Minulý web KM SŠS (2003-2013)

Naposled vloženo

(22.06.2022) Finále KP mládeže 2022 - startovní listiny
25.-26.6.2022, Mšeno
(19.05.2022) Finálový turnaj KP mládeže 2022 - Propozice
25.-26.6.2022, Mšeno
(18.04.2022) KP družstev ml. žáků - propozice
30.4.2022, Říčany
(18.04.2022) Jarní rošáda - propozice
30.4.2022, Mladá Boleslav
(18.04.2022) KP rapid mládeže - propozice
7.5.2022, Lysá nad Labem
(16.04.2022) 4. kolo RŽL SE - výsledky
13.11.2021, Jílové
(16.04.2022) 5. kolo RŽL SE - výsledky
27.11.2021, Týnec nad Sázavou
(16.04.2022) 6. kolo RŽL SE - výsledky
18.12.2021, Říčany
(16.04.2022) 7. kolo RŽL SE - výsledky
5.3.2022, Stříbrná Skalice
(16.04.2022) 8. kolo RŽL SE - Turnaj A
5.3.2022, Stříbrná Skalice
(15.04.2022) Bakovský Rákosníček - výsledky
19.3.2022, Bakov nad Jizerou
(15.04.2022) 3. kolo RŽL SC - Bakovský rákosníček 2022 - Starší žáci
19.3.2022, Bakov nad Jizerou
(15.04.2022) 6. turnaj RŽL SA - výsledky
19.3.2022, Hostomice, Otevřený přebor města Hostomice v šachu 2022
(15.04.2022) Turnaj budoucích mistrů - výsledky
19.2.2022, Příbram, Turnaj budoucích mistrů
(15.04.2022) Jarní turnaj nadějí - výsledky
12.3.2022, Jince, Jarní turnaj nadějí
(15.04.2022) Jarní turnaj - výsledky
2.4.2022, Zdice
(15.04.2022) Bílá věž - výsledky
14.4.2022, Slaný
(01.04.2022) 4. kolo RŽL SB - Jarní turnaj
2.4.2022, Zdice
(24.11.2021) 3. kolo RŽL SA - Výsledky
20.11.2021, Příbram
(23.11.2021) 3. kolo RŽL SD - Propozice
4.12.2021, Čelákovice
(22.11.2021) 4. kolo RŽL SB - ZRUŠENO - Propozice
27.11.2021, Liteň, Přebor Litně v šachu mládeže 2021
(21.11.2021) 2. kolo RŽL SC - Pěšcem k vítězství - Propozice
27.11.2021, Neratovice
(21.11.2021) 2. kolo RŽL SC - Pěšcem k vítězství
27.11.2021, Neratovice
(12.11.2021) 3. kolo RŽL SA - Propozice
20.11.2021, Příbram
(30.10.2021) 2. kolo RŽL SA - Propozice
6.11.2021, Jince, O jineckého pěšce
(30.10.2021) 3. kolo RŽL SB - Propozice
6.11.2021, Kolešovice, O drápy Kolešovického lva 2021
(09.10.2021) 2. kolo RŽL SB - Propozice
16.10.2021, Buštěhrad, Buštěhradská velmi malá podzimní
(09.10.2021) 1. kolo RŽL SB - Výsledky - starší
28.9.2021, Zdice
(09.10.2021) 2. kolo RŽL SE - Turnaj A
9.10.2021, Kosova Hora

Nejbližší akce pro mládež

Aktuality Komise mládeže

Nejmladšími krajskými přeborníky Josef Barták a Natálie Štanderová


D8, zleva:
2. Eliška Helebrandová (Vlašim)
1. Natálie Štanderová (Vlašim)
3. Jana Pecková (Brandýs n.L.)

H8, zleva:
2. Jakub Mlýnek (Brodce)
1. Josef Barták (Řevnice)
3. Filip Hrubý (Buštěhrad)
V neděli 30.4.2017 se v Pravoníně hrál krajský přebor dětí do osmi let. O krajský titul v kategoriích H8 a D8 se utkalo celkem 57 chlaců a dívek, tři z nich oddílově příslušející do jiných krajů hráli mimo kategorie středočeského KP.

Krajským přeborníkem H8 se stal Josef Barták (2009, ŠK Řevnice) před Jakubem Mlýnkem (2010, TJ JAWA Brodce) a Filipem Hrubým (2009, Sokol Buštěhrad), titul krajské přebornice získala Natálie Štanderová (2009, TJ Spartak Vlašim), druhá byla Eliška Helebrandová (2009, TJ Spartak Vlašim) a třetí Jana Pecková (2011, Sokol Brandýs nad Labem). V celkovém pořadí se mezi středočeské chlapce ještě vklínil hostující Tomáš Tichý (2009, TJ Bohemians Praha) na celkovém třetím místě.

Vzhledem k obrovské ratingové převaze se dalo vítězství Josefa Bartáka čekat, tak jednoduché to ale zase neměl, v posledních dvou kolech ztratil dva půlbody za remízy, díky se tomu se na něj bodově dotáhli druhý Jakub Mlýnek i třetí Tomáš Tichý a o pořadí rozhodovala až pomocná hodnocení. O pořadí na prvním a druhém místě dokonce rozhodlo až třetí z nich.

Turnaj, který je pro nejlepší z nejmladších šachistů také výbornou přípravou před květnovým mistrovstvím republiky, byl jako vždy v této kategorii divácky velmi atraktivní hlavně díky spádu a nečekaným obratům. Dost práce pochopitelně měli rozhodčí pod vedením hlavního Petra Havelky, kteří museli řešit řadu ve starších věkových kategoriích málo vídaných situací. Pořadatelé v Pravoníně stejně jako už mnohokrát v minulosti vytvořili pro děti krásné prostředí a vytáhli se i perfektním bufetem a neobyčejně hodnotným cenovým fondem.

Výsledky