Soutěže / 2011-2012 / Soutěže mládeže / Krajské soutěže mládeže

Krajský přebor v rapid šachu mládeže 2012

96 účastníků

Český Brod, 31.3.2012


    Podrobné výsledky na chess-results.com

    HD14 HD12 HD10

    Konečné pořadí

    postup MČR chlapcipostup MČR dívky
    Poř.HDJménoRtgKlubNar.BodyBHm.BH.Rp
    HD14
    11 Filip Vojtěch1870TJ Spartak Vlašim19986,021,530,01944
    22 Rýdl Jiří1963TJ Spartak Vlašim19985,522,532,01802
    33 Havelka Jan1811ŠK Řevnice19985,522,030,01838
    44 Boček Lukáš1601Klub šachistů Říčany 192519985,023,532,51722
    5 1Tajovská Martina1258Sokol Buštěhrad19995,016,521,51505
    65 Horák Martin1769Sokol Český Brod19994,522,031,01560
    7 2Nová Michaela1250Sokol Buštěhrad19994,519,024,01544
    86 Helebrand František1533TJ Spartak Vlašim19994,518,526,51494
    97 Vrecion Jiří1642ŠK Řevnice19994,021,528,51546
    108 Šefčík Miroslav1575Sokol Buštěhrad19984,019,527,51416
    119 Škubal Ondřej1523Sokol Buštěhrad19984,019,027,01446
    1210 Brůha Michal1250Klub šachistů Říčany 192519994,018,526,51470
    1311 Střelba Ivo1311TJ Kralupy nad Vltavou19984,016,524,51494
    1412 Gabriel Patrik1412TJ Auto Škoda Mladá Boleslav19983,521,530,51480
    1513 Kučera Josef1250ŠK KDJS Sedlčany19993,517,525,01444
    1614 Sadil Jan1469ŠK KDJS Sedlčany19983,517,025,01355
    1715 Sangsongfah Czech1250Klub šachistů Říčany 192519993,017,024,01262
    1816 Spilka Jaroslav1250ŠK KDJS Sedlčany19983,017,023,51318
    1917 Houdek Adam1250TJ Spartak Vlašim19993,016,523,01261
    20 3Pokorná Jana1274ŠK Rakovník19993,016,022,51230
    2118 Remeš Šimon1250Klub šachistů Říčany 192519993,016,022,01355
    2219 Budík Kryštof1250Sokol Buštěhrad19983,015,021,01242
    23 4Drobňáková Sandra1100Sokol Brandýs nad Labem19983,014,519,51172
    2420 Zmátlík Tomáš1250TJ Auto Škoda Mladá Boleslav19992,517,023,51237
    2521 Himl Dominik1100Sokol Buštěhrad19982,513,017,01083
    2622 Kožmín Josef1100Sokol Buštěhrad19982,513,016,01078
    2723 Šefčík Jiří1284Sokol Buštěhrad19992,511,514,51027
    2824 Feldstein Štěpán1250ŠK KDJS Sedlčany19992,015,021,51161
    2925 Janoušek Jakub1100ŠK JOLY Lysá nad Labem19981,015,022,01001
    3026 Uvíra Matyáš1000ŠK JOLY Lysá nad Labem19990,015,523,0392
    HD12
    11 Vystrčil Martin1412Klub šachistů Říčany 192520006,522,031,01730
    22 Rastočný Josef1326Šachklub města Dobrovice20005,521,030,01567
    33 Civín Dominik1286Šachový klub Zdice20004,522,531,01430
    44 Havelka Jiří1488ŠK Řevnice20014,522,032,01430
    55 Pastrnek Michal1521Klub šachistů Říčany 192520014,521,530,01395
    66 Homola Martin1355Sokol Český Brod20004,519,529,01365
    77 Sklenka Jan1250ŠK Řevnice20004,517,526,51357
    88 Hanzlík Adam1250ŠK Řevnice20014,018,025,01304
    99 Ždych Daniel1250TJ Spartak Vlašim20014,017,525,51253
    1010 Jiroušek Tadeáš1250Klub šachistů Říčany 192520004,016,022,51274
    1111 Karpíšek Karel1250ŠK Řevnice20013,520,528,51258
    1212 Varadi Ondřej1250Sokol Buštěhrad20013,518,524,51213
    1313 Kučera Jan1250ŠK KDJS Sedlčany20013,018,026,01171
    1414 Paukert Vojtěch1250ŠK Řevnice20003,017,021,51101
    15 1Zemenová Veronika1100Klub šachistů Říčany 192520003,015,520,01129
    1615 Eliáš Jakub1100TJ Auto Škoda Mladá Boleslav20003,015,019,51122
    1716 Popela Kryštof1100Klub šachistů Říčany 192520003,013,517,51071
    1817 Boháč Jiří1000ŠK JOLY Lysá nad Labem20012,516,023,01084
    19 2Gabrielová Markéta1100TJ Auto Škoda Mladá Boleslav20012,515,020,51066
    20 3Mošovská Františka1100Sokol Buštěhrad20012,014,018,5961
    2118 Aschenbrenner Petr1000Sokol Český Brod20011,515,019,0920
    2219 Stránský Jan1000Sokol Český Brod20000,013,518,0307
    HD10
    11 Škrabánek Matěj1250Sokol Nymburk20036,523,030,01615
    2 1Kocourková Klára1250TJ Kavalier Sázava20025,524,535,01394
    3 2Přibylová Sofie1250TJ Sokol Lány20025,523,531,51366
    42 Mezera Matěj1250Sokol Buštěhrad20025,520,527,51380
    53 Žák Daniel1250Klub šachistů Říčany 192520025,023,032,01301
    64 Pinkas Jiří1000TJ Auto Škoda Mladá Boleslav20035,019,528,01279
    75 Havelka František1250ŠK Řevnice20025,019,027,01265
    86 Nykodem Tomáš1100Klub šachistů Říčany 192520035,018,526,01208
    97 Skýpala Ondřej1250TJ AERO Odolena Voda20054,522,532,51231
    10 3Pastrnková Kateřina1100Klub šachistů Říčany 192520054,521,530,01238
    118 Vojta Jakub1100TJ Spartak Vlašim20054,519,027,01231
    129 Boháč Jaroslav1250Sokol Český Brod20034,518,027,01231
    1310 Hybler David1000Sokol Mladá Boleslav20034,022,030,01221
    14 4Rosenbaumová Lea1100Šachový klub Zdice20024,021,029,51171
    1511 Heger Jan1100Klub šachistů Říčany 192520034,020,027,51150
    1612 Brůha Jan1100Klub šachistů Říčany 192520034,018,025,51164
    1713 Švásta Filip1100TJ Auto Škoda Mladá Boleslav20024,017,024,51164
    1814 Švejk Martin1000Sokol Mladá Boleslav20044,016,523,01121
    1915 Moulík Jakub1100ŠK KDJS Sedlčany20044,014,018,01050
    2016 Vasilev Dan1000TJ JAWA Brodce20054,013,016,51107
    2117 Lang David1100Sokol Buštěhrad20023,520,528,51093
    2218 Vitvar Lukáš1100Klub šachistů Říčany 192520033,519,529,01100
    2319 Mošovský Jakub1250Sokol Buštěhrad20053,515,521,51064
    2420 Kolomazník Ondřej1100ŠK Řevnice20023,512,518,51086
    2521 Ďuriš Matěj1100ŠK JOLY Lysá nad Labem20043,018,525,51029
    2622 Jiroušek Šimon1100Klub šachistů Říčany 192520053,018,025,01014
    2723 Kubíče Jakub1100JOLY Lysá20033,018,025,0979
    2824 Zemen Pavel1100Klub šachistů Říčany 192520043,017,524,51014
    2925 Patočka David1000Sokol Český Brod20033,015,020,51007
    3026 Popovský Ondřej1000Sokol Buštěhrad20043,015,020,51007
    3127 Ježek Stanislav1000ŠK MDDM Úvaly20023,014,521,01036
    3228 Uvíra Hynek1000ŠK JOLY Lysá20053,013,518,0964
    3329 Plechl Matěj1000ŠK JOLY Lysá20033,013,019,0993
    3430 Fernando Timothy1000DDM Úvaly20042,517,024,51034
    35 5Homolová Veronika1100Sokol Český Brod20042,516,021,5998
    36 6Vlasáková Nela1000DDM Úvaly20032,515,522,0941
    3731 Pergel Vojtěch1000Sokol Nymburk20042,017,524,0913
    3832 Vitvar Pavel1000Klub šachistů Říčany 192520052,015,521,5928
    39 7Karamonová Anežka1000ŠK JOLY Lysá nad Labem20032,014,520,0871
    4033 Karamon Hynek1000ŠK JOLY Lysá nad Labem20062,014,518,5871
    4134 Hruban Oliver1000SPORTOVNÍ KLUBY Slavoj Čáslav20051,515,522,5820
    4235 Buk Matyáš1000Sokol Buštěhrad20051,515,020,5841
    4336 Jelínek Jiří1000Sokol Český Brod20021,513,520,0806
    44 8Musilová Klára1000Sokol Český Brod20030,013,018,5229