Minulý web KM SŠS (2003-2013)

Naposled vloženo

(30.06.2020) Krajský přebor dětí do 8 let 2020 - Propozice
12.9.2020, Čelákovice, HD8
(12.06.2020) Krajský přebor mládeže v rapidu 2020 - Propozice
27.6.2020, Neratovice
(05.06.2020) 8. kolo RŽL SE - Propozice
6.6.2020, Týnec nad Sázavou
(05.06.2020) 9. kolo RŽL SE - Propozice
13.6.2020, Sázava, Věž sázavských mistrů sklářů
(30.04.2020) Klatovská koronavirová liga
1.5.-19.6.2020, Internet, seriál on-line turnajů pro děti i dospělé
(24.02.2020) 5. kolo RŽL SA - Propozice
Jince, Jinecký pěšec
(24.02.2020) 4. kolo RŽL SA - Propozice
7.3.2020, Příbram, Příbramská královna
(24.02.2020) 3. kolo RŽL SA - Propozice
29.2.2020, Hostomice
(22.02.2020) 5. kolo RŽL SB - výsledky
22.2.2020, Liteň, Přebor Litně v šachu mládeže
(14.02.2020) Memoriál Františka Michálka - Propozice
Pečky, Tříčlenná družstva dětí nar. 2005 a mladších, švýcar na 7 kol, 2 x 20 minut na partii
(10.02.2020) 7. kolo RŽL SE - Propozice
22.2.2020, Čerčany
(06.02.2020) 4. kolo RŽL SC - Stará Boleslav 2020 - Propozice
22.2.2020, Stará Boleslav
(03.02.2020) 6. kolo RŽL SD - Propozice
15.2.2020, Úvaly
(25.01.2020) 4. kolo RŽL SB - výsledky
25.1.2020, Kladno
(22.01.2020) Turnaj rodinných dvojic - Propozice
29.2.2020, Pravonín, Švýcar na 7 kol, 2 x 20 min, podmínkou je, že jeden hráč je narozen v r. 2002 nebo mladší
(22.01.2020) 6. kolo RŽL SE - Propozice
8.2.2020, Stříbrná Skalice
(22.01.2020) 4. kolo RŽL SB - Propozice
25.1.2020, Kladno
(13.01.2020) 5. kolo RŽL SD - Propozice
25.1.2020, Křinec
(09.12.2019) Vánoční turnaj "Černý kůň" - Propozice
27.12.2019, Slaný
(28.11.2019) 2. kolo RŽL SA - Propozice
7.12.2019, Milín, Milínská věž
(25.11.2019) 5. kolo RŽL SE - Propozice
21.12.2019, Říčany
(25.11.2019) Silvestrovský turnaj - Propozice
29.12.2019, Pravonín, Pro mládež nar. 2001 a ml., 4 výkonnostní kategorie, švýcar na 7 kol, 2 x 20 minut
(22.11.2019) 4. kolo RŽL SD - Propozice
7.12.2019, Čelákovice
(19.11.2019) Krajský přebor škol - Propozice
17.12.2019, Neratovice
(18.11.2019) 3. kolo RŽL SC - O vánočního kapra - Propozice
14.12.2019, Mladá Boleslav
(18.11.2019) 4. kolo RŽL SE - Propozice
23.11.2019, Dolní Kralovice
(16.11.2019) Přebor města Zdice - výsledky
16.11.2019, Chodouň
(10.11.2019) O pohár starosty města Kralupy nad Vltavou 2019 - Propozice
21.12.2019, Kralupy nad Vltavou

Nejbližší akce pro mládež

4.-6.9.2020 MČR do 14 let v rapidu 2020, České Budějovice
HD10, HD12, HD14
12.-13.9.2020 Finálový turnaj KP mládeže 2020, Neratovice
HD10, HD12, HD14, HD16
12.9.2020 Krajský přebor dětí do 8 let 2020, Čelákovice
HD8
19.-20.9.2020 MČR do 8 let 2020, Vyškov
HD8
19.-20.9.2020 MČR U16, U18, U20 v rapidu 2020, Česká Třebová
HD20, HD18, HD16
24.-31.10.2020 MČ do 16 let 2020, Herlíkovice
HD12, HD14, HD16
13.-17.11.2020 MČ do 10 let 2020, Most
HD10, HD8
14.-21.11.2020 Polofinále MČR juniorů a dorostenců 2020, Špindlerův mlýn
H20, H18
14.-21.11.2020 MČR juniorek a dorostenek 2020, Špindlerův mlýn
D20, D18

Aktuality Komise mládeže

Nejmladšími krajskými přeborníky Josef Barták a Natálie Štanderová


D8, zleva:
2. Eliška Helebrandová (Vlašim)
1. Natálie Štanderová (Vlašim)
3. Jana Pecková (Brandýs n.L.)

H8, zleva:
2. Jakub Mlýnek (Brodce)
1. Josef Barták (Řevnice)
3. Filip Hrubý (Buštěhrad)
V neděli 30.4.2017 se v Pravoníně hrál krajský přebor dětí do osmi let. O krajský titul v kategoriích H8 a D8 se utkalo celkem 57 chlaců a dívek, tři z nich oddílově příslušející do jiných krajů hráli mimo kategorie středočeského KP.

Krajským přeborníkem H8 se stal Josef Barták (2009, ŠK Řevnice) před Jakubem Mlýnkem (2010, TJ JAWA Brodce) a Filipem Hrubým (2009, Sokol Buštěhrad), titul krajské přebornice získala Natálie Štanderová (2009, TJ Spartak Vlašim), druhá byla Eliška Helebrandová (2009, TJ Spartak Vlašim) a třetí Jana Pecková (2011, Sokol Brandýs nad Labem). V celkovém pořadí se mezi středočeské chlapce ještě vklínil hostující Tomáš Tichý (2009, TJ Bohemians Praha) na celkovém třetím místě.

Vzhledem k obrovské ratingové převaze se dalo vítězství Josefa Bartáka čekat, tak jednoduché to ale zase neměl, v posledních dvou kolech ztratil dva půlbody za remízy, díky se tomu se na něj bodově dotáhli druhý Jakub Mlýnek i třetí Tomáš Tichý a o pořadí rozhodovala až pomocná hodnocení. O pořadí na prvním a druhém místě dokonce rozhodlo až třetí z nich.

Turnaj, který je pro nejlepší z nejmladších šachistů také výbornou přípravou před květnovým mistrovstvím republiky, byl jako vždy v této kategorii divácky velmi atraktivní hlavně díky spádu a nečekaným obratům. Dost práce pochopitelně měli rozhodčí pod vedením hlavního Petra Havelky, kteří museli řešit řadu ve starších věkových kategoriích málo vídaných situací. Pořadatelé v Pravoníně stejně jako už mnohokrát v minulosti vytvořili pro děti krásné prostředí a vytáhli se i perfektním bufetem a neobyčejně hodnotným cenovým fondem.

Výsledky