Soutěže / 2010-2011 / Soutěže mládeže / Krajské soutěže mládeže / Krajský přebor mládeže

Finále KP mládeže 2011

Mladá Boleslav, 25.-26.6.2011


    Mladá Boleslav, 25.-26.6.2011, 126 účastníků

    Konečné pořadí finálového turnaje

    H - pořadí v chlapecké kategorii, D - pořadí v dívčí kategorii, C - celkové pořadí v turnaji, St -startovní č.
    přímý postup postup z KP postup - dívka
    H D C St. JménoRtg.KlubNar.BodyBHm.BH.Rp
    HD16
    11 6Hánl František1721TJ Kralupy nad Vltavou12.05.19965,523,531,01816
    22 1Skalický Tomáš1846Klub šachistů Říčany 192524.08.19965,024,032,51801
    33 2Filip Vojtěch1841TJ Spartak Vlašim02.04.19985,022,031,01775
    44 3Pýcha Patrik1827TJ Spartak Vlašim28.04.19975,021,530,51707
    55 10Šefčík Jan1559Sokol Buštěhrad25.09.19965,021,029,01690
    66 4Bodický Michal1745SK Pyrit Příbram11.12.19974,522,530,01709
    77 12Bauer Ondřej1457ŠK Rakovník03.11.19964,521,029,51595
    88 8Rathouský Jakub1618Klub šachistů Říčany 192518.03.19964,520,028,01605
    99 9Hochman Jan1595SK Pyrit Příbram06.09.19964,520,027,51676
    1010 5Vrecion Jiří1743Šachový klub Zdice24.09.19994,519,527,01595
    1111 15Zadina Tomáš1421TJ Jince18.02.19974,515,021,01504
    12 114Müllerová Kateřina1422Klub šachistů Říčany 192515.04.19964,018,526,51514
    1312 11Dvořák Lukáš1524Sokol Buštěhrad15.09.19974,018,526,01521
    1413 13Pardubský Jakub1454TJ Auto Škoda Mladá Boleslav06.05.19964,015,022,51393
    1514 18Pikal David1335TJ Spartak Vlašim12.08.19973,520,027,51527
    1615 19Funderák Michael1317SK DDM Slaný28.03.19963,517,525,01490
    1716 7Boček Lukáš1702Klub šachistů Říčany 192523.07.19983,517,522,01407
    1817 21Bien Jan1278ŠK Řevnice27.12.19963,517,023,51440
    1918 17Štastný Miroslav1336Klub šachistů Říčany 192507.04.19973,018,526,01384
    2019 24Hruška Pavel1250ŠK KDJS Sedlčany28.03.19973,017,023,01381
    2120 25Hučík Lukáš1250Sokol Nymburk24.05.19973,014,520,51266
    2221 28Kotyk Václav1250ŠK Rakovník05.12.19963,014,519,01250
    2322 30Schill Daniel1250ŠK KDJS Sedlčany19.11.19963,014,518,51263
    2423 16Vokoun Ondřej1363TJ Kralupy nad Vltavou23.10.19962,519,526,01361
    2524 22Fabián Jaromír1250TJ Auto Škoda Mladá Boleslav22.09.19962,518,525,51293
    2625 27Kliment Martin1250Sokol Brandýs nad Labem26.07.19962,518,025,01282
    2726 26Jelínek Jakub1250Sokol Nymburk02.10.19962,515,520,51218
    28 220Vaňková Veronika1279ŠK Rakovník09.08.19972,514,521,01201
    2927 29Machač Jakub1250TJ Auto Škoda Mladá Boleslav16.09.19972,513,517,51172
    3028 32Kroča Karel1100TJ Jince24.11.19972,012,015,01112
    3129 31Šícha Robin1250Sokol Český Brod22.05.19971,514,018,51027
    3230323Hlubučková Zuzana1250Šachklub města Dobrovice14.10.19960,013,018,0485
    HD14
    11 8Simon Lukáš1437TJ Kralupy nad Vltavou19.01.19985,522,029,51577
    22 2Starýchfojtů Josef1612ŠK Řevnice28.09.19985,022,531,01570
    33 3Havelka Jan1565ŠK Řevnice03.07.19985,022,030,01588
    44 12Helebrand František1340TJ Spartak Vlašim25.08.19995,021,030,01600
    55 11Gabriel Patrik1350TJ Auto Škoda Mladá Boleslav31.08.19985,018,527,01519
    66 4Škubal Ondřej1554Sokol Buštěhrad31.08.19984,522,530,01470
    77 14Máslo Ondřej1286ŠK Medvědi Zvole10.05.19984,521,530,01540
    88 9Veselý Libor1422TJ Kralupy nad Vltavou27.01.19984,517,523,51499
    99 7Gruber Tomáš1484TJ Sokol Mělník11.09.19994,516,023,01425
    1010 6Horák Martin1504Sokol Český Brod26.12.19994,022,529,51391
    1111 10Sadil Jan1365ŠK KDJS Sedlčany08.07.19984,019,026,51350
    1212 15Jarý Zbyněk1271Sokol Brandýs nad Labem18.05.19994,018,024,51353
    1313 13Střelba Ivo1322TJ Kralupy nad Vltavou10.11.19984,016,023,01346
    1414 5Chwistek Karel1520Klub šachistů Říčany 192529.09.20013,520,529,01378
    1515 1Šefčík Miroslav1646Sokol Buštěhrad27.04.19983,519,527,51342
    1616 17Bossanyi Daniel1250Sokol Český Brod30.09.19993,518,025,51308
    17 127Tajovská Martina1100Sokol Buštěhrad10.08.19993,516,523,51309
    18 226Pokorná Jana1100ŠK Rakovník09.02.19993,516,022,01288
    1917 16Šefčík Jiří1267Sokol Buštěhrad31.08.19993,017,524,51321
    2018 20Remeš Šimon1250Klub šachistů Říčany 192501.08.19993,016,522,51165
    21 325Nová Michaela1100Sokol Buštěhrad28.08.19993,014,019,01127
    2219 29Boháček Adam1000SK Pyrit Příbram31.03.19983,011,517,01084
    23 418Hořejší Kateřina1250TJ Kralupy nad Vltavou03.03.19992,520,028,01197
    2420 19Kotyk Jan1250ŠK Rakovník05.07.19992,515,020,51146
    25 523Drobňáková Sandra1100Sokol Brandýs nad Labem11.05.19982,514,521,01130
    2621 28Višňa Matěj1100ŠK Řevnice13.05.19992,511,016,01044
    2722 22Beer Miloš1100Sokol Brandýs nad Labem18.11.19982,016,023,01050
    2823 21Zmátlík Tomáš1250TJ Auto Škoda Mladá Boleslav24.04.19992,016,021,01055
    2924 30Šilhánek Martin1000TJ Jince23.12.19991,014,519,5801
    30 624Hlubučková Tereza1100Šachklub města Dobrovice13.02.19981,012,518,0851
    HD12
    11 1Vystrčil Martin1409Klub šachistů Říčany 192525.02.20006,023,032,01587
    22 4Pastrnek Michal1322Klub šachistů Říčany 192504.09.20015,522,531,51528
    33 2Rastočný Josef1364Šachklub města Dobrovice28.06.20005,022,032,01441
    44 10Hosnedl Ondřej1250Klub šachistů Říčany 192502.11.20005,019,528,01398
    55 5Homola Martin1313Sokol Český Brod13.07.20005,019,027,01397
    66 6Havelka Jiří1261ŠK Řevnice16.02.20015,019,027,01409
    77 7Balek Filip1250SK Pyrit Příbram17.06.20004,517,524,51325
    88 17Soukup Jiří1250SK Pyrit Příbram16.03.20014,517,023,01296
    99 22Ždych Daniel1250TJ Spartak Vlašim04.10.20014,022,030,01337
    1010 8Civín Dominik1250Šachový klub Zdice20.04.20004,021,029,01318
    1111 9Hanzlík Adam1250ŠK Řevnice16.05.20014,019,527,51275
    1212 16Sklenka Jan1250ŠK Řevnice13.06.20004,019,025,01256
    1313 12Kučera Jan1250ŠK KDJS Sedlčany17.05.20014,016,523,51258
    14 118Vlková Anežka1250TJ Spartak Vlašim06.10.20004,016,024,01237
    1514 19Wagner Adam1250Sokol Brandýs nad Labem08.06.20004,016,022,01208
    16 220Zlámaná Anna1250Klub šachistů Říčany 192520.06.20003,521,027,51229
    1715 14Otruba Marek1250Klub šachistů Říčany 192530.03.20013,520,528,01265
    1816 3Basl Adam1343ŠK Liběhrad Libčice n. Vlt.10.10.20013,519,026,51250
    1917 15Paukert Vojtěch1250ŠK Řevnice09.07.20003,519,026,51210
    2018 29Varadi Ondřej1100Sokol Buštěhrad26.01.20013,517,022,51186
    21 321Řeřábková Eliška1250Klub šachistů Říčany 192519.12.20003,513,520,51175
    2219 11Košičár Lukáš1250TJ Kralupy nad Vltavou19.05.20003,020,528,01169
    2320 26Manek Jakub1100ŠK Liběhrad Libčice n. Vlt.27.07.20003,018,524,51157
    2421 27Pašek Viktor1100TJ Auto Škoda Mladá Boleslav27.04.20003,016,022,01121
    2522 32Čikovský Matěj1100Šachklub města Dobrovice21.01.20003,014,520,01100
    2623 28Polák Martin1100SK Pyrit Příbram17.04.20003,014,519,51121
    2724 30Vojta Martin1100TJ Auto Škoda Mladá Boleslav17.08.20002,520,027,51136
    2825 13Matys Jakub1250Klub šachistů Říčany 192513.07.20002,515,020,51062
    2926 25Karpecki Jan1100ŠK Řevnice30.10.20012,017,022,0992
    3027 24Dutý Šimon1100Šachklub města Dobrovice08.08.20012,013,018,5999
    3128 23Dudák Ladislav1100SK DDM Slaný11.02.20002,012,518,5958
    32 431Vrbová Eva1100Sokol Buštěhrad13.04.20011,515,019,5941
    3329 33Dubnička Augustín1000Šachklub města Dobrovice10.01.20001,012,517,5820
    34 534Míchalová Šárka1000TJ Kralupy nad Vltavou20.04.20001,012,017,5798
    HD10
    11 28Skýpala Ondřej1000TJ AERO Odolena Voda17.06.20057,540,051,51429
    2 13Kocourková Klára1250TJ Kavalier Sázava19.07.20027,040,051,51364
    32 5Škrabánek Matěj1250Sokol Nymburk09.06.20037,037,548,01331
    43 7Boháč Jaroslav1100Sokol Český Brod02.07.20036,539,550,01338
    54 1Havelka František1250ŠK Řevnice09.09.20026,035,045,01231
    6 217Otrubová Kristina1100Klub šachistů Říčany 192524.05.20036,034,545,01264
    7 34Vilímová Julie1250Klub šachistů Říčany 192512.02.20025,539,050,51197
    85 6Žák Daniel1250Klub šachistů Říčany 192528.11.20025,038,550,01154
    96 14Kurek Pavel1100Klub šachistů Říčany 192526.08.20035,037,548,51143
    107 24Chaloupka Karel1000TJ Sokol Mělník17.09.20025,036,547,01165
    118 26Kovařík Vojtěch1000SK Pyrit Příbram25.12.20025,034,041,51165
    129 9Handl Petr1100Šachový klub Zdice23.06.20045,032,542,51137
    1310 2Houška Jakub1250ŠK Liběhrad Libčice n. Vlt.14.04.20025,030,538,01121
    1411 15Lang David1100Sokol Buštěhrad21.06.20025,029,537,01132
    15 413Kořenová Karolína1100Klub šachistů Říčany 192523.03.20045,025,034,01115
    16 511Hánělová Marie1100ŠK Medvědi Zvole06.03.20024,537,549,51117
    1712 16Mayrhofer Matyáš1100Sokol Buštěhrad13.03.20024,531,539,01122
    18 618Pastrnková Kateřina1100Klub šachistů Říčany 192513.05.20054,033,041,51057
    1913 20Studzinski David1100Klub šachistů Říčany 192521.08.20024,031,039,51057
    2014 22Štochl Vojtěch1100Klub šachistů Říčany 192513.03.20024,031,039,01040
    2115 19Sklenář Ondřej1100ŠK Medvědi Zvole29.01.20024,029,536,51057
    2216 23Brückner Marek1000Sokol Brandýs nad Labem23.06.20034,029,036,01096
    2317 21Vitvar Lukáš1100Klub šachistů Říčany 192515.07.20034,024,030,51068
    2418 29Vejr Václav1000TJ Jince05.02.20044,023,530,01035
    2519 12Jiroušek Šimon1100Klub šachistů Říčany 192507.02.20053,030,038,5964
    26 710Homolová Veronika1100Sokol Český Brod30.09.20043,028,036,0942
    27 88Dvořáková Lucie1100Sokol Buštěhrad14.06.20032,023,029,5836
    2820 30Švejk Martin1000Sokol Mladá Boleslav16.03.20041,525,532,0783
    2921 25Hlubuček Jakub1000Šachklub města Dobrovice29.02.20041,524,030,5810
    3022 27Pergl Vojtěch1000Sokol Nymburk05.08.20041,521,527,0794