Minulý web KM SŠS (2003-2013)

Naposled vloženo

(22.06.2022) Finále KP mládeže 2022 - startovní listiny
25.-26.6.2022, Mšeno
(19.05.2022) Finálový turnaj KP mládeže 2022 - Propozice
25.-26.6.2022, Mšeno
(18.04.2022) KP družstev ml. žáků - propozice
30.4.2022, Říčany
(18.04.2022) Jarní rošáda - propozice
30.4.2022, Mladá Boleslav
(18.04.2022) KP rapid mládeže - propozice
7.5.2022, Lysá nad Labem
(16.04.2022) 4. kolo RŽL SE - výsledky
13.11.2021, Jílové
(16.04.2022) 5. kolo RŽL SE - výsledky
27.11.2021, Týnec nad Sázavou
(16.04.2022) 6. kolo RŽL SE - výsledky
18.12.2021, Říčany
(16.04.2022) 7. kolo RŽL SE - výsledky
5.3.2022, Stříbrná Skalice
(16.04.2022) 8. kolo RŽL SE - Turnaj A
5.3.2022, Stříbrná Skalice
(15.04.2022) Bakovský Rákosníček - výsledky
19.3.2022, Bakov nad Jizerou
(15.04.2022) 3. kolo RŽL SC - Bakovský rákosníček 2022 - Starší žáci
19.3.2022, Bakov nad Jizerou
(15.04.2022) 6. turnaj RŽL SA - výsledky
19.3.2022, Hostomice, Otevřený přebor města Hostomice v šachu 2022
(15.04.2022) Turnaj budoucích mistrů - výsledky
19.2.2022, Příbram, Turnaj budoucích mistrů
(15.04.2022) Jarní turnaj nadějí - výsledky
12.3.2022, Jince, Jarní turnaj nadějí
(15.04.2022) Jarní turnaj - výsledky
2.4.2022, Zdice
(15.04.2022) Bílá věž - výsledky
14.4.2022, Slaný
(01.04.2022) 4. kolo RŽL SB - Jarní turnaj
2.4.2022, Zdice
(24.11.2021) 3. kolo RŽL SA - Výsledky
20.11.2021, Příbram
(23.11.2021) 3. kolo RŽL SD - Propozice
4.12.2021, Čelákovice
(22.11.2021) 4. kolo RŽL SB - ZRUŠENO - Propozice
27.11.2021, Liteň, Přebor Litně v šachu mládeže 2021
(21.11.2021) 2. kolo RŽL SC - Pěšcem k vítězství - Propozice
27.11.2021, Neratovice
(21.11.2021) 2. kolo RŽL SC - Pěšcem k vítězství
27.11.2021, Neratovice
(12.11.2021) 3. kolo RŽL SA - Propozice
20.11.2021, Příbram
(30.10.2021) 2. kolo RŽL SA - Propozice
6.11.2021, Jince, O jineckého pěšce
(30.10.2021) 3. kolo RŽL SB - Propozice
6.11.2021, Kolešovice, O drápy Kolešovického lva 2021
(09.10.2021) 2. kolo RŽL SB - Propozice
16.10.2021, Buštěhrad, Buštěhradská velmi malá podzimní
(09.10.2021) 1. kolo RŽL SB - Výsledky - starší
28.9.2021, Zdice
(09.10.2021) 2. kolo RŽL SE - Turnaj A
9.10.2021, Kosova Hora

Nejbližší akce pro mládež

Aktuality Komise mládeže

KP mládeže v rapidu 2020

Dne 27.06.2020 se v Neratovicích hrál odložený Krajský přebor mládeže v rapidu. V jednotlivých kategoriích na MČR postoupili:

D10: Kammová Kateřina (ŠK JOLY Lysá nad Labem), Day Sophia Olivia (KŠ Říčany 1925)

H10: Topenčík Bruno (ŠK Spartak Čelákovice), Denko Otakar (ŠK Zdice)

D12: Kaplanová Dominika (ŠK JOLY Lysá nad Labem), Myšková Veronika (KŠ Říčany 1925)

H12: Sedmihradský Tomáš (ŠK Spartak Čelákovice), Pressler Tobias (KŠ Říčany 1925), Mrázek Adam (ŠK Spartak Čelákovice), Švarc Kryštof (Sokol Buštěhrad)

D14: Hosová Sandra (Sokol Buštěhrad), Lísková Tereza (TJ Jince), Müllerová Karina (ŠK Spartak Čelákovice)

H14: Čuvala Tibor (Sokol Buštěhrad), Pešek Antonín (ŠK Spartak Čelákovice), Beran Jakub (Sokol Bakov nad Jizerou), Seidl Jan (TJ Kralupy)

Zprávy z ŠSČR o mládeži

Manažer reprezentace mládeže ČR Petr Pisk informuje o následujících skutečnostech:

Na webu ŠSČR byla pro nejtalentovanější děti, jejich rodiče a fanoušky spuštěna vlastní stránka. Přístup je zde

Z posledních zajímavých informací tam najdete např. postup registrace na ME mládeže v Bratislavě - zde a vyhlášení turnajového grantu pro mládež - zde

KP mládeže v rapidu 2019

Dne 27. 4. 2019 se v Lysé nad Labem hrál Krajský přebor mládeže v rapidu. Umístění v jednotlivých kategoriích (zvýraznění hráči postupují na MČR):

H14: 1. Jan Pecka (Sokol Brandýs nad Labem), 2. Lukáš Hadrava (Sokol Buštěhrad), 3. Daniel Kubíček (ŠK Spartak Čelákovice), 4. Vítězslav Tvaroh (Sokol Buštěhrad)

D14: 1. Monika Strnadová (KŠ Říčany 1925), 2. Lucie Glasbergerová (KŠ Říčany 1925), 3. Tereza Lísková (TJ Jince)

H12: 1. Adam Cába (Sokol Buštěhrad), 2. Jan Seidl (TJ Kralupy nad Vltavou), 3. Adam Mrázek (DDM Symfonie Poděbrady)

D12: 1. Josefína Dudková (TJ Jawa Brodce), 2. Laura Sehnoutková (KŠ Říčany 1925), 3. Karina Nela Müllerová (ŠK Spartak Čelákovice). Protože Laura má přímý postup, na MČR se podívá i 4. Alice Zelenková (KŠ Říčany 1925)

H10: 1. Milan Pešta (TJ Kavalier Sázava), 2. Josef Barták (ŠK Řevnice), 3. Michal Langmaier (TJ Kralupy nad Vltavou)

D10: 1. Jolana Štědrová (TJ Kavalier Sázava), 2. Dominika Kaplanová (ŠK JOLY Lysá nad Labem), 3. Linda Kubíčková (ŠK Spartak Čelákovice)

Kromě toho na MČR ze SŠS ještě přímo postupují:

H14: Vojtěch Dudek (TJ Spartak Vlašim), Jakub Vojta (TJ Spartak Vlašim)

H12: Jáchym Šmolík (KŠ Říčany 1925), Tobias Pressler (KŠ Říčany 1925)

Držíme všem palce, aby se jim v září na MČR dařilo co nejvíce!

Konkurzy Komise mládeže SŠS

Komise mládeže SŠS vypsala konkurzy na pořádání Krajských přeborů v roce 2019. Najdete je zde

MČR mládeže v rapidu

Ve dnech 08.-09.09.2018 se ve Žďáru nad Sázavou hrálo Mistrovství ČR v rapidu pro kategorie H10, D10, H12, D12, H14 a D14. Zástupci ze středočeských šachových oddílů se umístili následovně (v závorce za označením kategorie je uveden počet hráčů celkem):

H10 (44): 6. Pressler Tobias (KŠ Říčany 1925), 21. Švarc Kryštof (Sokol Buštěhrad), 31. Mrázek Adam (DDM Symfonie Poděbrady), 33. Sedmihradský Tomáš (ŠK Spartak Čelákovice)

D10 (28): 11. Dudková Josefína (TJ Jawa Brodce), 17. Myšková Veronika (KŠ Říčany 1925)

H12 (44): 7. Šmolík Jáchym (KŠ Říčany 1925), 16. Pecka Jan (Sokol Brandýs nad Labem), 30. Seidl Jan (TJ Kralupy nad Vltavou), 36. Čuvala Tibor (Šachový klub Zdice)

D12 (28): 9. Sehnoutková Laura (KŠ Říčany 1925), 21. Pravdová Tereza (KŠ Říčany 1925)

H14 (42): 3. Dudek Vojtěch (TJ Spartak Vlašim), 7. Vojta Jakub (TJ Spartak Vlašim), 25. Švejk Martin (Sokol Mladá Boleslav), 32. Bartoš Václav (KŠ Říčany 1925), 42. Pravda Petr (KŠ Říčany 1925)

D14 (28): 18. Strnadová Monika (KŠ Říčany 1925), 24. Nováková Kamila (Sokol Buštěhrad)

Gratulujeme Vojtěchu Dudkovi k zisku bronzové medaile!!!