Soutěže / 2012-2013 / Soutěže mládeže / Republikové soutěže mládeže

Ligové soutěže družstev mládeže 2012-2013


    Ligové soutěže družstev mládeže 2012-2013

    Extraliga na www.chess.cz 1. liga na www.chess.cz Soutěže na db.chess.cz rozpis ligových soutěží mládeže 2011-2012
    postupsestup
    Extraliga dorostu
    Základní osmičlenné skupiny Východ (víceméně Morava) a Západ (víceméně Čechy) se hrají systémem každý s každým od října 2011 do ledna 2012.
    První čtyři z obou základních skupin postupují do osmičlenného finále A, kde se hraje o titul.
    Zbývající čtyři z obou základních skupin hrají osmičlenné finále B, ze kterého poslední 4 sestupují do 1. ligy mladšího dorostu. Obě finále se hrají na konci dubna a do jsou do započítány vzájemné zápasy družstev ze základních skupin.
    finále A Konečné pořadí
    se započítanými vzájemnými výsledky ze zákl. skupin
    vítěz se stává mistrem republiky pro rok 2013
    P.DružstvoVRPBodySkórePartie
    1.BŠŠ Frýdek-Místek6011828.024
    2.TRW Autoelektronika Vlašim5111627.022
    3.2222 ŠK Polabiny A5111623.517
    4.Chess Most304918.015
    5.ŠK Lokomotiva Brno214719.014
    6.TJ Sokol Údlice214717.513
    7.TJ Náměšť nad Oslavou115417.512
    8.TJ Bohemians Praha115417.510
    finále B úvodní pořadí
    se započítanými vzájemnými výsledky ze zákl. skupin
    poslední 4 sestupují do 1. ligy mladšího dorostu
    P.DružstvoVRPBodySkórePartie
    1.2222 ŠK Polabiny B5111627.521
    2.ŠK Duras BVK - Královo Pole4211425.020
    3.Desko Liberec4031223.521
    4.TJ Sokol Klatovy3131020.017
    5.SK Slavia Orlová232923.517
    6.TJ Štefanydes Polička304917.511
    7.TJ Slovan Havířov214715.513
    8.Klub šachistů Říčany 1925106315.59
    základní skupina Východ konečné pořadí
    říjen 2012 - leden 2013, první 4 postupují do finále A (o titul), poslední 4 do finále B
    P.DružstvoVRPBodySkórePartie
    1.2222 ŠK Polabiny A6101929.024
    2.BŠŠ Frýdek-Místek6011826.021
    3.ŠK Lokomotiva Brno3221122.517
    4.TJ Náměšť nad Oslavou232922.515
    5.SK Slavia Orlová142722.013
    6.2222 ŠK Polabiny B133619.010
    7.TJ Slovan Havířov115414.011
    8.ŠK Duras BVK - Královo Pole025213.08
    základní skupina Západ konečné pořadí
    říjen 2012 - leden 2013, první 4 postupují do finále A (o titul), poslední 4 do finále B
    P.DružstvoVRPBodySkórePartie
    1.TRW Autoelektronika Vlašim7002129.523
    2.Chess Most5021525.020
    3.TJ Sokol Údlice4211425.521
    4.TJ Bohemians Praha3131021.014
    5.TJ Sokol Klatovy304917.513
    6.Desko Liberec214721.016
    7.TJ Štefanydes Polička205615.08
    8.Klub šachistů Říčany 1925007013.55
    1. liga mladšího dorostu
    Čtyři dvanáctičlenné skupiny Jih, Sever, Východ (Morava), Západ hrají každý s každým od října 2011 do dubna 2012. Vítězové skupin postupují do Extraligy dorostu. Družstva na 10.-12. místě ze všech skupin a družstva na 9. místě ze dvou skupin, ve kterých mají horší výsledek než zbývající dvě (protože krajů je 14), sestupují do krajů. Vítězové krajských přeborů žákovských družstev naopak postupují do 1. ligy mladšího dorostu.
    skupina Jih Konečné pořadí
    říjen 2012 - duben 2013
    vítěz postupuje do extraligy, poslední 3-4 sestupují do krajů
    P.DružstvoVRPBodySkórePartie
    1.Šachklub Tábor A11003351.043
    2.ŠK Řevnice9112845.038
    3.KŠ Říčany 1925 B6232040.533
    4.Protect.cz Humpolec5241730.524
    5.Spartak Vlašim B4431632.026
    6.QCC České Budějovice A5061535.027
    7.ŠK Lokomotiva Brno B5061526.017
    8.Šachklub Tábor B4071232.528
    9.QCC České Budějovice B3351231.026
    10.KŠ Říčany 1925 C3261126.521
    11.SK Pyrit Příbram218726.517
    12.ŠK Lokomotiva Brno C119419.513
    skupina Západ Konečné pořadí
    říjen 2012 - duben 2013
    vítěz postupuje do extraligy, poslední 3-4 sestupují do krajů
    P.DružstvoVRPBodySkórePartie
    1.SK OAZA Praha11003360.556
    2.Chess Most B10013047.538
    3.Sokol Buštěhrad7222344.040
    4.ŠK Teplice5241736.028
    5.ŠK Praha Smíchov5151633.029
    6.Chess Most C5061530.025
    7.ŠK Spartak Chodov4251430.024
    8.TJ Slavoj Litoměřice4071223.015
    9.TJ Sokol Domažlice3261126.520
    10.ŠK Tachov3171022.517
    11.ŠK Kralupy227823.518
    12.ŠK Líně1010319.512
    skupina Sever Konečné pořadí
    říjen 2012 - duben 2013
    vítěz postupuje do extraligy, poslední 3-4 sestupují do krajů
    P.DružstvoVRPBodySkórePartie
    1.ŠK ORTEX-RETA Hr. Králové11003357.050
    2.ŠK Lípa9022748.543
    3.Sokol Praha - Kobylisy9022743.540
    4.TJ Bohemians Praha B8032437.530
    5.ŠKM Lanškroun6051831.022
    6.Desko Liberec B5241735.028
    7.2222 ŠK Polabiny C5151633.027
    8.Panda Rychnov n. Kn.3171028.020
    9.TJ Štefanydes Polička B308927.022
    10.2222 ŠK Polabiny D308919.515
    11.TJ Bohemians Praha C119417.513
    12.Novoborská šachová akademie0110118.514
    skupina Východ Konečné pořadí
    říjen 2012 - duben 2013
    vítěz postupuje do extraligy, poslední 3-4 sestupují do krajů
    P.DružstvoVRPBodySkórePartie
    1.SK Slavie Orlová "B"10103143.535
    2.ŠK Staré Město9202944.535
    3.Zbrojovka Vsetín8032441.533
    4.TJ Sokol Postoupky7042138.530
    5.Ostravská šachová škola TJ Ostrava7042138.029
    6.Agentura 64 Grygov6051838.031
    7.TJ Sokol Hošťálková5331837.029
    8.KME-DDM Kuřim4071230.520
    9.ŠK Duras BVK Brno "B"3171031.025
    10.ŠO Kunovice209620.014
    11.Rošáda Prostějov119422.012
    12.TŽ Třinec0011011.54