Soutěže / 2010-2011 / Soutěže mládeže / Republikové soutěže mládeže

Mistrovství Čech mládeže do šestnácti let 2010

Harrachov, 23.-30.10.2010


HD12, HD14, HD16 - švýcarský systém, 9 kol, 2x90 min + 30s na tah, se zápisem, pro dívky OPEN

    Podrobné výsledky na chess-results

    HD12 HD14 HD16 FIDE OPEN Národní OPEN

    Konečné pořadí mistrovských kategorií

    včetně kategorií HD8 a HD10, které se hrály o týden dříve v Seči
    středočeši postupující MČR 2011 PP MČ 2011 H10 PP MČ 2011 H12 PP MČ 2011 H14 PP MČ 2011 H16
    Uvedené postupy na MČ a MČR jsou bez záruky dokud nebudou potvrzeny KM ŠSČR
    Poř.HDSt.č.JménoRtgKlubNar.BodyBH.BH.victRp
    HD16
    11 1Kraus Tomáš2123TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší30.08.19957,543,554,562141
    22 8Hrdina Robin1909TJ Spartak Vlašim23.06.19967,041,553,552080
    33 18Mikeš Jan1829ŠK Spartak Ústí n.L.31.07.19967,037,047,562027
    44 5Pospíšil Martin1951TJ Tourist Biomedica Říčany20.07.19956,541,052,062045
    55 9Šlampa Jan1908TJ Sokol Údlice10.12.19966,539,550,552019
    66 2Rubeš Jan2043ŠK Viamont Teplice05.11.19956,043,555,052005
    77 16Franěk Jan1839TJ Bohemians Praha13.07.19966,038,049,551892
    88 22Flašar Jaroslav1798TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší14.03.19956,037,548,551979
    99 15Lhotka Jiří1845Sokol Praha-Kobylisy02.05.19956,035,045,051895
    1010 13Třešňák Filip1859TJ Krásná Lípa20.09.19956,033,044,561877
    1111 28Ta Van Duy1754DDM Most15.02.19965,537,046,041817
    1212 21Stodola Marek1799TJ Štefanydes Polička17.06.19955,535,545,041862
    1313 17Skalický Tomáš1831TJ Tourist Biomedica Říčany24.08.19965,533,543,541818
    1414 12Stárek Stanislav1877TJ Tourist Biomedica Říčany03.06.19955,533,543,041791
    1515 4Suchomel Aleš1954TJ Desko Liberec06.11.19955,533,042,051767
    1616 23Kalužný Matyáš1776TJ Sokol Údlice26.09.19975,527,036,051643
    1717 29Hlaváček Ondřej1721QCC České Budějovice, sportovní klu03.01.19965,039,547,541807
    1818 10Vlasák Martin1893ŠK Spartak Ústí n.L.24.05.19955,035,045,541770
     18 27Horníček Pavel1755Šachová škola Panda Rychnov nad Kně18.01.19965,035,045,541810
    2020 7Říha Jaroslav1912ŠK Spartak Ústí n.L.23.01.19965,033,543,531806
    2121 40Kapoun Vít1618TJ Jiskra Ústí nad Orlicí05.01.19955,033,542,551764
    2222 3Papay Marek2029SK Děčín01.01.19955,033,043,531725
    2323 34Vaníček Vojtěch1729Jiskra RMSK Nový Bydžov23.07.19965,033,042,541735
    2424 6Rous Daniel1943ŠK PORG Praha06.08.19965,030,039,051675
    25 125Johnová Eliška1768TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší16.05.19965,027,033,541578
    26 230Vlčková Kateřina16852222 ŠK Polabiny25.04.19964,536,545,521792
    2725 20Zima Jan1806Šachový klub Zikuda Turnov - o.s.14.03.19964,535,545,531783
    2826 38Strnad Jakub1635Sokol Praha-Kobylisy18.11.19954,533,542,541735
    2927 36Kaftan Petr1655Sokol Praha-Kobylisy31.07.19964,533,542,531782
    3028 45Šefčík Jan1509Sokol Buštěhrad25.09.19964,533,042,031703
    3129 11Šedivý Martin1878Jiskra RMSK Nový Bydžov26.04.19954,532,542,521728
    32 324Sabolová Kristýna1775TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší06.03.19954,530,540,031665
    3330 32Kopřiva Martin1668Sokol Domažlice19.12.19964,530,540,021724
    3431 14Franc Ondřej1856ŠK Řevnice03.06.19954,530,539,021639
    35 452Müllerová Kateřina1333TJ Tourist Biomedica Říčany15.04.19964,527,535,041621
    36 526Budíková Kateřina1767Sokol Buštěhrad30.06.19954,032,542,031550
    3732 41Sion David1584TJ Štefanydes Polička13.04.19964,032,041,021656
    3833 42Vytáček Martin1571Sokol Buštěhrad07.03.19954,032,039,031636
    3934 47Vyterna Miroslav1483TJ Spartak Vlašim04.06.19954,030,539,031532
    4035 19Šourek Martin1824ŠACHklub Tábor13.10.19954,030,039,531581
    4136 43Holub Jan1557Sokol Domažlice19.09.19964,030,038,531616
    42 633Suchomelová Simona1621TJ Jiskra Havlíčkův Brod19.02.19984,029,538,531564
    4337 46Steinbach Jan1499Sokol Domažlice11.05.19964,029,036,041502
    4438 49Šafařík Kamil1380TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší03.03.19974,027,035,021541
    4539 31Jelínek Lukáš1679TJ Spartak Vlašim21.03.19954,025,535,031458
    4640 35Hochman Jan1655SK Pyrit Příbram06.09.19963,532,542,031619
    4741 37Hánl František1640TJ Kaučuk Kralupy nad Vltavou12.05.19963,532,541,031599
    4842 39Petrásek Kamil1627TJ Štefanydes Polička20.06.19953,531,541,021575
    4943 44Zvára Filip1511TJ Spartak Vlašim06.04.19963,523,530,031371
    50 757Žitná Aneta1250Šachová škola Panda Rychnov nad Kně20.04.19953,523,529,531355
    51 856Žilavá Kateřina1250ŠACHklub Tábor12.08.19963,523,029,531391
    52 948Durdisová Michaela1380Klub šachistů Štětí19.11.19953,029,538,511468
    53 1050Frgalová Hana13772222 ŠK Polabiny01.08.19953,028,036,521435
    54 1154Kaněrová Štěpánka1250TJ Kaučuk Kralupy nad Vltavou26.07.19963,022,528,031359
    5544 60Tauber Jiří1000TJ Sokol Teplá21.08.19963,022,027,531210
    56 1258Tomanová Michaela1100TJ Sokol Údlice18.03.19952,523,030,021234
    57 1353Valterová Veronika1276ŠK Spartak Ústí n.L.01.07.19952,027,535,521219
    5845 51Punčochář Michal1373QCC České Budějovice, sportovní klu05.04.19952,022,529,011133
    59 1455Kopecká Eva1250TJ Praha-Pankrác10.11.19961,522,528,501021
    60 1559Ryšavá Monika1000TJ Štefanydes Polička11.12.19961,520,526,50880
    HD14
    11 5Saučuk Martin1814Sokol Náchod30.09.19977,039,550,551926
    22 13Szücs Matyáš *1689Sokol Hradec Králové10.08.19997,038,048,551830
    33 2Macháň Jan1905Šachová škola Panda Rychnov nad Kně22.07.19977,037,549,551919
    44 8Čáp Adam1756ŠK Kladno06.02.19977,037,047,551932
    55 7Toman Ondřej1781TJ Sokol Údlice04.07.19976,040,051,051851
    66 27Hanzlík Daniel1519DDM Most03.02.19976,037,548,051783
    77 1Půlpán Jakub19782222 ŠK Polabiny02.06.19986,037,048,051799
    88 23Boček Lukáš1596TJ Tourist Biomedica Říčany23.07.19986,034,045,061740
    99 4Pražák Matouš1848Jiskra RMSK Nový Bydžov29.07.19976,030,038,551693
    1010 30Bodický Michal1731SK Pyrit Příbram11.12.19976,030,038,041722
    1111 3Filip Vojtěch1858TJ Spartak Vlašim02.04.19985,539,050,041775
    1212 18Ptáček Tomáš1658Sokol Hradec Králové13.03.19985,533,542,541728
    13 19Jánská Jitka1742ŠK Sokol Klatovy07.06.19995,533,042,541629
    14 26Rojíková Lenka1799ŠK Lípa09.04.19975,532,541,531626
    15 322Hatašová Michaela1598CAISSA Úholičky14.02.19975,530,038,041668
     13 32Krupička Josef1719ŠK Praha-Smíchov02.07.19985,530,038,041699
    1714 11Vančura Daniel17112222 ŠK Polabiny07.08.19975,038,549,541719
    1815 54Kovařík Pavel1417TJ Sokol Údlice20.01.19985,037,048,041693
    1916 15Liška Jiří16761. Novoborský ŠK07.09.20005,035,546,541638
    2017 16Suchomel Tomáš1673TJ Desko Liberec05.07.19975,035,044,541652
    2118 37Škuthan Jiří1570DDM Most10.08.19975,034,545,531712
    2219 21Pýcha Patrik1623TJ Spartak Vlašim28.04.19975,034,043,051654
    2320 10Ševčík Radek1737Šachová škola Panda Rychnov nad Kně09.11.19975,031,540,541640
     21 33Česenek Jan1682TJ ŠO Chrudim14.08.19985,031,540,541612
    2522 25Horák Aleš1546TJ Sokol Údlice26.03.19985,031,039,541525
    2623 24Liduch Filip15952222 ŠK Polabiny17.05.19975,030,038,541617
    2724 57Štich Jan1340DDM Most18.09.19985,029,538,531652
    2825 19Abelyan Murad1645TJ Bohemians Praha28.01.19985,028,537,041513
    2926 12Pajerský Michal1708TJ Desko Liberec11.02.19985,028,036,021602
    3027 50Karásek Tomáš1444Jiskra RMSK Nový Bydžov29.05.19974,535,546,041693
    3128 51Seják Michal1437ŠK Líně15.09.19984,533,041,541616
    3229 17Řezníček Dominik16622222 ŠK Polabiny26.03.19984,531,041,041610
    3330 29Steinhauser Václav1436ŘEMDIH Strmilov07.05.19984,527,535,531457
    3431 36Jandl Vojtěch1605ŠACHklub Tábor23.06.19984,527,036,041516
    3532 53Víšek Ondřej1436SK DDM Slaný29.12.19984,036,547,521630
    3633 14Melichar Vojtěch16852222 ŠK Polabiny19.12.19974,036,546,021637
    37 426Stránská Kamila1544ŠK Viamont Teplice15.03.19974,035,045,021558
    3834 20Kožúšek Daniel16452222 ŠK Polabiny19.04.19994,034,044,531556
    3935 38Cetens Edward1551Sokol Praha-Kobylisy04.08.19974,033,542,031526
    4036 34Novák Lukáš1660ŠACHklub Tábor16.12.19984,032,540,531499
    4137 42Starýchfojtů Josef1507ŠK Řevnice28.09.19984,032,040,531527
    4238 46Cach Zdeněk14722222 ŠK Polabiny21.03.19984,031,540,531506
    4339 48Macner Jan1463ŠK Sokol Klatovy22.05.19984,028,037,031535
    4440 58Havelka Jan1337ŠK Řevnice03.07.19984,025,534,031475
    45 528Novotná Barbora1468TJ Desko Liberec24.07.19984,025,032,521417
    4641 39Kalista Radek1537ŠK Sokol Klatovy11.07.19973,534,544,511508
    4742 35Škvařil Michal1611TJ Bohemians Praha23.04.19973,531,539,521480
    4843 61Bruna Martin1250ŠK DDM Planá u Mar.Lázní19.02.19973,530,539,031475
    4944 31Pospíšil Petr1725TJ Štefanydes Polička20.08.19973,529,038,031392
    5045 45Veselý Libor1488TJ Kaučuk Kralupy nad Vltavou27.01.19983,529,037,031462
    5146 43Kostelecký Daniel1503Sokol Praha-Kobylisy20.03.19983,529,036,021463
    52 640Žatečková Karolína1517SK Děčín05.07.19983,526,034,011404
    5347 44Vašíček Tomáš1501Sokol Domažlice11.09.19983,525,534,531390
    5448 49Žegklitz Michal1453TJ Bohemians Praha31.10.19973,027,535,011379
    5549 41Simon Lukáš1516TJ Kaučuk Kralupy nad Vltavou19.01.19983,023,030,031280
    5650 56Suchomel Jan1348TJ Jiskra Havlíčkův Brod19.02.19983,020,027,031280
    57 755Benešová Martina1391DDM Most15.10.19982,532,542,521408
    5851 47Hanzlík Tomáš1463DDM Most28.04.19982,524,532,521322
    5952 59Sadil Jan1326ŠK KDJS Sedlčany08.07.19982,523,531,011305
    6053 52Smrkovský Lukáš1436TJ Desko Liberec05.08.19982,027,034,521305
    6154 62Vaňková Veronika1100ŠK Rakovník09.08.19972,025,033,011327
    6255 60Skybová Kateřina1280ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové26.04.19972,022,028,511249
    HD12
    11 10Havelka Josef1524TJ Lanškroun30.04.19997,042,053,051694
    2 17Pýchová Nela1586TJ Spartak Vlašim06.02.19997,039,050,051696
    32 5Wagner Vojtěch1640ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové20.04.20007,038,049,061689
    43 20Cach Jakub13802222 ŠK Polabiny28.08.19997,037,548,051594
    54 1Anaškin Arsenij1709SK OAZA Praha25.06.20006,542,554,051625
    65 9Pařízek Vojtěch1534Sokol Praha-Kobylisy20.12.20006,539,050,061533
    76 3Hejduk Miroslav1669TJ Desko Liberec16.07.19996,537,047,551509
    87 55Žejdlík Patrik1250ŠO DDM Hlinsko19.05.20006,042,053,541652
    98 2Vykouk Jan1708DDM Most17.03.20006,038,048,541536
    109 14Brejník Gustav1467Klub šachistů Štětí17.08.20006,035,545,561447
    1110 43Nový Filip1250ŠK Sokol Vyšehrad19.02.20006,034,541,561501
    1211 24Hora Filip1313DDM Most29.05.19996,034,044,051451
    1312 49Sýkora Marek1250TJ Desko Liberec12.02.20025,539,050,551543
    1413 34Horák Martin1250Sokol Český Brod26.12.19995,539,048,051510
    1514 6Vrecion Jiří1631Šachový klub Zdice24.09.19995,537,548,041492
    1615 21Vystrčil Martin1380TJ Tourist Biomedica Říčany25.02.20005,535,043,551372
    1716 8Jelínek Michal1569SK OAZA Praha29.07.20005,534,043,531332
    1817 15Nuc Kryštof1459QCC České Budějovice, sportovní klu13.03.20005,533,043,041322
    1918 61Krutský Martin1100ŠK Viamont Teplice21.04.19995,533,042,041446
    2019 13Truksa Václav1483ŠK Tachov22.07.19995,532,041,551383
    2120 22Kabelka Ondřej1331ŠK AD Jičín03.05.19995,035,044,541325
    2221 62Pelnář Jan1100Sokol Domažlice07.02.20015,034,544,531465
    23 24Doležalová Lada1666ŠACHklub Tábor25.06.19995,034,044,051407
    2422 11Viták Jiří1504TJ Desko Liberec18.06.20015,032,541,531279
    25 332Hofmanová Vilma12502222 ŠK Polabiny19.02.20005,032,041,541380
    2623 26Novotný Vojtěch1298TJ Desko Liberec14.12.20015,031,541,041306
    2724 27Vlach Daniel1276ŠACHklub Tábor03.02.20005,031,038,021260
    2825 28Dolanský Lukáš1250TJ Spartak Kaplice06.03.20025,030,040,051316
    2926 56Civín Dominik1100Šachový klub Zdice20.04.20005,028,536,541308
    3027 46Pech David1250Šachy Povrly09.11.20005,028,036,031303
    3128 18Chvátil Šimon1385ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové23.09.19995,026,535,541293
    3229 42Novák Martin1250QCC České Budějovice, sportovní klu26.05.20004,538,548,541467
    33 445Němcová Karin1250SK OAZA Praha24.05.20024,534,044,031303
    3425 12Kastl Daniel1487DDM Most28.01.19994,533,041,531209
    3526 17Slovák Kilián1417Sokol Praha-Kobylisy26.02.20004,532,541,541292
    3627 47Pham Roman1250DDM Most13.05.20004,531,041,041305
    37 544Němcová Kamila1250SK OAZA Praha06.04.20004,530,538,541346
    3827 19Rybín Jan1381ŠACHklub Tábor26.09.19994,530,038,521200
    3928 36Jarý Zbyněk1250Sokol Brandýs nad Labem18.05.19994,529,539,041353
    4029 16Hradecký Ondřej1427TJ Desko Liberec07.09.19994,527,035,541239
    4130 33Homola Martin1250Sokol Český Brod13.07.20004,035,045,031294
     31 52Zahradník Aleš1250Šachy Povrly17.05.20014,035,045,031340
    43 658Kalinová Eliška1100ŠK Spartak Ústí n.L.14.05.20004,034,043,541369
    4429 37Jireš Michal1250Šachová škola Panda Rychnov nad Kně11.03.20004,033,541,541247
    4530 29Feltl Patrik1250TJ Štefanydes Polička17.03.19994,033,042,031367
    4631 40Kupsa Matěj1250TJ Lanškroun05.01.20014,031,039,521229
    4732 31Helebrand František1250TJ Spartak Vlašim25.08.19994,030,538,531212
    4833 30Havelka Jiří1250ŠK Řevnice16.02.20014,030,037,031275
    49 750Vlková Anežka1250TJ Spartak Vlašim06.10.20004,026,533,531223
    50 863Pokorná Jana1100ŠK Rakovník09.02.19994,026,034,031163
    5134 25Havelka Jonáš1301QCC České Budějovice, sportovní klu29.01.20013,535,546,031219
    5235 39Kolomý Adam1250TJ Lanškroun25.06.20003,534,543,511319
    5336 38Killar Dominik1250TJ Loko Trutnov04.12.19993,531,040,511211
    5437 41Macner David1250ŠK Sokol Klatovy21.07.20003,529,539,021235
    5538 48Steinbauer Filip1250ŠACHklub České Budějovice04.09.20013,529,537,521176
    56 960Koucha Maryam Amina1100ŠK Sokol Klatovy11.08.20013,527,036,031189
    5739 59Kotyk Jan1100ŠK Rakovník05.07.19993,527,035,031105
    5840 51Weber David1250TJ Sokol Údlice13.04.19993,030,537,531167
    5941 23Troják Benedikt1320ŠACHklub Tábor07.11.19993,027,535,521138
    60 1035Hořejší Kateřina1250TJ Kaučuk Kralupy nad Vltavou03.03.19993,026,533,521037
    6142 57Hemr Adam1100ŠK Tachov19.08.20003,025,532,521078
    62 1153Řeřábková Eliška1250TJ Tourist Biomedica Říčany19.12.20003,024,531,531059
    6343 54Šolc Filip1250ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové26.11.20013,024,530,021081
    6444 64Simet Martin1100TJ Košutka Plzeň o.s.18.04.20003,023,028,021036
    65 1268Holásková Veronika1000TJ Jiskra Ústí nad Orlicí05.06.20033,021,527,031014
    66 1367Zlámaná Anna1100TJ Tourist Biomedica Říčany20.06.20002,525,031,021016
    6745 69Kukla Jiří1000ŠK DDM Třebechovice pod Orebem14.01.20002,521,528,02990
    68 1470Rosenbaumová Lea1000Šachový klub Zdice12.11.20022,024,531,52997
    69 1565Vilímová Julie1100TJ Tourist Biomedica Říčany12.02.20021,522,528,01888
    70 1666Zemenová Veronika1100TJ Tourist Biomedica Říčany29.12.20001,021,028,50793
    HD10
    11 9Pastrnek Michal1256TJ Tourist Biomedica Říčany04.09.20017,043,052,561473
    22 3Hurdzan Tomáš1424ŠK Sokol Klatovy06.01.20017,042,554,051455
    33 5Kozbert Tomáš1311TJ Bohemians Praha15.03.20017,042,053,561418
    44 6Staněk Ondřej1306TJ Bohemians Praha14.01.20017,040,551,061490
    55 1Chwistek Karel1541TJ Tourist Biomedica Říčany29.09.20016,541,552,061426
    66 7Havelka Jonáš1301QCC České Budějovice, sportovní klu29.01.20016,535,546,061401
    77 23Zahradník Aleš1250Šachy Povrly17.05.20016,535,045,061392
    88 53Miesbauer Jan1000ŠACHklub Písek26.01.20016,039,549,561403
    99 21Steinbauer Filip1250ŠACHklub České Budějovice04.09.20016,036,047,061314
    1010 14Havelka Jiří1250ŠK Řevnice16.02.20016,036,047,051309
    1111 17Kupsa Matěj1250TJ Lanškroun05.01.20016,035,045,051247
    1212 24Šolc Filip1250ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové26.11.20015,538,048,551370
    1313 11Brejša Adam1250TJ Lanškroun20.02.20015,537,547,041296
    1414 25Ždych Daniel1250TJ Spartak Vlašim04.10.20015,535,045,551383
    1515 40Pavelka Hubert Jan1100ŠK Spartak Ústí n.L.15.02.20015,533,543,551271
    1616 33Kočí Vít1100DDM Most05.04.20025,532,541,051325
    17 122Vítová Anna1250Sokol Hradec Králové06.05.20015,528,537,051199
    18 219Němcová Karin1250SK OAZA Praha24.05.20025,036,043,051261
    1917 10Blažek Michal1250ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové06.03.20015,035,545,031182
    2018 35Kratěna Lukáš1100ŠK Lípa06.02.20015,034,043,541244
    2119 51Žižka Petr1100TJ Bohemians Praha23.01.20015,032,041,041210
    2220 18Mencl Filip1250ŠK Líně04.04.20025,031,542,051144
    23 332Koucha Maryam Amina1100ŠK Sokol Klatovy11.08.20015,031,541,551210
    2421 50Škuthan Radek1100DDM Most15.04.20025,030,039,551238
    2522 20Otruba Marek1250TJ Tourist Biomedica Říčany30.03.20015,030,037,531168
    2623 54Randák Richard1000ŠK Karlovy Vary17.01.20025,029,539,541215
    2724 41Pelnář Jan1100Sokol Domažlice07.02.20014,538,049,041275
    2825 12Cach Ondřej12502222 ŠK Polabiny10.06.20014,536,045,031178
    29 448Vilímová Julie1100TJ Tourist Biomedica Říčany12.02.20024,535,044,541222
    3026 46Soukup Jiří1100SK Pyrit Příbram16.03.20014,533,544,031223
    3127 30Kabelka Tomáš1100ŠK AD Jičín28.09.20024,532,042,031133
    3228 4Nešpůrek Jan13292222 ŠK Polabiny11.10.20014,531,040,541128
    3329 2Viták Jiří1504TJ Desko Liberec18.06.20014,037,548,031135
    3430 45Schick Matyáš1100Šachy Povrly30.03.20014,032,541,521200
    3531 36Krutina Tomáš1100Sokol Praha-Kobylisy24.03.20014,032,041,041097
    3632 52Brož Petr1000ŠK Sklo-Bohemia Světlá n.Sáz.04.07.20024,030,539,041107
    37 543Přibylová Sofie1100ŠK PORG Praha01.04.20024,029,538,541113
    38  16Kopcová Ludmila1250TJ Mittal Ostrava19.08.20014,029,538,531102
    3933 8Novotný Vojtěch1298TJ Desko Liberec14.12.20014,029,538,031063
    4034 58Špička Jan1000ŠK Karlovy Vary15.02.20014,028,537,031088
    41 642Petrová Eva1100ŠK Sokol Klatovy26.02.20014,027,536,041107
    4235 44Roháč Pavel1100TJ Spartak Vlašim12.01.20024,023,528,541090
    4336 13Hanzlík Adam1250ŠK Řevnice16.05.20013,532,542,531048
    4437 15Holásek Vojtěch1250TJ Jiskra Ústí nad Orlicí21.02.20013,529,538,031026
    45 731Kocourková Klára1100TJ Kavalier Sázava19.07.20023,527,033,531097
    46 856Tůmová Anna1000ŠACHklub Tábor18.09.20013,526,034,531117
    4738 27Havelka František1100ŠK Řevnice09.09.20023,525,033,031031
    4839 37Kučera Jan1100ŠK KDJS Sedlčany17.05.20013,524,531,031056
    4940 26Bílek Marek11002222 ŠK Polabiny13.12.20023,028,034,03964
    5041 28Houser Milan1100SK OAZA Praha10.01.20023,027,535,53931
    51 929Hrochová Kateřina1100ŠK Lípa07.04.20023,027,034,52958
    52 1034Kratochvílová Kristýna1100ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové02.08.20013,025,030,03967
    53 1138Matičková Silvie1100ŠK Sokol Klatovy17.06.20023,023,028,531008
    54 1257Vrbová Eva1000Sokol Buštěhrad13.04.20012,527,535,52984
    55 1339Michálková Barbora1100ŠK Líně26.07.20022,521,528,52946
    56 1455Rosenbaumová Lea1000Šachový klub Zdice12.11.20022,020,524,52880
    5742 49Zeman Pavel1100ŠK Viamont Teplice11.08.20011,523,529,01833
    58 1547Vašková Marie1100ŠO DDM Hlinsko06.12.20020,021,528,00306
    HD8
    11 1Voříšek Jakub1250TJ Bohemians Praha21.11.20039,039,550,591856
    22 14Švanda Ondřej1100TJ Štefanydes Polička02.02.20037,538,551,071351
    33 34Skýpala Ondřej1000TJ AERO Odolena Voda17.06.20056,541,555,061288
    44 2Škrabánek Matěj1250Sokol Nymburk09.06.20036,540,553,061222
    55 15Žejdlík Erik1100ŠO DDM Hlinsko20.09.20036,041,054,051214
    66 8Polanský Adam Luboš1100DDM Most25.06.20036,041,052,051192
    77 32Nechutný Michal1000TJ ZČE Plzeň03.01.20036,039,052,061219
    88 10Schmidt Maxim1100ŠK Sokol Klatovy31.01.20036,032,543,561153
    99 16Balín Daniel1000ŠK Spartak Ústí n.L.01.10.20036,032,041,061175
    10  4Kopec Ladislav1100TJ Mittal Ostrava04.07.20035,535,044,051130
    11 130Kořenová Karolína1000TJ Tourist Biomedica Říčany23.03.20045,533,541,551124
    1210 20Gallinnis Damian1000Schachgemeinschaft Ennepe-Ruhr10.08.20035,532,542,551152
    1311 9Přibyl Viktor1100ŠK PORG Praha14.01.20055,532,042,051102
    14 223Holásková Veronika1000TJ Jiskra Ústí nad Orlicí05.06.20035,034,544,051104
    1512 21Halamíček Radek1000BŠŠ Frýdek-Místek, o.s.02.06.20035,034,044,551087
    1613 5Kočí Tomáš1100Šachový klub Lokomotiva Brno, o.s.22.07.20035,032,542,051071
    1714 18Demko Robert1000BŠŠ Frýdek-Místek, o.s.03.01.20035,032,044,051126
    1815 6Kurek Pavel1100TJ Tourist Biomedica Říčany26.08.20035,031,041,051054
    1916 36Trojáček Otakar1000TJ Slavoj Litoměřice28.03.20035,028,036,051087
    2017 40Šmíd Pavel1000ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové05.10.20034,535,043,041056
    2118 31Matuška Ondřej1000TJ Slavoj Litoměřice09.08.20034,534,044,041078
    2219 13Švanda Adam1100TJ Štefanydes Polička29.01.20054,524,032,541011
    23 335Trejbalová Eva1000ŠK Líně05.10.20034,034,545,541001
    2420 33Reschel Jan1000 12.01.20064,033,041,04990
    2521 17Chwistek Marek1000TJ Tourist Biomedica Říčany05.04.20044,031,540,54990
    26 47Málková Adriana1100ŠK Líně12.12.20044,031,037,54968
    2722 12Wojnar David1100TJ Bohemians Praha28.08.20034,030,042,04985
    2823 42Šíma Jan1000DDM Most21.06.20034,028,536,54979
    2924 11Stuchlík Jan1100Šachová škola Panda Rychnov nad Kně20.08.20034,026,533,04968
    3025 3Fousek Vojtěch1100ŠK Rakovník01.05.20043,534,543,53964
    31 541Šolcová Andrea1000ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové12.01.20033,528,536,53942
    3226 27Jelínek Lukáš1000SK OAZA Praha23.05.20033,526,533,53953
    3327 22Hejna Jakub1000TJ Tourist Biomedica Říčany29.01.20043,525,536,53959
    3428 24Horníček Václav1000ŠŠ Panda Rychnov30.06.20043,522,528,53953
    3529 39Vydra Martin1000TJ Slavoj Litoměřice02.11.20033,030,039,03908
    3630 38Vitvar Lukáš1000TJ Tourist Biomedica Říčany15.07.20033,028,536,03919
    3731 26Hruban Oliver1000TJ Slavoj Čáslav18.03.20053,020,526,03897
    3832 25Houser Martin1000 26.07.20042,526,532,52856
    39 637Tůmová Marie1000ŠACHklub Tábor16.12.20032,521,027,52845
    4033 29Koenig Robert1000ŠŠ Panda Rychnov08.07.20032,026,533,01813
    41 719Dvořáková Lucie1000 14.06.20032,026,532,52791
    4234 28Kalina Velen1000ŠACHklub Tábor04.03.20040,521,027,00578
    * Matyáše Szücs postoupil na MČR v H14, ale má i postup v H12 a lze očekávat, že bude hrát H12

    Konečné pořadí doprovodných turnajů

    Poř.St.č.   JménoRtgKlubNar. BodyBH. BH. victRp
    FIDE Open
    13FMNovotný Michal22552222 ŠK Polabiny19787,539,051,062375
    22 Svoboda Václav2266SK OAZA Praha19927,040,052,052315
    31FMPaganik Pavel2269TJ Slovan Jirkov19637,038,550,062337
    49 Baláček Tadeáš2110Sokol Kolín19956,039,050,042184
    54FMKratochvíl Josef2234ŠK Caissa Třebíč19926,038,550,052184
    66 Janoušek Petr2176TJ Šakal Kozolupy19706,038,549,542219
    719 Rosenbaum Vít2013Šachový klub Zdice19916,031,543,052072
    812 Korsa Jindřich2095TJ Bohemians Praha19705,537,048,552138
    98 Šrejber Michal2145TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší19935,536,046,552139
    1025 Schmalz Michal1969Sokol Buštěhrad19915,535,544,042103
    1118 Němec David2019TJ Slovan Velvary19875,534,543,532116
    1235 Kovář Jan1921TJ Sokol Údlice19935,532,043,532121
    1333 Rut Vojtěch1931ŠK Sokol Vyšehrad19915,038,047,542131
    1429 Lácha Jan1955TJ Slavoj Litoměřice19515,035,546,032101
    1528 Málek Martin1956Sokol Praha-Kobylisy19895,035,543,542061
    1623 Tázlar Petr1996TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší19935,034,545,532030
    1757 Killar Marek2061TJ Loko Trutnov19685,034,544,522113
    1826 Šafařík Jakub1967TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší19935,034,544,032073
    195FMKozák Miloš2213SK Litoměřice19595,034,544,012009
    2011 Hlaváč Rudolf2103Baník HEXION Sokolov19535,033,042,021988
    2115 Routner Jakub2059Sokol Praha-Kobylisy19865,032,542,531991
    227 Havlík Jindřich2164ŠK Sokol Klatovy19895,032,542,052099
    2324 Sládek Jaroslav1977TJ ZČE Plzeň19595,032,542,032024
    2421 Chmel Kristián2000Sokol Praha-Kobylisy19945,031,542,532012
    2517 Papay Jindřich2021SK Děčín19595,030,039,041930
    2610 Holásek Pavel2105TJ Jiskra Ústí nad Orlicí19725,029,036,041948
    2714 Lochman Václav2061Šachklub města Dobrovice19834,534,544,021960
    2816 Hájek Jaroslav2028TJ Sokol Zaječice19414,531,541,011923
    2932 Černý Michal1947ŠK Kladno19944,527,536,521877
    3044 Stránský Vojtěch1820ŠK Viamont Teplice19934,034,045,011978
    3139 Krásný Drahomír1879TJ Sokol Údlice19944,033,543,021995
    3238 Truksa Václav1881ŠK Tachov19464,033,041,031878
    3331 Kotrba Matěj1948ŠK Viamont Teplice19924,031,542,511939
    3434 Paukert Jan1928ŠK Řevnice19574,031,541,521865
    3520 Zvára David2009TJ Spartak Vlašim19944,030,540,031858
    3642 Rozšafný Michal1854TJ Sokol Údlice19944,030,537,521919
    3746 Steinhauserová Anna1818ŘEMDIH Strmilov19944,030,038,531922
    3851 Kalužný Michal1759TJ Sokol Údlice19914,030,038,031892
    3948 Krejčí Martin1804TJ Tourist Biomedica Říčany19934,030,038,011912
    4041 Paukert Jindřich1857ŠK Kladno19944,030,037,521943
    4153 Nešpůrek Petr17452222 ŠK Polabiny19954,029,036,521862
    4245 Krátký Josef1820TJ Lanškroun19934,028,536,011909
    4313 Pavlíček Miroslav2073TJ Dobruška19764,027,534,521788
    4450 Alfimov Igor1763Agentura 64 Grygov19954,027,035,021861
    4549 Vojíř jun. Václav1786TJ Košutka Plzeň o.s.19594,027,034,021877
    4636 Halla Jiří1913CAISSA Úholičky19474,026,534,501784
    4737 Švach Jan1893ŠK Řevnice19924,023,030,531784
    4843 Lorenc Tomáš1844ŠK Sokol Klatovy19923,529,538,001875
    4940 Bürgermeister Michal1865Šachy Povrly19603,529,537,511839
    5027 Valenta Petr1962DDM Most19623,528,536,511811
    5130 Brož Pavel1953ŠK Sklo-Bohemia Světlá n.Sáz.19753,527,034,531790
    5258 Kocandová Martina1754ŠK Sokol Klatovy19923,524,532,021639
    5322 Novák František2000ŠK Spartak Ústí n.L.19833,031,038,021893
    5456 Jesenský Jaromír1673TJ Slavoj Litoměřice19562,528,035,011625
    5547 Kocourková Zuzana1818ŠK Sklo-Bohemia Světlá n.Sáz.19922,525,533,011659
    5652 Hataš Radim1747CAISSA Úholičky19732,523,530,511565
    5755 Vojíř sen. Václav1738TJ Košutka Plzeň o.s.19272,023,029,011667
    5854 Binder Jan1741Sokol Praha-Kobylisy19850,520,527,501479
    Národní Open
    13 Mareš Jan1810TJ Jiskra Ústí nad Orlicí19947,542,554,561841
    221 Starýchfojtů Josef1566ŠK Řevnice19737,041,553,061842
    38 Šebo Igor1660SK OAZA Praha19937,040,552,051747
    425 Hanzlík David1547ŠK Most19737,039,551,071719
    54 Seiner František1801TJ Kaučuk Kralupy nad Vltavou19427,037,048,561742
    618 Kamarád František1595Agentura 64 Grygov19967,034,043,571665
    72 Třešňák Lukáš1824Šachový klub Zdice19886,539,549,561677
    85 Šáfr Jan1751Sokol Buštěhrad19916,537,047,561642
    912 Řeřábek Jaroslav1644TJ Tourist Biomedica Říčany19556,531,540,061571
    1027 Kykal Vojtěch1541TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší19976,042,552,041740
    1113 Buk Pavel1635Sokol Buštěhrad19636,042,052,541683
    129 Jániš Petr1659TJ Jiskra Ústí nad Orlicí19936,041,553,551693
    1311 Charvát Jiří1657SK OAZA Praha19946,040,552,551641
    147 Sodomka Adam1681TJ Štefanydes Polička19896,037,548,051580
    1542 Bauer Ondřej1359ŠK Rakovník19966,036,546,561521
    1610 Bílek Vlastimil1658SK OAZA Praha19646,035,044,551561
    1723 Zörklerová Eliška1554TJ Auto Škoda Mladá Boleslav19936,033,543,561584
    1829 John Petr1532TJ Jiskra Ústí nad Orlicí19966,032,042,061503
    1915 Schaffer David1621TJ Štefanydes Polička19885,540,551,551659
    2019 Česenek Vladimír1591TJ ŠO Chrudim19555,536,546,551528
    2130 Krejčí Patrik1532ŠK Řevnice19935,535,544,551554
    2224 Mišičko Ján1551ŠK Kladno19955,534,043,551584
    236 Schaffer Ondřej1736TJ Štefanydes Polička19935,533,543,051535
    2434 Zolman Pavel1470Jiskra RMSK Nový Bydžov19965,532,541,051515
    2522 Már Tomáš1556TJ Tourist Biomedica Říčany19885,531,540,541460
    2653 Cach Ondřej12502222 ŠK Polabiny20015,531,040,551433
    2749 Balek Filip1250SK Pyrit Příbram20005,038,048,051455
    2844 Bumbálek Radek1322TJ Jawa Brodce19965,035,045,541477
    2932 Žilavý Jan1503ŠACHklub Tábor19985,035,043,541562
    3054 Chasák Jan1250Šachová škola Panda Rychnov nad Kně19985,034,544,541461
    3147 Škubal Ondřej1287Sokol Buštěhrad19985,034,542,541469
    3236 Hofman Oskar14642222 ŠK Polabiny19985,034,042,541385
    3326 Kolomý Štěpán1541TJ Lanškroun19965,033,543,041476
    3414 Kravčenko Sergej1622SK OAZA Praha19935,033,043,551456
    3528 Kodytek Tomáš1540TJ Jiskra Ústí nad Orlicí19935,033,042,551479
    3633 Tobišková Petra1475Šachová škola Panda Rychnov nad Kně19945,032,542,551437
    3720 Londinová Jana15712222 ŠK Polabiny19775,030,039,541372
    3816 Novotný Jiří1612 19425,030,039,041277
    3935 Gregor Jiří14672222 ŠK Polabiny19965,025,532,531182
    4031 Rozšafný Václav1518DDM Most19694,541,551,531576
    4143 Nečas Lukáš1350TJ Lanškroun19954,538,048,541437
    421 Řezáč Jindřich1834TJ Auto Škoda Mladá Boleslav19864,538,048,041483
    4338 Vokoun Ondřej1394TJ Kaučuk Kralupy nad Vltavou19964,535,545,541396
    4455 Doleček Matěj1250TJ Lanškroun19994,533,040,531342
    4564 Rubáš Jakub1250ŠK Viamont Teplice19954,532,042,531374
    4639 Pardubský Jakub1388TJ Auto Škoda Mladá Boleslav19964,532,041,531378
    4745 Široký Richard1308ŠACHklub Tábor19974,530,540,541229
    4868 Vokurka Michal1250QCC České Budějovice, sportovní klu19984,530,538,541390
    4966 Střelba Ivo1250TJ Kaučuk Kralupy nad Vltavou19984,530,038,031347
    5091 Romaniuk Ondřej1000TJ Jiskra Tanvald19984,528,535,041298
    5157 Holásek Vojtěch1250TJ Jiskra Ústí nad Orlicí20014,528,037,041184
    5286 Římal Patrik1100Jiskra RMSK Nový Bydžov19944,033,542,531330
    5346 Šebo Viktor1302SK OAZA Praha19954,032,538,531309
    5441 Vystrčil Tomáš1366TJ Tourist Biomedica Říčany19944,032,042,021308
    5561 Košičár Lukáš1250TJ Kaučuk Kralupy nad Vltavou20004,032,041,531208
    5671 Binko Adam1100Jiskra RMSK Nový Bydžov19984,031,541,531377
    5737 Vaculík Jakub1426TJ Lanškroun19954,031,041,031257
    5884 Sýkora Vojtěch1100QCC České Budějovice, sportovní klu20014,030,539,031293
    5989 Helebrand Peter1000TJ Spartak Vlašim19604,030,040,031309
    6060 Knotek Petr1250ŠACHklub Tábor19964,030,039,531312
    6162 Míka Jiří1250QCC České Budějovice, sportovní klu20014,030,039,041287
    6250 Boura Matěj1250Jiskra RMSK Nový Bydžov19984,030,038,531345
    6390 Nový Josef1000SK Vysehrad19724,028,536,541226
    6467 Trejbal Jan1250ŠK Líně19984,027,535,031260
     70 Šefčík Jiří1250Sokol Buštěhrad19994,027,535,031186
    6640 Sadil Pavel1374ŠK KDJS Sedlčany19654,024,532,031119
    6778 Kotyk Václav1100ŠK Rakovník19964,023,028,531248
    6817 Novotný (1975) Jiří1609TJ Desko Liberec19753,530,037,031239
    6951 Braun Jan1250TJ Loko Trutnov19993,528,537,031206
    7081 Němcová Eva1100SK OAZA Praha19963,528,036,021225
    7183 Schick Matyáš1100Šachy Povrly20013,527,537,021252
    7252 Brejša Adam1250TJ Lanškroun20013,527,037,021165
    7369 Zeman Matyáš1250QCC České Budějovice, sportovní klu20013,525,534,031155
    7459 Killar Lukáš1250TJ Loko Trutnov19993,035,545,531190
    7580 Krejčí Anika1100ŠK Řevnice19963,030,539,031157
    7648 Šefčík Miroslav1264Sokol Buštěhrad19983,030,039,531173
    7787 Štěch Pavel1100QCC České Budějovice, sportovní klu19983,029,537,021246
    7877 Korsa Jiří1100TJ Bohemians Praha19983,027,033,521135
    7965 Sklenka Jan1250ŠK Řevnice20003,026,534,511030
    8085 Vlasatý Lukáš1100Sokol Praha-Kobylisy19973,024,531,521121
    8188 Brož Petr1000ŠK Sklo-Bohemia Světlá n.Sáz.20023,024,031,031087
    8272 Havej David1100ŠK Sklo-Bohemia Světlá n.Sáz.19923,024,030,511111
    8375 Kabelka Tomáš1100ŠK AD Jičín20023,022,530,531103
    8479 Kožmín Josef1100Sokol Buštěhrad19983,022,529,011118
    8558 Holásek Vít1250TJ Jiskra Ústí nad Orlicí19992,525,032,021070
    8656 Hanzlík Adam1250ŠK Řevnice20012,523,532,511029
    8776 Knoll Martin1100TJ Lanškroun19982,521,027,021004
    8873 Havelka František1100ŠK Řevnice20022,519,526,02994
    8963 Paukert Vojtěch1250ŠK Řevnice20002,028,035,02933
    9074 Holman Zdeněk1100TJ Loko Trutnov20012,024,530,021001
    9182 Peřina Josef1100TJ Štefanydes Polička19982,020,527,01867
    9292 Šefčíková Martina1000Sokol Buštěhrad19681,021,025,50382