Oddíly SŠS

data převzata z databáze ŠSČR a doplněna ze zdrojů SŠS, stav ke dni 13.05.2018
čl. - počet aktivních členů, ml. - aktivní mládež do šestnácti let
tříděno podle sídla
KódNázev/sídlo/wwwčl.ml.Kontakte-mailtel.
12009

Šachová škola STAMAT, z.s.


http://www.sachystamat.cz/
14 14 Ing. Petr Havelka
Kapitána Jaroše 616, Sedlčany, 26401
petr.ino@tiscali.cz 602 124 564
318 875 171
12256

T.J. Sokol Mšeno - šachový oddíl


http://www.sokolmseno.cz
10 9 Vladimír Kozlík
Jezerní 373, Mšeno u Mělníka, 27735
roman.burda@quick.cz
12353

Šachový klub Rožďalovice


16 7 Petr Buryan
č.p.23, Košík, 28935
petr.bur@seznam.cz 724 716 449
12301

Sokol Bakov nad Jizerou

Bakov nad Jizerou
http://www.sachy-bakov.cz/
33 12 Ing. Martin Richter
K Oboře 392, Kosmonosy, 29306
martin.richter@volny.cz 604 292 424
326 815 384
Martin Richter
17. listopadu 1284, 293 01 Mladá Boleslav
martin.richter@volny.cz 326 328 310
604 292 424
12304

ŠK Karbo Benátky nad Jizerou

Benátky nad Jizerou
16 1 RNDr. Petr Chytrý
Platanová 639, Benátky nad Jizerou 1, 29471
petr_chytry@cmss.cz 724 828 955
312 312 869
225 223 236
12051

TJ Lokomotiva Beroun

Beroun
3 0 Ing. Vojtěch Rotter
Jarov č. 21, Beroun 1, 26601
vojtech.rotter@seznam.cz 702391035
12401

Sokol Brandýs nad Labem

Brandýs nad Labem
http://sokolbrandys.topweb.cz
23 14 Ing. Josef Kabát
V Olšinkách 1734/23, Brandýs nad Labem-Stará Boleslav 1, 25001
kabatab@seznam.cz 728 765 889
12003

TJ Jawa Brodce

Brodce
http://www.sachytynec.cz
32 10 Ing. Karel Jukl
Mattioliho 3274/3, Praha 10, 10000
karel.jukl@gmail.com 602 123 971
317 704 222
12107

Sokol Buštěhrad

Buštěhrad
http://www.sachybus.net
67 42 Mgr. Pavel Buk
Váňova 908, Kladno 1, 27201
buk.pavel@tiscali.cz 777 084 516
224 405 325
12201

SPORTOVNÍ KLUBY Slavoj Čáslav

Čáslav
15 3 Miloslav Švadlenka
Družstevní 513, Ronov nad Doubravou, 53842
miloslavsvadlenka@seznam.cz 731663252
Josef Poborský
J.Roháče z Dubé 221, 286 01 Čáslav
327 316 894
723 445 634
12405

ŠK Spartak Čelákovice

Čelákovice
http://www.sachycelakovice.cz
37 21 Ing. Libor Mrozinski
ČSA 2688, Tábor 1, 39001
mrozinskilibor@seznam.cz 606 672 782
Martin Bárta
Havlíčkova 637, 250 88 Čelákovice
Petr.kopecky@prag.rehau.com 732 184 151
326 995 717
Martin Hrubčík
Rooseveltova 548, 250 88 Čelákovice
Tinm@seznam.cz 602 816 984
Robert Kubíček
robert.kubicek@seznam.cz
12152

ŠK Český Brod

Český Brod
http://www.sachyceskybrod.cz/
36 19 Ing. Zdeněk Chybný
Český Brod-Liblice, Nová 112, Český Brod, 28201
zdenek.chybny@seznam.cz 608 743 660
321 622 164
Miroslav Urban
Na Louži 471, 282 01 Český Brod
urbanm@atlas.cz 321 622 017
602 734 623
12157

DDM Kolín

DDM Kolín
9 8 ing. Čestmír Kalík
Roháčova 358, Kolín 4, 28000
kalik.jan@quick.cz
12302

Šachklub města Dobrovice, z.s.

Dobrovice
http://www.sachydobrovice.cz
48 10 Petr Novotný
Husova 332, Dobrovice, 29441
penodo@centrum.cz 607 824 295
326398278
12452

TJ Hostivice

Hostivice
http://sachyhostivice.tym.cz/
22 1 Ing. Karel Obrázek
Študentova 288, Hostivice, 25301
Karel.Obrazek@seznam.cz 601 572 462
12057

Šachový klub při MĚÚ Hostomice

Hostomice
-
18 6 Jiří Kadeřábek
č.478, Hostomice pod Brdy, 26724
ji.kaderabek@tiscali.cz 724 621 011
311 584 305
František Klán
Lštěnská 428, 267 24 Hostomice pod Brdy
ji.kaderabek@tiscali.cz 311 584 295
606 308 091
12502

TJ Jince

Jince
http://jince.pionyr.cz/
14 9 Martin Šilhánek
Čenkov 42, Jince, 26223
martinsilhanek.jr@gmail.com 773 609 442
12101

ŠK Kladno

Kladno
http://sachkladno.unas.cz/
19 0 Ján Mišičko
J. Kaliny 1372, Kladno 7, 27309
jan.misicko@seznam.cz 739 076 541
Petr Gutman
Hřebečská 2596, 272 08 Kladno
gutmanpet@seznam.cz 603 113 672
312 682 672
12110

ŠO TP Nova Kladno, z.s.

Kladno
18 0 Václav Tóth
Zdibská 175, Líbeznice, 25065
vaclavtoth@seznam.cz 606 296 404
283 981 296
12553

Český lev Kolešovice-šachový klub, z.s.

Kolešovice
http://nejsou
29 8 František Hinz
Nevanova 1070, Praha 618, 16300
hinz@post.cz 725 838 242
Tomáš Urban
Kolešovice 137, 27002
UTomas@seznam.cz 773 113 442
12158 20 0 Ing. Lubor Franc
Masarykova 815, Kolín 2, 28002
lfranc@cmail.cz 723 227 575
12154

Šachový spolek Kostelec nad Černými lesy

Kostelec nad Černými lesy
http://www.kostelec.estranky.cz
23 1 RNDr. Miloš Vrabec
Záhřebská 6, Praha 2, 12000
milosvrabec@seznam.cz 607 536 018
12251

TJ Kralupy nad Vltavou

Kralupy nad Vltavou
http://www.kralupy.cz/sachy/
51 20 Ing. Pavel Popelka
Dr.E.Beneše 608, Kralupy nad Vltavou 1, 27801
ypopelka@volny.cz 602 289 073
12202

TJ Sparta Kutná Hora

Kutná Hora
http://www.webpark.cz/khschach/
20 0 Jiří Černovský
Ke Trojici 232, Kutná Hora 1, 28401
cernovskyjiri@seznam.cz 723 169 160
12453

ŠK Liběhrad Libčice n. Vlt.

Libčice nad Vltavou
15 1 Petr Plicka
Na Ohradách 39, Řež u Prahy, 25068
petrplicka@seznam.cz 602 332 942
Vladislav Tyban
V zahrádkách 502, 252 66 Libčice nad Vltavou
vl.tyban@volny.cz 602 964 501
233 930 706
Petr Plicka
Husinec 39, 250 68 Řež
petrplicka@seznam.cz 602 332 942
226 940 556
12361

ŠK JOLY Lysá nad Labem

Lysá nad Labem
http://www.sachy-lysa.cz
61 9 Petr Saeckl
Sojovická 411, Lysá nad Labem, 28922
petr.saeckl@worldonline.cz 723 071 701
12363

ŠK Milovice

Milovice
4 3 Martina Postupová
Dukelská 354, Milovice nad Labem 1, 28923
sachy.milovice@seznam.cz 603990645
12303

Sokol Mladá Boleslav

Mladá Boleslav
http://www.sachy-mb.cz
31 14 Mgr. Pavel Crha
Polní 1193, Kosmonosy, 29306
pavel.crha@o2active.cz 739 242 032
Václav Klain
Tř.V.Klementa 823, 293 01 Mladá Boleslav
vkc@klain.cz 326 329 060
732 988 583
Jirounek Miroslav
Palackého 443/18, 293 01 Mladá Boleslav
jirounek@essentials.cz 724 036 963
12305

TJ Auto Škoda Mladá Boleslav

Mladá Boleslav
-
39 16 David Ulrich
Havlíčkova 737, Mladá Boleslav 1, 29301
david.ulrich@cbox.cz 723 269 596
Václav Lochman
tř.V.Klementa 819, 293 01 Mladá Boleslav
lachvac@centrum.cz 326 325 100
12461

ŠK Mníšek pod Brdy

Mníšek pod Brdy
8 1 Vladimír Chudáček
Záhořany 85, Mníšek pod Brdy, 25210
zahorany85@centrum.cz 603 524 405
12253

TJ Neratovice

Neratovice
http://www.sachy-neratovice.cz
51 9 Roman Burda
Zahradní 275, Mšeno u Mělníka, 27735
roman.burda@quick.cz 608 965 932
Roman Burda
Na výsluní 1308, 277 11 Neratovice
roman.burda@quick.cz 608 965 932
Petr Parpel
Kojetická 982, Neratovice, 277 11
petr.parpel@seznam.cz 722 133 800
12002

TJ Sokol Neveklov

Neveklov
8 0 Mgr. Luděk Laubacher
č.259, Neveklov, 25756
ludek.laubacher@seznam.cz 732 122 578
12355

DDM Sokol Nymburk

Nymburk
http://www.sachynymburk.cz/
25 3 Ing. Milan Hora
Osvalda Polívky 2456, Nymburk 2, 28802
mhora@post.cz 603 599 925
Jiří Horníček
28. října 1474, 288 02 Nymburk
gregory@tiscali.cz 325 511 053
12402

TJ AERO Odolena Voda

Odolena Voda
http://ovsachy.webnode.cz/
17 4 Oldřich Pšenička
V Malém háji 351, Odolena Voda, 25070
opsenicka@seznam.cz 604 359 303
Zlatko Čech
Čs. Armády 252, 250 70 Odolena Voda
283 970 012
12354

Sokol Pečky

Pečky
http://www.sachypecky.cz
14 0 Ing. Jiří Nigrin
Komenského 89, Pečky, 28911
jirinigrin@quick.cz 607 571 359
321 785 331
12352

TJ Bohemia Poděbrady

Poděbrady
10 0 Daniel Kaplan
Větrná 119, Poděbrady, 29001
daniel.kaplan@iex.cz 721 413 208
Jan Pavlíček
Fügnerova 244, 290 01 Poděbrady
vnvk@chmi.cz 325 613 348
604 970 186
12362

DDM Symfonie Poděbrady

Poděbrady
http://www.sachypodebrady.wbs.cz/
15 11 Pavel Němeček
Hellichova 349, Poděbrady, 29001
pavel.nemecek@centrum.cz
Tomáš Mrázek
Ke Štěpnici 391, 289 33 Křinec
tmrazek@m2000.cz 603 448 662
12001

Sokol Postupice

Postupice
9 0 Ing. Pavel Forman
Zahradní 158, Postupice, 25701
Forman5@seznam.cz 775 270 792
12412

Pravý Hradec, z.s.

Pravý Hradec
http://www.klubklicek.cz/
18 14 Ing.Bc.PhD Tryhubová Pavla Stará
Ústecká 98, Zdiby, 25066
palacinka@centrum.cz 736 608 103
12501

Šachový klub Příbram-Baník

Příbram
http://www.sachovyklubpribrambanik.wz.cz/
48 19 MUDr. Karel Beneš
Brodská 106, Příbram 1, 26101
benes.k@seznam.cz 604 245 738
12506

ŠK Kovohutě Příbram

Příbram
8 0 Pavel Brůna
Drkolnovská 288, Příbram 1, 26101
bruna.pavel@seznam.cz 604 274 120
Pavel Brůna
Drkolnovská 288 Příbram V, 261 01
bruna.pavel@seznam.cz 318 620 119
604 274 120
12551

ŠK Rakovník

Rakovník
http://www.sachyrakovnik.cz
18 0 Ing. Jaroslav Satranský
Pražská 2254, Rakovník 1, 26901
sachy@sachyrakovnik.cz 775650915
Jiří Spilka
V Lukách 2162, 269 01 Rakovník
732 965 232
313 519 116
12458

ŠK Řevnice

Řevnice
http://chess.paukert.cz
33 20 Jan Paukert
Čs.armády 211, Řevnice, 25230
jan@paukert.cz 608 133 251
12403

Klub šachistů Říčany 1925

Říčany
http://sachyricany.cz
140 69 Ing. Jaroslav Říha
Domažlická 1692/56, Říčany u Prahy, 25101
riha.sachy@volny.cz 603 569 813
323 606 288
12008

TJ Kavalier Sázava z.s.

Sázava
http://sachovy-oddil-tj-kavalier-sazava.webnode.cz/
45 33 Antonín Brhlík
Školská 318, Sázava, 28506
tjsazava@tiscali.cz 702 663 477
Jiří Kotzot
Jiráskova 315, 28506 Sázava
kotzot.jiri@seznam.cz 606 551 353
Jiří Kotzot
Jiráskova 315, 28506 Sázava
kotzot.jiri@seznam.cz 606 551 353
12503

Šachový klub KDJS Sedlčany, z.s.

Sedlčany
http://www.sachysedlcany.cz
33 12 Ing. Petr Havelka
Kapitána Jaroše 616, Sedlčany, 26401
petr.ino@tiscali.cz 602 124 564
318 875 171
12153

TJ Sokol Sendražice, z.s.

Sendražice
http://sendrazice.tym.cz
19 0 Václav Uhlíř
Nová ulice 98, Kolín 2, 28002
vaclav.uhlir@gmail.com 602777112
12104

SK DDM Slaný

Slaný
http://sachyslany.webnode.cz/
17 7 Ing. Miloš Růžička
Švehlova 1811, Slaný 1, 27401
mruz@atlas.cz 728 335 430
12105

Šachový oddíl Stochov z.s.

Stochov
9 1 Robert Tůma
U stadionu 345, Stochov, 27303
Tuma.Robert@seznam.cz 604458540
Václav Mrnka
271 01 Nové Strašecí - Pecínov 44
mrnka@seznam.cz 313 572 379
Josef Vataha
Dlážděná 426, 273 03 Stochov
312 651 583
12408

TJ Sokol Struhařov

Struhařov
20 1 Ing. Otakar Gernert
Družstevní 29, Mnichovice, 25164
Otakar.Gernert@pirelli.com 602 556 535
Karel Ježdík
Sevanská 84, 251 64 Struhařov
karel.jezdik@tiscali.cz 323 641 828
603 541 845
12459

CAISSA Roztoky

Úholičky
http://www.caissa.cz
16 0 Jiří Halla
Plzeňská č.416, Roztoky u Prahy, 25263
halla@furnicomp.cz 603437318
Jiří Halla
Plzeňská 416, Roztoky u Prahy
Jiri.halla@roztoky.net 603 437 318
12410

ŠK MDDM Úvaly

Úvaly
http://mddmuvaly.cz
7 6 Petr Nováček
Nerudova 1195, Úvaly, 25082
petrnovsachy@seznam.cz 723 234 684
281 982 265
12106

Šachový klub Velvary

Velvary
http://sachovy-klub-velvary.webnode.cz/
15 5 Petr Neuman
Slánská 196, Velvary, 27324
PetrNeuman@email.cz 731 910 197
12007

TJ Spartak Vlašim

Vlašim
http://www.sachyvlasim.cz
86 52 Ondřej Matějovský
Trocnovská 407, Vlašim, 25801
ondrej.matejovsky@centrum.cz 603 447 834
Tomáš Vojta
tomas.vojta@cssz.cz
12056

Šachový klub Zdice

Zdice
http://sachyzdice.cz/
33 18 Eva Rosenbaumová
Chodouň 134, Zdice, 26751
rosenbaumova.eva@gmail.com 720 053 614
12112

Šachový klub Zlonice

Zlonice
8 0 Hana Sladká
Fügnerova 370, Zlonice, 27371
hsladka@seznam.cz 602614482
312 591 117
12204

TJ Jiskra Zruč nad Sázavou, z.s.

Zruč nad Sázavou
8 2 Milan Světlík
Polní 4794, Zruč nad Sázavou 1, 28522
milsvetlik@seznam.cz 731715024
12460

ŠK Medvědi Zvole

Zvole
http://sachy.skzvole.cz
42 23 RNDr. Jana Straková
V Zahrádkách 274, Zvole u Prahy, 25245
strakova@stapro.cz 728 364 237