Členěnit podle:
kraje
regionu
oddílu
Třídit podle:
jména
ELO ČR/ počtu
ELO FIDE
ELO ČR rapid
narození
evid.čísla
opačně
Omezit na:
Kraj

Region

Ženy
ELO ČR od
do
ELO FIDE od
do
Jméno
Rok nar.od
do
Kategorie

Oddíl
Zobrazit:
Počet řádků na stránku: (20-500)
jen sumy podle členění
ELO online FIDE rapid FIDE blesk Id.č.FIDE
data převzata z databáze ŠSČR a doplněna ze zdrojů SŠS, stav ke dni 13.05.2018
č. ev.č. jméno nar. kat. P klub. VT ELO ELO_R FIDE
1 2510 Abraham Karel 1940 S60 ŠK Kladno 1 1659 1763 1676
2 47382 Agoszta Vít 2004 U14 TJ Kavalier Sázava z.s. - 1000 0
3 35699 Al Masani Abdul 1955 S60 TJ Hostivice 1 1860 1857 1817
4 34760 Arnolt Jiří 1956 S60 ŠK Mníšek pod Brdy 2 1583 1590
5 7388 Aron Oto 1979 CAISSA Roztoky 2 1768 1781 1752
6 39868 Asresahegn Daniel 2002 U16 Pravý Hradec, z.s. 4 1094 1100
7 10632 Aulický Radim 1974 CAISSA Roztoky 2 1307 1297
8 45226 Babiš Jiří 1949 S60 ŠO TP Nova Kladno, z.s. 3 1368 1381
9 25833 Baláček Tadeáš 1995 ŠK JOLY Lysá nad Labem CM 2295 2276 2294
10 42094 Baláš Jan 2005 U14 ŠK Řevnice 4 1087 1087
11 35371 Balek Filip 2000 U18 Sokol Buštěhrad 2 1672 1585 1718
12 41122 Balicz Oldřich 2003 U16 Sokol Bakov nad Jizerou 4 1025 1146
13 17013 Baran Peter 1955 S60 TJ Neratovice KM 2036 2039 2012
14 5994 Barčák Jaroslav 1953 S60 TJ Kralupy nad Vltavou 2 1601 1654
15 2518 Bargel Martin 1977 TJ Neratovice KM 2104 2105 2117
16 45366 Barták Josef 2009 U10 ŠK Řevnice 3 1457 1420 1457
17 41201 Bartko Filip 2002 U16 ŠK Medvědi Zvole 4 1117 1055
18 15635 Bartoň Václav 1947 S60 TJ Neratovice 3 1350 1635
19 14315 Bartoš František 1970 Šachklub města Dobrovice, z.s. 3 1364 1329
20 5991 Bartoš Pavel 1955 S60 ŠK Liběhrad Libčice n. Vlt. 2 1604 1595 1628
21 40827 Bartoš Václav 2004 U14 Klub šachistů Říčany 1925 2 1630 1777 1479
22 43346 Bartošová Hana 2002 U16 D Klub šachistů Říčany 1925 2 1598 1699 1625
23 47713 Bartošová Klára 2005 U14 D Šachový klub Příbram-Baník - 1000 0
24 37931 Basl Adam 2001 U18 ŠK Liběhrad Libčice n. Vlt. 3 1343 1283
25 10624 Batík Jan 1953 S60 ŠK Kovohutě Příbram 3 1525 1510
26 28821 Bauer Jindřich 1985 Český lev Kolešovice-šachový klub, z.s. KM 2101 2024 2083
27 41833 Bauer Josef 1948 S60 TJ Sokol Struhařov 3 1388 1357
28 33996 Bauer Ondřej 1996 Český lev Kolešovice-šachový klub, z.s. 2 1843 1833 1849
29 48806 Bauer Santána 2008 U10 TJ Spartak Vlašim - 1000 0
30 49196 Bažant Petr 2008 U10 Klub šachistů Říčany 1925 4 1100 1111
31 46983 Bažant Petr 1948 S60 Klub šachistů Říčany 1925 - 1000 0
32 44798 Beaufort Oliver 2007 U12 ŠK Řevnice 4 1085 1101
33 47734 Beaufort Teodor 2009 U10 ŠK Řevnice - 1000 0
34 628 Bechyně Jaroslav 1944 S60 Šachový spolek Kostelec nad Černými lesy KM 2016 1960 2007
35 3444 Bečvář Vladimír 1957 S60 TJ Jiskra Zruč nad Sázavou, z.s. 2 1537 1605
36 40613 Bednár Jan 1972 TJ Hostivice 2 1656 1553 1709
37 29295 Bednář Marcel 1992 ŠK JOLY Lysá nad Labem M 2263 2282 2253
38 44339 Bednář Marek 2009 U10 Pravý Hradec, z.s. 1000 0
39 3211 Bednařík Radovan 1941 S60 ŠK Český Brod 2 1708 1732 1621
40 44169 Belčenko Alexandr 2002 U16 Sokol Buštěhrad 4 1106 1069
41 44098 Belda Josef 2005 U14 Šachový klub Zdice 1000 0
42 11125 Beneš Karel 1950 S60 Šachový klub Příbram-Baník 2 1651 1654 1679
43 42790 Beneš Martin 1987 Šachový klub Velvary 3 1274 1298
44 42692 Beneš Matěj 2003 U16 Šachový klub Velvary 2 1557 1525 1436
45 8671 Beneš Miroslav 1953 S60 ŠK Rakovník 2 1690 1709
46 528 Beneš Petr 1967 Sokol Kolín KM 2096 2114 2092
47 42110 Beran Jakub 2006 U12 Sokol Bakov nad Jizerou 3 1349 1487
48 43157 Beránek Marek 2005 U14 Klub šachistů Říčany 1925 4 1100 1066
49 43147 Beránková Miriam 2008 U10 D Klub šachistů Říčany 1925 1000 0
50 47576 Beranová Marta 2010 U10 D Sokol Bakov nad Jizerou - 1000 0