Minulý web KM SŠS (2003-2013)

Naposled vloženo

(10.03.2019) O pohár Mistra Jana - Propozice
18.-21.4.2019, Planá nad Lužnicí, Několik turnajů pro různé výkonnosti
(10.03.2019) 5. kolo RŽL SA - Propozice
23.3.2019, Příbram, O příbramskou královnu
(05.03.2019) 9. kolo RŽL SE - Propozice
23.3.2019, Sázava, Věž sázavských mistrů sklářů
(26.02.2019) 8. kolo RŽL SE - Propozice
2.3.2019, Velké Popovice
(17.02.2019) 6. kolo RŽL SB - Propozice
23.2.2019, Liteň
(12.02.2019) Krajský přebor mládeže v rapidu 2019 - Propozice
27.4.2019, Lysá nad Labem
(08.02.2019) 6. kolo RŽL SA - Propozice
6.4.2019, Jince, O Jineckého pěšce
(08.02.2019) 5. kolo RŽL SD - Propozice
23.3.2019, Úvaly
(19.01.2019) Krajský přebor dětí do 8 let 2019 - Propozice
9.3.2019, Lysá nad Labem
(15.01.2019) 5. kolo RŽL SB - Propozice
26.1.2019, Zdice, Přebor města Zdice
(15.01.2019) 3. kolo RŽL SA - Propozice
26.1.2019, Jince, Otevřený přebor městyse Jince v šachu
(15.01.2019) Růžená - Propozice
3.-10.8.2019, Růžená
(15.01.2019) Studenov - 2. běh - Propozice
9.-18.8.2019, Harrachov - Studenov
(15.01.2019) Studenov - 1. běh - Propozice
26.7.-4.8.2019, Harrachov - Studenov
(15.01.2019) 6. kolo RŽL SD - Propozice
20.4.2019, Kolín, O velikonočního beránka
(15.01.2019) Turnaj rodinných dvojic - Propozice
2.3.2019, Pravonín
(02.01.2019) 4. kolo RŽL SB - Propozice
5.1.2019, Kladno
(24.12.2018) 6. kolo RŽL SE - Propozice
5.1.2019, Jílové u Prahy
(14.12.2018) O perníkovou chaloupku - Propozice
5.1.2019, Náměšť nad Oslavou, 3. turnaj Ligy Vysočiny mládeže
(10.12.2018) Černý kůň - Propozice
27.12.2018, Slaný, Turnaj pro děti (nar. 2003 a ml.), švýcar na 7 kol, 2 x 15 minut na partii
(10.12.2018) 2. kolo RŽL SA - Propozice
15.12.2018, Milín, Milínslá věž
(04.12.2018) 5. kolo RŽL SE - Propozice
22.12.2018, Říčany
(28.11.2018) O pohár starosty města Kralupy nad Vltavou - Propozice
22.12.2018, Kralupy nad Vltavou, Pro mládež (nar. 2003 a mladší), švýcar na 7 kol, turnaj A - rapid, turnaj B - blesk
(28.11.2018) 3. kolo RŽL SC - Propozice
15.12.2018, Mladá Boleslav, O Vánočního kapra
(23.11.2018) RŽL SB, 3. turnaj - výsledky
24.11.2018, Kněževes u Rakovníka
(22.11.2018) Krajský přebor škol - Propozice
13.12.2018, Neratovice
(20.11.2018) Silvestrovský turnaj - Propozice
29.12.2018, Pravonín, Rapid pro mládež (nar. 2000 a mladší, švýcar na 7 kol, 2 x 20 minut na partii
(11.11.2018) 4. kolo RŽL SE - Propozice
24.11.2018, Stříbrná Skalice
(06.11.2018) 3. kolo RŽL SB - Propozice
24.11.2018, Kněževes u Rakovníka

Nejbližší akce pro mládež

23.3.2019 9. kolo RŽL SE , Sázava
Věž sázavských mistrů sklářů
23.3.2019 5. kolo RŽL SD , Úvaly
23.3.2019 5. kolo RŽL SA , Příbram
O příbramskou královnu
6.4.2019 6. kolo RŽL SA , Jince
O Jineckého pěšce
18.-21.4.2019 O pohár Mistra Jana , Planá nad Lužnicí
Několik turnajů pro různé výkonnosti
20.4.2019 6. kolo RŽL SD , Kolín
O velikonočního beránka
27.4.2019 Krajský přebor mládeže v rapidu 2019, Lysá nad Labem
25.5.2019 73. PORG OPEN , Praha
22.-23.6.2019 Finálový turnaj KP mládeže 2019, Mělník
26.7.-4.8.2019 Studenov - 1. běh , Harrachov - Studenov
3.-10.8.2019 Růžená , Růžená
9.-18.8.2019 Studenov - 2. běh , Harrachov - Studenov

Aktuality Komise mládeže

Mistrovství ČR mládeže

Ve dnech 06.-14.03.2015 se již tradičně v Koutech nad Desnou koná Mistrovství ČR mládeže, souběžně se kterým se hraje i Mistrovství ČR juniorů.

Mládež hraje v kategoriích do 10, 12, 14 a 16 let, zvlášť hoši a dívky. Hraje se švýcarským systémem na 9 kol tempem 90 minut na partii s přídavkem 30 sekund za každý provedený tah. Junioři hrají společný turnaj pro kategorie do 18 a 20 let. Hraje se uzavřený turnaj na 11 kol tempem 90 minut na 40 tahů + 30 minut do konce s přídavkem 30 sekund za každý provedený tah (od 1. tahu).

Ve všech turnajích celkem startuje 187 hráček a hráčů, přičemž Středočeský šachový svaz zastupuje 21 hráček a hráčů. Níže uvádíme jejich přehled, v němž budeme průběžně doplňovat jejich výsledky:

Kategorie D10 (21 hráček):

Pastrnková Kateřina (Klub šachistů Říčany 1925): 1, 1, 0, 1/2, 1, 0, 1, 0, 1

Karpecká Marie (ŠK Řevnice): 0, 0, 1, 0, 1, 1, 0, -, -

Strnadová Monika (Klub šachistů Říčany 1925): 0, 1, 1, 1/2, 1, 0, 1, 1, 0

Kategorie H10 (24 hráčů):

Skýpala Ondřej (TJ AERO Odolena Voda): 1, 1, 1, 1, 0, 0, 1, 1/2, 1

Vojta Jakub (TJ Spartak Vlašim): 1, 0, 1, 1, 0, 1/2, 1, 1/2, 0

Kategorie D12 (19 hráček):

Otrubová Kristýna (Klub šachistů Říčany 1925): 0, 1, 1, 1, 1/2, 1/2, 0, 0, 1

Píšová Petra (TJ Spartak Vlašim): 1, 1/2, 1, 1, 1/2, 1, 1/2, 1, 1/2

Kořenová Karolína (Šachový oddíl Figurka Říčany): 1, 0, 1/2, 1, 1, 0, 0, 0, 1

Kategorie H12 (24 hráčů):

Voříšek Jakub (TJ Spartak Vlašim): 1, 1, 1, 1, 1, 1/2, 1/2, 1/2, 1/2

Kategorie D14 (20 hráček):

Vilímová Julie (Klub šachisté Říčany 1925): 1, 0, 1/2, 1/2, 1/2, 1, 1, 1, 0

Bartošová Hana (Klub šachistů Říčany 1925): 0, 0, 0, 0, 0, 0, 1, 0, 1

Kategorie H14 (24 hráčů):

Mládek Richard (TJ Spartak Vlašim): 1, 0, 1/2, 1/2, 0, 1/2, 1, 1, 1

Kategorie D16 (19 hráček):

Pýchová Nela (TJ, Spartak Vlašim): 1, 1, 1, 1, 1, 1/2, 1, 1, 1

Zlámaná Anna (Klub šachistů Říčany 1925): 1, 0, 1, 0, 0, 1, 0, 1/2, 1

Tajovská Martina (Sokol Buštěhrad): 0, 1, 1, 0, 1/2, 1/2, 1, 1/2, 1

Vlková Anežka (TJ Spartak Vlašim): 0, 0, 0, 1, 1/2, 1, 1/2, 1/2, 1

Pokorná Jana (Sokol Buštěhrad): 1/2, 0, 1/2, 1/2, 1/2, 0, 1, 1/2, 0

Zemenová Veronika (Klub šachistů Říčany 1925): 0, 1, 0, 0, 1/2, 0, 1/2, 1/2, 0

Kategorie H16 (24 hráčů):

Horák Martin (TJ Spartak Vlašim): 1/2, 0, 1, 1/2, 1, 1/2, 0, 1, 0

Vystrčil Martin (Klub šachistů Říčany 1925): 1, 1, 0, 1/2, 0, 1, 1, 0, 1

Kategorie H18 + H20 (12 hráčů):

Rýdl Jiří (TJ Spartak Vlašim): 0, 0, 0, 1, 1, 1/2, 1/2, 1/2, 1/2, 1/2, 1

Podrobnosti najdete na stránkách pořadatelů: http://www.chess-svetla.cz/index.php?id=19

Děti ze Středočeského kraje dosáhly vynikajících výsledků (viz níže, v závorce za jménem je nasazovací číslo), když nasbíraly celkem 6 medailí! Požádali jsme trenéry o krátké medailonky hráčů a zhodnocení turnaje. Ihned po obdržení jejich zpráv je zpracujeme ve zvláštním článku.

D10:

5. Kateřina Pastrnková 5,5 b. (4.)

6. Monika Strnadová 5,5 b. (12.)

18. Marie Karpecká 3 b. (10.)

H10:

2. Ondřej Skýpala 6,5 b. (11.)

9. Jakub Vojta 5 b. (14.)

D12:

2. Petra Píšová 7 b. (12.)

9. Kristýna Otrubová 5 b. (9.)

11. Karolína Kořenová 4,5 b. (18.)

H12:

1. Jakub Voříšek 7 b. (3.)

D14:

6. Julie Vilímová 5,5 b. (7.)

20. Hana Bartošová 2 b. (15.)

H14:

3. Richard Mládek 6 b. (12.)

D16:

1. Nela Pýchová 8,5 b. (3.)

5. Martina Tajovská 5,5 b. (11.)

10. Anna Zlámaná 4,5 b. (9.)

11. Anežka Vlková 4,5 b. (15.)

16. Jana Pokorná 3,5 b. (16.)

19. Veronika Zemenová 2,5 b. (18.)

H16:

6. Martin Vystrčil 5,5 b. (21.)

10. Martin Horák 4,5 b. (7.)

H18:

3. Jiří Rýdl 5,5 b. (1.)