Minulý web KM SŠS (2003-2013)

Naposled vloženo

(12.02.2019) Krajský přebor mládeže v rapidu 2019 - Propozice
27.4.2019, Lysá nad Labem
(08.02.2019) 5. kolo RŽL SA - Propozice
6.4.2019, Jince, O Jineckého pěšce
(08.02.2019) 5. kolo RŽL SD - Propozice
23.3.2019, Úvaly
(19.01.2019) Krajský přebor dětí do 8 let 2019 - Propozice
9.3.2019, Lysá nad Labem
(15.01.2019) 5. kolo RŽL SB - Propozice
26.1.2019, Zdice, Přebor města Zdice
(15.01.2019) 3. kolo RŽL SA - Propozice
26.1.2019, Jince, Otevřený přebor městyse Jince v šachu
(15.01.2019) Růžená - Propozice
3.-10.8.2019, Růžená
(15.01.2019) Studenov - 2. běh - Propozice
9.-18.8.2019, Harrachov - Studenov
(15.01.2019) Studenov - 1. běh - Propozice
26.7.-4.8.2019, Harrachov - Studenov
(15.01.2019) 6. kolo RŽL SD - Propozice
20.4.2019, Kolín, O velikonočního beránka
(15.01.2019) Turnaj rodinných dvojic - Propozice
2.3.2019, Pravonín
(02.01.2019) 4. kolo RŽL SB - Propozice
5.1.2019, Kladno
(24.12.2018) 6. kolo RŽL SE - Propozice
5.1.2019, Jílové u Prahy
(14.12.2018) O perníkovou chaloupku - Propozice
5.1.2019, Náměšť nad Oslavou, 3. turnaj Ligy Vysočiny mládeže
(10.12.2018) Černý kůň - Propozice
27.12.2018, Slaný, Turnaj pro děti (nar. 2003 a ml.), švýcar na 7 kol, 2 x 15 minut na partii
(10.12.2018) 2. kolo RŽL SA - Propozice
15.12.2018, Milín, Milínslá věž
(04.12.2018) 5. kolo RŽL SE - Propozice
22.12.2018, Říčany
(28.11.2018) O pohár starosty města Kralupy nad Vltavou - Propozice
22.12.2018, Kralupy nad Vltavou, Pro mládež (nar. 2003 a mladší), švýcar na 7 kol, turnaj A - rapid, turnaj B - blesk
(28.11.2018) 3. kolo RŽL SC - Propozice
15.12.2018, Mladá Boleslav, O Vánočního kapra
(23.11.2018) RŽL SB, 3. turnaj - výsledky
24.11.2018, Kněževes u Rakovníka
(22.11.2018) Krajský přebor škol - Propozice
13.12.2018, Neratovice
(20.11.2018) Silvestrovský turnaj - Propozice
29.12.2018, Pravonín, Rapid pro mládež (nar. 2000 a mladší, švýcar na 7 kol, 2 x 20 minut na partii
(11.11.2018) 4. kolo RŽL SE - Propozice
24.11.2018, Stříbrná Skalice
(06.11.2018) 3. kolo RŽL SB - Propozice
24.11.2018, Kněževes u Rakovníka
(06.11.2018) 3. kolo RŽL SD - Propozice
24.11.2018, Křinec
(06.11.2018) 2. kolo RŽL SC - Propozice
24.11.2018, Mladá Boleslav, Podzimní rošáda
(21.10.2018) 1. kolo RŽL SA - Propozice
3.11.2018, Jince, Turnaj nadějí

Nejbližší akce pro mládež

23.2.2019 7. kolo RŽL SE , Týnec nad Sázavou
23.2.2019 6. kolo RŽL SB , Liteň
23.2.2019 71. PORG OPEN , Praha
2.3.2019 8. kolo RŽL SE , Velké Popovice
2.3.2019 Turnaj rodinných dvojic , Pravonín
9.3.2019 Krajský přebor dětí do 8 let 2019, Lysá nad Labem
9.-16.3.2019 MČR do 16 let 2019, Kouty nad Desnou
HD10, HD12, HD14, HD16
9.3.2019 72. PORG OPEN , Praha
23.3.2019 9. kolo RŽL SE , Sázava
Věž sázavských mistrů sklářů
23.3.2019 5. kolo RŽL SD , Úvaly
6.4.2019 5. kolo RŽL SA , Jince
O Jineckého pěšce
20.4.2019 6. kolo RŽL SD , Kolín
O velikonočního beránka
27.4.2019 Krajský přebor mládeže v rapidu 2019, Lysá nad Labem
25.5.2019 73. PORG OPEN , Praha
22.-23.6.2019 Finálový turnaj KP mládeže 2019, Mělník
26.7.-4.8.2019 Studenov - 1. běh , Harrachov - Studenov
3.-10.8.2019 Růžená , Růžená
9.-18.8.2019 Studenov - 2. běh , Harrachov - Studenov

Aktuality Komise mládeže

Pokračovaly ligové soutěže mládeže

Sobota 7.12.2013 byla vyhrazena pro ligové soutěže mládeže. Extraliga dorostu, ve které hraje Spartak Vlašim, měla na programu jedno kolo a skupiny 1. ligy mladšího dorostu odehrály dvě kola za účasti sedmi středočeských celků. Ze středočeského pohledu byly sobotní zápasy velmi úspěšné, protože středočeši vedou extraligu dorostu i obě skupiny 1. ligy mladšího dorostu, ve kterých středočeská družstva hrají.

Číst dál: Pokračovaly ligové soutěže mládeže

Úspěšné Mistrovství Čech v nemladších kategoriích

Mistrovství Čech v kategoriích HD10 a HD8 se hrálo o víkendu 15.-17.11.2013 v Hrdoňově (stejně jako říjnové týdenní MČ ve starších kategoriích). středočeské děti byly mezi 97 účastníky velmi úspěšné. Mistrovský titul v kategorii D8 vybojovala Tereza Lísková (TJ Jince) a středočeským dívkám patří i druhá místa v obou kategoriích, v D10 skončila druhá Karolína Kořenová (Figurka Říčany) a v D8 Marie Karpecká (ŠK Řevnice). Medaile přivezli i chlapci, 2. v kategorii H10 byl Ondřej Skýpala (Aero Odolena Voda) a v kategorii H8 získal stříbro Nikolas Koršinskij a bronz jeho bratr Marek (oba Sokol Buštěhrad).

Číst dál: Úspěšné Mistrovství Čech v nemladších kategoriích

Jiří Rýdl a Nela Pýchová mistry Čech

Jiří Rýdl a Nela Pýchová
Na Mistrovství Mistrovství Čech mládeže do šestnácti let 2013, které se hrálo v Hrdoňově (Lipno) 26.10.-2.11.2013 vybojovali mistrovské tituly Jiří Rýdl (Vlašim) v kategorii H16 a Nela Pýchová (Vlašim) v kategorii D16. Na finálový turnaj Mistrovství ČR 2014, kam postupovalo po osmi nejlepších z každé kategorie, kromě Jiřího Rýdla postoupili ještě Vojtěch Filip (Vlašim, 4. místo H16), Jan Havelka (Řevnice, 7. H16), Martin Horák (Český Brod, 8. H16), Martin Vystrčil (Říčany, 4. H14), Daniel Žák (Říčany, 4. H12), Richard Mládek (Vlašim, 5. H12) a František Havelka (Řevnice, 7. H12).

Číst dál: Jiří Rýdl a Nela Pýchová mistry Čech

Konkurzy komise mládeže

Komise mládeže SŠS vypsala konkurzy na uspořádání soutěží družstev i jednotlivců v prvním pololetí 2014. Konkurzy jsou vypsány na KP mládeže v rapid šachu (12.4.2014), KP družstev mladších žáků (1.5.2014), KP dětí do osmi let (3.5.2014) a Finále KP mládeže v praktickém šachu (21.-22.6.2014). První dva konkurzy mají uzávěrku 31.12.2013, zbylé dva 31.1.2014.

Začaly ligové soutěže mládeže

O víkendu 11.-13.10.2013 se hrála první kola ligových soutěží mládeže. V extralize dorostu a ve dvou skupinách 1. ligy mladšího dorostu se odehrála 4 kola, ve zbylých prvoligových skupinách 3 kola. Bojů se zúčastnilo osm středočeských celků a výborně si vedla zejména Vlašim v extralize a Buštěhrad v 1. lize mladšího dorostu.

Číst dál: Začaly ligové soutěže mládeže