronavirová liga
1.5.-19.6.2020, Internet, seriál on-line turnajů pro děti i dospělé
(24.02.2020) 5. kolo RŽL SA - Propozice
Jince, Jinecký pěšec
(24.02.2020) 4. kolo RŽL SA - Propozice
7.3.2020, Příbram, Příbramská královna
(24.02.2020) 3. kolo RŽL SA - Propozice
29.2.2020, Hostomice
(22.02.2020) 5. kolo RŽL SB - výsledky
22.2.2020, Liteň, Přebor Litně v šachu mládeže
(14.02.2020) Memoriál Františka Michálka - Propozice
Pečky, Tříčlenná družstva dětí nar. 2005 a mladších, švýcar na 7 kol, 2 x 20 minut na partii
(10.02.2020) 7. kolo RŽL SE - Propozice
22.2.2020, Čerčany
(06.02.2020) 4. kolo RŽL SC - Stará Boleslav 2020 - Propozice
22.2.2020, Stará Boleslav
(03.02.2020) 6. kolo RŽL SD - Propozice
15.2.2020, Úvaly
(25.01.2020) 4. kolo RŽL SB - výsledky
25.1.2020, Kladno
(22.01.2020) Turnaj rodinných dvojic - Propozice
29.2.2020, Pravonín, Švýcar na 7 kol, 2 x 20 min, podmínkou je, že jeden hráč je narozen v r. 2002 nebo mladší
(22.01.2020) 6. kolo RŽL SE - Propozice
8.2.2020, Stříbrná Skalice
(22.01.2020) 4. kolo RŽL SB - Propozice
25.1.2020, Kladno
(13.01.2020) 5. kolo RŽL SD - Propozice
25.1.2020, Křinec
(09.12.2019) Vánoční turnaj "Černý kůň" - Propozice
27.12.2019, Slaný
(28.11.2019) 2. kolo RŽL SA - Propozice
7.12.2019, Milín, Milínská věž
(25.11.2019) 5. kolo RŽL SE - Propozice
21.12.2019, Říčany
(25.11.2019) Silvestrovský turnaj - Propozice
29.12.2019, Pravonín, Pro mládež nar. 2001 a ml., 4 výkonnostní kategorie, švýcar na 7 kol, 2 x 20 minut
(22.11.2019) 4. kolo RŽL SD - Propozice
7.12.2019, Čelákovice
(19.11.2019) Krajský přebor škol - Propozice
17.12.2019, Neratovice
(18.11.2019) 3. kolo RŽL SC - O vánočního kapra - Propozice
14.12.2019, Mladá Boleslav
(18.11.2019) 4. kolo RŽL SE - Propozice
23.11.2019, Dolní Kralovice
(16.11.2019) Přebor města Zdice - výsledky
16.11.2019, Chodouň
(10.11.2019) O pohár starosty města Kralupy nad Vltavou 2019 - Propozice
21.12.2019, Kralupy nad Vltavou
(06.11.2019) 3. kolo RŽL SE - Propozice
9.11.2019, Jílové u Prahy
(06.11.2019) 3. kolo RŽL SB - Propozice
16.11.2019, Chodouň

Nejbližší akce pro mládež

1.5.-19.6.2020 Klatovská koronavirová liga , Internet
seriál on-line turnajů pro děti i dospělé
6.6.2020 8. kolo RŽL SE , Týnec nad Sázavou
13.6.2020 9. kolo RŽL SE , Sázava
Věž sázavských mistrů sklářů

Aktuality Komise mládeže

KP mládeže v rapidu 2019

Dne 27. 4. 2019 se v Lysé nad Labem hrál Krajský přebor mládeže v rapidu. Umístění v jednotlivých kategoriích (zvýraznění hráči postupují na MČR):

H14: 1. Jan Pecka (Sokol Brandýs nad Labem), 2. Lukáš Hadrava (Sokol Buštěhrad), 3. Daniel Kubíček (ŠK Spartak Čelákovice), 4. Vítězslav Tvaroh (Sokol Buštěhrad)

D14: 1. Monika Strnadová (KŠ Říčany 1925), 2. Lucie Glasbergerová (KŠ Říčany 1925), 3. Tereza Lísková (TJ Jince)

H12: 1. Adam Cába (Sokol Buštěhrad), 2. Jan Seidl (TJ Kralupy nad Vltavou), 3. Adam Mrázek (DDM Symfonie Poděbrady)

D12: 1. Josefína Dudková (TJ Jawa Brodce), 2. Laura Sehnoutková (KŠ Říčany 1925), 3. Karina Nela Müllerová (ŠK Spartak Čelákovice). Protože Laura má přímý postup, na MČR se podívá i 4. Alice Zelenková (KŠ Říčany 1925)

H10: 1. Milan Pešta (TJ Kavalier Sázava), 2. Josef Barták (ŠK Řevnice), 3. Michal Langmaier (TJ Kralupy nad Vltavou)

D10: 1. Jolana Štědrová (TJ Kavalier Sázava), 2. Dominika Kaplanová (ŠK JOLY Lysá nad Labem), 3. Linda Kubíčková (ŠK Spartak Čelákovice)

Kromě toho na MČR ze SŠS ještě přímo postupují:

H14: Vojtěch Dudek (TJ Spartak Vlašim), Jakub Vojta (TJ Spartak Vlašim)

H12: Jáchym Šmolík (KŠ Říčany 1925), Tobias Pressler (KŠ Říčany 1925)

Držíme všem palce, aby se jim v září na MČR dařilo co nejvíce!