Soutěže / 2012-2013 / Soutěže mládeže / Republikové soutěže mládeže

Mistrovství Čech mládeže do šestnácti let 2012

Hrdoňov, 20.-27.10.2012


HD12, HD14, HD16 - švýcarský systém, 9 kol, 2x90 min + 30s na tah, se zápisem, pro dívky OPEN
i s doprovodnými turnaji 299 hrajících účastníků, z toho 88 ze SŠS

    Podrobné výsledky na chess-result.com:


    HD16 HD14 HD12 FIDE Open Národní Open

    Konečné pořadí mistrovských turnajů

    Poř.HDSt.č.JménoNar.NRtgIRtgKlubBodyBHm.BH.victRp
    HD12
    11 1Miesbauer Jan26.01.200118321896Šachklub Písek7,044,056,551719
    22 2Půlpán Matěj30.01.2001179217632222 ŠK Polabiny7,042,053,561711
    33 11Staněk Ondřej14.01.200115491549TJ Bohemians Praha7,040,551,051720
    44 3Viták Jiří18.06.200116431519TJ Desko Liberec6,540,552,061633
    55 23Zeman Matyáš19.10.20011392 QCC České Budějovice6,540,049,561707
    66 4Dolanský Lukáš06.03.200216261506Šachklub Tábor6,536,047,061491
    77 26Kozbert Tomáš15.03.20011386 TJ Bohemians Praha6,536,045,551616
    88 12Pastrnek Michal04.09.20011546 Klub šachistů Říčany 19256,535,545,051487
    99 33Pravda Kryštof17.09.20021333 Sokol Praha-Kobylisy6,038,547,551620
    1010 10Pavelka Hubert Jan15.02.200115491617ŠK Spartak Ústí n.L.6,038,049,041586
    1111 16Polanský Adam Luboš25.06.20031475 CHESS MOST6,036,047,561545
    1212 38Randák Richard17.01.20021306 ŠK Spartak Chodov6,034,043,061551
    1313 21Žižka Petr23.01.20011429 TJ Bohemians Praha6,032,542,551466
    14 119Vilímová Julie12.02.200214461504TJ Spartak Vlašim6,031,041,041469
    1514 14Steinbauer Filip04.09.20011511 QCC České Budějovice5,537,548,551524
    1615 18Cach Ondřej10.06.2001146214622222 ŠK Polabiny5,537,047,551453
    1716 20Blažek Michal06.03.20011429 ŠK Ortex-Reta Hradec Králové5,534,044,041363
    1817 43Brejša Adam20.02.20011250 TJ Lanškroun5,534,043,551527
    1918 22Havelka Jonáš29.01.20011400 QCC České Budějovice5,533,543,051411
    2019 24Sýkora Vojtěch18.10.20011391 QCC České Budějovice5,533,043,041344
    21 247Kocourková Klára19.07.20021250 ŠK KDJS Sedlčany5,531,039,541418
    2220 76Sucharda Tomáš23.07.20031000 Podzvičinská šachová škola5,038,548,031509
    2321 5Petr Jakub19.06.200216181618TJ Bohemians Praha5,036,046,531359
    2422 35Sýkora Tomáš31.05.20031319 QCC České Budějovice5,033,543,041357
    2523 8Voříšek Jakub21.11.200315731601TJ Bohemians Praha5,033,043,541360
    2624 6Špička Jan15.02.200116121602ŠK Karlovy Vary5,031,541,041339
    2725 48Kočí Vít05.04.20021250 CHESS MOST5,031,039,531401
    2826 39Říha Vojtěch28.06.20021279 ŠO Hlinsko5,030,039,541363
    2927 49Kořínek Vojtěch03.07.20021250 ŠK Lípa5,028,537,541378
    30 317Vítová Anna06.05.200114721485Sokol Hradec Králové4,540,552,041399
    31 456Vašková Marie06.12.20021250 Šo Hlinsko4,536,045,541455
    3228 7Šolc Filip26.11.200115971558ŠK Ortex-Reta Hradec Králové4,535,545,031348
    3329 9Havelka Jiří16.02.200115511470ŠK Řevnice4,535,044,531302
    3430 27Otruba Marek30.03.20011379 Klub šachistů Říčany 19254,534,542,521456
    3531 51Molkanov Oleg30.08.20011250 Sokol Praha-Kobylisy4,534,043,031373
    3632 30Pavlíček Lukáš15.09.20031355 TJ Štefanydes Polička4,533,042,531381
    3733 31Pelnář Jan07.02.20011354 Sokol Domažlice4,533,042,521305
    3834 41Zahradník Aleš17.05.20011277 Šachy Povrly4,532,541,541455
    3935 54Srba Stanislav29.11.20021250 ŠK Spartak Chodov4,532,541,041392
    4036 13Soukup Jiří16.03.20011536 SK Pyrit Příbram4,532,042,021245
    4137 61Běl Jan03.12.20011100 SŠK Heřmanova Huť/TJ Dioss Nýřany4,531,540,531373
    42 528Koucha Maryam Amina11.08.20011368 ŠK Sokol Klatovy4,531,040,031245
    43 625Tůmová Anna18.09.200113881483Šachklub Tábor4,531,039,031286
    4438 45Hanzlík Adam16.05.20011250 ŠK Řevnice4,531,039,021388
    4539 55Varadi Ondřej26.01.20011250 Sokol Buštěhrad4,531,038,531307
    4640 36Bauer Vojtěch24.09.20011317 QCC České Budějovice4,529,538,531224
    4741 74Černý David29.04.20011100 TJ Hronov4,529,037,541280
    4842 71Sedlák Jakub05.08.20021100 TJ Slavoj Dvorec4,529,037,521309
    4943 42Liška František24.11.20011274 ŠK Veselí n.L.4,528,537,531235
    5044 32Kučera Jan17.05.20011346 ŠK KDJS Sedlčany4,035,044,031322
    5145 44Buločkin Martin07.02.20021250 Region Panda Rychnov nad Kněžnou4,031,541,031334
    5246 59Žák Daniel28.11.20021250 Klub šachistů Říčany 19254,030,539,021349
    5347 46Kašpar Lukáš24.02.20021250 TJ Slavoj Dvorec4,029,538,031238
    5448 52Piskač Marek03.09.20011250 ŠK Teplice4,029,536,541222
    5549 63Hložek David28.06.20031100 TJ ZČE Plzeň4,025,032,541201
    5650 40Havelka František09.09.20021278 ŠK Řevnice3,533,042,031188
    5751 29Kupsa Matěj05.01.20011367 TJ Lanškroun3,532,042,021187
    5852 34Chaloupka Karel17.09.20021327 TJ Sokol Mělník3,530,037,031192
    5953 60Bui Duy Quán David21.03.20021100 ŠK DDM Planá u Mar.Lázní3,525,532,031153
    6054 53Píše Jiří28.03.20011250 Šachový klub Ústí nad Orlicí3,522,029,031148
    61 737Vrbová Eva13.04.20011317 Sokol Buštěhrad3,030,039,021125
    6255 15Holásek Vojtěch21.02.20011479 Šachový klub Ústí nad Orlicí3,029,037,531140
    6356 58Škuthan Radek15.04.20021250 CHESS MOST3,028,536,531126
    64 875Šímová Tereza15.03.20011100 ŠK Veselí n.L.3,027,535,031031
    6557 65Janoušek Lukáš14.06.20011100 TJ Sokol Údlice3,026,535,521120
    6658 50Lajbl Jan26.11.20021250 ŠK AD Jičín3,025,532,531095
    67 967Kratochvílová Kristýna02.08.20011100 ŠK Ortex-Reta Hradec Králové3,025,032,521103
    68 1064Hánělová Marie06.03.20021100 ŠK Medvědi Zvole3,023,531,021070
    69 1169Rosenbaumová Lea12.11.20021100 Šachový klub Zdice3,021,527,021081
    7059 68Kurek Pavel26.08.20031100 Klub šachistů Říčany 19253,021,027,021055
    71 1266Kohoutová Jana23.01.20021100 ŠK Sokol Klatovy2,524,030,01940
    72 1370Schwarzová Natálie29.04.20021100 ŠK Sokol Klatovy2,524,029,52996
    73 1462Gabrielová Markéta25.12.20011100 TJ Auto Škoda Mladá Boleslav2,523,532,011006
    7460 72Spišjak Jakub20.09.20021100 TJ Sokol Údlice2,028,034,52995
    7561 57Černíček Matyáš25.05.20021250 ŠK DDM Postoloprty2,025,032,521166
    76 1573Steiningerová Jana02.10.20021100 ŠK Sokol Klatovy1,020,525,00366
    HD14
    11 10Liška Jiří07.09.2000187117621. Novoborský ŠK7,537,548,571992
    22 3Anaškin Arsenij25.06.200018131830Šachový klub Aurora7,039,551,551975
    33 1Kožúšek Daniel19.04.1999210620432222 ŠK Polabiny6,540,553,061925
    4 17Pýchová Nela06.02.199919161795TJ Spartak Vlašim6,536,045,041830
    54 2Szücs Matyáš10.08.199919511934Šk Lípa6,044,055,041891
    65 8Brejník Gustav17.08.200017781777TJ Slavoj Litoměřice6,039,551,051835
    76 12Hollan Petr28.06.199919041734SK OAZA Praha6,039,550,041835
    87 17Hejduk Miroslav16.07.199917981719TJ Desko Liberec6,036,046,041759
    98 19Cach Jakub28.08.1999178216972222 ŠK Polabiny6,035,545,051829
    109 6Horák Martin26.12.199917631802Sokol Český Brod6,034,043,551743
    1110 9Vystrčil Martin25.02.200017341765Klub šachistů Říčany 19256,034,043,041814
    1211 15Hollan Martin28.06.199918971726SK OAZA Praha6,033,542,541715
    1312 45Grundman Václav29.08.19991451 Šachový klub Ústí nad Orlicí5,534,545,051753
    1413 18Jelínek Michal29.07.200018301716SK OAZA Praha5,533,043,541648
    1514 4Simet Martin18.04.200018161816TJ Košutka Plzeň5,530,540,041615
    16 250Vlková Anežka06.10.20001390 TJ Spartak Vlašim5,529,036,551596
    1715 20Novák Martin26.05.200016281689QCC České Budějovice5,040,051,041719
    1816 11Vrecion Jiří24.09.199918271751Šk Řevnice5,039,050,041757
    1917 21Truksa Václav22.07.199916661662Šk Tachov5,037,548,041696
    2018 5Wagner Vojtěch20.04.200020221813Šk Ortex-Reta Hradec Králové5,036,047,031711
    2119 43Krutský Martin21.04.19991492 Šk Teplice5,034,546,041681
    2220 31Žejdlík Patrik19.05.2000172915102222 ŠK Polabiny5,034,545,041726
    2321 14Pařízek Vojtěch20.12.200017931727Sokol Praha-Kobylisy5,034,043,541611
    2422 39Smolík Aleš04.01.19991560 TJ Kralupy nad Vltavou5,033,042,051570
    2523 38Balek Filip17.06.20001562 SK Pyrit Příbram5,029,537,051534
    2624 33Soukup Václav03.04.200015641439Šk Spartak Ústí N.L.4,534,545,531572
    2725 47Novotný David10.09.19991422 Sokol Praha-Kobylisy4,534,043,531639
    2826 16Kadlec Daniel15.03.200017951724CHESS MOST4,532,041,021478
    2927 42Nešpor Jakub31.03.20001503 TJ Štefanydes Polička4,532,040,521610
    3028 13Gruber Tomáš11.09.199917281728TJ Sokol Mělník4,532,039,531466
    3129 27Tulis Jan22.07.200014901545TJ Štefanydes Polička4,531,542,041497
    32 328Tajovská Martina10.08.199915181518Sokol Buštěhrad4,531,540,531551
    3330 35Helebrand František25.08.199916351402TJ Spartak Vlašim4,531,040,031556
    3431 40Rastočný Josef28.06.20001527 Šachklub města Dobrovice4,530,541,031549
    35 449Nová Michaela28.08.19991391 Sokol Buštěhrad4,527,536,531508
    3632 30Kabelka Ondřej03.05.199916751513Šk Ad Jičín4,037,546,531584
    3733 29Nuc Kryštof13.03.200015871514QCC České Budějovice4,030,539,031446
    3834 48Vlach Daniel03.02.20001419 Šachklub Tábor4,030,038,531504
    39 523Doležalová Lada25.06.199914941629Šachklub Tábor4,029,036,531369
    4035 44Aubrecht Petr27.03.20001483 TJ Bohemians Praha4,029,035,521413
    4136 41Pech David09.11.20001525 Šachy Povrly4,028,537,031447
    4237 25Hradecký Ondřej07.09.199915751575TJ Desko Liberec4,028,035,031410
    4338 46Kolomý Adam25.06.20001440 TJ Lanškroun4,027,536,531502
    4439 24Slovák Kilián26.02.200015441609Sokol Praha-Kobylisy4,026,535,021387
    4540 26Rybín Jan26.09.199915471547Šachklub Tábor3,533,042,521412
    4641 22Sucharda David03.09.199914481631Podzvičinská šachová škola3,532,041,021420
    4742 51Volek Jonáš13.10.20001385 Šk Porg Praha3,529,038,531486
    4843 34Pop Tomáš30.12.199913881439TJ Desko Liberec3,528,535,521343
    49 652Hořejší Kateřina03.03.19991306 TJ Kralupy nad Vltavou3,526,032,531413
    50 732Zlámaná Anna20.06.200014841484Klub šachistů Říčany 19253,523,030,531283
    51 836Kalinová Eliška14.05.200013591286Šk Spartak Ústí N.L.3,520,528,031253
    5244 37Civín Dominik20.04.20001609 Šachový klub Zdice3,033,042,521378
    53 957Řeřábková Eliška19.12.20001250 Klub šachistů Říčany 19253,027,033,021299
    54 1054Pokorná Jana09.02.19991250 Šk Rakovník3,027,033,011396
    5545 58Běl Jiří28.10.19991100 SŠK Heřmanova Huť/TJ Dioss Nýřany3,025,031,531280
    5646 56Weber David13.04.19991250 TJ Sokol Údlice3,024,530,531255
    5747 59Pešek Daniel05.06.20001100 TJ Sokol Plzeň-Letná2,521,028,011159
    5848 53Burger Kryštof15.03.19991250 Šk Teplice1,522,028,501059
    59 1155Portešová Jana06.02.20001250 Šk Praha-Smíchov1,521,527,501073
    6049 60Šťastný Jiří25.11.19991000 Šk Střelnice Kadaň1,521,027,011005
    HD16
    11 2Petr Jan26.01.199820082016TJ Bohemians Praha7,040,051,552110
    22 8Havelka Josef30.04.199919881900Tj Lanškroun7,039,551,052110
    33 7Kalužný Matyáš26.09.199719701905Tj Sokol Údlice6,542,553,542030
    44 4Vykouk Jan17.03.200019851962CHESS MOST6,538,549,041992
    55 1Macháň Jan22.07.1997212220782222 Šk Polabiny6,037,047,531855
    66 13Melichar Vojtěch19.12.1997189018152222 Šk Polabiny6,035,545,541893
    77 14Pajerský Michal11.02.199818921808TJ Desko Liberec6,034,043,041877
    88 10Krupička Josef02.07.199819121869Šk Praha-Smíchov6,033,543,041812
    99 16Škuthan Jiří10.08.199718261782CHESS MOST6,030,038,551823
    10 111Rojíková Lenka09.04.199718971866Šk Lípa5,540,552,551854
    1110 3Rýdl Jiří05.08.199819031982Tj Spartak Vlašim5,538,549,541899
    1211 22Horák Aleš26.03.199818731708Tj Sokol Údlice5,536,546,031869
    13 29Jánská Jitka07.06.199919581897Šk Sokol Klatovy5,536,047,051854
    1412 5Bodický Michal11.12.199718741960Sk Pyrit Příbram5,536,045,541773
    1513 12Filip Vojtěch02.04.199818871841Tj Spartak Vlašim5,532,041,031738
    1614 24Liduch Filip17.05.1997175416972222 Šk Polabiny5,531,541,551755
    1715 26Hanzlík Daniel03.02.199717101696CHESS MOST5,530,539,541762
    1816 45Škubal Ondřej31.08.19981725 Sokol Buštěhrad5,034,543,541771
    19 330Macková Veronika01.04.199816631643Šk Praha-Smíchov5,032,040,041742
    2017 23Nosek Jan31.10.199716901706Šk Ortex-Reta Hradec Králové5,031,041,521664
    2118 20Tůma Jan13.08.199717881738Tj Štefanydes Polička5,031,039,031679
    2219 41Kostelecký Daniel20.03.199816671499Sokol Praha-Kobylisy5,031,038,531655
    2320 18Pražák Matouš29.07.199717731759Šk Ortex-Reta Hradec Králové5,030,539,541728
    2421 29Seják Michal15.09.199817111650Šk Líně5,028,537,531595
    2522 6Pýcha Patrik28.04.199719331946Tj Spartak Vlašim4,537,546,531795
    2623 50Daňhel Lukáš22.09.19971568 TJ Bohemians Praha4,536,046,511746
    2724 28Dvořák Lukáš15.09.199714931655Sokol Buštěhrad4,535,544,521742
    2825 15Havelka Jan03.07.199818331794Šk Řevnice4,534,545,541719
    2926 21Žilavý Jan22.06.199818221736Šachklub Tábor4,534,544,531762
    3027 47Hanzlík Tomáš28.04.19981667 CHESS MOST4,534,043,521742
    3128 17Česenek Jan14.08.199818291778Tj Štefanydes Polička4,533,543,031701
    3229 38Fürbacher Milan01.02.199816491546Šk Sokol Klatovy4,532,543,021675
    3330 31Bobek Daniel26.06.199716701629ŠK Teplice4,532,542,021693
    3431 25Kuchař Tomáš21.12.199717021697CHESS MOST4,532,041,541656
    3532 27Řezníček Dominik26.03.1998169316602222 Šk Polabiny4,528,536,531608
    36 432Stránská Kamila15.03.199716741627Šk Teplice4,527,537,031636
    3733 19Škvařil Michal23.04.199717401745TJ Bohemians Praha4,526,533,531554
    3834 33Novák Lukáš16.12.199816831626ŠACHklub Tábor4,033,542,031684
    3935 35Šafařík Kamil03.03.199715381573Tj Jiskra Hořice V Podkrkonoší4,031,540,021580
    4036 55Dunder Ondřej18.08.19981508 TJ Bohemians Praha4,029,037,021601
    41 537Novotná Barbora24.07.199816701546TJ Desko Liberec4,028,537,031607
    4237 39Steinhauser Václav07.05.199816761534Řemdih Strmilov4,026,534,531531
    4338 42Vašíček Tomáš11.09.199815651488Sokol Domažlice3,534,542,521583
    4439 49Simon Lukáš19.01.19981573 TJ Kralupy nad Vltavou3,533,543,021634
    4540 44Suchomel Jan19.02.199816461435Šk Sklo-Bohemia Světlá N.Sáz.3,532,541,521579
    46 643Benešová Martina15.10.199815601452CHESS MOST3,531,040,511578
    4741 51Sadil Jan08.07.19981565 Šk Kdjs Sedlčany3,530,537,511570
    4842 48Korsa Jiří06.08.19981635 TJ Bohemians Praha3,528,536,031517
    4943 52Šefčík Miroslav27.04.19981557 Sokol Buštěhrad3,527,535,521488
    5044 54Štěch Pavel17.12.19981510 Qcc České Budějovice, Sportovní Klu3,527,034,531486
    5145 34Frai Patrik08.10.199815511614Šk Spartak Chodov3,525,534,511512
    5246 53Bruna Martin19.02.19971546 Šk Tachov3,524,031,031449
    5347 40Štastný Miroslav07.04.199717611503Klub Šachistů Říčany 19253,029,037,021457
    5448 58Binko Adam03.06.19981344 Jiskra Rmsk Nový Bydžov3,023,029,511335
    55 759Vaňková Veronika09.08.19971285 Šk Rakovník3,021,528,511386
    5649 56Skybová Kateřina26.04.19971397 Šk Ortex-Reta Hradec Králové2,528,536,011420
    5750 46Máslo Ondřej10.05.19981699 Šk Medvědi Zvole2,525,033,011383
    5851 57Toncar Jan27.12.19981368 Tj Baník Sokolov Šo2,521,528,001347
    5952 60Boura Matěj07.01.19981270 Jiskra Rmsk Nový Bydžov2,023,530,501244
    6053 36Pivoňka Michael03.08.199816741547Šk Praha-Smíchov2,022,028,511297

    Konečné pořadí doprovodných turnajů

    Poř.St.č.TitulJménoNar.NRtgIRtgKlubBodyBHm.BH.victRp
    FIDE Open
    11FMKratochvíl Josef01.05.199222642264Šk Caissa Třebíč7,537,548,062311
    27 Mišičko Ján25.07.196620292030ŠK Kladno6,538,549,042213
    36 Rosenbaum Vít01.07.199120762058Šachový Klub Zdice6,037,548,052123
    48 Hlaváč Rudolf28.11.195320152029Tj Baník Sokolov Šo6,036,548,042088
    55 Korsa Jindřich05.09.197021242126TJ Bohemians Praha5,538,048,542166
    616 Gruber Miloš11.11.197119601974Tj Sokol Mělník5,534,544,031979
    79 Čáp Adam06.02.199720062028ŠK Kladno5,534,043,052013
    810 Lochman Václav31.08.198319772026Šachklub Města Dobrovice5,533,545,022071
    928 Franc Ondřej03.06.199519311803Šk Řevnice5,531,540,032077
    1021 Paukert Jan29.10.195718441880Šk Řevnice5,036,546,031992
    1113 Ptáček Tomáš13.03.199821272007Šk Ortex-Reta Hradec Králové5,033,543,532077
    1218 Hánl František12.05.199618841918Klub Šachistů Říčany 19255,032,040,041989
    134 Körschner Miroslav04.10.199321662153Šk Spartak Ústí N.L.5,031,039,541953
    1415 Sládek Jaroslav16.06.195919912005Tj Zče Plzeň5,030,539,532001
    153 Burda Roman10.02.197221232158TJ Neratovice4,535,045,531942
    1620 Černý Michal22.07.199419151882ŠK Rakovník4,532,540,031951
    1712 Vlk Miloslav21.10.196220162021Sšk Heřmanova Huť/Tj Dioss N4,532,040,021915
    1831 Jandl Vojtěch23.06.199819051783Šk Řevnice4,531,040,021948
    1911 Šlampa Jan10.12.199620652024Tj Sokol Údlice4,527,536,531841
    2029 Vytáček Martin07.03.199519671799Sokol Buštěhrad4,527,034,021868
    2125 Kameník David30.07.197718751867Šachový Klub Ústí Nad Orlicí4,034,041,521953
    2222 Šedivý Martin26.04.199518601878Jiskra Rmsk Nový Bydžov4,032,040,521887
    232 Havlík Jindřich24.06.198921602158Šk Sokol Klatovy4,031,540,521880
    2427 Charvát Jiří30.07.199418061804SK OAZA Praha4,031,040,011882
    2514 Hrdina Robin23.06.199619882007Tj Spartak Vlašim4,029,037,521891
    2634 Šebo Igor14.09.199318181691SK OAZA Praha4,028,537,011821
    2717 Valenta Petr10.10.196219771968CHESS MOST4,027,536,521804
     19 Řezáč Jindřich09.06.198618771887TJ Auto Škoda Mladá Boleslav4,027,536,521807
    2932 Suchomelová Simona19.02.199817741757Šk Sklo-Bohemia Světlá N.Sáz.3,530,540,011884
    3033 Vaníček Vojtěch23.07.199617121721Jiskra Rmsk Nový Bydžov3,529,537,501794
    3124 Halla Jiří10.04.194718611874Caissa Úholičky3,527,036,011769
    3223 Ulrych Radek18.02.197118751875Šk Ddm Postoloprty3,527,034,511722
    3326 Paukert Jindřich16.02.199418031858Šk Řevnice3,030,038,021819
    3435 Starýchfojtů Josef21.04.197317541604Šk Řevnice2,027,034,501558
    3530 Vojíř Václav04.06.195917871790Tj Košutka Plzeň O.S.1,523,029,501507
    Národní Open
    113 Daňhel Jan26.07.195716790TJ Bohemians Praha7,041,552,551810
    28 Hochman Jan06.09.199617321638Sk Pyrit Příbram7,039,550,051837
    37 Hanzlík David15.07.197317351748Šk Most6,538,549,051653
    44 Vokoun Ondřej23.10.199617491800Klub Šachistů Říčany 19256,535,045,551698
    52 Kapoun Vít05.01.199517581765Šachový Klub Ústí Nad Orlicí6,534,544,051566
    63 Strnad Jakub18.11.199517541689Sokol Praha-Kobylisy6,039,050,541747
    718 Cach Zdeněk21.03.1998159314852222 Šk Polabiny6,037,548,061608
    86 Bartoš Václav01.02.199617401689Šk Teplice6,036,045,541622
    919 Široký Richard14.01.199715871644Šachklub Tábor6,034,044,041578
    1011 Porteš Pavel12.05.196016891612Šk Mlejn5,540,051,531645
    1110 Seiner František29.11.194217081730TJ Kralupy nad Vltavou5,538,547,541631
    125 Bauer Ondřej03.11.199617440Tj Český Lev Kolešovice5,538,048,031648
    1312 Kolomý Štěpán23.08.199616851624Tj Lanškroun5,537,047,541597
    141 Bürgermeister Michal08.04.196017861784Šachy Povrly5,535,546,541635
    1515 Krejčí Patrik16.05.199316410Šk Řevnice5,535,546,041522
    169 Procházka Pavel18.12.196017231767Sokol Tábor5,040,050,041613
    1739 Kocourek Jiří05.11.196812500Tj Kavalier Sázava5,037,048,031613
    1816 Starýchfojtů Josef28.09.199816321567Šk Řevnice5,036,045,531563
    1914 Veselský Jan10.03.197516671714Šk Praha-Smíchov5,035,545,041527
    2051 Biolková Jana02.08.197011000Agentura 64 Grygov5,035,545,031571
    2136 Sklenka Jan13.06.200012700Šk Řevnice5,035,045,521519
    2223 Ludvík Tomáš12.05.2002146614662222 ŠK Polabiny5,035,044,531509
    2325 Rastočný Josef10.06.197114230Šachklub Města Dobrovice5,034,543,041533
    2441 Nagy Ladislav19.03.200312500Qcc České Budějovice, Sportovní Klu5,034,044,531455
    2517 Havelka Jiří16.08.196416001635Šk Řevnice5,033,542,031309
    2627 Žilavá Kateřina12.08.199613971424Šachklub Tábor5,033,541,531458
    2721 Kotyk Václav05.12.199615270Šk Rakovník5,033,042,531420
    2826 Kotyk Jan05.07.199914060Šk Rakovník5,032,041,541320
    2931 Doleček Matěj04.08.199913190Tj Lanškroun5,032,041,531426
    3044 Schick Matyáš30.03.200112500Šachy Povrly5,030,538,541403
    3132 Kopecká Eva10.11.199613190Tj Praha-Pankrác5,029,539,041367
    3235 Kaňka Matěj13.12.200012740Qcc České Budějovice, Sportovní Klu5,029,538,541339
    3365 Petr Jan10.09.196910000neregistrovany4,534,043,541455
    3430 Stuška Jan23.12.199813220Šk Spartak Chodov4,534,041,041501
    3524 Sadil Pavel19.05.196514300Šk Kdjs Sedlčany4,533,542,531399
    3620 Vojíř Václav18.05.192715841666Tj Košutka Plzeň O.S.4,533,041,031359
    3728 Vokurka Michal24.07.199813770Qcc České Budějovice, Sportovní Klu4,531,041,041331
    3822 Gregor Jiří11.07.1996148614962222 Šk Polabiny4,531,040,031243
    3929 Trejbal Jan20.10.199813330Šk Líně4,530,539,531320
    4043 Pavlíček Adam02.08.199912500Qcc České Budějovice, Sportovní Klu4,530,038,521303
    4145 Torma Petr04.04.200012500Šk Líně4,030,039,531245
    4234 Kučera Josef26.08.199912790Šk Kdjs Sedlčany4,029,537,531277
    4355 Krejčí Anika27.04.199611000Šk Řevnice4,029,036,541297
    4458 Zeman Filip07.03.199711000Šk Teplice4,025,030,521213
    4550 Berdych Petr05.05.200111000Šk Řevnice4,022,530,521071
    4647 Vít Jakub05.01.199812500Sokol Hradec Králové3,533,039,521270
    4746 Vojta Jakub26.12.200512500Tj Spartak Vlašim3,529,535,031275
    4864 Domkář František26.03.195410000Šk Sklo-Bohemia Světlá N.Sáz.3,529,036,521092
    4949 Zeman Pavel11.08.200112500Šk Teplice3,528,534,031204
    5033 Hataj Tomáš11.05.197512800Tj Auto Škoda Mladá Boleslav3,527,537,031160
    5161 Švásta Filip12.03.200211000Tj Auto Škoda Mladá Boleslav3,527,535,031158
    5256 Pokorný Václav17.08.195811000Šk Rakovník3,527,534,531167
    5340 Mezera Matěj04.02.200212500Sokol Buštěhrad3,527,036,531129
    5453 Heger Zdeněk01.11.197311000Klub Šachistů Říčany 19253,526,533,531236
    5559 Zlámaná Táňa11.05.195611000Klub Šachistů Říčany 19253,524,030,521151
    5654 Kabelka Tomáš28.09.200211000Šk Ad Jičín3,522,528,031109
    5737 Derco Martin08.03.199612500Šk Řevnice3,027,536,021141
    5863 Žalud Pavel17.11.200211000Šk Tachov3,025,531,021035
    5957 Suchomel Jaromír08.05.197111000Šk Sklo-Bohemia Světlá N.Sáz.3,025,032,511112
    6052 Heger Jan03.07.200311000Klub Šachistů Říčany 19253,024,530,011019
    6138 Gloser David28.11.200212500Šk Lípa2,532,542,021152
    6260 Šedivý Jan03.02.199611000Šk Řevnice2,527,535,021114
    6348 Zeman Lukáš14.02.200112500Qcc České Budějovice, Sportovní Klu2,526,034,011098
    6442 Paukert Vojtěch09.07.200012500Šk Řevnice2,525,032,01968
    6562 Šíma Radek15.03.200111000Šachklub Tábor1,022,529,50384