Soutěže / 2012-2013 / Soutěže mládeže / Republikové soutěže mládeže

Mistrovství ČR mládeže v rapid šachu 2012

Klatovy, 16.9.2012


    Podrobné výsledky na chess-results.com:

    H10 H12 H14 D10 D12 D14 Open

    Konečné pořadí

    Poř.St.č.JménoNar.RtgKlub/MístoBody BHmRp
    H10
    18Haase Pavel06.08.20021498ŠK PORG Praha7,539,01719
    22Dolanský Lukáš06.03.20021626ŠACHklub Tábor6,540,01622
    33Petr Jakub19.06.20021618TJ Bohemians Praha6,537,01585
    45Voříšek Jakub21.11.20031573TJ Bohemians Praha6,533,51491
    510Ludvík Tomáš12.05.200214662222 ŠK Polabiny6,533,01553
    614Švanda Ondřej02.02.20031380TJ Štefanydes Polička6,039,51586
    711Očko Dominik30.05.20031408Mezinárodní šachová škola Interches6,037,51474
    817Martirosyan Ara07.04.20031348ŠK Duras BVK6,036,01546
    920Přibyl Viktor14.01.20051324ŠK PORG Praha6,033,01461
    101Eret Matouš04.01.20021696ŠK Sokol Klatovy5,541,51531
    116Vraj Ondra29.05.20021537Sokol Hošťálková5,540,51525
    1221Randák Richard17.01.20021306ŠK Spartak Chodov5,535,51474
    1316Pavlíček Lukáš15.09.20031355TJ Štefanydes Polička5,534,01499
    1419Pravda Kryštof17.09.20021333Sokol Praha-Kobylisy5,039,01493
    1512Kudělásek Dalibor02.02.20021394Beskydská šachová škola o.s.5,033,51353
    1635Žejdlík Erik20.09.200312502222 ŠK Polabiny5,031,51366
    1729Kočí Vít05.04.20021250CHESS MOST5,031,01428
    1833Vašek Ondřej26.04.20021250KK-ŠK Osvětimany5,030,51382
    1925Dudar Vladimír11.05.20021250ŠK KME-DDM Kuřim4,539,01428
    2015Halamíček Radek02.06.20031373Beskydská šachová škola o.s.4,537,01408
    2134Škuthan Radek15.04.20021250CHESS MOST4,530,01358
    2223Brož Petr04.07.20021250ŠK Sklo-Bohemia Světlá n.Sáz.4,528,51251
    239Glozar Petr02.10.20041476ŠK Duras BVK4,528,01274
    2426Jelínek Lukáš23.05.20031250SK OAZA Praha4,526,51340
    257Nehyba Martin24.06.20021525Sokol Skalička4,035,01265
    2618Haška Filip31.10.20021347Beskydská šachová škola o.s.4,028,01264
    2732Podzimek Adam03.08.20021250TJ Bižuterie Jablonec n.Nisou4,027,01258
    2827Klubal Jiří29.03.20021250TJ Jiskra Humpolec4,026,51216
    2936Žák Daniel28.11.20021250Klub šachistů Říčany 19254,024,51196
    3013Szotkowski David30.07.20031388Mezinárodní šachová škola Interches3,534,51207
    314Demko Robert03.01.20031610Beskydská šachová škola o.s.3,531,51197
    3224Buločkin Martin07.02.20021250Šachová škola Panda Rychnov nad Kně3,529,51186
    3330Mezera Matěj04.02.20021250Sokol Buštěhrad3,529,01220
    3437Fojt Petr05.08.20031100ŠK AD Jičín3,525,51166
    3531Nechutný Michal03.01.20031250TJ ZČE Plzeň3,030,01146
    3622Škrabánek Matěj09.06.20031262DDM Sokol Nymburk3,029,01113
    3742Hák David27.03.20061000Sokol Tábor3,025,51083
    3828Kocí Tomáš22.07.20031250Šachový klub Lokomotiva Brno, o.s.2,525,51130
    3941Sedlák Jakub05.08.20021100TJ Slavoj Dvorec2,521,51032
    4040Schmidt Maxim31.01.20031100ŠK Sokol Klatovy2,521,01055
    4139Rejthar Jan22.11.20021100ŠK Sokol Klatovy2,023,0955
    4238Fuciman Ondřej29.05.20031100ŠK Veselí n.L.1,524,0941
    H12
    12Vykouk Jan17.03.20001985CHESS MOST7,540,02013
    21Wagner Vojtěch20.04.20002022ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové6,537,51822
    35Nový Filip19.02.20001867SK OAZA Praha6,535,01770
    49Hurdzan Tomáš06.01.20011825ŠK Sokol Klatovy6,535,01811
    58Jelínek Michal29.07.20001830SK OAZA Praha6,534,51820
    67Miesbauer Jan26.01.20011832ŠACHklub Písek6,038,01832
    73Eret Jonáš14.02.20001882ŠK Sokol Klatovy6,034,01750
    86Daněk Daniel13.10.20001859ŠK Duras BVK6,030,01656
    912Brejník Gustav17.08.20001778TJ Slavoj Litoměřice5,538,51794
    1015Žejdlík Patrik19.05.200017292222 ŠK Polabiny5,537,51764
    1128Kuchař Matěj26.05.20001512Beskydská šachová škola o.s.5,536,51777
    1226Rastočný Josef28.06.20001527Šachklub města Dobrovice5,534,01713
    1311Půlpán Matěj30.01.200117922222 ŠK Polabiny5,039,01746
    144Liška Jiří07.09.200018711. Novoborský ŠK5,035,51703
    1535Jurásek Vojtěch25.05.20011382Šachový klub Lokomotiva Brno, o.s.5,031,01599
    1610Mrkus František23.04.20001816ŠK Staré Město5,031,01518
    1718Filip Tomáš15.10.20011625Mezinárodní šachová škola Interches5,031,01629
    1820Civín Dominik20.04.20001609Šachový klub Zdice5,029,01523
    1927Pech David09.11.20001525Šachy Povrly4,537,01692
    2025Chlebek Jan06.02.20011541Beskydská šachová škola o.s.4,536,01666
    2114Vystrčil Martin25.02.20001734Klub šachistů Říčany 19254,534,01637
    2223Staněk Ondřej14.01.20011549TJ Bohemians Praha4,533,01539
    2313Sedlák Jiří05.01.20001758TJ Jiskra Humpolec4,532,01533
    2416Chwistek Karel29.09.20011709Slezan Opava4,527,01504
    2524Slovák Kilián26.02.20001544Sokol Praha-Kobylisy4,037,51615
    2632Kolomý Adam25.06.20001440TJ Lanškroun4,032,51537
    2734Kozbert Tomáš15.03.20011386TJ Bohemians Praha4,030,01514
    2819Špička Jan15.02.20011612ŠK Karlovy Vary4,030,01440
    2917Lojek Marek10.04.20001708SK Slavia Orlová4,028,51422
    3022Opluštil David26.04.20011554Sokol Postoupky4,027,51436
    3130Cach Ondřej10.06.200114622222 ŠK Polabiny4,024,51480
    3233Zeman Matyáš19.10.20011392QCC České Budějovice, sportovní klu3,531,51485
    3341Hartinger Antonín30.06.20001100TJ Libina3,530,01412
    3431Žitný Michal23.07.20011442Šachový klub Lokomotiva Brno, o.s.3,530,01399
    3521Jiříček Jakub18.01.20001607Sokol Skalička3,523,51350
    3638Zavadil Filip10.03.20001312Sokol Postoupky3,521,51282
    3736Pelnář Jan07.02.20011354Sokol Domažlice3,031,01455
    3837Sajdl Jan23.08.20001331ŠK AD Jičín3,031,01413
    3929Aubrecht Petr27.03.20001483TJ Bohemians Praha3,030,01364
    4040Dumek David01.09.20001250Sokol Zastávka3,024,01265
    4139Pařízek Martin29.09.20001273TJ Desko Liberec0,525,5944
    4242Holý Lukáš20.07.20001100ŠK Sokol Klatovy0,523,0950
    H14
    11Hofírek Benedikt27.03.19992163Šachový klub Lokomotiva Brno, o.s.7,040,02139
    28Havelka Josef30.04.19991988TJ Lanškroun7,036,02113
    33Ptáček Tomáš13.03.19982127ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové6,539,02101
    412Mičulka David19.01.19981913TJ Náměšť n/Oslavou6,538,02086
    55Kožúšek Daniel19.04.199921062222 ŠK Polabiny6,035,51907
    617Hollan Martin28.06.19991897SK OAZA Praha6,031,51936
    74Půlpán Jakub02.06.199821272222 ŠK Polabiny5,541,51971
    86Dvořák Adam15.11.19982051Šachový klub Lokomotiva Brno, o.s.5,539,51905
    916Rýdl Jiří05.08.19981903TJ Spartak Vlašim5,539,01982
    109Marek Matyáš22.10.19991982Mezinárodní šachová škola Interches5,536,51924
    1110Kratochvíl Vít10.07.19981964TJ Náměšť n/Oslavou5,534,51949
    1228Stuchlý Ondřej14.04.19991768ŠK Staré Město5,533,51893
    132Blahynka Martin11.06.19982153ŠK Duras BVK5,533,01878
    1419Horák Aleš26.03.19981873TJ Sokol Údlice5,531,51890
    1520Krejča Jakub03.12.19981858Sokol Hošťálková5,035,51846
    1625Skořepa Jakub18.11.19981790Gambit Jihlava5,034,01860
    1718Filip Vojtěch02.04.19981887TJ Spartak Vlašim5,033,01843
    1832Řezníček Dominik26.03.199816932222 ŠK Polabiny5,030,01737
    1914Hollan Petr28.06.19991904SK OAZA Praha5,025,01638
    207Kostka Vít10.08.19981991SK Slavia Orlová4,532,51722
    2113Jandl Vojtěch23.06.19981905ŠK Řevnice4,530,51685
    2211Zeman Radek14.08.19991931ŠK Duras BVK4,530,01725
    2326Cach Jakub28.08.199917822222 ŠK Polabiny4,529,51682
    2435Fürbacher Milan01.02.19981649ŠK Sokol Klatovy4,529,01716
    2521Kastl Daniel28.01.19991839CHESS MOST4,528,01682
    2629Krčil Aleš05.02.19991766TJ Jiskra Humpolec4,036,01775
    2722Havelka Jan03.07.19981833ŠK Řevnice4,033,51699
    2815Rakušan Miroslav04.06.19991904Sokol Postoupky4,032,51718
    2939Vašíček Tomáš11.09.19981565Sokol Domažlice4,024,51578
    3027Skořepa Tomáš18.11.19981781Gambit Jihlava3,534,51645
    3133Truksa Václav22.07.19991666ŠK Tachov3,532,01620
    3234Kladňák Martin27.05.19981659ŠK Duras BVK3,530,01620
    3330Bareš Jáchym21.05.19991701Agentura 64 Grygov3,529,51591
    3431Gemsa Pavel03.02.19991699MSA Dolní Benešov3,528,51706
    3537Fouček Šimon15.06.19991607Šachový klub Lokomotiva Brno, o.s.3,525,51574
    3641Doleček Matěj04.08.19991319TJ Lanškroun3,525,51561
    3740Sucharda David03.09.19991448Podzvičinská šachová škola3,521,01504
    3838Štich Jan18.09.19981566CHESS MOST3,030,51504
    3924Walica Roman03.10.19981793SK Slavia Orlová2,532,01484
    4023Hejduk Miroslav16.07.19991798TJ Desko Liberec2,028,01456
    4136Suchomel Jan19.02.19981646ŠK Sklo-Bohemia Světlá n.Sáz.1,526,51317
    4242Vácha Marek28.09.19991250ŠK Sokol Klatovy1,023,01238
    D10
    11Gřesová Zuzana09.03.20021620Beskydská šachová škola o.s.8,537,51770
    22Němcová Karin24.05.20021526SK OAZA Praha8,537,01793
    33Vilímová Julie12.02.20021446TJ Spartak Vlašim6,539,51524
    46Drastichová Anežka05.12.20021337SK Slavia Orlová6,037,51449
    55Richterová Julie15.07.20031403Sokol Zastávka5,538,51359
    619Rosenbaumová Lea12.11.20021100Šachový klub Zdice5,527,01225
    79Laurincová Kristýna19.06.20031250Beskydská šachová škola o.s.5,039,51379
    812Vašková Marie06.12.20021250ŠO Hlinsko5,037,51300
    94Přibylová Sofie01.04.20021424TJ Sokol Lány5,034,01298
    1010Matičková Silvie17.06.20021250ŠK Sokol Klatovy5,032,01296
    1111Vavřínková Anna19.04.20041250Šachový klub Lokomotiva Brno, o.s.5,028,51233
    128Kocourková Klára19.07.20021250ŠK KDJS Sedlčany4,536,01298
    1313Hrochová Kateřina07.04.20021100ŠK Lípa4,532,01177
    1416Málková Adriana12.12.20041100ŠK Líně4,531,51192
    1524Lhotská Anna15.09.20051000SK OAZA Praha4,531,01186
    167Gemsová Tereza01.07.20021250MSA Dolní Benešov4,031,51168
    1721Steiningerová Jana02.10.20021100ŠK Sokol Klatovy4,029,01044
    1818Otrubová Kristína24.05.20031100Klub šachistů Říčany 19254,027,51094
    1920Schwarzová Natálie29.04.20021100ŠK Sokol Klatovy4,027,01095
    2022Tůmová Marie16.12.20031100ŠACHklub Tábor4,025,51007
    2117Obšívačová Jana29.06.20021100Agentura 64 Grygov3,524,51003
    2214Kohoutová Jana23.01.20021100ŠK Sokol Klatovy3,027,01009
    2323Kratochvílová Lenka06.08.20021000Šachový klub při ZŠ a MŠ Ratíškovic3,026,0951
    2415Marešová Michaela04.06.20051100ŠK DDM Planá u Mar.Lázní3,022,0920
    2525Zachová Tereza09.02.20041000TJ Jiskra Humpolec1,023,5325
    D12
    11Kopcová Ludmila19.08.20011507TJ Ostrava9,035,52223
    26Vítová Anna06.05.20011472Sokol Hradec Králové7,033,51607
    33Brunová Blanka15.01.20001487ŠK DDM Planá u Mar.Lázní6,036,01557
    42Masáková Petra28.05.20011502Spartak Adamov5,536,51442
    514Mrišová Eliška01.07.20011321CHESS MOST5,533,51501
    613Kocí Tereza02.08.20001336Šachový klub Lokomotiva Brno, o.s.5,533,51449
    712Králová Josefina27.01.20001357TJ Praha-Pankrác5,035,01436
    85Zlámaná Anna20.06.20001484Klub šachistů Říčany 19255,034,01409
    98Ambrožová Lucie29.06.20011397TJ Štefanydes Polička5,033,51422
    109Tůmová Anna18.09.20011388ŠACHklub Tábor5,025,01307
    1110Koucha Maryam Amina11.08.20011368ŠK Sokol Klatovy4,531,51342
    127Kořenová Magdaléna14.10.20011414TJ Bohemians Praha4,531,01299
    134Němcová Kamila06.04.20001487SK OAZA Praha4,529,51293
    1415Vrbová Eva13.04.20011317Sokol Buštěhrad4,034,01363
    1518Nekolová Anna12.05.20001250TJ Jiskra Humpolec4,029,01244
    1611Kalinová Eliška14.05.20001359ŠK Spartak Ústí n.L.4,028,51282
    1716Bierská Adéla30.05.20001250Zbrojovka Vsetín4,026,01224
    1820Zemenová Veronika29.12.20001100Klub šachistů Říčany 19253,026,51122
    1919Mošovská Františka03.10.20011100Sokol Buštěhrad3,025,01121
    2017Dančáková Klára27.07.20011250Sokol Hošťálková3,024,51078
    2121Šímová Tereza15.03.20011100ŠK Veselí n.L.2,023,5974
    D14
    17Fusková Martina07.05.19981653Beskydská šachová škola o.s.7,537,51868
    21Jánská Jitka07.06.19991958ŠK Sokol Klatovy7,038,01853
    34Kaňáková Natálie26.06.19991770Beskydská šachová škola o.s.6,538,01776
    42Pýchová Nela06.02.19991916TJ Spartak Vlašim6,537,01776
    53Suchomelová Simona19.02.19981774ŠK Sklo-Bohemia Světlá n.Sáz.6,039,01742
    65Novotná Barbora24.07.19981670TJ Desko Liberec5,038,51637
    713Hartingerová Martina07.05.19991468Agentura 64 Grygov5,033,01564
    86Macková Veronika01.04.19981663ŠK Praha-Smíchov5,031,51538
    99Šimčáková Julie06.12.19981598Sokol Postoupky5,028,01426
    1012Doležalová Lada25.06.19991494ŠACHklub Tábor4,531,51476
    1110Benešová Martina15.10.19981560CHESS MOST4,528,01396
    1214Nová Michaela28.08.19991391Sokol Buštěhrad4,527,51402
    138Beluská Tereza08.12.19991619Beskydská šachová škola o.s.4,037,01531
    1411Tajovská Martina10.08.19991518Sokol Buštěhrad4,035,01535
    1515Kolínková Jana01.04.19981250TJ Náměšť n/Oslavou4,028,01365
    1616Náplavová Erika22.02.19991250KK-ŠK Osvětimany3,525,51276
    1717Pokorná Jana09.02.19991250ŠK Rakovník3,525,01276
    1818Šmajzrová Veronika20.08.20011250Šachový klub Ústí nad Orlicí3,025,51188
    1920Kretíková Kateřina23.06.19991000ŠK Sokol Klatovy1,028,0992
    2019Hrůšová Natálie29.12.20011000Šachový klub Ústí nad Orlicí0,027,5541
    Open
    11Šmajzr Martin06.03.19702208Šachový klub Ústí nad Orlicí8,037,52105
    22Sýkora Ondřej09.12.19662150Šachový klub Zikuda Turnov - o.s.7,536,52041
    34Krupica Pavel26.02.19761977ŠK KME-DDM Kuřim6,038,51915
    46Bednařík Josef21.11.19961887Sokol Hošťálková6,037,51838
    53Štolc Martin13.02.19861992ŠK AD Jičín5,538,51879
    65Mühlbauer Hans-Rainer00.00.19571922Kötzing5,537,51894
    78Strakoš Tomáš09.09.19361737TJ Praga Praha5,036,01673
    811Havelka Jiří16.02.20011551ŠK Řevnice5,033,01558
    917Jiříček Vojtěch08.06.20021250Sokol Skalička4,536,01627
    107Jiroušek Filip10.12.19941775Klub šachistů Říčany 19254,533,01623
    119Gálík Jakub10.01.20001617Sokol Hošťálková4,533,01559
    1212Bruna Martin19.02.19971546ŠK Tachov4,531,01476
    1316Havelka František09.09.20021278ŠK Řevnice4,530,01433
    1410Petr Jan10.09.19691560neregistrovaný4,529,01484
    1519Škrabánková Martina14.03.19671250DDM Sokol Nymburk4,527,01394
    1618Opluštil Pavel15.04.20041250Sokol Postoupky4,526,51370
    1713Dumková Daniela03.12.19971541Sokol Zastávka4,034,51604
    1822Němcová Eva25.02.19961100SK OAZA Praha4,029,01355
    1915Otruba Marek30.03.20011379Klub šachistů Říčany 19254,025,51323
    2014Lhotský Zdeněk02.03.20001461SK OAZA Praha2,527,51172
    2120Švanda Adam29.01.20051250TJ Štefanydes Polička2,525,51165
    2224Podzimek Jan26.07.19731000neregistrovaný2,525,01221
    2321Jiroušek Šimon07.02.20051100Klub šachistů Říčany 19252,028,01074
    2423Šíma Radek15.03.20011100ŠACHklub Tábor2,020,5487