Minulý web KM SŠS (2003-2013)

Naposled vloženo

(11.11.2018) 4. kolo RŽL SE - Propozice
24.11.2018, Stříbrná Skalice
(06.11.2018) 3. kolo RŽL SB - Propozice
24.11.2018, Kněževes u Rakovníka
(06.11.2018) 3. kolo RŽL SD - Propozice
24.11.2018, Křinec
(06.11.2018) 2. kolo RŽL SC - Propozice
24.11.2018, Mladá Boleslav, Podzimní rošáda
(21.10.2018) 1. kolo RŽL SA - Propozice
3.11.2018, Jince, Turnaj nadějí
(15.10.2018) 3. kolo RŽL SE - Propozice
10.11.2018, Čerčany
(13.10.2018) O slánský helm - průběžné výsledky
13.10.2018, Slaný, O slánský helm
(10.10.2018) 4. kolo RŽL SD - Propozice
8.12.2018, Čelákovice, O pohár starosty města Čelákovice
(04.10.2018) 2. kolo RŽL SD - Propozice
10.11.2018, Poděbrady, O královnu a krále Symfonie
(01.10.2018) 2. kolo RŽL SB 2018 - Propozice
13.10.2018, Slaný, O slánský helm
(30.09.2018) 1. kolo RŽL SB - výsledky
28.9.2018, Zdice, Svatováclavský turnaj
(30.09.2018) 2. kolo RŽL SE - Propozice
13.10.2018, Pravonín
(23.09.2018) MČ do 16 let 2018 - Propozice
27.10.-3.11.2018, Harrachov, HD12, HD14, HD16
(23.09.2018) 1. kolo RŽL SB 2018 - Propozice
28.9.2018, Zdice, Svatováclavský turnaj
(13.09.2018) 1. kolo RŽL SE - Propozice
29.9.2018, Sedlčany
(28.08.2018) 1. kolo RŽL SD - Propozice
13.10.2018, Lysá nad Labem, Velká cena Lysé nad Labem
(21.08.2018) MČ do 10 let 2018 - Propozice
14.-18.11.2018, Most, HD8, HD10
(14.08.2018) XXIV. šachové setkání - Propozice
27.10.2018, Praha
(12.07.2018) MČR U16, U18 a U20 v rapidu 2018 - Propozice
28.-29.9.2018, Vyškov, Kategorie H16, D16, H18, D18, H20, D20. Společný turnaj, švýcar na 9 kol, tempo 2 x 20 minut na partii + 5 sekund na tah.
(20.06.2018) Finále KP mládeže - aktualizace postupujících
23.-24.6.2018, Říčany
(14.06.2018) Průběžné výsledky MČR družstev mladších žáků
15.-17.6.2018, Varnsdorf
(12.06.2018) Finále KPM Říčany - jídelní lístek
23.-24.6.2018, Říčany

Nejbližší akce pro mládež

14.-18.11.2018 MČ do 10 let 2018, Most
HD8, HD10
24.11.2018 4. kolo RŽL SE , Stříbrná Skalice
24.11.2018 3. kolo RŽL SB , Kněževes u Rakovníka
24.11.2018 3. kolo RŽL SD , Křinec
24.11.2018 2. kolo RŽL SC , Mladá Boleslav
Podzimní rošáda
8.12.2018 4. kolo RŽL SD , Čelákovice
O pohár starosty města Čelákovice
13.12.2018 Krajský přebor škol , Neratovice
15.12.2018 2. kolo RŽL SA , Milín
Milínslá věž
22.12.2018 5. kolo RŽL SE , Říčany
5.1.2019 6. kolo RŽL SE , Jílové u Prahy
23.2.2019 7. kolo RŽL SE , Týnec nad Sázavou
2.3.2019 8. kolo RŽL SE , Velké Popovice
9.-16.3.2019 MČR do 16 let 2019, Kouty nad Desnou
HD10, HD12, HD14, HD16
23.3.2019 9. kolo RŽL SE , Sázava

Aktuality Komise mládeže

Nejmladšími krajskými přeborníky Josef Barták a Natálie Štanderová


D8, zleva:
2. Eliška Helebrandová (Vlašim)
1. Natálie Štanderová (Vlašim)
3. Jana Pecková (Brandýs n.L.)

H8, zleva:
2. Jakub Mlýnek (Brodce)
1. Josef Barták (Řevnice)
3. Filip Hrubý (Buštěhrad)
V neděli 30.4.2017 se v Pravoníně hrál krajský přebor dětí do osmi let. O krajský titul v kategoriích H8 a D8 se utkalo celkem 57 chlaců a dívek, tři z nich oddílově příslušející do jiných krajů hráli mimo kategorie středočeského KP.

Krajským přeborníkem H8 se stal Josef Barták (2009, ŠK Řevnice) před Jakubem Mlýnkem (2010, TJ JAWA Brodce) a Filipem Hrubým (2009, Sokol Buštěhrad), titul krajské přebornice získala Natálie Štanderová (2009, TJ Spartak Vlašim), druhá byla Eliška Helebrandová (2009, TJ Spartak Vlašim) a třetí Jana Pecková (2011, Sokol Brandýs nad Labem). V celkovém pořadí se mezi středočeské chlapce ještě vklínil hostující Tomáš Tichý (2009, TJ Bohemians Praha) na celkovém třetím místě.

Vzhledem k obrovské ratingové převaze se dalo vítězství Josefa Bartáka čekat, tak jednoduché to ale zase neměl, v posledních dvou kolech ztratil dva půlbody za remízy, díky se tomu se na něj bodově dotáhli druhý Jakub Mlýnek i třetí Tomáš Tichý a o pořadí rozhodovala až pomocná hodnocení. O pořadí na prvním a druhém místě dokonce rozhodlo až třetí z nich.

Turnaj, který je pro nejlepší z nejmladších šachistů také výbornou přípravou před květnovým mistrovstvím republiky, byl jako vždy v této kategorii divácky velmi atraktivní hlavně díky spádu a nečekaným obratům. Dost práce pochopitelně měli rozhodčí pod vedením hlavního Petra Havelky, kteří museli řešit řadu ve starších věkových kategoriích málo vídaných situací. Pořadatelé v Pravoníně stejně jako už mnohokrát v minulosti vytvořili pro děti krásné prostředí a vytáhli se i perfektním bufetem a neobyčejně hodnotným cenovým fondem.

Výsledky