Soutěže / 2007-2008 / Soutěže mládeže / Krajské soutěže mládeže / Krajský přebor mládeže

Finále KP mládeže 2008

Sedlčany, 21.-22.6.2008


    Podrobné výsledky na chess-results.com
    HD16

    Konečné pořadí finálového turnaje

    H - pořadí v chlapecké kategorii, D - pořadí v dívčí kategorii, C - celkové pořadí v turnaji, St -startovní č.
    MČ - postup na Mistrovství Čech (PP - přímý postup, p - postup z KP, D - dívka)
    věkem nespadající do kategorie náhradník MČ
    H D C St. JménoNar.Rtg.KlubBodyBH.BH.victSB.SonFIDE
    HD16
    1 12PPHaman Jakub18.10.19961837Šk Kladno22˝31523,2523
    2 25PPHrdina Robin23.06.19961624Tj Spartak Vlašim20˝28˝520,2523˝
    3 33PPZvára David23.06.19941802Tj Spartak Vlašim2027˝420,7522
    4 41pWasserbauer Radek27.01.19931861Šk Rakovník52029419,2521
    5 512pKrejčí Martin14.03.19931438Tj Tourist Biomedica Říča2028˝316,5019
    6 67pPaukert Jindřich16.02.19941541Šk Řevnice2027˝316,5018
    7 76pNersisyan Telman02.02.19931561Montako Kralupy Nad Vlt42328˝412,0019
    8 810PPRýdl Jiří05.08.19981478Tj Neratovice419˝26˝312,7516
    9 98pZadina Jiří17.06.19941500Tj Jince418˝27314,2516˝
    10 104PPPospíšil Martin20.07.19951707Tj Tourist Biomedica Říča416˝24212,2516
     1119DRosenbaumová Anna08.07.19931493Tj Lokomotiva Zdice1927310,0015
    11 1211pŠembera Milan07.11.19931444Tj Tourist Biomedica Říča1926˝310,7517˝
    12 1319pMácha Jan24.05.19941250Tj Tourist Biomedica Říča15˝2036,7511
    13 1413 Hataš Ondřej05.11.19931437Caissa Úholičky1521˝28,7510
    14 1524 Filip Lukáš08.10.19941100Tj Spartak Vlašim14˝1936,75
     21614DNguyenová Adéla01.10.19931366Tcj Sokol Benešov3202829,5013˝
    15 1721 Stehlík Jakub02.05.19931250Sk Ddm Slaný317˝2429,0012˝
    16 1820 Rathouský Jan08.06.19931250Tj Sokol Struhařov3152137,0010
    17 1917 Jordán Petr14.06.19941250Tj Sokol Struhařov1826˝28,5011˝
    18 2016 Fojtů Jiří15.08.19931250Tj Tourist Biomedica Říča14˝18˝23,75
    19 2115 Černý Michal22.07.19941262Sokol Buštěhrad1419˝23,259
    20 2223 Šťastný Tomáš13.04.19941250Šk Řevnice21520˝21,5011
    21 2322 Vystrčil Tomáš10.04.19941250Tj Tourist Biomedica Říča14˝18˝11,255
    22 2418 Michálek Jan23.06.19931250Šk Řevnice01419˝00,000
    HD14
    1 11pFranc Ondřej03.06.19951598Šk Řevnice62332˝527,2526˝
    2 23pVopěnka Štěpán14.02.19951440Tj Spartak Vlašim2331˝424,0024
    3 320pRathouský Jakub18.03.19961250Tj Tourist Biomedica Říča523˝32˝521,5023
    4 42pSkalický Tomáš24.08.19961493Tj Tourist Biomedica Říča522˝30419,7519
    5 55pČesánek Jaroslav16.01.19951362Šk Medvědi Zvole52230˝519,0021
    6 614pHochman Jan06.09.19961250SK Pyrit Příbram520˝28˝417,7521
    7 723pStárek Stanislav03.06.19951250Tj Tourist Biomedica Říča52026˝417,2519
    8 89pBalogh Eugen15.01.19951250Šk Emerge Mladá Boleslav51826417,7516˝
    9 94 Babouček Vavřinec12.12.19951415Tj Lokomotiva Zdice19˝26˝414,0018˝
    10 1012 Duong David11.09.19951250Sk Ddm Slaný1621413,2515˝
     11131DJará Pavlína18.05.19961100Sokol Brandýs Nad Labem421˝29˝415,5018
    11 127 Jelínek Lukáš21.03.19951312Tj Spartak Vlašim41927414,5017
    12 1313 Fencl Petr14.06.19961250Tj Jince41926312,0017˝
     21416DKomašková Jana21.06.19951250Tj Lokomotiva Beroun416˝24410,5016
    13 1519 Mišičko Ján13.07.19951250Šk Kladno4162248,0014
    14 1624 Vyterna Miroslav04.06.19951250Šk Kdjs Sedlčany41520˝49,5013
     31726DŠimurdová Jana01.07.19961250Tj Tourist Biomedica Říča21˝28˝313,0016
    15 1825 Zolman Pavel07.10.19961250Sokol Brandýs Nad Labem2130313,0017
    16 196 Třebický Jiří14.10.19951329Sk Kamenice18˝26˝312,2516
    17 2017 Kozel Petr25.01.19951250Šk Kdjs Sedlčany18˝2429,5016
    18 218 Vokoun Ondřej23.10.19961272Montako Kralupy Nad Vlt1621˝310,2511˝
    19 2228 Šťastný Daniel05.06.19951250Šk Řevnice1317˝38,2511
     42310DBudíková Kateřina30.06.19951250Sokol Buštěhrad319˝26˝39,0014
     52427DŠoltysová Petra22.03.19961250Šachklub Města Dobrovice317˝25210,0012˝
    20 2532 Karmazín Michal02.11.19951100Tj Jince317˝2438,5012
    21 2615 Jelínek Jakub02.10.19961250Sokol Nymburk31620˝27,7513˝
     62733DKrejčiříková Kateřina11.10.19951100Tj Spartak Vlašim315˝21˝26,0010
    22 2811 Bumbálek Radek18.06.19961250Tj Jawa Brodce314˝2037,007
    23 2921 Rosenbaum Jan19.06.19961250Tj Lokomotiva Zdice3142023,006
    24 3022 Sopr Marcel21.10.19961250Šachklub Města Dobrovice3141822,506
     73134DKřížová Marie24.05.19951100Šk Kdjs Sedlčany17˝23˝13,259
    25 3229 Bauer Ondřej03.11.19961100Šk Rakovník17˝2326,2512˝
    26 3336 Turický Robert04.09.19961100Tj Lokomotiva Zdice21925˝25,0011
     83430DHlubučková Zuzana14.10.19961100Šachklub Města Dobrovice2182311,005
    27 3518 Mach Michal26.04.19961250Šk Řevnice2172326,5011
     93637DVosáhlová Tereza06.11.19961100Šk Medvědi Zvole1722˝01,50
    28 3735 Tsivos Konstantinos16.10.19951100Šk Řevnice115˝2000,006
    HD12
    1 12pZadina Tomáš18.02.19971383Tj Jince623˝31˝526,2525˝
     124DHatašová Michaela14.02.19971347Caissa Úholičky2231523,0021˝
    2 33pČáp Adam06.02.19971374Šk Kladno52332421,2522˝
    3 411pHrkal Jakub02.07.19971250Tj Jince52331521,0022
    4 55pPýcha Patrik28.04.19971312Tj Spartak Vlašim521˝28516,5021
    5 619pŠkubal Ondřej31.08.19981250Sokol Buštěhrad515˝23˝514,5015
    6 76pBodický Michal11.12.19971250SK Pyrit Příbram2129317,7519
    7 87PPBoček Lukáš23.07.19981250Šk Medvědi Zvole2029416,7519˝
    8 930 Máslo Ondřej10.05.19981100Šk Medvědi Zvole18˝26414,7518˝
    9 1016 Veselý Libor27.01.19981250Montako Kralupy Nad Vlt17˝24˝314,2519
    10 1120 Štastný Miroslav07.04.19971250Tj Tourist Biomedica Říča42129˝414,0018
    11 1214 Simon Lukáš19.01.19981250Montako Kralupy Nad Vlt420˝27˝413,0017
    12 139 Hanuš Michal27.11.19981250Tj Tourist Biomedica Říča42027˝414,0017
    13 1415 Střelba Ivo10.11.19981250Tj Aero Odolena Voda417˝25412,5017
    14 1517 Voldán Václav11.02.19981250Tj Spartak Vlašim41724311,2515˝
    15 1613 Sadil Jan08.07.19981250Šk Kdjs Sedlčany416˝22˝49,5015
    16 171 Starýchfojtů Josef28.09.19981415Šk Řevnice41622411,0013
     21812DKomašková Marta29.05.19971250Tj Lokomotiva Beroun3202738,0015
    17 198 Dvořák Lukáš15.09.19971250Sokol Buštěhrad319˝2628,7514˝
    18 2018 Vondra Petr01.05.19981250Montako Kralupy Nad Vlt318˝2639,0012
    19 2124 Florián Matěj30.09.19981100Šk Medvědi Zvole318˝25˝28,5014
     32227DKropáčová Monika14.05.19981100Tj Jince316˝23˝39,0011
    20 2321 Budík Kryštof12.10.19981100Sokol Buštěhrad3162225,50
    21 2423 Filip Vojtěch02.04.19981100Tj Spartak Vlašim31420˝36,0011
    22 2529 Moucha Radek14.02.19971100Sokol Český Brod31418˝34,509
     42610DHolubová Veronika28.02.19971250Šk Medvědi Zvole17˝2627,0012˝
    23 2726 Hruška Pavel28.03.19971100Tj Sokol Neveklov1520˝25,00
     52828DMatoušková Kristýna16.07.19981100Šk Medvědi Zvole14˝2125,008
     62932DTyllerová Michaela25.06.19971100Šk Medvědi Zvole215˝2024,508
     73033DVaňková Veronika09.08.19971100Šk Rakovník214˝20˝24,007
    24 3131 Spilka Jaroslav05.04.19981100Šk Kdjs Sedlčany214˝2022,509
    25 3234 Šícha Robin22.05.19971100Sokol Český Brod21317˝23,007
    26 3325 Himl Dominik04.05.19981100Sokol Buštěhrad1216˝12,25
     83422DDrobňáková Sandra11.05.19981100Sokol Brandýs Nad Labem˝1218˝00,75
    HD10
     113DPýchová Nela06.02.19991250Tj Spartak Vlašim93848948,0045
    1 25PPVystrčil Martin25.02.20001250Tj Tourist Biomedica Říča74052737,0038
    2 32pHelebrand František25.08.19991250Tj Spartak Vlašim64155631,0035
    3 416pVrecion Jiří24.09.19991100Tj Lokomotiva Beroun638˝48˝630,0030
    4 59pHomola Martin13.07.20001100Sokol Český Brod63851632,0031
    5 61pGruber Tomáš11.09.19991250Montako Kralupy Nad Vlt63650628,0031
    6 711 Korec Lukáš07.01.20001100TJ Jince635˝45˝626,5030
    7 87 Civín Dominik20.04.20001100Tj Lokomotiva Zdice63545626,0029
    8 96 Babouček Mikuláš29.08.20001100Tj Lokomotiva Zdice53848521,5029
    9 1029 Soukup Jiří16.03.20011000SK Pyrit Příbram534˝44520,5026
    10 1110 Jarý Zbyněk18.05.19991100Sokol Brandýs Nad Labem53346520,5028
    11 1217 Zmátlík Tomáš24.04.19991100Tj Auto Škoda Mladá Boles532˝41˝519,5026
    12 134 Růžička Vojtěch17.11.19991250Tj Tourist Biomedica Říča53143521,0024
    13 1415 Višňa Matěj13.05.19991100Šk Řevnice53143519,0024
    14 1512 Kotyk Jan05.07.19991100Šk Rakovník53139518,5026
    15 1620 Baroň Jakub02.05.19991000Tj Tourist Biomedica Říča52940516,5022
    16 1734 Řezáč Jakub29.04.19991000Tj Aero Odolena Voda2834413,2519˝
    17 1824 Laňka Petr28.08.20001000Tj Spartak Vlašim434˝43˝415,5022
    18 1926 Polák Martin17.04.20001000SK Pyrit Příbram433˝41˝416,0018
    19 2019 Balek Filip17.06.20001000SK Pyrit Příbram43039413,0021
     22130DVlková Anežka06.10.20001000Tj Spartak Vlašim42835˝412,5018
    20 2232 Zapletal Ondřej13.10.19991000Tj Tourist Biomedica Říča427˝33˝412,5016
    21 2331 Vykulil David19.04.20001000Tj Lokomotiva Zdice42733413,5018
    22 2421 David Matěj31.08.20011000Tj Spartak Vlašim425˝33˝414,5017
    23 2533 Šefčík Jiří31.08.19991000Sokol Buštěhrad27˝36˝28,0016˝
    24 2613 Paukert Vojtěch09.07.20001100Šk Řevnice22˝2638,0012˝
    25 2718 Šimurda Jan30.03.20011100Tj Tourist Biomedica Říča33442312,5021
    26 288 Fialka Adam14.12.19991100Sokol Buštěhrad33036˝310,0020
     32914DPokorná Jana09.02.19991100Šk Rakovník329˝41˝211,5019
    27 3028 Saska Ondřej09.03.20001000Šk Medvědi Zvole329˝37˝310,0014
    28 3122 Filip Marek29.10.19991000Tj Spartak Vlašim3293638,0015
     43225DPetrášková Zuzana26.01.20011000Tj Tourist Biomedica Říča25˝3112,75
     53327DRosenbaumová Lea12.11.20021000Tj Lokomotiva Zdice2532˝04,258
     63423DKořenová Magdaléna14.10.20011000Tj Tourist Biomedica Říča2632˝01,257