Soutěže / 2004-2005 / Mistrovské soutěže SŠS

Mistrovské soutěže SŠS 2004-2005 - Mistrovské soutěže družstev SŠS v praktickém šachu


    Krajský přebor 'A'
    P.DružstvoZ+=-B SkV
    1
    ŠK Rakovník A
    11 9 2 0 20 56.5 44
    2
    Sokol Bakov n.J. A
    11 9 0 2 18 58.0 48
    3
    ŠK Kladno B
    11 7 0 4 14 42.5 25
    4
    Joly Lysá n.L. B
    11 5 2 4 12 49.0 37
    5
    AŠ Ml.Boleslav A
    11 5 2 4 12 48.5 32
    6
    S.Emerge Ml.Bol. B
    11 5 2 4 12 47.0 29
    7
    TJ Neratovice B
    11 5 0 6 10 45.5 36
    8
    Alva Pb Příbram B
    11 5 0 6 10 41.0 28
    9
    E.E.Kralupy n.V. A
    11 4 1 6 9 45.0 33
    10
    TJ Sokol Mělník A
    11 4 1 6 9 37.0 21
    11
    ŠK Rakovník B
    11 2 1 8 5 29.5 19
    12
    TJ Loko Beroun A
    11 0 1 10 1 28.5 12
    Krajský přebor 'B'
    P.DružstvoZ+=-B SkV
    1
    TRW A. Vlašim A
    11 11 0 0 22 62.5 45
    2
    Biomedica Říčany A
    11 10 0 1 20 56.5 42
    3
    Jawa Brodce A
    11 6 2 3 14 48.5 29
    4
    Sokol Benešov A
    11 6 1 4 13 45.5 32
    5
    Sokol Kolín C
    11 5 2 4 12 48.0 26
    6
    Kostelec n/ČL A
    11 5 1 5 11 43.5 29
    7
    Biomedica Říčany B
    11 3 3 5 9 39.5 25
    8
    Sokol Sendražice A
    11 2 4 5 8 42.5 26
    9
    Sokol Nymburk A
    11 3 1 7 7 37.5 18
    10
    Bohemia PoděbradyA
    11 2 3 6 7 36.5 23
    11
    Sokol Pečky A
    11 3 0 8 6 38.0 22
    12
    Sokol Český Brod A
    11 1 1 9 3 29.5 17

    Regionální přebor 'A'
    P.DružstvoZ+=-B SkV
    1
    Spartak Žebrák A
    10 8 2 0 18 59.5 53
    2
    ŠK ALVA Příbram C
    10 7 2 1 16 52.0 44
    3
    Dolní Kralovice A
    10 6 2 2 14 47.0 39
    4
    TJ SOU Příbram A
    10 5 2 3 12 40.5 31
    5
    Spartak Vlašim B
    10 5 0 5 10 40.5 32
    6
    TJ Jince A
    10 5 0 5 10 40.0 24
    7
    Sokol Neveklov
    10 4 1 5 9 36.0 23
    8
    ŠK KDJS Sedlčany A
    10 3 1 6 7 35.0 22
    9
    JAWA Brodce B
    10 3 1 6 7 33.0 24
    10
    TJ Sokol Benešov B
    10 2 0 8 4 32.0 24
    11
    ŠK Řevnice A
    10 1 1 8 3 24.5 17
    Regionální přebor 'B'
    P.DružstvoZ+=-B SkV
    1
    Sokol Hostivice
    11 10 0 1 20 60.5 47
    2
    ŠK Kladno C
    11 9 0 2 18 55.5 42
    3
    Easy E Kralupy C
    11 7 0 4 14 50.0 36
    4
    Easy E Kralupy B
    11 7 0 4 14 49.0 39
    5
    SK DDM Slaný
    11 6 1 4 13 49.0 38
    6
    ŠK Kladno D
    11 6 1 4 13 40.5 26
    7
    ŠO Stochov
    11 6 0 5 12 47.0 37
    8
    NOVA Kladno A
    11 4 1 6 9 36.0 20
    9
    Sokol Libčice
    11 2 2 7 6 38.5 27
    10
    Caissa Úholičky B
    11 2 2 7 6 33.5 20
    11
    Č. Lev Kolešovice
    11 2 0 9 4 33.5 21
    12
    Sokol Buštěhrad A
    11 1 1 9 3 35.0 24
    Regionální přebor 'C'
    P.DružstvoZ+=-B SkV
    1
    Sokol Emerge MB C
    11 8 3 0 19 62.0 52
    2
    Joly Lysá C
    11 9 1 1 19 59.5 50
    3
    Sokol Bakov B
    11 8 1 2 17 58.0 52
    4
    AERO Odolená VodaA
    11 7 0 4 14 47.5 31
    5
    Sokol Brandýs A
    11 6 1 4 13 52.5 40
    6
    Sokol Tišice A
    11 5 3 3 13 48.0 43
    7
    ŠK Karbo Benátky A
    11 6 0 5 12 50.0 33
    8
    Autoškoda Ml.Bol.B
    11 5 1 5 11 43.5 36
    9
    ŠK měs.Dobrovice A
    11 2 1 8 5 36.5 27
    10
    Čelakovice A
    11 2 1 8 5 23.5 13
    11
    ŠK měs.Dobrovice B
    11 1 2 8 4 24.0 20
    12
    Sokol Pečky C
    11 0 0 11 0 23.0 13
    Regionální přebor 'D'
    P.DružstvoZ+=-B SkV
    1
    BIOMEDICA Říčany D
    11 9 1 1 19 57.0 53
    2
    Sokol Struhařov
    11 7 3 1 17 50.5 41
    3
    Sokol Pečky B
    11 8 0 3 16 53.0 41
    4
    Stad.Kutná Hora B
    11 7 1 3 15 50.0 42
    5
    BOHEMIA PoděbradyB
    11 6 2 3 14 48.5 36
    6
    BIOMEDICA Říčany E
    11 4 2 5 10 42.5 28
    7
    Kostelec n.Č.l.B
    11 4 1 6 9 45.0 37
    8
    BIOMEDICA Říčany C
    11 3 3 5 9 40.0 27
    9
    Sokol Sendražice B
    11 3 2 6 8 42.0 29
    10
    Sokol Kolín D
    11 3 1 7 7 34.0 21
    11
    Sokol Nymburk B
    11 2 1 8 5 32.0 21
    12
    Kavalier Sázava A
    11 1 1 9 3 33.5 22

    Regionální soutěž 'A'
    P.DružstvoZ+=-B SkV
    1
    Spartak Žebrák B
    10 10 0 0 20 40.0 35
    2
    Kovohutě Příbram
    10 8 1 1 17 33.0 26
    3
    Alva Příbram E
    10 8 0 2 16 32.5 27
    4
    TJ Jince B
    10 6 1 3 13 26.5 20
    5
    Loko Zdice
    10 3 3 4 9 25.5 19
    6
    Loko Beroun B
    10 4 0 6 8 23.0 17
    7
    SOU Dubno B
    10 3 1 6 7 23.0 19
    8
    ŠK Liteň
    10 3 1 6 7 18.0 15
    9
    ŠK OB Hostomice
    10 3 0 7 6 19.0 14
    10
    Alva Příbram D
    10 2 1 7 5 23.0 19
    11
    TJ Jince C
    10 1 0 9 2 10.5 5
    Regionální soutěž 'B'
    P.DružstvoZ+=-B SkV
    1
    Slovan Velvary
    9 8 0 1 16 33.5 31
    2
    ŠK Kladno E
    9 7 1 1 15 30.5 27
    3
    Merkur Kladno
    9 7 0 2 14 31.5 27
    4
    Caissa Úholičky C
    9 6 2 1 14 30.0 27
    5
    NOVA Kladno B
    9 4 1 4 9 19.5 14
    6
    ŠK Kladno F
    9 2 2 5 6 21.0 17
    7
    Sokol Buštěhrad B
    9 3 0 6 6 17.0 12
    8
    TJ Sokol Zlonice
    9 2 0 7 4 15.5 12
    9
    Caissa Úholičky D
    9 2 0 7 4 13.0 9
    10
    ŠK Rakovník C
    9 1 0 8 2 13.5 10
    Regionální soutěž 'C'
    P.DružstvoZ+=-B SkV
    1
    DDM Mělník A
    10 8 1 1 17 34.5 32
    2
    Easy E.Kralupy D
    10 7 2 1 16 33.0 28
    3
    Easy E.Kralupy E
    10 4 2 4 10 25.0 17
    4
    Sokol Brandýs B
    10 2 3 5 7 20.5 14
    5
    TJ Neratovice C
    10 2 2 6 6 19.5 11
    6
    Sokol Tišice B
    10 1 2 7 4 17.5 13
    Regionální soutěž 'D'
    P.DružstvoZ+=-B SkV
    1
    Sokol Bakov n/J C
    10 7 1 2 15 34.0 28
    2
    Joly Lysá n/L D
    10 7 1 2 15 30.5 25
    3
    ŠK měs.Dobrovice D
    10 6 1 3 13 26.5 19
    4
    ŠK Karbo Benátky B
    10 5 2 3 12 28.5 24
    5
    ŠK měs.Dobrovice C
    10 5 2 3 12 28.5 21
    6
    ŠK Karbo Benátky C
    10 4 3 3 11 29.5 24
    7
    Sokol Bakov n/J D
    10 3 3 4 9 20.0 16
    8
    ŠK měs.Dobrovice E
    10 1 5 4 7 19.0 14
    9
    Autoškoda MB D
    10 1 3 6 5 20.0 16
    10
    Sokol Emerge MB D
    10 2 1 7 5 20.0 15
    11
    Autoškoda MB C
    10 2 1 7 5 17.5 12
    Regionální soutěž 'E'
    P.DružstvoZ+=-B SkV
    1
    Slavoj Čáslav A
    10 9 1 0 19 38.0 31
    2
    Sokol Pečky D
    10 4 3 3 11 29.5 21
    3
    TJ S.Sendražice C
    10 4 1 5 9 22.5 18
    4
    Sokol Č. Brod B
    10 3 3 4 9 22.0 15
    5
    DDM Kolín
    10 3 2 5 8 20.0 13
    6
    Kostelec n.Č.l. C
    10 1 2 7 4 18.0 12
    Regionální soutěž 'F'
    P.DružstvoZ+=-B SkV
    1
    Sp. D. Kralovice B
    6 5 0 1 10 18.5 15
    2
    Jawa Brodce C
    6 3 2 1 8 16.5 14
    3
    Sokol Postupice
    6 3 2 1 8 16.0 12
    4
    Biomedica Říčany F
    6 3 1 2 7 16.5 15
    5
    Slavoj Čerčany
    6 2 1 3 5 14.5 12
    6
    KDJS Sedlčany B
    6 0 3 3 3 12.0 6
    7
    Sokol Benešov C
    6 0 1 5 1 11.0 8