Soutěže / 2009-2010 / Mistrovské soutěže SŠS

Mistrovské soutěže SŠS 2009-2010 - Mistrovské soutěže družstev SŠS v praktickém šachu


    Krajský přebor 'A'
    P.DružstvoZ+=-B VSk
    1
    TRW autoel. Vlašim
    11 9 2 0 29 62.5 50
    2
    Pyrit Příbram
    11 9 1 1 28 60.5 48
    3
    Kralupy n.Vltavou A
    11 7 3 1 24 52.0 40
    4
    Rakovník
    11 7 1 3 22 54.0 37
    5
    JAWA Brodce
    11 6 1 4 19 49.0 34
    6
    Biomedica Říčany B
    11 5 3 3 18 50.0 38
    7
    Caissa Úholičky
    11 4 2 5 14 47.0 32
    8
    ŠK Kladno B
    11 4 1 6 13 39.0 23
    9
    Biomedica Říčany C
    11 3 2 6 11 35.0 21
    10
    Sokol Hostivice
    11 3 0 8 9 32.0 22
    11
    Sokol Struhařov
    11 1 0 10 3 27.5 15
    12
    Kralupy n.Vltavou B
    11 0 0 11 0 19.5 9
    Krajský přebor 'B'
    P.DružstvoZ+=-B VSk
    1
    Sokol Bakov n.J.
    11 10 1 0 31 58.5 42
    2
    Kostelec n.Č.l.
    11 7 3 1 24 51.0 33
    3
    JOLY Lysá n.L. C
    11 6 2 3 20 49.5 33
    4
    Sokol Kolín B
    11 6 1 4 19 51.5 34
    5
    Bohemia Poděbrady
    11 6 1 4 19 44.5 29
    6
    AŠ Mladá Boleslav
    11 4 3 4 15 41.0 28
    7
    Sokol Mladá Boleslav
    11 4 1 6 13 44.0 30
    8
    Sokol na Mělníce
    11 4 1 6 13 43.5 28
    9
    Sokol Nymburk
    11 4 0 7 12 43.5 26
    10
    JOLY Lysá n.L. D
    11 3 1 7 10 33.0 21
    11
    Sokol Český Brod
    11 2 1 8 7 35.0 21
    12
    Kutná Hora B
    11 2 1 8 7 33.0 18

    Regionální přebor 'A'
    P.DružstvoZ+=-B VSk
    1
    Český Lev Kolešovice A
    15 9 3 3 30 71.0 55
    2
    SK Pyrit Příbram B
    11 7 3 1 24 56.0 47
    3
    ŠK Řevnice A
    11 6 2 3 20 47.5 39
    4
    ŠK Medvědi Zvole A
    10 6 0 4 18 42.5 33
    5
    ŠK Rakovník B
    10 5 2 3 17 44.5 32
    6
    ŠK Kladno C
    10 4 3 3 15 39.0 25
    7
    ŠK Příbram Baník A
    11 4 0 7 12 36.0 24
    8
    Lokomotiva Beroun A
    10 3 2 5 11 36.0 22
    9
    ŠK Zdice A
    10 3 1 6 10 37.5 27
    10
    ŠK Merkur Kladno
    11 2 2 7 8 40.5 27
    11
    Sokol Hostivice B
    11 1 2 8 5 29.5 23
    Regionální přebor 'B'
    P.DružstvoZ+=-B VSk
    1
    TJ Neratovice B
    11 10 0 1 30 62.0 51
    2
    Caissa Úholičky B
    11 9 2 0 29 59.0 48
    3
    ŠK Liběhrad Libčice n/Vltavou
    11 9 0 2 27 59.0 49
    4
    TJ AERO Odolena Voda
    11 6 2 3 20 51.0 36
    5
    Sokol Buštěhrad
    11 6 1 4 19 51.5 42
    6
    SK DDM Slaný
    11 4 3 4 15 44.0 30
    7
    TJ Sokol na Mělníce B
    11 3 3 5 12 42.5 27
    8
    Slovan Velvary
    11 3 2 6 11 36.0 25
    9
    ŠO TP NOVA Kladno
    11 3 2 6 11 34.5 20
    10
    ŠK Kralupy nad Vltavou C
    11 2 1 8 7 35.0 25
    11
    Caissa Úholičky C
    11 1 3 7 6 35.5 27
    12
    Šachový klub Zlonice
    11 0 1 10 1 18.0 11
    Regionální přebor 'C'
    P.DružstvoZ+=-B VSk
    1
    ŠK města Dobrovice A
    11 11 0 0 33 68.0 60
    2
    ŠK Joly Lysá n/L. E
    11 10 0 1 30 65.5 53
    3
    TJ Sokol Pečky B
    11 8 0 3 24 57.5 45
    4
    ŠK Sokol Ml. Boleslav C
    11 7 1 3 22 56.0 45
    5
    ŠK Karbo Benátky n/Jiz. A
    11 5 1 5 16 45.5 28
    6
    TJ Autoškoda Mladá Boleslav B
    11 4 3 4 15 45.0 34
    7
    TJ Sokol Brandýs n/L. A
    11 4 2 5 14 35.0 24
    8
    TJ Sokol Nymburk B
    11 3 3 5 12 39.5 26
    9
    Sokol Bakov n/Jiz B
    11 2 4 5 10 38.5 21
    10
    ŠK města Dobrovice B
    11 2 2 7 8 32.5 21
    11
    ŠK města Dobrovice C
    11 1 0 10 3 25.5 15
    12
    ŠK Joly Lysá n/L. F
    11 1 0 10 3 19.5 9
    Regionální přebor 'D'
    P.DružstvoZ+=-B VSk
    1
    Sokol Kolín C
    11 11 0 0 33 62.5 45
    2
    JAWA Brodce B
    11 9 0 2 27 62.0 52
    3
    ŠK Kostelec nad Č.l.
    11 8 1 2 25 58.0 41
    4
    Spartak Vlašim B
    11 7 2 2 23 56.0 45
    5
    BIOMEDICA Říčany E
    11 7 0 4 21 51.0 35
    6
    TJ Sokol Benešov
    11 4 2 5 14 44.5 32
    7
    BIOMEDICA Říčany D
    11 4 1 6 13 36.5 24
    8
    TJ Sokol Sendražice A
    11 3 2 6 11 42.0 28
    9
    Sokol Český Brod B
    11 3 1 7 10 33.0 22
    10
    TJ Sokol Pečky A
    11 2 1 8 7 28.0 16
    11
    BIOMEDICA Říčany F
    11 1 2 8 5 27.0 19
    12
    ŠK KDJS Sedlčany A
    11 0 2 9 2 27.5 13

    Regionální soutěž 'A'
    P.DružstvoZ+=-B VSk
    1
    TJ Jince A
    11 2 2 7 8 35.0 28
    2
    SK Pyrit Příbram C
    11 1 2 8 5 35.0 29
    3
    Kovohutě Příbram
    11 1 2 8 5 36.5 27
    4
    TJ Lokomotiva Beroun B
    11 0 3 8 3 35.5 29
    5
    ŠK Zdice B
    11 0 2 9 2 24.0 18
    6
    ŠK Mníšek pod Brdy
    11 0 1 10 1 26.0 20
    7
    ŠK Řevnice B
    11 0 1 10 1 26.0 20
    8
    ŠK Zdice C
    11 0 1 10 1 18.5 13
    9
    ŠK Rakovník C
    11 0 0 11 0 26.5 21
    10
    ŠK Příbram - Baník B
    11 0 0 11 0 24.0 18
    11
    ŠK při MěÚ Hostomice
    11 0 0 11 0 22.0 16
    12
    TJ Jince B
    11 0 0 11 0 21.0 14
    Regionální soutěž 'B'
    P.DružstvoZ+=-B VSk
    1
    ŠK Kladno D
    15 9 3 3 30 45.0 32
    2
    ŠO TP NOVA Kladno B
    11 7 1 3 22 32.5 23
    3
    ŠO Stochov
    10 6 3 1 21 32.0 26
    4
    ŠK Rakovník D
    11 6 1 4 19 32.0 24
    5
    Sokol Buštěhrad B
    10 6 1 3 19 29.5 24
    6
    Caissa Úholičky D
    11 5 3 3 18 33.5 28
    7
    ŠK Merkur Kladno B
    10 5 0 5 15 25.5 21
    8
    Český Lev Kolešovice B
    10 3 3 4 12 24.5 20
    9
    SK DDM Slaný B
    11 3 1 7 10 24.0 12
    10
    Sokol Buštěhrad C
    10 2 0 8 6 15.0 11
    11
    ŠK Rakovník E
    11 0 0 11 0 6.5 5
    Regionální soutěž 'C'
    P.DružstvoZ+=-B VSk
    1
    TJ Neratovice C
    11 10 0 1 30 40.0 34
    2
    ŠK města Dobrovice D
    10 9 1 0 28 37.5 33
    3
    TJ Spartak Čelakovice A
    11 8 0 3 24 37.0 34
    4
    TJ Sokol Brandýs n/L. B
    11 4 3 4 15 26.0 19
    5
    TJ Autoškoda Ml.Boleslav C
    10 4 2 4 14 28.0 23
    6
    Sokol Bakov n/Jiz. C
    10 3 5 2 14 26.5 22
    7
    TJ Sokol Tišice A
    10 2 5 3 11 22.0 16
    8
    ŠK města Dobrovice F
    11 2 3 6 9 21.0 16
    9
    DDM Nymburk A
    11 3 0 8 9 18.5 15
    10
    ŠK města Dobrovice E
    10 2 2 6 8 19.0 14
    11
    TJSokol na Mělníce C
    15 0 2 13 2 21.5 15
    Regionální soutěž 'D'
    P.DružstvoZ+=-B VSk
    1
    Sokol Kolín D
    9 6 2 1 20 30.5 25
    2
    TJ Sokol Sendražice B
    9 6 2 1 20 28.0 20
    3
    TJ Sokol Pečky D
    9 5 2 2 17 24.5 15
    4
    TJ Tourist Biomedikaca Říčany G
    9 5 1 3 16 22.0 20
    5
    Slavoj Čáslav A
    9 5 0 4 15 25.0 21
    6
    TJ Stadion Kutná Hora C
    9 4 1 4 13 24.5 17
    7
    TJ Sokol Pečky C
    9 4 1 4 13 22.0 14
    8
    ŠK Kostelec n/ČL C
    9 1 4 4 7 20.0 13
    9
    TJ Sokol Sendražice C
    9 1 2 6 5 18.5 11
    10
    Sokol Český Brod C
    9 0 0 9 0 8.0 6
    Regionální soutěž 'E'
    P.DružstvoZ+=-B VSk
    1
    Dolní Kralovice
    10 2 2 6 8 36.0 30
    2
    Sokol Neveklov
    10 1 2 7 5 33.5 22
    3
    Jawa Brodce C
    10 1 0 9 3 25.0 20
    4
    Jiskra Zruč n.Sáz.
    10 0 1 9 1 28.5 21
    5
    ŠK Pravonín
    10 0 1 9 1 28.0 19
    6
    ŠK KDJS Sedlčany B
    10 0 1 9 1 24.0 18
    7
    Kavalier Sázava
    10 0 1 9 1 22.0 17
    8
    Sokol Benešov B
    10 0 0 10 0 20.5 16
    9
    Sokol Postupice
    10 0 0 10 0 21.5 15
    10
    Spartak Vlašim C
    10 0 0 10 0 18.0 13
    11
    ŠK Medvědi Zvole B
    10 0 0 10 0 18.0 12