Minulý web KM SŠS (2003-2013)

Naposled vloženo

(10.05.2019) 8. turnaj RŽL SB - průběžné výsledky
11.5.2019, Buštěhrad
(28.04.2019) KP družstev ml. žáků 2019 - výsledky
1.5.2019, Říčany
(27.04.2019) KP mládeže rapid 2019 - výsledky na chess-results
27.4.2019, Lysá nad Labem
(09.04.2019) 7. kolo RŽL SD - Propozice
11.5.2019, Český Brod, Memoriál prof. Jaroslava Pelikána
(04.04.2019) Bílá věž - Propozice
18.4.2019, Slaný, Dětský nesoutěžní rapid, švýcar na 7 kol, 2 x 15 min
(27.03.2019) 7. kolo RŽL SB - Propozice
30.3.2019, Buštěhrad, Buštěhradská malá jarní
(26.03.2019) 8. kolo RŠL SB
11.5.2019, Buštěhrad
(26.03.2019) 7. kolo RŽL SB
30.3.2019, Buštěhrad, Buštěhradská malá jarní
(10.03.2019) O pohár Mistra Jana - Propozice
18.-21.4.2019, Planá nad Lužnicí, Několik turnajů pro různé výkonnosti
(10.03.2019) 5. kolo RŽL SA - Propozice
23.3.2019, Příbram, O příbramskou královnu
(05.03.2019) 9. kolo RŽL SE - Propozice
23.3.2019, Sázava, Věž sázavských mistrů sklářů
(26.02.2019) 8. kolo RŽL SE - Propozice
2.3.2019, Velké Popovice
(17.02.2019) 6. kolo RŽL SB - Propozice
23.2.2019, Liteň
(12.02.2019) Krajský přebor mládeže v rapidu 2019 - Propozice
27.4.2019, Lysá nad Labem
(08.02.2019) 6. kolo RŽL SA - Propozice
6.4.2019, Jince, O Jineckého pěšce
(08.02.2019) 5. kolo RŽL SD - Propozice
23.3.2019, Úvaly
(19.01.2019) Krajský přebor dětí do 8 let 2019 - Propozice
9.3.2019, Lysá nad Labem
(15.01.2019) 5. kolo RŽL SB - Propozice
26.1.2019, Zdice, Přebor města Zdice
(15.01.2019) 3. kolo RŽL SA - Propozice
26.1.2019, Jince, Otevřený přebor městyse Jince v šachu
(15.01.2019) Růžená - Propozice
3.-10.8.2019, Růžená
(15.01.2019) Studenov - 2. běh - Propozice - 2.běh
9.-18.8.2019, Harrachov - Studenov
(15.01.2019) Harrachov - Studenov 2019 - Propozice - 1.běh
26.7.-18.8.2019
(15.01.2019) 6. kolo RŽL SD - Propozice
20.4.2019, Kolín, O velikonočního beránka
(15.01.2019) Turnaj rodinných dvojic - Propozice
2.3.2019, Pravonín
(02.01.2019) 4. kolo RŽL SB - Propozice
5.1.2019, Kladno
(24.12.2018) 6. kolo RŽL SE - Propozice
5.1.2019, Jílové u Prahy
(14.12.2018) O perníkovou chaloupku - Propozice
5.1.2019, Náměšť nad Oslavou, 3. turnaj Ligy Vysočiny mládeže

Nejbližší akce pro mládež

25.5.2019 73. PORG OPEN , Praha
22.-23.6.2019 Finálový turnaj KP mládeže 2019, Mělník
3.-10.8.2019 Růžená , Růžená

Aktuality Komise mládeže

Skončilo finále Krajského přeboru mládeže

V Mladé Boleslavi v neděli 23.6. skončil dvoudenní finálový turnaj Krajského přeboru mládeže 2012-2013.

Krajskými přeborníky se stali:
H16 - Vojtěch Jandl (ŠK Řevnice), D16 - Michaela Nová (Sokol Buštěhrad)
H14 - Dominik Civín (ŠK Řevnice), D14 - Julie Vilímová (Spartak Vlašim)
H12 - Richard Mládek (Spartak Vlašim), D12 - Lea Rosenbaumová (ŠK Zdice)
H10 - Martin Švejk (Sokol Mladá Boleslav), D10 - Kateřina Pastrnková (KŠ Říčany)

Číst dál: Skončilo finále Krajského přeboru mládeže

Mladší žáci Říčan čtvrtí v republice

Na Mistrovství ČR družstev mladších žáků, které se hrálo v Táboře 14.-16.6.2013 za účasti 28 kvalifikovaných družstev, si velmi dobře počínalo družstvo KŠ Říčany 1925, když se startovním číslem 13 obsadilo 4. místo za družstvy Polabin, Frýdku-Místku a Poličky. Druhým středočeským reprezentatem byla Vlašim, která se startovním číslem 18 obsadila 14. místo.

Družstvo Říčan hrálo v sestavě Jiří Havelka (host), Michal Pastrnek, Daniel Žák, Marek Otruba, Kristýna Otrubová a Martin Mačok.

Číst dál: Mladší žáci Říčan čtvrtí v republice

Smíchovská klání mládeže - zrušeno kvůli povodním

Pořadatel oznámil, že turnaj Smíchovská klání mládeže, který se měl hrát v sobotu 8.6.2013 na radnici Praha 5, byl kvůli povodním zrušen.

Vlašim druhá na MČR družstev starších žáků v rapid šachu

Družstvo Spartaku Vlašim
Další velký úspěch zaznamenala mládež Spartaku Vlašim. Po druhém místě v extralize dorostu, získalo vlašimské družstvo stříbro za vítěznými Polabinami i na Mistrovství ČR družstev starších žáků v rapid šachu, které se za účasti 57 družstev, mezi kterými nechyběl nikdo z republikové špičky, hrálo v rámci 51. šachových Zaječic v Seči u Chrudimi 1.-2.6.2013. Vlašimské družstvo hrálo v sestavě Jiří Rýdl, Vít Kratochvíl (host), Vojtěch Filip, Nela Pýchová, František Helebrand, Julie Vilímová a Richard Mládek. Turnaj byl velmi úspěšný i pro další středočeská družstva.

Číst dál: Vlašim druhá na MČR družstev starších žáků v rapid šachu

Krajským přeborníkem žákovských družstev Buštěhrad B

Vítězné družstvo
V krajském finále přeboru žákovských družstev, který se hrál v sobotu 18.5. v Buštěhradu za účastí vítězů tří skupin a dvou sestupujících z 1. ligy mladšího dorostu, se stalo B družstvo Sokola Buštěhrad před družstvy ŠK KDJS Sedlčany a SK Pyrit Příbram.

V zajímavém souboji tří družstev, která postoupila ze skupin KP proti dvěma sestupujícím z 1. ligy, jednoznačně zvítězila družstva z KP, která obsadila první dvě místa (Buštěhrad B, Sedlčany), exligová Příbram skončila třetí, čtvrtá byla Mladá Boleslav, která postoupila z KP a páté místo obsadilo z ligy sestupující družsvo Kralup.

Číst dál: Krajským přeborníkem žákovských družstev Buštěhrad B