Soutěže / 2010-2011 / Soutěže mládeže / Krajské soutěže mládeže / Krajský přebor mládeže / Základní kolo KP mládeže - region SB - Kladno

Otevřený turnaj mládeže 2010

Kladno, 11.12.2010


48 účastníků, 4. turnaj ZK
    Celkové pořadí a podrobnosti z turnajů mladších a starších žáků na serveru chess-results.com:
    GP - body Grand Prix - jen pro účastníky KP SB do celkového pořadí základního kola
    VT - nově uhraná výkonnostní třída
    host (není z regionu SB)

    Pořadí v kategoriích KP

    Pořjménonar.ELOoddílbodyMBuchBuchFIDEGPVT
    H10 (nar. 2002 a ml.)
    1Havelka František20021100ŠK Řevnice4,521,530,5201000 
    2Houška Jakub20021250ŠK Liběhrad Libčice nad Vltavou4,52129,519910 
    3Rosenbaumová Lea20021100Šachový klub Zdice419,52717820 
    4Lang David20021100Sokol Buštěhrad4182516730 
    5Hrdlička Jan20021100SK DDM Slaný3,5182515,5640 
    6Kolomazník Ondřej20021000ŠK Řevnice314,519,511550 
    7Kolomazník Jiří20041000ŠK Řevnice314,518,511,5460 
    8Mayrhofer Matyáš20021100Sokol Buštěhrad312169370 
    9Hataš Jan20031000CAISSA Úholičky214187280 
    10Mayrhoferová Saša20041000Sokol Buštěhrad115192190 
    11Civín Daniel20031000Šachový klub Zdice012,517,50100 
    H12 (nar. 2000-2001)
    1Sklenka Jan20001250ŠK Řevnice6,5223226,51000 
    2Hanzlík Adam20011250ŠK Řevnice6223123,5910 
    3Havelka Jiří20011250ŠK Řevnice5233322820 
    4Paukert Vojtěch20001250ŠK Řevnice4,5182616730 
    5Svátek Martin20001100SK DDM Slaný420,52918640 
    6Dudák Ladislav20001100SK DDM Slaný418,52315550 
    7Basl Adam20011100ŠK Liběhrad Libčice nad Vltavou41825,516460 
    8Varadi Ondřej20011100Sokol Buštěhrad3,516,523,513370 
    9Dočekal Jan20011000Sokol Buštěhrad2,517,52411280 
    10Střeska Marek20011100Sokol Buštěhrad2,517,523,512190 
    11Karpecki Jan20011100ŠK Řevnice218,5237100 
    H14 (nar. 1998-1999)
    1Vrecion Jiří19991631Šachový klub Zdice5,522,531,522,51000 
    2Škubal Ondřej19981287Sokol Buštěhrad5233023,5943,75 
    3Havelka Jan19981337ŠK Řevnice52230,522887,5 
    4Víšek Ondřej19981436SK DDM Slaný517,525,518831,25 
    5Civín Dominik20001250Šachový klub Zdice4,521,52919,5775 
    6Šefčík Miroslav19981264Sokol Buštěhrad4,520,52619718,75 
    7Kotyk Jan19991100ŠK Rakovník420,52916662,53
    8Himl Dominik19981100Sokol Buštěhrad3,518,525,515,5606,25 
    9Kožmín Josef19981100Sokol Buštěhrad3192413550 
    10Pokorná Jana19991100ŠK Rakovník318,525,512493,75 
    11Budík Kryštof19981100Sokol Buštěhrad3162312437,5 
    12Moravec Rudolf19981100SK DDM Slaný31622,511381,25 
    13Horn David19991100ŠK Rakovník315,521,513325 
    14Višňa Matěj19991100ŠK Řevnice216217268,75 
    15Nová Michaela19991000Sokol Buštěhrad21317,56212,5 
    16Tajovská Martina19991000 212,5165156,25 
    17Hrdličková Ludmila19981000SK DDM Slaný01218,50100 
    H16 (nar. 1996-1997)
    1Bien Jan19961250ŠK Řevnice522,531,523,51000 
    2Bauer Ondřej19961359ŠK Rakovník4,519,52817,5887,5 
    3Dvořák Lukáš19971357Sokol Buštěhrad4,51925,518,5775 
    4Šefčík Jan19961509Sokol Buštěhrad420,52917662,5 
    5Vaňková Veronika19971100ŠK Rakovník3,516,523,511550 
    6Maglia Vojtěch19971000ŠK Hotel Merkur3,5162310,5437,54
    7Kotyk Václav19961100ŠK Rakovník318,525,513325 
    8Týmalová Marie19971000Labyrint Kladno313,518,510212,5 
    9Náprstek Jiří19971000Labyrint Kladno213168100 
    DML (dívky nar. 2000 a ml.)
    1Rosenbaumová Lea20021100Šachový klub Zdice419,52717700 
    2Mayrhoferová Saša20041000Sokol Buštěhrad115192142,86 
    DST (dívky nar. 1996-1999)
    1Vaňková Veronika19971100ŠK Rakovník3,516,523,511568 
    2Pokorná Jana19991100ŠK Rakovník318,525,512424 
    3Týmalová Marie19971000Labyrint Kladno313,518,510280 
    4Nová Michaela19991000Sokol Buštěhrad21317,56208 
    5Tajovská Martina19991000 212,5165136 
    6Hrdličková Ludmila19981000SK DDM Slaný01218,50100