Soutěže / 2010-2011 / Soutěže mládeže / Krajské soutěže mládeže / Krajský přebor mládeže / Základní kolo KP mládeže - region SB - Kladno

O slánský helm 2010

Slaný, 9.10.2010


69 účastníků, 2. turnaj ZK
    Celkové pořadí a podrobnosti z turnajů mladších a starších žáků na serveru chess-results.com:
    GP - body Grand Prix - jen pro účastníky KP SB do celkového pořadí základního kola
    VT - nově uhraná výkonnostní třída
    host (není z regionu SB)

    Pořadí v kategoriích KP

    Pořjménonar.ELOoddílbodyMBuchBuchFIDEGPVT
    H10 (nar. 2002 a ml.)
    1Hrdlička Jan20021100SK DDM Slaný518,524,5191000 
    2Mayrhofer Matyáš20021100Sokol Buštěhrad518,524,517943,75 
    3Matičková Silvie20021100ŠK Sokol Klatovy4,519,52819,5  
    4Rosenbaumová Lea20021100Šachový klub Zdice4,51623,514,5887,5 
    5Havelka František20021100ŠK Řevnice42230,520831,25 
    6Lang David20021100Sokol Buštěhrad4213018775 
    7Houška Jakub20021000ŠK Liběhrad Libčice nad Vltavou417,525,515718,754
    8Kolomazník Ondřej20021000ŠK Řevnice3,516,52410662,5 
    9Fousek Vojtěch20041100ŠK Rakovník3202817606,25 
    10Král Tadeáš20031000Viktoria Žižkov315,5228  
    11Hataš Jan20031000CAISSA Úholičky314,522,513550 
    12Dvořáková Lucie20031000Sokol Buštěhrad2,515,521,59,5493,75 
    13Civín Daniel20031000Šachový klub Zdice2,515,521,58,5437,5 
    14Šinágl Matěj20041000ŠK Řevnice2,51521,511,5381,25 
    15Kolomazník Jiří20041000ŠK Řevnice218,526,510325 
    16Stehlík Šimon20031000Šachový klub Zdice21318,510268,75 
    17Buk Matyáš20051000Sokol Buštěhrad210,515,56212,5 
    18Šináglová Magdalena20021000ŠK Řevnice1,515227,5156,25 
    19Mayrhoferová Saša20041000Sokol Buštěhrad1,514214,5100 
    H12 (nar. 2000-2001)
    1Havelka Jiří20011250ŠK Řevnice6,522,531,527,51000 
    2Hanzlík Adam20011100ŠK Řevnice619,528249253
    3Sklenka Jan20001100ŠK Řevnice5,52130,523,58503
    4Varadi Ondřej20011100Sokol Buštěhrad519,52917775 
    5Paukert Vojtěch20001250ŠK Řevnice4,52635,522,5700 
    6Basl Adam20011000ŠK Liběhrad Libčice nad Vltavou4,5172517,56254
    7Košičár Lukáš20001250TJ Kaučuk Kralupy nad Vltavou4213018  
    8Míchalová Šárka20001000TJ Kaučuk Kralupy nad Vltavou420,528,515  
    9Manek Jakub20001000ŠK Liběhrad Libčice nad Vltavou41926,5165504
    10Králová Josefína20001000Viktoria Žižkov4192615 4
    11Ptáček Jonáš20011000CAISSA Úholičky3,516,52410475 
    12Vrbová Eva20011000Sokol Buštěhrad3202915400 
    13Jelšina Lukáš20011000Šachový klub Zdice319,526,511325 
    14Dočekal Jan20011000Sokol Buštěhrad317,525,515250 
    15Tachezy Jan20011000ŠK Řevnice313,519,59175 
    16Karpecki Jan20011000ŠK Řevnice2,51622,59,5100 
    H14 (nar. 1998-1999)
    1Střelba Ivo19981250TJ Kaučuk Kralupy nad Vltavou5243223  
    2Simon Lukáš19981516TJ Kaučuk Kralupy nad Vltavou518,52720  
    3Veselý Libor19981488TJ Kaučuk Kralupy nad Vltavou4,522,531,518,5  
    4Šefčík Miroslav19981264Sokol Buštěhrad4,51924,518,51000 
    5Civín Dominik20001250Šachový klub Zdice4,518,524,515,5947,06 
    6Víšek Ondřej19981436SK DDM Slaný4192717894,12 
    7Havelka Jan19981337ŠK Řevnice41926,516,5841,18 
    8Babouček Mikuláš20001250Šachový klub Zdice416,52412788,24 
    9Kotyk Jan19991100ŠK Rakovník41622,514735,29 
    10Vrecion Jiří19991631Šachový klub Zdice3,522,53118682,35 
    11Škubal Ondřej19981287Sokol Buštěhrad3,51724,514,5629,41 
    12Višňa Matěj19991100ŠK Řevnice3,5172412,5576,47 
    13Kožmín Josef19981100Sokol Buštěhrad317,523,512523,53 
    14Pokorná Jana19991100ŠK Rakovník3152212470,59 
    15Šefčík Jiří19991250Sokol Buštěhrad3141810417,65 
    16Klimt Jan19981000ŠK Řevnice3131910364,71 
    17Růčka Rostislav19981000ŠK Hotel Merkur312,516,57311,76 
    18Himl Dominik19981100Sokol Buštěhrad215,522,510258,82 
    19Podestát Jan19991000ŠK Rakovník215196205,88 
    20Hrdličková Ludmila19981000SK DDM Slaný112,5173152,94 
    21Hájková Veronika19991000ŠK Řevnice013,5180100 
    H16 (nar. 1996-1997)
    1Šefčík Jan19961509Sokol Buštěhrad62330,526,51000 
    2Dvořák Lukáš19971357Sokol Buštěhrad5,52129,522910 
    3Hánl František19961640TJ Kaučuk Kralupy nad Vltavou5,520,53022  
    4Bauer Ondřej19961359ŠK Rakovník5202921820 
    5Funderák Michael19961250SK DDM Slaný418,526,516730 
    6Kaněrová Štěpánka19961250TJ Kaučuk Kralupy nad Vltavou3,520,529,517  
    7Bien Jan19961250ŠK Řevnice3,520,52617640 
    8Fiala Jan19971100SK DDM Slaný3,518,523,512,5550 
    9Vaňková Veronika19971100ŠK Rakovník31825,512460 
    10Derco Martin19961250ŠK Řevnice3182413370 
    11Šedivý Jan19961000ŠK Řevnice2,51622,512280 
    12Týmalová Marie19971000Labyrint Kladno216,522,58190 
    13Dudok Lukáš19961000SK DDM Slaný21519,57100 
    DML (dívky nar. 2000 a ml.)
    1Matičková Silvie20021100ŠK Sokol Klatovy4,519,52819,5814,71 
    2Rosenbaumová Lea20021000Šachový klub Zdice4,51623,514,5761,764
    3Míchalová Šárka20001000TJ Kaučuk Kralupy nad Vltavou420,528,515655,88 
    4Králová Josefína20001000Viktoria Žižkov4192615602,944
    5Vrbová Eva20011000Sokol Buštěhrad3202915497,06 
    6Dvořáková Lucie20031000Sokol Buštěhrad2,515,521,59,5285,29 
    7Šináglová Magdalena20021000ŠK Řevnice1,515227,5126,47 
    8Mayrhoferová Saša20041000Sokol Buštěhrad1,514214,5100 
    DST (dívky nar. 1996-1999)
    1Kaněrová Štěpánka19961250TJ Kaučuk Kralupy nad Vltavou3,520,529,517590,91 
    2Vaňková Veronika19971100ŠK Rakovník31825,512454,55 
    3Pokorná Jana19991100ŠK Rakovník3152212372,73 
    4Týmalová Marie19971000Labyrint Kladno216,522,58236,36 
    5Hrdličková Ludmila19981000SK DDM Slaný112,5173127,27 
    6Hájková Veronika19991000ŠK Řevnice013,5180100