Minulý web KM SŠS (2003-2013)

Naposled vloženo

(10.12.2018) Černý kůň - Propozice
27.12.2018, Slaný, Turnaj pro děti (nar. 2003 a ml.), švýcar na 7 kol, 2 x 15 minut na partii
(10.12.2018) 2. kolo RŽL SA - Propozice
15.12.2018, Milín, Milínslá věž
(04.12.2018) 5. kolo RŽL SE - Propozice
22.12.2018, Říčany
(28.11.2018) O pohár starosty města Kralupy nad Vltavou - Propozice
22.12.2018, Kralupy nad Vltavou, Pro mládež (nar. 2003 a mladší), švýcar na 7 kol, turnaj A - rapid, turnaj B - blesk
(28.11.2018) 3. kolo RŽL SC - Propozice
15.12.2018, Mladá Boleslav, O Vánočního kapra
(23.11.2018) RŽL SB, 3. turnaj - výsledky
24.11.2018, Kněževes u Rakovníka
(22.11.2018) Krajský přebor škol - Propozice
13.12.2018, Neratovice
(20.11.2018) Silvestrovský turnaj - Propozice
29.12.2018, Pravonín, Rapid pro mládež (nar. 2000 a mladší, švýcar na 7 kol, 2 x 20 minut na partii
(11.11.2018) 4. kolo RŽL SE - Propozice
24.11.2018, Stříbrná Skalice
(06.11.2018) 3. kolo RŽL SB - Propozice
24.11.2018, Kněževes u Rakovníka
(06.11.2018) 3. kolo RŽL SD - Propozice
24.11.2018, Křinec
(06.11.2018) 2. kolo RŽL SC - Propozice
24.11.2018, Mladá Boleslav, Podzimní rošáda
(21.10.2018) 1. kolo RŽL SA - Propozice
3.11.2018, Jince, Turnaj nadějí
(15.10.2018) 3. kolo RŽL SE - Propozice
10.11.2018, Čerčany
(13.10.2018) O slánský helm - průběžné výsledky
13.10.2018, Slaný, O slánský helm
(10.10.2018) 4. kolo RŽL SD - Propozice
8.12.2018, Čelákovice, O pohár starosty města Čelákovice
(04.10.2018) 2. kolo RŽL SD - Propozice
10.11.2018, Poděbrady, O královnu a krále Symfonie
(01.10.2018) 2. kolo RŽL SB 2018 - Propozice
13.10.2018, Slaný, O slánský helm
(30.09.2018) 1. kolo RŽL SB - výsledky
28.9.2018, Zdice, Svatováclavský turnaj
(30.09.2018) 2. kolo RŽL SE - Propozice
13.10.2018, Pravonín
(23.09.2018) MČ do 16 let 2018 - Propozice
27.10.-3.11.2018, Harrachov, HD12, HD14, HD16
(23.09.2018) 1. kolo RŽL SB 2018 - Propozice
28.9.2018, Zdice, Svatováclavský turnaj
(13.09.2018) 1. kolo RŽL SE - Propozice
29.9.2018, Sedlčany
(28.08.2018) 1. kolo RŽL SD - Propozice
13.10.2018, Lysá nad Labem, Velká cena Lysé nad Labem

Nejbližší akce pro mládež

13.12.2018 Krajský přebor škol , Neratovice
15.12.2018 2. kolo RŽL SA , Milín
Milínslá věž
15.12.2018 3. kolo RŽL SC , Mladá Boleslav
O Vánočního kapra
22.12.2018 5. kolo RŽL SE , Říčany
22.12.2018 O pohár starosty města Kralupy nad Vltavou , Kralupy nad Vltavou
Pro mládež (nar. 2003 a mladší), švýcar na 7 kol, turnaj A - rapid, turnaj B - blesk
27.12.2018 Černý kůň , Slaný
Turnaj pro děti (nar. 2003 a ml.), švýcar na 7 kol, 2 x 15 minut na partii
29.12.2018 Silvestrovský turnaj , Pravonín
Rapid pro mládež (nar. 2000 a mladší, švýcar na 7 kol, 2 x 20 minut na partii
5.1.2019 6. kolo RŽL SE , Jílové u Prahy
23.2.2019 7. kolo RŽL SE , Týnec nad Sázavou
2.3.2019 8. kolo RŽL SE , Velké Popovice
9.-16.3.2019 MČR do 16 let 2019, Kouty nad Desnou
HD10, HD12, HD14, HD16
23.3.2019 9. kolo RŽL SE , Sázava
20.4.2019 7. kolo RŽL SD , Kolín
O velikonočního zajíčka

Aktuality Komise mládeže

Vlašimští dorostenci mistry republiky !

Vítězné vlašimské družstvo
Obrovského úspěchu dosáhlo družstvo Spartaku Vlašim, které vyhrálo ročník 2013-2014 extraligy dorostu. Za vlašimské družstvo vedené trenéry Ondřejem Matějovským a Vítem Moravcem v průběhu soutěže hráli Jiří Rýdl, Vít Kratochvíl, Patrik Pýcha, Nela Pýchová, Vojtěch Filip, Martin Horák a Richard Mládek.

Extraliga se dohrávala v neděli 27.4.2014 a závěr byl velmi dramatický, protože se v posledním kole Vlašim utkala v přímém boji o titul s druhým Frýdkem-Místkem, ve kterém vlašimským stačila k celkovému vítězství remíza a té se jim také po napínavém průběhu podařilo dosáhnout.

Mistrovský titul Vlašimi ještě podrthují výsledky středočeských družstev v 1. lize mladšího dorostu, jejíž skupinu Západ suverénně vyhrál a do extraligy tak postupuje Sokol Buštěhrad A (Sokol Buštěhrad B skončil pátý) a ve skupině Jih skončily na druhém místě Říčany, na třetím Řevnice a na čtvrtém Vlašim B. Středočeským celkům se ale buhužel nevyhnuly ani sestupy, ze skupiny Jih sestupují Říčany B a Říčany C.