Minulý web KM SŠS (2003-2013)

Naposled vloženo

(30.06.2020) Krajský přebor dětí do 8 let 2020 - Propozice
12.9.2020, Čelákovice, HD8
(12.06.2020) Krajský přebor mládeže v rapidu 2020 - Propozice
27.6.2020, Neratovice
(05.06.2020) 8. kolo RŽL SE - Propozice
6.6.2020, Týnec nad Sázavou
(05.06.2020) 9. kolo RŽL SE - Propozice
13.6.2020, Sázava, Věž sázavských mistrů sklářů
(30.04.2020) Klatovská koronavirová liga
1.5.-19.6.2020, Internet, seriál on-line turnajů pro děti i dospělé
(24.02.2020) 5. kolo RŽL SA - Propozice
Jince, Jinecký pěšec
(24.02.2020) 4. kolo RŽL SA - Propozice
7.3.2020, Příbram, Příbramská královna
(24.02.2020) 3. kolo RŽL SA - Propozice
29.2.2020, Hostomice
(22.02.2020) 5. kolo RŽL SB - výsledky
22.2.2020, Liteň, Přebor Litně v šachu mládeže
(14.02.2020) Memoriál Františka Michálka - Propozice
Pečky, Tříčlenná družstva dětí nar. 2005 a mladších, švýcar na 7 kol, 2 x 20 minut na partii
(10.02.2020) 7. kolo RŽL SE - Propozice
22.2.2020, Čerčany
(06.02.2020) 4. kolo RŽL SC - Stará Boleslav 2020 - Propozice
22.2.2020, Stará Boleslav
(03.02.2020) 6. kolo RŽL SD - Propozice
15.2.2020, Úvaly
(25.01.2020) 4. kolo RŽL SB - výsledky
25.1.2020, Kladno
(22.01.2020) Turnaj rodinných dvojic - Propozice
29.2.2020, Pravonín, Švýcar na 7 kol, 2 x 20 min, podmínkou je, že jeden hráč je narozen v r. 2002 nebo mladší
(22.01.2020) 6. kolo RŽL SE - Propozice
8.2.2020, Stříbrná Skalice
(22.01.2020) 4. kolo RŽL SB - Propozice
25.1.2020, Kladno
(13.01.2020) 5. kolo RŽL SD - Propozice
25.1.2020, Křinec
(09.12.2019) Vánoční turnaj "Černý kůň" - Propozice
27.12.2019, Slaný
(28.11.2019) 2. kolo RŽL SA - Propozice
7.12.2019, Milín, Milínská věž
(25.11.2019) 5. kolo RŽL SE - Propozice
21.12.2019, Říčany
(25.11.2019) Silvestrovský turnaj - Propozice
29.12.2019, Pravonín, Pro mládež nar. 2001 a ml., 4 výkonnostní kategorie, švýcar na 7 kol, 2 x 20 minut
(22.11.2019) 4. kolo RŽL SD - Propozice
7.12.2019, Čelákovice
(19.11.2019) Krajský přebor škol - Propozice
17.12.2019, Neratovice
(18.11.2019) 3. kolo RŽL SC - O vánočního kapra - Propozice
14.12.2019, Mladá Boleslav
(18.11.2019) 4. kolo RŽL SE - Propozice
23.11.2019, Dolní Kralovice
(16.11.2019) Přebor města Zdice - výsledky
16.11.2019, Chodouň
(10.11.2019) O pohár starosty města Kralupy nad Vltavou 2019 - Propozice
21.12.2019, Kralupy nad Vltavou

Nejbližší akce pro mládež

4.-6.9.2020 MČR do 14 let v rapidu 2020, České Budějovice
HD10, HD12, HD14
12.-13.9.2020 Finálový turnaj KP mládeže 2020, Neratovice
HD10, HD12, HD14, HD16
12.9.2020 Krajský přebor dětí do 8 let 2020, Čelákovice
HD8
19.-20.9.2020 MČR do 8 let 2020, Vyškov
HD8
19.-20.9.2020 MČR U16, U18, U20 v rapidu 2020, Česká Třebová
HD20, HD18, HD16
24.-31.10.2020 MČ do 16 let 2020, Herlíkovice
HD12, HD14, HD16
13.-17.11.2020 MČ do 10 let 2020, Most
HD10, HD8
14.-21.11.2020 Polofinále MČR juniorů a dorostenců 2020, Špindlerův mlýn
H20, H18
14.-21.11.2020 MČR juniorek a dorostenek 2020, Špindlerův mlýn
D20, D18

Aktuality Komise mládeže

Nela Pýchová druhá na Mistrovství Evropské Unie mládeže

Na Mistrovství Evropské Unie mládeže (2.-5.9.2013 v Malenovicích), které se poprvé hrálo u nás, reprezentovaly středočechy výhradně dívky, těch zato bylo šest. V kategorii U14 Nela Pýchová (Vlašim), Michaela Nová (Buštěhrad) a Anna Zlámaná (Říčany), v kategorii U12 Eva Vrbová (Buštěhrad) a Julie Vilímová (Vlašim) a v kategorii U10 Kristýna Otrubová (Říčany). Dalšího velkého úspěchu dosáhla Nela Pýchová, která v kategorii D14 obsadila 2. místo.

Jediný titul pro ČR vybojovala ve stejné kategorii Natálie Kaňáková (Beskydská šachová škola) a kompletní českou sadu v D14 doplnila 3. místem Jitka Jánská (Sokol Klatovy). Další české medaile získali Thai Dai Van Nguyen (Interchess) - 3. H14, Tomáš Hurdzan (Sokol Klatovy) - 2. H12 a Ludmila Kopcová (TJ Ostrava) - 3. D10.

Číst dál: Nela Pýchová druhá na Mistrovství Evropské Unie mládeže

Skončilo finále Krajského přeboru mládeže

V Mladé Boleslavi v neděli 23.6. skončil dvoudenní finálový turnaj Krajského přeboru mládeže 2012-2013.

Krajskými přeborníky se stali:
H16 - Vojtěch Jandl (ŠK Řevnice), D16 - Michaela Nová (Sokol Buštěhrad)
H14 - Dominik Civín (ŠK Řevnice), D14 - Julie Vilímová (Spartak Vlašim)
H12 - Richard Mládek (Spartak Vlašim), D12 - Lea Rosenbaumová (ŠK Zdice)
H10 - Martin Švejk (Sokol Mladá Boleslav), D10 - Kateřina Pastrnková (KŠ Říčany)

Číst dál: Skončilo finále Krajského přeboru mládeže

Mladší žáci Říčan čtvrtí v republice

Na Mistrovství ČR družstev mladších žáků, které se hrálo v Táboře 14.-16.6.2013 za účasti 28 kvalifikovaných družstev, si velmi dobře počínalo družstvo KŠ Říčany 1925, když se startovním číslem 13 obsadilo 4. místo za družstvy Polabin, Frýdku-Místku a Poličky. Druhým středočeským reprezentatem byla Vlašim, která se startovním číslem 18 obsadila 14. místo.

Družstvo Říčan hrálo v sestavě Jiří Havelka (host), Michal Pastrnek, Daniel Žák, Marek Otruba, Kristýna Otrubová a Martin Mačok.

Číst dál: Mladší žáci Říčan čtvrtí v republice

Smíchovská klání mládeže - zrušeno kvůli povodním

Pořadatel oznámil, že turnaj Smíchovská klání mládeže, který se měl hrát v sobotu 8.6.2013 na radnici Praha 5, byl kvůli povodním zrušen.

Vlašim druhá na MČR družstev starších žáků v rapid šachu

Družstvo Spartaku Vlašim
Další velký úspěch zaznamenala mládež Spartaku Vlašim. Po druhém místě v extralize dorostu, získalo vlašimské družstvo stříbro za vítěznými Polabinami i na Mistrovství ČR družstev starších žáků v rapid šachu, které se za účasti 57 družstev, mezi kterými nechyběl nikdo z republikové špičky, hrálo v rámci 51. šachových Zaječic v Seči u Chrudimi 1.-2.6.2013. Vlašimské družstvo hrálo v sestavě Jiří Rýdl, Vít Kratochvíl (host), Vojtěch Filip, Nela Pýchová, František Helebrand, Julie Vilímová a Richard Mládek. Turnaj byl velmi úspěšný i pro další středočeská družstva.

Číst dál: Vlašim druhá na MČR družstev starších žáků v rapid šachu