Soutěže / 2009-2010 / Soutěže mládeže / Krajské soutěže mládeže / Krajský přebor mládeže

Finále KP mládeže 2010

Sedlčany, 26.-27.6.2010


    Podrobné výsledky na chess-results.com

    Konečné pořadí

    H - pořadí v chlapecké kategorii, D - pořadí v dívčí kategorii, C - celkové pořadí v turnaji, St -startovní č.
    MČ - postup na Mistrovství Čech (PP - přímý postup, KPn - postup z KP, D - dívka = přímý postup)
    * - Jiří Rýdl se MČ nezúčastní kvůli účasti na MS, které se hraje ve stejném termínu
    ** - postup bude platný až po potvrzení přímého postupu Martina Vystrčila komisí mládeže ŠSČR
    H D C St. JménoRtg.KlubNar.BodyBHm.BH.victSB.SonRp
    HD16
    1 16PPHrdina Robin1859TJ Spartak Vlašim19967,022,530,5730,502587
    2 21PPBaláček Tadeáš2084Sokol Kolín19955,020,531,0519,501856
    3 34PPPospíšil Martin1958TJ Tourist Biomedica Říčany19955,020,528,5419,251832
    4 43*Rýdl Jiří1980TJ Spartak Vlašim19985,018,528,5518,001777
    5 52PPHaman Jakub1987ŠK Kladno19964,522,032,5418,501861
    6 68KP1Stárek Stanislav1799TJ Tourist Biomedica Říčany19954,519,528,0315,751705
    7 75KP2Skalický Tomáš1878TJ Tourist Biomedica Říčany19964,518,528,0315,001703
    8 87KP3Franc Ondřej1856ŠK Řevnice19954,518,524,0313,501710
    9 913KP4Třebický Jiří1580TJ Jawa Brodce19954,514,018,5410,751556
    10 1015KP5Hochman Jan1502SK Pyrit Příbram19964,021,528,5312,751738
    11 1112KP6Hánl František1593TJ Kaučuk Kralupy nad Vltavou19964,019,527,0313,501697
    12 1225KP7Šefčík Jan1274Sokol Buštěhrad19964,015,019,5310,751479
     11317DBudíková Kateřina1477Sokol Buštěhrad19953,521,028,0212,751645
    13 1411KP8Česánek Jaroslav1604ŠK Medvědi Zvole19953,520,027,5212,751587
     2159DPýchová Nela1653TJ Spartak Vlašim19993,519,527,0212,001615
    14 1616KP9Vytáček Martin1485Sokol Buštěhrad19953,519,025,5212,751581
    15 1710 Duong David1605SK DDM Slaný19953,517,524,5310,001511
    16 1819 Zvára Filip1470TJ Spartak Vlašim19963,517,024,0210,251536
    17 1931 Pardubský Jakub1250TJ Auto Škoda Mladá Boleslav19963,517,023,527,251369
     32023DJará Pavlína1392Sokol Brandýs nad Labem19963,517,023,0211,251451
    18 2118 Zolman Pavel1477Sokol Brandýs nad Labem19963,516,022,0310,001459
    19 2214 Jungmann Martin1512ŠK Medvědi Zvole19953,017,524,5210,751431
     42330DKaněrová Štěpánka1250TJ Kaučuk Kralupy nad Vltavou19963,016,521,024,001300
    20 2432 Schill Daniel1250ŠK KDJS Sedlčany19963,016,021,015,251226
    21 2520 Vyterna Miroslav1447ŠK KDJS Sedlčany19953,016,020,525,751369
    22 2622 Vokoun Ondřej1419TJ Kaučuk Kralupy nad Vltavou19963,015,523,518,501381
    23 2727 Bien Jan1250ŠK Řevnice19963,014,517,016,501305
    24 2821 Sentenský František1445SK Pyrit Příbram19962,520,026,528,751473
    25 2926 Bauer Ondřej1250ŠK Rakovník19962,516,523,514,501270
    26 3028 Dušek Ondřej1250TJ Kavalier Sázava19962,516,522,517,751301
     53124DMüllerová Kateřina1357TJ Tourist Biomedica Říčany19962,516,522,014,501226
    27 3229 Jelínek Jakub1250Sokol Nymburk19962,016,522,512,501115
    28 3333 Zadina Michael1100TJ Jince19961,018,025,000,00681
    HD14
    1 11KP1Pýcha Patrik1659TJ Spartak Vlašim19976,022,030,5525,751739
    2 26KP2Starýchfojtů Josef1494ŠK Řevnice19985,023,031,5321,501575
    3 32KP3Bodický Michal1604SK Pyrit Příbram19975,021,029,0419,251507
     144DHatašová Michaela1537CAISSA Úholičky19975,021,028,5519,501494
    4 55KP4Filip Vojtěch1534TJ Spartak Vlašim19984,523,032,5220,001534
    5 63KP5Simon Lukáš1556TJ Kaučuk Kralupy nad Vltavou19984,522,031,0319,251473
    6 720KP6Sadil Jan1250ŠK KDJS Sedlčany19984,520,527,0415,251449
    7 817KP7Havelka Jan1250ŠK Řevnice19984,518,525,0414,501418
    8 97KP8Víšek Ondřej1414SK DDM Slaný19984,518,026,0415,001412
    9 1021 Veselý Libor1250TJ Kaučuk Kralupy nad Vltavou19984,020,027,5314,001438
    10 1129 Střelba Ivo1000TJ AERO Odolena Voda19984,019,527,5210,501398
    11 1219 Pikal David1250TJ Spartak Vlašim19974,019,025,0312,751388
    12 1312 Škubal Ondřej1275Sokol Buštěhrad19984,016,521,0410,001270
    13 1415 Gabriel Patrik1250TJ Auto Škoda Mladá Boleslav19984,015,021,0311,501315
    14 1510 Dvořák Lukáš1329Sokol Buštěhrad19973,519,025,5310,001252
    15 1614 Florian Matěj1250ŠK Medvědi Zvole19983,519,025,539,501257
    16 1713 Šefčík Miroslav1259Sokol Buštěhrad19983,517,524,0311,001299
    17 1811 Štastný Miroslav1292TJ Tourist Biomedica Říčany19973,516,021,539,001252
    18 1925 Kroča Karel1100TJ Jince19973,514,520,037,501201
    19 208 Zadina Tomáš1383TJ Jince19973,018,524,028,501194
    20 219 Hakl David1381Šachový klub Zdice19983,017,022,038,001171
    21 2216 Hanuš Michal1250TJ Tourist Biomedica Říčany19983,016,522,023,501139
     22326DVaňková Veronika1100ŠK Rakovník19972,517,522,513,501027
    22 2422 Šícha Robin1250Sokol Český Brod19972,516,522,515,251047
     32523DDrobňáková Sandra1100Sokol Brandýs nad Labem19982,514,520,025,751144
    23 2627 Hučík Lukáš1000Sokol Nymburk19972,018,525,003,25933
    24 2718 Hruška Pavel1250ŠK KDJS Sedlčany19972,016,523,015,251090
    25 2824 Kožmín Josef1100Sokol Buštěhrad19982,015,520,501,75924
     42928DMatoušková Kristýna1000ŠK Medvědi Zvole19981,515,520,001,00828
    HD12
    1 11KP1Vrecion Jiří1646Šachový klub Zdice19996,024,033,0527,501538
    2 27KP2Horák Martin1250Sokol Český Brod19995,523,532,5524,001531
    3 36KP3Homola Martin1250Sokol Český Brod20005,522,031,0423,751471
    4 49KP4Jarý Zbyněk1250Sokol Brandýs nad Labem19995,519,526,5518,751440
    5 516PPVystrčil Martin1250TJ Tourist Biomedica Říčany20005,519,026,0520,001366
    6 65KP5Helebrand František1250TJ Spartak Vlašim19995,023,533,5523,001421
    7 723KP6Kotyk Jan1100ŠK Rakovník19995,019,025,5516,001351
    8 819KP7 **Civín Dominik1100Šachový klub Zdice20005,016,023,5516,001424
    9 93 Balek Filip1250SK Pyrit Příbram20004,522,030,0416,251386
    10 1031 Wagner Adam1100Sokol Brandýs nad Labem20004,520,027,5415,251331
    11 1112 Růžička Vojtěch1250TJ Tourist Biomedica Říčany19994,020,028,0411,501270
    12 122 Gruber Tomáš1371TJ Kaučuk Kralupy nad Vltavou19994,020,027,5412,001236
    13 1322 Hosnedl Ondřej1100TJ Tourist Biomedica Říčany20004,019,026,0312,501300
    14 1417 Šefčík Jiří1250Sokol Buštěhrad19994,019,025,0412,001179
    15 1511 Laňka Petr1250TJ Spartak Vlašim20004,017,024,5410,001232
    16 1633 Zmátlík Tomáš1100TJ Auto Škoda Mladá Boleslav19994,017,023,5411,001193
    17 1718 Babouček Mikuláš1100Šachový klub Zdice20004,016,023,0410,001186
    18 1810 Košičár Lukáš1250TJ Kaučuk Kralupy nad Vltavou20003,520,529,0310,501263
    19 1935 Remeš Šimon1000TJ Tourist Biomedica Říčany19993,516,023,025,751143
    20 2013 Sangsongfah Czech1250TJ Tourist Biomedica Říčany19993,514,018,038,251093
     12115DVlková Anežka1250TJ Spartak Vlašim20003,019,027,5211,251153
    21 2214 Smolík Aleš1250TJ Kaučuk Kralupy nad Vltavou19993,017,022,537,001071
    22 234 Bossanyi Daniel1250Sokol Český Brod19993,016,522,528,251114
    23 2425 Laňka Pavel1100TJ Spartak Vlašim20003,015,522,538,501086
    24 2529 Sklenka Jan1100ŠK Řevnice20003,015,020,027,501100
    25 2624 Kučera Josef1100ŠK KDJS Sedlčany19993,014,520,036,001086
    26 2734 Chvalník Jan1000SK Pyrit Příbram20002,519,526,013,25982
    27 2830 Višňa Matěj1100ŠK Řevnice19992,519,026,529,251084
    28 2920 Dudák Ladislav1100SK DDM Slaný20002,516,023,004,00952
     23037DZlámaná Anna1000TJ Tourist Biomedica Říčany20002,516,021,512,50932
     33128DPokorná Jana1100ŠK Rakovník19992,515,521,016,501065
     43226DLeuchterová Anna1100Sokol Buštěhrad20002,515,020,513,75899
    29 3336 Sentenský Jan1000SK Pyrit Příbram20002,512,517,025,25998
    30 3427 Paukert Vojtěch1100ŠK Řevnice20002,018,025,526,00999
     5358DHořejší Kateřina1250TJ Kaučuk Kralupy nad Vltavou19992,017,523,512,50819
     63621DHolubová Dominika1100ŠK Medvědi Zvole20002,017,522,523,50992
     73732DZemenová Veronika1100TJ Tourist Biomedica Říčany20001,014,519,500,00317
    HD10
    1 12KP1Havelka Jiří1250ŠK Řevnice20018,040,051,5843,501501
    2 23PPPastrnek Michal1250TJ Tourist Biomedica Říčany20018,039,051,0844,001501
    3 35KP2Ždych Daniel1250TJ Spartak Vlašim20017,041,052,5736,501348
    4 41KP3Chwistek Karel1250TJ Tourist Biomedica Říčany20017,038,550,5735,501387
    5 512KP4Kučera Jan1100ŠK KDJS Sedlčany20016,034,045,0625,501242
    6 618KP5Soukup Jiří1100SK Pyrit Příbram20015,537,548,5523,001236
    7 79KP6Hanzlík Adam1100ŠK Řevnice20015,037,047,0518,501171
    8 87KP7David Matěj1100TJ Spartak Vlašim20015,035,543,5516,501154
    9 910 Havelka František1100ŠK Řevnice20025,034,044,5518,001160
    10 104 Škrabánek Matěj1250Sokol Nymburk20035,032,543,0421,501149
    11 1125 Skýpala Ondřej1000TJ AERO Odolena Voda20055,029,538,5518,501137
    12 1216 Otruba Marek1100TJ Tourist Biomedica Říčany20014,536,047,5420,251139
    13 1322 Mařák Vilém1000ŠK Medvědi Zvole20014,532,042,0416,501133
    14 1420 Žák Daniel1100TJ Tourist Biomedica Říčany20024,532,041,0419,251078
    15 156 Břečka Jakub1100TJ Kavalier Sázava20014,530,040,5417,001111
    16 1617PPRoháč Pavel1100TJ Spartak Vlašim20024,033,544,5415,001068
    17 1713 Lang David1100Sokol Buštěhrad20024,029,538,5414,001024
    18 1815 Mayrhofer Matyáš1100Sokol Buštěhrad20024,026,033,048,001029
     11927DVilímová Julie1000TJ Tourist Biomedica Říčany20024,026,031,0410,501013
    19 2014 Lebeda Petr1100TJ Spartak Vlašim20014,025,030,038,751007
    20 2126 Tomášek Jiří1000Šachklub města Dobrovice20014,022,028,038,251001
     22211DKocourková Klára1100TJ Kavalier Sázava20023,532,043,0314,751031
    21 2319 Varadi Ondřej1100Sokol Buštěhrad20013,531,038,0310,251020
     32424DRosenbaumová Lea1000Šachový klub Zdice20023,030,038,0310,00931
    22 258 Dutý Šimon1100Šachklub města Dobrovice20013,025,030,536,50919
     42628DVrbová Eva1000Sokol Buštěhrad20012,525,530,524,00890
     52723DMařáková Karolína1000ŠK Medvědi Zvole20022,025,530,523,00824
     62821DMatoušková Petra1000ŠK Medvědi Zvole20010,025,032,000,00256