Minulý web KM SŠS (2003-2013)

Naposled vloženo

(19.11.2019) Krajský přebor škol - Propozice
17.12.2019, Neratovice
(18.11.2019) 3. kolo RŽL SC - Propozice
14.12.2019, Mladá Boleslav, O vánočního kapra
(18.11.2019) 4. kolo RŽL SE - Propozice
23.11.2019, Dolní Kralovice
(16.11.2019) Přebor města Zdice - výsledky
16.11.2019, Chodouň
(10.11.2019) O pohár starosty města Kralupy nad Vltavou 2019 - Propozice
21.12.2019, Kralupy nad Vltavou
(06.11.2019) 3. kolo RŽL SE - Propozice
9.11.2019, Jílové u Prahy
(06.11.2019) 3. kolo RŽL SB - Propozice
16.11.2019, Chodouň
(06.11.2019) 2. kolo RŽL SC - Propozice
30.11.2019, Neratovice
(31.10.2019) 3. kolo RŽL SD - Propozice
23.11.2019, Milovice
(24.10.2019) Regionální přebor škol Praha-východ - Vzor soupisky
28.11.2019, Čelákovice
(24.10.2019) Regionální přebor škol Praha-východ - Propozice
28.11.2019, Čelákovice
(21.10.2019) Přebor škol Lysá nad Labem - Propozice
6.11.2019, Lysá nad Labem
(18.10.2019) Přebor ZŠ Jince - Propozice
9.11.2019, Jince
(11.10.2019) 2. kolo RŽL SB - O slánský helm - výsledky
12.10.2019, Slaný, O slánský helm
(01.10.2019) 1. kolo RŽL SC - Propozice
19.10.2019, Mladá Boleslav
(26.09.2019) 2. kolo RŽL SB - Propozice
12.10.2019, Slaný, O slánský helm
(25.09.2019) 2. kolo RŽL SD - Propozice
9.11.2019, Poděbrady
(23.09.2019) 2. kolo RŽL SE - Propozice
19.10.2019, Pravonín
(16.09.2019) 1. kolo RŽL SB - Propozice
29.9.2019, Zdice
(15.09.2019) 1. kolo RŽL SE - Propozice
28.9.2019, Sedlčany
(14.09.2019) 1. kolo RŽL SD - Propozice
12.10.2019, Lysá nad Labem
(14.09.2019) MČ do 16 let 2019 - Propozice
26.10.-2.11.2019, Příchovice u Kořenova, HD12, HD14, HD16
(11.08.2019) XXV. šachové setkání - Propozice
25.-30.10.2019, Praha, Švýcar na 9 kol, 2 x 45 minut, pro hráče s LOK do 1500, 2 kategorie: A = nar. 2003 a ml., B = nar. 1993 a ml.

Nejbližší akce pro mládež

23.11.2019 3. kolo RŽL SD , Milovice
23.11.2019 4. kolo RŽL SE , Dolní Kralovice
30.11.2019 2. kolo RŽL SC , Neratovice
7.12.2019 4. kolo RŽL SD , Čelákovice
7.12.2019 76. PORG Open , Praha
14.12.2019 3. kolo RŽL SC , Mladá Boleslav
O vánočního kapra
17.12.2019 Krajský přebor škol , Neratovice
21.12.2019 5. kolo RŽL SE , Říčany
21.12.2019 O pohár starosty města Kralupy nad Vltavou 2019, Kralupy nad Vltavou
11.1.2020 77. PORG Open , Praha
25.1.2020 4. kolo RŽL SB , Kladno
8.2.2020 6. kolo RŽL SE , Stříbrná Skalice
22.2.2020 7. kolo RŽL SE , Týnec nad Sázavou
29.2.2020 78. PORG Open , Praha
21.3.2020 Krajský přebor dětí do 8 let 2020, Čelákovice
28.3.2020 8. kolo RŽL SE , Sázava
25.4.2020 79. PORG Open , Praha
16.5.2020 80. PORG Open , Praha

Aktuality Komise mládeže

KP mládeže v rapidu 2019

Dne 27. 4. 2019 se v Lysé nad Labem hrál Krajský přebor mládeže v rapidu. Umístění v jednotlivých kategoriích (zvýraznění hráči postupují na MČR):

H14: 1. Jan Pecka (Sokol Brandýs nad Labem), 2. Lukáš Hadrava (Sokol Buštěhrad), 3. Daniel Kubíček (ŠK Spartak Čelákovice), 4. Vítězslav Tvaroh (Sokol Buštěhrad)

D14: 1. Monika Strnadová (KŠ Říčany 1925), 2. Lucie Glasbergerová (KŠ Říčany 1925), 3. Tereza Lísková (TJ Jince)

H12: 1. Adam Cába (Sokol Buštěhrad), 2. Jan Seidl (TJ Kralupy nad Vltavou), 3. Adam Mrázek (DDM Symfonie Poděbrady)

D12: 1. Josefína Dudková (TJ Jawa Brodce), 2. Laura Sehnoutková (KŠ Říčany 1925), 3. Karina Nela Müllerová (ŠK Spartak Čelákovice). Protože Laura má přímý postup, na MČR se podívá i 4. Alice Zelenková (KŠ Říčany 1925)

H10: 1. Milan Pešta (TJ Kavalier Sázava), 2. Josef Barták (ŠK Řevnice), 3. Michal Langmaier (TJ Kralupy nad Vltavou)

D10: 1. Jolana Štědrová (TJ Kavalier Sázava), 2. Dominika Kaplanová (ŠK JOLY Lysá nad Labem), 3. Linda Kubíčková (ŠK Spartak Čelákovice)

Kromě toho na MČR ze SŠS ještě přímo postupují:

H14: Vojtěch Dudek (TJ Spartak Vlašim), Jakub Vojta (TJ Spartak Vlašim)

H12: Jáchym Šmolík (KŠ Říčany 1925), Tobias Pressler (KŠ Říčany 1925)

Držíme všem palce, aby se jim v září na MČR dařilo co nejvíce!