Minulý web KM SŠS (2003-2013)

Naposled vloženo

(22.06.2022) Finále KP mládeže 2022 - startovní listiny
25.-26.6.2022, Mšeno
(19.05.2022) Finálový turnaj KP mládeže 2022 - Propozice
25.-26.6.2022, Mšeno
(18.04.2022) KP družstev ml. žáků - propozice
30.4.2022, Říčany
(18.04.2022) Jarní rošáda - propozice
30.4.2022, Mladá Boleslav
(18.04.2022) KP rapid mládeže - propozice
7.5.2022, Lysá nad Labem
(16.04.2022) 4. kolo RŽL SE - výsledky
13.11.2021, Jílové
(16.04.2022) 5. kolo RŽL SE - výsledky
27.11.2021, Týnec nad Sázavou
(16.04.2022) 6. kolo RŽL SE - výsledky
18.12.2021, Říčany
(16.04.2022) 7. kolo RŽL SE - výsledky
5.3.2022, Stříbrná Skalice
(16.04.2022) 8. kolo RŽL SE - Turnaj A
5.3.2022, Stříbrná Skalice
(15.04.2022) Bakovský Rákosníček - výsledky
19.3.2022, Bakov nad Jizerou
(15.04.2022) 3. kolo RŽL SC - Bakovský rákosníček 2022 - Starší žáci
19.3.2022, Bakov nad Jizerou
(15.04.2022) 6. turnaj RŽL SA - výsledky
19.3.2022, Hostomice, Otevřený přebor města Hostomice v šachu 2022
(15.04.2022) Turnaj budoucích mistrů - výsledky
19.2.2022, Příbram, Turnaj budoucích mistrů
(15.04.2022) Jarní turnaj nadějí - výsledky
12.3.2022, Jince, Jarní turnaj nadějí
(15.04.2022) Jarní turnaj - výsledky
2.4.2022, Zdice
(15.04.2022) Bílá věž - výsledky
14.4.2022, Slaný
(01.04.2022) 4. kolo RŽL SB - Jarní turnaj
2.4.2022, Zdice
(24.11.2021) 3. kolo RŽL SA - Výsledky
20.11.2021, Příbram
(23.11.2021) 3. kolo RŽL SD - Propozice
4.12.2021, Čelákovice
(22.11.2021) 4. kolo RŽL SB - ZRUŠENO - Propozice
27.11.2021, Liteň, Přebor Litně v šachu mládeže 2021
(21.11.2021) 2. kolo RŽL SC - Pěšcem k vítězství - Propozice
27.11.2021, Neratovice
(21.11.2021) 2. kolo RŽL SC - Pěšcem k vítězství
27.11.2021, Neratovice
(12.11.2021) 3. kolo RŽL SA - Propozice
20.11.2021, Příbram
(30.10.2021) 2. kolo RŽL SA - Propozice
6.11.2021, Jince, O jineckého pěšce
(30.10.2021) 3. kolo RŽL SB - Propozice
6.11.2021, Kolešovice, O drápy Kolešovického lva 2021
(09.10.2021) 2. kolo RŽL SB - Propozice
16.10.2021, Buštěhrad, Buštěhradská velmi malá podzimní
(09.10.2021) 1. kolo RŽL SB - Výsledky - starší
28.9.2021, Zdice
(09.10.2021) 2. kolo RŽL SE - Turnaj A
9.10.2021, Kosova Hora

Nejbližší akce pro mládež

Aktuality Komise mládeže

Vlašim druhá na MČR družstev starších žáků v rapid šachu

Družstvo Spartaku Vlašim
Další velký úspěch zaznamenala mládež Spartaku Vlašim. Po druhém místě v extralize dorostu, získalo vlašimské družstvo stříbro za vítěznými Polabinami i na Mistrovství ČR družstev starších žáků v rapid šachu, které se za účasti 57 družstev, mezi kterými nechyběl nikdo z republikové špičky, hrálo v rámci 51. šachových Zaječic v Seči u Chrudimi 1.-2.6.2013. Vlašimské družstvo hrálo v sestavě Jiří Rýdl, Vít Kratochvíl (host), Vojtěch Filip, Nela Pýchová, František Helebrand, Julie Vilímová a Richard Mládek. Turnaj byl velmi úspěšný i pro další středočeská družstva.

Číst dál: Vlašim druhá na MČR družstev starších žáků v rapid šachu

Krajským přeborníkem žákovských družstev Buštěhrad B

Vítězné družstvo
V krajském finále přeboru žákovských družstev, který se hrál v sobotu 18.5. v Buštěhradu za účastí vítězů tří skupin a dvou sestupujících z 1. ligy mladšího dorostu, se stalo B družstvo Sokola Buštěhrad před družstvy ŠK KDJS Sedlčany a SK Pyrit Příbram.

V zajímavém souboji tří družstev, která postoupila ze skupin KP proti dvěma sestupujícím z 1. ligy, jednoznačně zvítězila družstva z KP, která obsadila první dvě místa (Buštěhrad B, Sedlčany), exligová Příbram skončila třetí, čtvrtá byla Mladá Boleslav, která postoupila z KP a páté místo obsadilo z ligy sestupující družsvo Kralup.

Číst dál: Krajským přeborníkem žákovských družstev Buštěhrad B

Poslední turnaj Pražské ligy základních škol přeložen na 19.5.2013

Poslední ze série osmi turnajů pro žáky základních škol, které pod názvem Pražská liga žáků základních škol pořádá Nový PORG v Krči, byl kvůli kolizi termínu s Pražským s Otevřeným přeborem Prahy mládeže v rapid šachu přeložen na neděli 19.5.2013.

KM ŠSČR určila pořadatele podzimních republikových mistrovství mládeže

Mistrovství Čech mládeže do 16 let i MČ mládeže do deseti let se bude stejně jako vloni konat v Hrdoňově, mládež do 16 let bude hrát 26.10.-2.11.2013 a děti do deseti let 15.-17.11.2013. I Mistrovství ČR mládeže v rapid šachu bude mít stejného pořadatele jako vloni, hrát se bude v Klatovech 14.-15.9.2013. Pro úplnost ještě Mistrovství Moravy a Slezka mládeže: také stejně jako vloni v Koutech nad Desnou, 26.-30.10.2013.

KM SŠČR také vydala seznam přímo postupujících na Mistrovství Čech 2013.

Jakub Vojta bronzový na Mistrovství ČR do osmi let

Jakub Vojta
Na Mistrovství ČR dětí do osmi let, které se hrálo 4.-5.5.2013 ve Vyškově, získal bronzovou medaili mezi devadesáti zúčastněnými chlapci Jakub Vojta (Vlašim) a šesté místo obsadil krajský přeborník v této kategorii Ondřej Skýpala (Odolena Voda). K tomu přidala páté místo mezi dívkami Kateřina Pastrnková (Říčany) a dobře se umístily i další středočeské děti, kterých na MČR hrálo celkem 24.

Mistrovské tituly získali v kategorii chlapců Petr Gnojek (BŠŠ Frýdek-Místek) před Viktorem Přibylem (PORG Praha) a Jakubem Vojtou (Spartak Vlašim), v kategorii dívek Anna Lhotská (OAZA Praha), před Lucií Fizerovou (BŠŠ Frýdek-Místek) a Eliškou Gerekovou (Interchess).