Soutěže / 2011-2012 / Soutěže mládeže / Krajské soutěže mládeže / Krajský přebor mládeže

Finále KP mládeže 2012

Mladá Boleslav, 23.-24.6.2012


    Podrobné výsledky na chess-results.com:

    HD10 HD12 HD14 HD16

    konečné pořadí

    přímý postup na Mistrovství Čech postup na Mistrovství Čech z KP
    HDHDJménoRtgKlubSk. BodyBH. BH. Rp
    HD16
    11 Pycha Patrik1908TJ Spartak Vlasim19975,023,532,01779
    22 Skubal Ondrej1700Sokol Bustehrad19985,022,030,51792
    33 Havelka Jan1772SK Revnice19985,021,529,51701
    44 Bodicky Michal1933SK Pyrit Pribram19975,020,027,51634
    55 Stastny Miroslav1529Klub sachistu Ricany 192519974,521,029,01680
    66 Maslo Ondrej1485SK Medvedi Zvole19984,520,528,01610
    77 Dvorak Lukas1655Sokol Bustehrad19974,519,526,01544
    88 Simon Lukas1511TJ Kralupy nad Vltavou19984,516,524,01455
    99 Sefcik Miroslav1571Sokol Bustehrad19984,021,029,01517
    1010 Sadil Jan1470SK KDJS Sedlcany19984,018,523,51401
    1111 Hucik Lukas1250DDM Sokol Nymburk19974,016,023,01349
    1212 Himl Dominik1250Sokol Bustehrad19983,520,027,51463
    1313 Gabriel Patrik1269TJ Auto Skoda Mlada Boleslav19983,519,026,51433
    1414 Plechata Pavel1250TJ Kavalier Sazava19973,518,023,01377
    1515 Visek Ondrej1495SK DDM Slany19983,517,024,51308
    1616 Kroca Karel1100TJ Jince19973,516,023,51336
    1717 Beer Milos1250Sokol Brandys nad Labem19983,515,522,01265
    1818 Vesely Libor1331TJ Kralupy nad Vltavou19983,020,027,51406
    19 1Vankova Veronika1254SK Rakovnik19973,017,023,51275
    2019 Kralik Johan1100SK Pyrit Pribram19983,016,523,01239
    21 2Drobnakova Sandra1100Sokol Brandys nad Labem19983,016,022,51228
    2220 Hruska Pavel1358SK KDJS Sedlcany19973,014,519,51201
    2321 Strelba Ivo1299TJ Kralupy nad Vltavou19983,014,020,51202
    2422 Machac Jakub1250TJ Auto Skoda Mlada Boleslav19973,014,019,01153
    2523 Flek Lukas1100Sokol Bakov nad Jizerou19973,012,017,01122
    26243Tymalova Marie1100Sokol Bustehrad19972,015,020,0995
    27254Hlubuckova Tereza1100Sachklub mesta Dobrovice19981,014,520,0455
    HD14
    11 Vystrcil Martin1681Klub sachistu Ricany 192520006,020,529,01718
    22 Helebrand Frantisek1402TJ Spartak Vlasim19995,522,529,01682
    3 1Rerabkova Eliska1250Klub sachistu Ricany 192520005,021,531,01532
    43 Gruber Tomas1363TJ Sokol Melnik19995,015,521,51419
    54 Rastocny Josef1534Sachklub mesta Dobrovice20004,522,030,51437
    65 Horak Martin1752Sokol Cesky Brod19994,521,531,01488
    76 Balek Filip1441SK Pyrit Pribram20004,518,526,01404
    87 Smolik Ales1345TJ Kralupy nad Vltavou19994,518,026,01369
    98 Homola Martin1405Sokol Cesky Brod20004,517,024,01408
    109 Civin Dominik1328Sachovy klub Zdice20004,517,023,01426
    1110 Sklenka Jan1268SK Revnice20004,020,527,01415
    12 2Nova Michaela1313Sokol Bustehrad19994,020,028,51429
    1311 Remes Simon1350Klub sachistu Ricany 192519994,020,028,01421
    14 3Zlamana Anna1327Klub sachistu Ricany 192520004,019,026,01352
    15 4Pokorna Jana1250SK Rakovnik19994,018,524,01326
    16 5Tajovska Martina1424Sokol Bustehrad19994,018,025,51309
    1712 Sefcik Jiri1253Sokol Bustehrad19994,015,021,51295
    1813 Jary Zbynek1440Sokol Brandys nad Labem19993,518,527,01377
    1914 Wagner Adam1250Sokol Brandys nad Labem20003,518,524,01284
    2015 Hosnedl Ondrej1347Klub sachistu Ricany 192520003,515,521,51294
    21 6Vlkova Anezka1356TJ Spartak Vlasim20003,515,021,51310
    2216 Kosicar Lukas1250TJ Kralupy nad Vltavou20003,020,527,01231
    2317 Elias Jakub1250TJ Auto Skoda Mlada Boleslav20003,017,025,01255
    2418 Jirousek Tadeas1250Klub sachistu Ricany 192520003,016,523,01178
    2519 Dubnicka Augustin1100Sachklub mesta Dobrovice20003,015,020,01100
    2620 Paukert Vojtech1250SK Revnice20003,013,018,51111
    27 7Kralikova Dominika1000SK Pyrit Pribram20003,012,016,51052
    2821 Ruzicka Vojtech1250Klub sachistu Ricany 192519992,517,524,51199
    2922 Silhanek Martin1000TJ Jince19992,517,524,01123
    30 8Zemenova Veronika1100Klub sachistu Ricany 192520002,517,023,01131
    3123 Zmatlik Tomas1250TJ Auto Skoda Mlada Boleslav19992,516,522,01094
    3224 Kucera Josef1250SK KDJS Sedlcany19992,516,023,01136
    3325 Houda Ondrej1000TJ Kavalier Sazava20002,015,521,51059
    3426 Cikovsky Matej1100Sachklub mesta Dobrovice20002,015,521,5965
    35 9Vystavelova Amalie1000Klub sachistu Ricany 192520001,015,523,0409
    HD12
    11 Pastrnek Michal1491Klub sachistu Ricany 192520015,523,532,01525
    2 1Vilimova Julie1418Klub sachistu Ricany 192520025,023,531,01450
    32 Kucera Jan1250SK KDJS Sedlcany20015,022,030,51429
    43 Havelka Jiri1475SK Revnice20015,022,030,51437
    54 Zdych Daniel1250TJ Spartak Vlasim20015,021,529,51398
    65 Hanzlik Adam1250SK Revnice20015,021,029,51416
    76 Zak Daniel1250Klub sachistu Ricany 192520025,018,526,01361
    87 Chaloupka Karel1250TJ Sokol Melnik20024,523,031,01394
    98 Varadi Ondrej1250Sokol Bustehrad20014,518,026,01311
    109 Kovarik Vojtech1100SK Pyrit Pribram20024,021,029,51339
    1110 Berdych Petr1100SK Revnice20014,019,527,01234
    12 2Vrbova Eva1319Sokol Bustehrad20014,019,524,51236
    1311 Mayrhofer Matyas1250Sokol Bustehrad20024,016,523,51226
    1412 Otruba Marek1250Klub sachistu Ricany 192520013,520,526,51268
    1513 Kucera Adam Thomas1100TJ Auto Skoda Mlada Boleslav20013,519,026,51171
    1614 Duty Simon1250Sachklub mesta Dobrovice20013,519,026,51150
    1715 Havelka Frantisek1250SK Revnice20023,519,026,01164
    1816 Karpecki Jan1250SK Revnice20013,517,524,51164
    19 3Kocourkova Klara1250SK KDJS Sedlcany20023,517,025,51199
    20 4Mosovska Frantiska1100Sokol Bustehrad20013,017,522,51157
    21 5Bazantova Viktorie1000TJ Jince20013,016,022,51079
    22 6Plechatova Jarmila1100TJ Kavalier Sazava20013,016,022,01100
    23 7Gabrielova Marketa1100TJ Auto Skoda Mlada Boleslav20013,016,022,01161
    24 8Rosenbaumova Lea1100Sachovy klub Zdice20023,015,021,01086
    2517 Drevo Jakub1000SK Pyrit Pribram20013,014,519,51071
    2618 Jezek Stanislav1000Sokol Cesky Brod20023,012,517,51079
    2719 Janda Lukas1100SK Spartak Celakovice20012,515,020,51012
    2820 Gasparin Pavel1100Klub sachistu Ricany 192520012,015,022,0958
    2921 Stochl Vojtech1100Klub sachistu Ricany 192520022,014,018,0985
    3022 Lang David1100Sokol Bustehrad20022,011,515,5963
    3123 Studzinski David1100Klub sachistu Ricany 192520021,013,517,0798
    32 9Hladka Gabriela1100SK Spartak Celakovice20020,013,018,0303
    HD10
    11 Skypala Ondrej1250TJ AERO Odolena Voda20058,036,545,51484
    22 Skrabanek Matej1250DDM Sokol Nymburk20036,542,055,01283
    3 1Korenova Karolina1100SO Figurka pri ZS Sofie20046,538,546,51277
    43 Pinkas Jiri1100TJ Auto Skoda Mlada Boleslav20036,537,045,51288
    54 Kurek Pavel1100Klub sachistu Ricany 192520036,537,045,51277
    65 Bohac Jaroslav1250Sokol Cesky Brod20036,038,550,01242
    76 Sulc Jakub1100Sachklub mesta Dobrovice20036,038,550,01258
    87 Svejk Martin1100Sokol Mlada Boleslav20046,036,046,01258
    9 2Otrubova Kristina1100Klub sachistu Ricany 192520035,540,551,51202
    108 Jirousek Simon1100Klub sachistu Ricany 192520055,526,534,51169
    119 Vitvar Lukas1100Klub sachistu Ricany 192520035,523,531,51169
    1210 Duris Matej1100SK JOLY Lysa nad Labem20045,040,050,51165
    1311 Kubice Jakub1100SK JOLY Lysa nad Labem20035,036,045,51154
    1412 Macok Martin1100Klub sachistu Ricany 192520045,033,543,01126
    1513 Vasilev Dan1100TJ Jawa Brodce20055,033,542,01132
    1614 Bazant Tomas1000TJ Jince20035,030,040,01160
    1715 Patocka David1000Sokol Cesky Brod20035,028,537,01143
    18 3Pastrnkova Katerina1100Klub sachistu Ricany 192520054,534,546,01133
    1916 Nykodem Tomas1100Klub sachistu Ricany 192520034,529,540,51111
    2017 Handl Petr1100Sachovy klub Zdice20044,035,046,51051
    2118 Sinagl Matej1100SK Revnice20044,027,535,01040
    22 4Homolova Veronika1100Sokol Cesky Brod20044,026,534,01013
    2319 Karpecki Jiri1100SK Revnice20064,026,533,5982
    2420 Hruban Oliver1000SPORTOVNI KLUBY Slavoj Caslav20054,025,533,01013
    2521 Mosovsky Jakub1250Sokol Bustehrad20054,025,032,01046
    2622 Quaiser Filip1100Sokol Brandys nad Labem20034,023,531,0976
    2723 Hejna Jakub1100Klub sachistu Ricany 192520043,533,543,01014
    2824 Puzman Ondrej1100TJ Auto Skoda Mlada Boleslav20043,528,035,51031
    2925 Smejkal Jakub1000TJ Jince20033,526,534,0947
    30 5Dvorakova Lucie1100Sokol Bustehrad20033,031,542,0913
    3126 Heger Jan1100Klub sachistu Ricany 192520033,030,038,0981
    32 6Kopecka Klara1100Klub sachistu Ricany 192520033,021,528,5888
    33277Karpecka Marie1100SK Revnice20062,530,538,5830
    3428 Vitvar Pavel1000Klub sachistu Ricany 192520052,525,033,0824
    35 8Wagnerova Natalie1000Sachklub mesta Dobrovice20052,027,035,5766