Soutěže / 2010-2011 / Soutěže mládeže / Republikové soutěže mládeže

Mistrovství ČR v rapid šachu mládeže 2010

1996 a ml.

Klatovy, 11.-12.9.2010


H10, H12, H14, D10, D12, D14 - švýcarský systém, 9 kol, 2x20 min + 5s na tah, bez zápisu
    Propozice

    Podrobné výsledky na chess-results.com:

    H14 D14 H12 D12 H10 D10 open

    Konečné pořadí

    Poř.St.č. JménoRtgKlubNar. BodyBHm. BH. SBFideRp
    H14
    15Půlpán Jakub19692222 ŠK Polabiny02.06.19988,038,049,043,7540,02186
    21Haman Jakub2131ŠK Kladno18.10.19966,540,053,036,7534,01996
    34Dobeš Vojtěch2013ŠK Staré Město25.01.19966,536,046,031,5034,01993
    42Hrdina Robin2059TJ Spartak Vlašim23.06.19966,534,043,531,0030,01943
    522Toman Ondřej1758TJ Sokol Údlice04.07.19976,038,049,529,7531,51907
    610Macháň Jan1928Šachová škola Panda Rychnov nad Kně22.07.19976,037,547,029,0032,01926
    77Šlampa Jan1944TJ Sokol Údlice10.12.19966,035,044,528,5030,01899
    813Saučuk Martin1878Sokol Náchod30.09.19975,539,050,527,0033,51939
    915Svoboda Matěj1873Beskydská šachová škola o.s.19.05.19975,538,049,527,7530,51894
    1020Boček Tadeáš1792ŠK Duras BVK22.12.19975,537,547,023,0032,01891
    116Navrátil Jiří1951TJ UNEX ŠK10.09.19975,536,548,525,2530,01880
    1218Franěk Jan1839TJ Bohemians Praha13.07.19965,531,541,520,2527,51847
    138Pavelek Tomáš1943Beskydská šachová škola o.s.11.01.19975,527,034,519,7523,51778
    1412Kalužný Matyáš1879TJ Sokol Údlice26.09.19975,526,534,518,2522,51745
    1519Václavíček Lukáš1837TJ Desko Liberec04.09.19965,035,544,520,5028,01841
    163Blahynka Martin2015Šachový klub Lokomotiva Brno, o.s.11.06.19985,032,041,020,5024,01802
    1714Mikeš Jan1874ŠK Spartak Ústí n.L.31.07.19965,030,040,020,5023,51788
    1816Kozel Jiří1866Beskydská šachová škola o.s.24.03.19964,541,053,025,2530,51874
    1935Sion David1584TJ Štefanydes Polička13.04.19964,537,547,522,5024,51791
    2027Pospíšil Petr1725TJ Štefanydes Polička20.08.19974,536,547,021,7524,51797
    2117Skalický Tomáš1860TJ Tourist Biomedica Říčany24.08.19964,534,044,018,2523,51718
    2211Čáp Adam1906ŠK Kladno06.02.19974,532,542,519,5024,51736
    2326Pýcha Patrik1726TJ Spartak Vlašim28.04.19974,532,042,018,2522,51745
    2430Kopřiva Martin1668Sokol Domažlice19.12.19964,530,039,017,2522,01756
    2524Vaníček Vojtěch1729Jiskra RMSK Nový Bydžov23.07.19964,528,537,515,7518,01715
    2633Kamarád František1595Agentura 64 Grygov03.08.19964,035,042,514,5020,01685
    2721Palášek Jan1772Sokol Postoupky26.01.19964,031,038,513,5022,01729
    2837Kalista Radek1537ŠK Sokol Klatovy11.07.19974,025,031,010,0016,01529
    2938Zatloukal Jakub1513SK Boršice02.05.19974,021,527,59,0014,01506
    309Szotkowski Jakub1941TJ Slovan Havířov08.01.19973,535,044,516,2521,51684
    3125Janska Petr1727SK Boršice29.04.19963,530,539,011,2518,01650
    3223Walek Petr1752TJ Náměšť n/Oslavou24.10.19963,529,038,512,0016,51603
    3328Hlaváček Ondřej1721QCC České Budějovice, sportovní klu03.01.19963,527,535,010,2517,51625
    3432Lessy Tomáš1602ŠK Staré Město26.02.19963,527,034,59,7513,51488
    3534Simon Jan1591ŠK Týn nad Vltavou21.12.19963,526,534,512,5016,01525
    3636Tománek Pavel1565SK Boršice09.05.19973,524,031,08,7514,01536
    3729Skalka Jan1692SK Boršice17.12.19963,029,036,08,0015,01496
    3831Suchomel Tomáš1660TJ Desko Liberec05.07.19973,028,035,57,5015,01481
    3940Bien Jan1250ŠK Řevnice27.12.19962,520,527,05,506,51338
    4039Zuziak Petr1474ŠK Duras BVK02.02.19972,024,531,54,008,51331
    4141Bruna Martin1250ŠK DDM Planá u Mar.Lázní19.02.19971,523,030,03,257,51237
    4242Holý Tomáš1250ŠK Sokol Klatovy21.04.19971,522,528,03,507,01224
    D14
    11Maříková Jana2017ŠK Veselí n.L.01.04.19968,034,545,538,0040,01945
    23Vlčková Kateřina17522222 ŠK Polabiny25.04.19967,534,043,535,5037,51853
    32Lužíková Nicola1845T.J. Sokol Šumperk18.01.19966,036,548,531,0031,01704
    48Zemková Klára1576Beskydská šachová škola o.s.30.04.19975,536,045,021,2530,01691
    59Stránská Kamila1554ŠK Viamont Teplice15.03.19975,036,546,020,5028,01611
    611Blechová Lenka1426ŠK Staré Město25.04.19965,035,047,022,7523,51620
    74Rojíková Lenka1729ŠK Lípa09.04.19975,032,041,518,0024,01459
    813Müllerová Kateřina1333TJ Tourist Biomedica Říčany15.04.19965,026,533,514,5023,01529
    95Richterová Nataša1624ŠK Duras BVK15.06.19964,537,549,520,2524,51567
    107Hatašová Michaela1599CAISSA Úholičky14.02.19974,535,544,515,7525,01582
    116Dunglová Natálie1602SK Žamberk03.03.19964,529,038,017,2522,01370
    1216Šmajzrová Kateřina1250TJ Jiskra Ústí nad Orlicí14.02.19964,526,032,513,0018,01389
    1310Pistovčáková Aneta1507Slezan Opava17.08.19974,525,532,511,7518,51378
    1414Dumková Daniela1250Sokol Zastávka03.12.19974,029,038,013,2519,51376
    1512Slabá Lenka1362SK Boršice07.02.19964,028,034,012,2517,51355
    1617Němcová Eva1100SK OAZA Praha25.02.19962,028,036,52,5014,01168
    1715Křížová Veronika1250SŠK Heřmanova Huť/TJ DIOSS Nýřany13.08.19961,526,032,53,009,0922
    H12
    16Hofírek Benedikt1906Šachový klub Lokomotiva Brno, o.s.27.03.19998,038,548,042,0041,52132
    24Rýdl Jiří1932TJ Spartak Vlašim05.08.19987,037,549,536,2535,51968
    38Filip Vojtěch1858TJ Spartak Vlašim02.04.19986,535,047,032,0031,01876
    41Mičulka David2018TJ Náměšť n/Oslavou19.01.19986,038,049,031,2529,01832
    53Petr Jan1934TJ Bohemians Praha26.01.19986,037,549,030,0031,01823
    620Kula Dominik1638Beskydská šachová škola o.s.02.10.19986,036,046,029,2528,51813
    716Stuchlý Ondřej1703ŠK Staré Město14.04.19996,035,545,526,5029,01811
    82Dvořák Adam1986Šachový klub Lokomotiva Brno, o.s.15.11.19986,034,545,026,5031,01879
    95Kratochvíl Vít1908TJ Náměšť n/Oslavou10.07.19985,538,050,027,7533,51830
    107Marek Matyáš1893Beskydská šachová škola o.s.22.10.19995,537,549,026,7531,01830
    1129Kastl Daniel1487DDM Most28.01.19995,530,538,521,7522,01659
    1211Kostka Vít1736SK Slavia Orlová10.08.19985,037,548,524,0029,51752
    1315Zeman Radek1704ŠK Duras BVK14.08.19995,037,048,025,0029,01736
    1410Krčil Aleš1742TJ Jiskra Humpolec05.02.19995,036,045,022,5029,01706
    159Abelyan Murad1822TJ Bohemians Praha28.01.19985,034,544,022,0027,01671
    1634Chowaniok Pavel1355TŽ Třinec02.06.19985,030,539,019,0019,01597
    1730Truksa Václav1483ŠK Tachov22.07.19995,028,035,516,5019,01625
    1826Havelka Josef1524TJ Lanškroun30.04.19994,534,043,519,2522,51665
    1914Szücs Matyáš1705Sokol Hradec Králové10.08.19994,534,043,516,0025,01560
    2028Vašíček Tomáš1501Sokol Domažlice11.09.19984,534,043,019,0023,51664
    2117Pajerský Michal1691TJ Desko Liberec11.02.19984,533,043,519,7525,01602
    2219Bareš Jáchym1657Agentura 64 Grygov21.05.19994,533,043,516,2525,51591
    2324Vu Antonín1567TJ Lanškroun09.01.19984,524,532,515,2515,51535
    2418Novák Lukáš1660ŠACHklub Tábor16.12.19984,032,040,013,0023,01554
    2512Ptáček Tomáš1729Sokol Hradec Králové13.03.19984,031,540,514,2523,51559
    2627Starýchfojtů Josef1507ŠK Řevnice28.09.19984,030,039,014,0019,51583
    2723Kladňák Martin1579ŠK Duras BVK27.05.19984,027,536,010,2518,01434
    2822Štefaník Richard1606ŠK Staré Město18.01.19984,026,034,512,0014,01435
    2913Kožúšek Daniel17052222 ŠK Polabiny19.04.19994,025,534,011,5019,01461
    3036Štich Jan1340DDM Most18.09.19984,025,532,511,7515,01393
    3121Vrecion Jiří1631Šachový klub Zdice24.09.19993,530,038,512,0019,01530
    3231Macner Jan1463ŠK Sokol Klatovy22.05.19983,525,531,510,7515,01334
    3335Fürbacher Milan1347ŠK Sokol Klatovy01.02.19983,029,538,011,0017,01445
    3437Skalka Michal1306SK Boršice10.08.19983,026,534,08,5014,51361
    3532Seják Michal1437ŠK Líně15.09.19983,026,032,58,7517,01417
    3633Straka Vojtěch1373Sokol ČOS Vranovice22.08.19993,025,532,57,5013,01253
    3725Vozák Tomáš1559Sokol Skalička22.05.19983,025,035,57,7515,01388
    3838Škubal Ondřej1287Sokol Buštěhrad31.08.19983,020,026,06,5012,01231
    3939Binko Adam1100Jiskra RMSK Nový Bydžov03.06.19982,022,528,54,7513,01157
    D12
    12Fusková Martina1785ŠK Staré Město07.05.19986,537,047,533,0034,01732
    21Jánská Jitka1846ŠK Sokol Klatovy07.06.19996,536,045,030,7528,01678
    36Pýchová Nela1586TJ Spartak Vlašim06.02.19996,037,547,031,5033,01664
    44Kaňáková Natálka1636Beskydská šachová škola o.s.26.06.19995,537,548,027,5033,01613
    510Suchomelová Simona1510TJ Jiskra Havlíčkův Brod19.02.19985,537,547,025,7528,01579
    63Doležalová Lada1666ŠACHklub Tábor25.06.19995,038,549,025,7530,01537
    78Kubošová Hana1553SK Slavia Orlová15.01.19985,038,045,523,7527,51578
    85Novotná Barbora1604TJ Desko Liberec24.07.19985,036,045,021,5024,51522
    97Bohanesová Vendula1575Beskydská šachová škola o.s.07.10.19985,033,041,518,5025,01414
    1016Stratilová Veronika1100ŠK ZŠ Hrabišín04.09.19985,028,534,515,5022,51384
    119Žatečková Karolína1517SK Děčín05.07.19985,028,035,015,5023,51357
    1213Kolínková Jana1250TJ Náměšť n/Oslavou01.04.19984,526,032,511,5017,01271
    1312Zítková Kristýna1305Sokol Domažlice23.04.19994,029,536,011,0021,01318
    1411Benešová Martina1391DDM Most15.10.19984,028,536,010,2517,01251
    1515Pokorná Jana1100ŠK Rakovník09.02.19993,027,534,512,0012,51164
    1614Šimčáková Julie1250Sokol Postoupky06.12.19982,528,536,05,0013,01183
    1718Náplavová Erika1000KK-ŠK Osvětimany22.02.19992,028,034,03,759,51068
    1817Šulcová Lenka1100ŠK DDM Planá u Mar.Lázní07.10.19991,028,035,03,006,0914
    H10
    12Mrkus František1746ŠK Staré Město23.04.20008,540,551,048,0043,01964
    24Vykouk Jan1708DDM Most17.03.20007,540,552,541,0039,51684
    310Liška Jiří15031. Novoborský ŠK07.09.20007,040,552,036,0036,01638
    435Žejdlík Patrik1250ŠO DDM Hlinsko19.05.20006,040,554,032,7534,51712
    51Půlpán Matěj17562222 ŠK Polabiny30.01.20016,036,048,028,5030,01491
    613Slovák Kilián1417Sokol Praha-Kobylisy26.02.20006,036,047,524,5032,01556
    715Vystrčil Martin1380TJ Tourist Biomedica Říčany25.02.20006,035,546,026,5028,01574
    817Jurásek Vojtěch1313Šachový klub Lokomotiva Brno, o.s.25.05.20016,032,043,028,7530,51540
    924Eret Jonáš1250ŠK Sokol Klatovy14.02.20006,031,539,522,5025,01517
    103Nguyen Thai Dai Van1721Beskydská šachová škola o.s.12.12.20015,538,049,027,2528,51515
    117Pařízek Vojtěch1534Sokol Praha-Kobylisy20.12.20005,533,044,524,7527,51435
    128Chlebek Jan1519Beskydská šachová škola o.s.06.02.20015,038,047,021,5029,01388
    135Wagner Vojtěch1640ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové20.04.20005,037,549,022,5031,01452
    1418Havelka Jonáš1301QCC České Budějovice, sportovní klu29.01.20015,036,045,020,5029,01515
    1512Hurdzan Tomáš1424ŠK Sokol Klatovy06.01.20015,033,042,020,0025,01392
    1611Kuchař Matěj1447Beskydská šachová škola o.s.26.05.20005,032,043,519,0026,01382
    179Havelka Ondřej1519Beskydská šachová škola o.s.25.08.20005,031,038,518,7525,51335
    1814Horák Adam1384TJ Desko Liberec07.06.20005,029,036,516,0018,01256
    1919Opluštil David1283Sokol Postoupky26.04.20015,028,536,017,0026,01377
    2021Pastrnek Michal1256TJ Tourist Biomedica Říčany04.09.20014,535,547,020,0028,51462
    2132Sýkora Marek1250TJ Desko Liberec12.02.20024,533,042,019,0022,51384
    2233Zahradník Aleš1250Šachy Povrly17.05.20014,531,541,017,5022,51274
    2331Steinbauer Filip1250ŠACHklub České Budějovice04.09.20014,528,538,517,0018,01343
    2436Civín Dominik1100Šachový klub Zdice20.04.20004,031,540,513,5021,01293
    256Pilch David1547SK Slavia Orlová29.02.20004,030,540,015,5021,51268
    2616Daněk Daniel1370ŠK Duras BVK13.10.20004,030,038,016,2520,01237
    2722Kadlec Daniel1253DDM Most15.03.20004,028,537,512,5017,01281
    2842Jiříček Jakub1000Sokol Skalička18.01.20004,028,035,511,0020,01254
    2928Osouch Lukáš1250Makkabi Boskovice27.01.20003,532,541,515,7519,01288
    3038Jírek Jiří1100ŠK Spartak Ústí n.L.10.01.20003,528,037,012,5014,51176
    3141Stratil Ondřej1100ŠK ZŠ Hrabišín10.10.20003,526,534,512,5016,01189
    3227Kupsa Matěj1250TJ Lanškroun05.01.20013,526,032,59,7514,51168
    3320Suchánek Kryštof1258ŠK Zlín15.05.20013,525,532,511,7516,51180
    3425Eret Matouš1250ŠK Sokol Klatovy04.01.20023,521,030,06,7513,51202
    3534Zavadil Filip1250Sokol Postoupky10.03.20003,030,037,58,5015,01205
    3637Hemr Adam1100ŠK Tachov19.08.20003,029,538,59,5016,01143
    3740Pelnář Jan1100Sokol Domažlice07.02.20013,028,536,010,0017,51153
    3823Dolanský Lukáš1250TJ Spartak Kaplice06.03.20023,027,037,06,5016,01126
    3926Homola Martin1250Sokol Český Brod13.07.20003,023,530,07,0012,01121
    4039Marek František1100ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové23.05.20012,022,530,03,009,01020
    4129Ptáček Jan1250TJ Jiskra Humpolec11.01.20001,523,530,03,006,0961
    4230Srba Michael1250TJ Spartak Chodov27.08.20001,523,029,54,504,5993
    D10
    11Brunová Blanka1386ŠK DDM Planá u Mar.Lázní15.01.20007,538,047,037,2536,51473
    213Kalinová Eliška1100ŠK Spartak Ústí n.L.14.05.20006,538,549,532,7538,51403
    37Němcová Karin1250SK OAZA Praha24.05.20026,537,047,031,7535,01364
    46Němcová Kamila1250SK OAZA Praha06.04.20006,536,046,030,7534,01337
    511Drastichová Anežka1100Slavia Havířov05.12.20026,036,547,529,5030,51318
    622Kaňoková Martina1000Beskydská šachová škola o.s.10.05.20025,532,041,524,0021,51237
    714Koucha Maryam Amina1100ŠK Sokol Klatovy11.08.20015,527,535,016,7525,01191
    83Ambrožová Lucie1250ŠK Svitavy29.06.20015,039,050,025,0030,01247
    94Hofmanová Vilma12502222 ŠK Polabiny19.02.20005,038,550,525,7526,01214
    1020Vavřínková Eliška1100Šachový klub Lokomotiva Brno, o.s.27.03.20015,034,544,522,2524,01226
    1110Vítová Anna1250Sokol Hradec Králové06.05.20014,536,547,520,5027,01160
    129Vlková Anežka1250TJ Spartak Vlašim06.10.20004,534,044,019,0025,51166
    1315Masáková Petra1100Spartak Adamov28.05.20014,532,042,018,2523,01150
    148Petrášková Zuzana1250TJ Tourist Biomedica Říčany26.01.20014,526,035,011,0020,01143
    1516Matičková Silvie1100ŠK Sokol Klatovy17.06.20024,029,037,011,0019,01075
    162Kořenová Magdaléna1298TJ Bohemians Praha14.10.20014,028,537,513,5018,01019
    1721Dančáková Klára1000Sokol Hošťálková27.07.20014,028,035,011,0021,01088
    185Nekolová Anna1250TJ Jiskra Humpolec12.05.20004,027,035,012,5019,0988
    1917Petrová Eva1100ŠK Sokol Klatovy26.02.20014,026,534,511,2517,51107
    2023Málková Adriana1000ŠK Líně12.12.20043,025,033,07,5015,0969
    2112Hofmanová Simona1100SŠK Heřmanova Huť/TJ DIOSS Nýřany29.06.20003,023,032,06,5014,0955
    2218Přibylová Sofie1100ŠK PORG Praha01.04.20023,022,530,57,5013,0976
    2319Strnadová Tereza1100QCC České Budějovice, sportovní klu04.05.20012,023,030,04,007,0772