Soutěže / 2011-2012 / Soutěže mládeže / Republikové soutěže mládeže

Mistrovství Čech mládeže do šestnácti let 2011

Harrachov, 22.-29.10.2011


HD12, HD14, HD16 - švýcarský systém, 9 kol, 2x90 min + 30s na tah, se zápisem, pro dívky OPEN

    Podrobné výsledky na chess-result.com:

    HD16 HD14 HD12

    Konečné pořadí mistrovských turnajů:

    H - chlapecká kategorie, D - dívčí kategorie, CP - celkové pořadí, * - má přímý postup na MČR 2012 v jiné kategorii
    středočeši postupující MČR 2012 PP MČ 2012 H10 PP MČ 2012 H12 PP MČ 2012 H14 PP MČ 2012 H16
    HDCPJméno RtgKlubNar.BodyBHm.BH.victRp
    HD16
    1 1Mikeš Jan 1993ŠK Spartak Ústí n.L.19967,539,550,562133
    2 2Hánl František 1913TJ Kralupy nad Vltavou19967,042,053,552111
    3 3Čáp Adam 1999ŠK Kladno19976,539,051,041968
    4 4Ta Van Duy 1882CHESS MOST19966,539,049,542046
    5 5Franěk Jan 1939TJ Bohemians Praha19966,039,050,041963
    6 6Haman Jakub 2134ŠK Kladno19966,038,550,541940
    7 7Rýdl Jiří*2017TJ Spartak Vlašim19986,035,045,541842
    8 8Skalický Tomáš 1914Klub šachistů Říčany 192519966,035,045,041920
    9 9Hrdina Robin 2050TJ Spartak Vlašim19966,034,045,051892
    10 10Vokoun Ondřej1594TJ Kralupy nad Vltavou19966,033,543,061881
    11 11Hlaváček Ondřej 1758QCC České Budějovice, sportovní klu19965,536,546,521869
    12 12Toman Ondřej 1880TJ Sokol Údlice19975,536,046,041837
    13 13Sion David 1778TJ Štefanydes Polička19965,534,545,551825
    14 14Václavíček Lukáš 18422222 ŠK Polabiny19965,534,044,041849
    15 15Škvařil Michal 1684TJ Bohemians Praha19975,527,536,541625
    16 16Bodický Michal 1783SK Pyrit Příbram19975,038,048,021903
    17 17Kalužný Matyáš 1769TJ Sokol Údlice19975,037,548,041809
    18 18Anaškin Arsenij*1851SK OAZA Praha20005,036,047,041790
     119Rojíková Lenka1806ŠK Lípa19975,035,044,531800
    19 20Škuthan Jiří 1694CHESS MOST19975,034,042,041728
    20 21Říha Jaroslav 1948ŠK Spartak Ústí n.L.19965,032,042,041756
    21 22Pýcha Patrik 1789TJ Spartak Vlašim19975,032,040,531745
     223Hatašová Michaela1628ŠK Kladno19975,031,541,541775
    22 24Vaníček Vojtěch 1747Jiskra RMSK Nový Bydžov19965,031,038,531722
     325Stránská Kamila1584ŠK Teplice19975,028,538,521642
    23 26Liduch Filip 16542222 ŠK Polabiny19974,533,542,031663
    24 27Kopřiva Martin 1736Sokol Domažlice19964,532,541,041712
    25 28Tůma Jan 1701TJ Štefanydes Polička19974,531,541,541624
    26 29Melichar Vojtěch 17142222 ŠK Polabiny19974,531,539,531669
    27 30Hochman Jan 1626SK Pyrit Příbram19964,531,040,521610
    28 31Holub Jan 1579Sokol Domažlice19964,530,541,531625
    29 32Bauer Ondřej 1528ŠK Rakovník19964,530,039,031661
    30 33Dvořák Lukáš 1531Sokol Buštěhrad19974,528,036,031642
    31 34Zvára Filip 1450TJ Spartak Vlašim19964,527,035,031629
    32 35Pražák Matouš 1804Jiskra RMSK Nový Bydžov19974,037,548,531736
    33 36Simon Jan 1698ŠK Týn nad Vltavou19964,031,540,031548
    34 37Hanzlík Daniel 1690CHESS MOST19974,031,040,541601
    35 38Sliva Richard 1474ŠK Spartak Ústí n.L.19964,031,039,521674
    36 39Bartoš Václav 1804ŠK Teplice19964,030,039,031535
    37 40Bruna Martin 1449ŠK Tachov19974,028,036,511538
    38 41Karásek Tomáš 1529Jiskra RMSK Nový Bydžov19974,028,035,521572
    39 42Rathouský Jakub 1899Klub šachistů Říčany 192519964,027,534,521435
    40 43Kolomý Štěpán 1535TJ Lanškroun19963,534,544,021685
    41 44Žolnerčík Martin 1301TJ Bohemians Praha19963,533,041,531654
    42 45John Petr 1634TJ Jiskra Ústí nad Orlicí19963,529,038,521531
    43 46Šefčík Jan 1588Sokol Buštěhrad19963,528,537,521515
    44  Daňhel Lukáš 1552TJ Bohemians Praha19973,528,537,521495
    45 48Zolman Pavel 1492Jiskra RMSK Nový Bydžov19963,528,537,021567
    46 49Nosek Jan 1400TJ Lomnice nad Popelkou19973,528,536,011453
    47 50Gregor Jiří 14682222 ŠK Polabiny19963,527,535,021472
     451Žilavá Kateřina1319ŠACHklub Tábor19963,526,534,521448
     552Skybová Kateřina1306ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové19973,526,034,021414
    48 53Šafařík Kamil 1627TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší19973,525,033,511444
    49 54Široký Richard 1649ŠACHklub Tábor19973,029,038,021428
     655Ryšavá Monika1250TJ Štefanydes Polička19963,021,027,021269
    50 56Sliva Michal 1542ŠK Spartak Ústí n.L.19962,526,534,011446
     757Kaněrová Štěpánka1250TJ Kralupy nad Vltavou19962,524,030,511245
    51 58Kopecká Eva1338TJ Praha-Pankrác19962,523,030,001272
    52 59Čermák Dominik 1250TJ Desko Liberec19972,522,030,011297
     860Vaňková Veronika1283ŠK Rakovník19972,021,529,001193
    HD14
    1 1Petr Jan 1961TJ Bohemians Praha19988,039,550,072039
    2 2Pajerský Michal 1718TJ Desko Liberec19986,539,051,051861
    3 3Kožúšek Daniel 18082222 ŠK Polabiny19996,538,550,051838
    4 4Szücs Matyáš 1813ŠK Lípa19996,536,548,551848
    5 5Vykouk Jan*1838CHESS MOST20006,039,050,541781
    6 6Wagner Vojtěch*1646ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové20006,036,547,051784
    7 7Filip Vojtěch 1801TJ Spartak Vlašim19986,036,546,531775
    8 8Cach Jakub 16162222 ŠK Polabiny19996,034,544,061712
    9 9Hollan Martin 1486SK OAZA Praha19996,034,541,541770
    10 10Fürbacher Milan 1601ŠK Sokol Klatovy19986,030,539,051708
    11 11Gregor Jiří 1647Šachová škola Panda Rychnov nad Kně19986,029,538,041638
    12 12Horák Martin 1671Sokol Český Brod19995,538,549,551805
    13 13Krupička Josef 1719ŠK Praha-Smíchov19985,538,549,541718
    14 14Havelka Jan 1546ŠK Řevnice19985,535,045,041746
    15 15Vrecion Jiří 1771ŠK Řevnice19995,534,544,541607
    16 16Boček Lukáš 1645Klub šachistů Říčany 192519985,533,543,041628
    17 17Seják Michal 1520ŠK Líně19985,532,539,551639
    18 18Kastl Daniel 1640CHESS MOST19995,529,037,041588
    19 19Žilavý Jan 1674ŠACHklub Tábor19985,039,552,041664
    20 20Hejduk Miroslav 1651TJ Desko Liberec19995,039,049,021675
    21 21Truksa Václav 1601ŠK Tachov19995,037,047,531662
    22 22Jandl Vojtěch 1657Šachový spolek Bechyně19985,035,547,041662
    23 23Česenek Jan 1708TJ Štefanydes Polička19985,034,043,041592
    24 24Hollan Petr 1670SK OAZA Praha19995,033,543,541593
     125Pýchová Nela1701TJ Spartak Vlašim19995,032,041,531555
    25 26Štich Jan 1489CHESS MOST19985,024,533,041486
    26 27Řezníček Dominik 17052222 ŠK Polabiny19984,535,045,531578
    27 28Sucharda David 1389Podzvičinská šachová škola19994,534,544,041618
    28 29Steinhauser Václav 1449ŘEMDIH Strmilov19984,534,544,021597
    29 30Kabelka Ondřej 1420TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší19994,532,543,031554
    30 31Starýchfojtů Josef 1604ŠK Řevnice19984,532,541,031609
    31 32Novák Lukáš 1673ŠACHklub Tábor19984,531,040,011497
    32 33Šefčík Miroslav 1586Sokol Buštěhrad19984,530,038,531544
     234Doležalová Lada1653ŠACHklub Tábor19994,530,038,031477
    33 35Kovařík Pavel 1652TJ Slavoj Litoměřice19984,527,035,521496
    34 36Simon Lukáš 1546TJ Kralupy nad Vltavou19984,526,034,541482
    35 37Lipták Zdeněk 1591TJ Baník Sokolov ŠO19984,523,030,031412
    36 38Horák Aleš 1614TJ Sokol Údlice19984,034,545,041534
    37 39Vašíček Tomáš 1467Sokol Domažlice19984,033,041,531552
    38 40Suchomel Jan 1395ŠK Sklo-Bohemia Světlá n.Sáz.19984,032,542,031535
    39 41Hofman Oskar 15812222 ŠK Polabiny19984,032,541,531490
    40 42Chvátil Šimon 1527ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové19994,032,541,021569
    41 43Helebrand František 1543TJ Spartak Vlašim19994,030,540,511510
     344Novotná Barbora1522TJ Desko Liberec19984,030,539,031525
    42 45Hora Filip 1307CHESS MOST19994,028,537,541462
    43 46Dunder Ondřej 1556TJ Bohemians Praha19984,025,032,031370
    44 47Škubal Ondřej 1535Sokol Buštěhrad19984,024,532,021392
    45 48Cach Zdeněk 14432222 ŠK Polabiny19983,535,546,031518
    46 49Gabriel Patrik 1390TJ Auto Škoda Mladá Boleslav19983,533,041,031505
    47 50Kostelecký Daniel 1432Sokol Praha-Kobylisy19983,532,541,521440
    48 51Máslo Ondřej 1537ŠK Medvědi Zvole19983,529,036,531378
     452Pokorná Jana1100ŠK Rakovník19993,526,034,031370
     553Benešová Martina1399CHESS MOST19983,524,533,011288
    49 54Feltl Patrik 1449TJ Štefanydes Polička19993,523,030,521281
    50 55Veselý Libor 1452TJ Kralupy nad Vltavou19983,030,038,511330
    51 56Pop Tomáš 1375TJ Desko Liberec19993,029,538,511405
     657Nová Michaela1100Sokol Buštěhrad19993,025,032,021336
    52 58Binko Adam 1288Jiskra RMSK Nový Bydžov19983,022,027,511258
     759Žatečková Karolína1566TJ Sokol Údlice19983,020,026,511177
     860Hořejší Kateřina1250TJ Kralupy nad Vltavou19992,528,035,521369
    53 61Neumann Michal 1250ŠO DDM Hlinsko19982,527,535,021341
    54 62Frai Patrik 1364TJ Spartak Chodov19982,527,034,511296
    55 63Doleček Matěj 1255TJ Lanškroun19992,025,031,011207
     964Tajovská Martina1250Sokol Buštěhrad19991,526,034,011158
    HD12
    1 1Nový Filip 1698SK OAZA Praha20007,042,053,061726
    2 2Kadlec Daniel 1284CHESS MOST20007,041,553,051731
    3 3Liška Jiří 17681. Novoborský ŠK20007,041,552,051639
    4 4Miesbauer Jan 1502ŠACHklub Písek20017,038,048,551629
    5 5Slovák Kilián 1489Sokol Praha-Kobylisy20006,539,550,051595
    6 6Staněk Ondřej 1594TJ Bohemians Praha20016,539,049,551635
    7 7Brejník Gustav 1597TJ Slavoj Litoměřice20006,538,549,061559
    8 8Pařízek Vojtěch 1683Sokol Praha-Kobylisy20006,535,046,061549
    9 9Soukup Václav 1574ŠK Spartak Ústí n.L.20006,535,045,551543
    10 10Vystrčil Martin 1412Klub šachistů Říčany 192520006,038,549,551564
    11 11Simet Martin 1250TJ Košutka Plzeň o.s.20006,038,049,561598
    12 12Novák Martin 1473QCC České Budějovice, sportovní klu20006,033,043,051455
    13 13Zeman Matyáš 1384QCC České Budějovice, sportovní klu20016,032,542,561449
    14 14Pastrnek Michal 1521Klub šachistů Říčany 192520016,032,041,541486
    15 15Havelka Jonáš 1328QCC České Budějovice, sportovní klu20015,539,549,041498
    16 16Nuc Kryštof 1499QCC České Budějovice, sportovní klu20005,539,049,551497
    17 17Pavelka Hubert Jan 1552ŠK Spartak Ústí n.L.20015,538,047,541458
    18 18Žejdlík Patrik 1508ŠO DDM Hlinsko20005,535,046,021403
     119Brunová Blanka1416ŠK DDM Planá u Mar.Lázní20005,535,044,541432
     220Vítová Anna1473Sokol Hradec Králové20015,534,044,051402
    19 21Dolanský Lukáš*1468ŠACHklub Tábor20025,532,542,551360
    20 22Nešpor Jakub 1444TJ Jiskra Litomyšl20005,532,041,041366
    21 23Jelínek Michal 1660SK OAZA Praha20005,531,041,041355
     324Koucha Maryam Amina1351ŠK Sokol Klatovy20015,531,040,051427
    22 25Pham Roman 1250CHESS MOST20005,038,548,021541
    23 26Kozbert Tomáš 1372TJ Bohemians Praha20015,036,546,031481
    24 27Viták Jiří 1555TJ Desko Liberec20015,035,546,041346
    25 28Homola Martin 1323Sokol Český Brod20005,035,544,051424
    26 29Hosnedl Ondřej 1250Klub šachistů Říčany 192520005,035,045,041434
    27 30Blažek Michal 1342ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové20015,034,544,041410
    27 30Rastočný Josef 1326Šachklub města Dobrovice20005,034,544,041420
     432Řeřábková Eliška1465Klub šachistů Říčany 192520005,033,042,541389
    29 33Steinbauer Filip 1518ŠACHklub České Budějovice20015,033,042,051396
    30 34Pelnář Jan 1336Sokol Domažlice20015,030,539,031395
     535Němcová Kamila1438SK OAZA Praha20005,030,040,041340
    31 36Kolomý Adam 1363TJ Lanškroun20005,030,036,541372
    3237Sýkora Marek*1443TJ Desko Liberec20025,028,536,041260
    33 38Sajdl Jan 1250ŠK AD Jičín20004,538,049,531457
    34 39Aubrecht Petr 1372TJ Bohemians Praha20004,533,544,041389
     640Zlámaná Anna1341Klub šachistů Říčany 192520004,532,542,041383
    35 41Jireš Michal 1250Šachová škola Panda Rychnov nad Kně20004,532,540,541380
    36 42Cach Ondřej 12502222 ŠK Polabiny20014,532,041,531403
    37 43Brož Petr 1100ŠK Sklo-Bohemia Světlá n.Sáz.20024,531,539,541351
    38 44Tulis Jan 1364TJ Štefanydes Polička20004,531,041,041277
     745Němcová Karin1545SK OAZA Praha20024,530,539,031291
    39 46Novotný Vojtěch 1383TJ Desko Liberec20014,529,037,541256
    40 47Civín Dominik 1263Šachový klub Zdice20004,528,536,031274
     848Mrišová Eliška1250TJ Slavoj Litoměřice20014,527,536,521370
     949Přibylová Sofie1250TJ Sokol Lány20024,526,032,541296
     1050Kalinová Eliška1273ŠK Spartak Ústí n.L.20004,035,545,031333
    41 51Míka Jiří 1250QCC České Budějovice, sportovní klu20014,034,043,031415
    41 51Soukup Jiří 1250SK Pyrit Příbram20014,034,043,031363
    43 53Balek Filip 1250SK Pyrit Příbram20004,034,043,021380
     1154Králová Josefina1357TJ Praha-Pankrác20004,033,041,031306
    44 55Volek Jonáš 1250ŠK PORG Praha20004,031,039,041294
    45 56Zahradník Aleš 1299Šachy Povrly20014,030,539,541313
    46 57Šolc Filip 1290ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové20014,027,034,531281
     1258Hofmanová Vilma13822222 ŠK Polabiny20004,023,530,521157
     1359Vlková Anežka1250TJ Spartak Vlašim20003,533,043,031289
     1460Kořenová Magdaléna1325TJ Bohemians Praha20013,530,539,531246
    47 61Kukla Jiří 1250ŠK DDM Třebechovice pod Orebem20003,530,039,531206
     1562Petrášková Zuzana1250Klub šachistů Říčany 192520013,530,038,511272
    48 63Havelka Jiří 1279ŠK Řevnice20013,528,037,031258
    49 64Polanský Adam Luboš 1250CHESS MOST20033,528,036,031246
    50 65Fojt Petr 1100Podzvičinská šachová škola20033,527,535,031214
     1666Vilímová Julie1279Klub šachistů Říčany 192520023,526,535,511188
    51 67Ludvík Tomáš 12502222 ŠK Polabiny20023,526,032,531182
    52 68Randák Richard 1250ŠK Karlovy Vary20023,525,033,031175
    53 69Nešpůrek Jan 13072222 ŠK Polabiny20013,522,530,531144
    54 70Holásek Vojtěch 1250TJ Jiskra Ústí nad Orlicí20013,029,037,021171
    55 71Ždych Daniel 1250TJ Spartak Vlašim20013,028,037,011177
    56 72Špička Jan 1250ŠK Karlovy Vary20013,028,036,511138
    57 73Horák Adam 1461TJ Desko Liberec20003,028,035,521108
    58 74Schick Matyáš 1250Šachy Povrly20013,027,535,021134
     1775Petrová Eva1100ŠK Sokol Klatovy20013,026,534,011172
     1876Vrbová Eva1100Sokol Buštěhrad20013,025,532,021173
    59 77Ordoš Aleš 1100Karlovarský šachklub Tietz20013,021,528,531067
    60 78Pešek Daniel 1100TJ Sokol Plzeň-Letná20002,528,036,521094
    61 79Zeman Pavel 1100ŠK Teplice20012,528,034,511060
     1980Tůmová Anna1250ŠACHklub Tábor20012,525,031,511126
     2081Rosenbaumová Lea1100Šachový klub Zdice20022,523,531,021048
     2182Kratochvílová Kristýna1100ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové20012,021,528,02975
    62 83Kašpar Lukáš 1000TJ Slavoj Dvorec20022,019,025,01955
     2284Holásková Veronika1100TJ Jiskra Ústí nad Orlicí20031,024,531,51873