Soutěže / 2010-2011 / Soutěže mládeže / Krajské soutěže mládeže / Krajský přebor mládeže / Základní kolo KP mládeže - region SB - Kladno

Velká cena města Buštěhradu 2011

Buštěhrad, 30.4.2011


59 účastníků, 8. turnaj ZK
    Celkové pořadí a podrobnosti z turnajů mladších a starších žáků na serveru chess-results.com:
    GP - body Grand Prix - jen pro účastníky KP SB do celkového pořadí základního kola, VT - nově uhraná výkonnostní třída
    host (není z regionu SB)

    Pořadí v kategoriích KP

    Pořjménonar.ELOoddílbodyMBuchBuchFIDEGPVT
    H10 (nar. 2002 a ml.)
    1Havelka František20021100ŠK Řevnice5,52331,523,510003
    2Handl Petr20041100Šachový klub Zdice5182718930,77 
    3Mayrhofer Matyáš20021100Sokol Buštěhrad4212820861,54 
    4Lang David20021100Sokol Buštěhrad4202815792,31 
    5Houška Jakub20021250ŠK Liběhrad Libčice nad Vltavou4172415723,08 
    6Rosenbaumová Lea20021100Šachový klub Zdice3,5172213653,85 
    7Dvořáková Lucie20031100Sokol Buštěhrad316,522,513584,62 
    8Hataš Jan20031000CAISSA Úholičky315209515,38 
    9Karpecká Marie20061000ŠK Řevnice2,51621,59446,15 
    10Hrdlička Jan20021100SK DDM Slaný216,522,59376,92 
    11Mezera Matěj20021000Sokol Buštěhrad215207307,69 
    12Mika Marek20021000Sokol Buštěhrad212165238,46 
    13Vosecký Alexandr20041000SK DDM Slaný113,517,56169,23 
    14Civín Daniel20031000Šachový klub Zdice012,518,50100 
    H12 (nar. 2000-2001)
    1Havelka Jiří20011250ŠK Řevnice622,531,5261000 
    2Sklenka Jan20001250ŠK Řevnice621,531,524947,06 
    3Dudák Ladislav20001100SK DDM Slaný52025,519,5894,12 
    4Paukert Vojtěch20001250ŠK Řevnice5172417841,18 
    5Karpecki Jan20011100ŠK Řevnice4233120788,24 
    6Hanzlík Adam20011250ŠK Řevnice422,531,519735,29 
    7Basl Adam20011100ŠK Liběhrad Libčice nad Vltavou4213019682,35 
    8Manek Jakub20001100ŠK Liběhrad Libčice nad Vltavou420,52819,5629,41 
    9Vrbová Eva20011100Sokol Buštěhrad4192614576,47 
    10Karpíšek Karel20011100ŠK Řevnice417,524,515523,53 
    11Plhák Tomáš20001000Šachový klub Zdice415,521,511470,59 
    12Svátek Martin20001100SK DDM Slaný3,5182415,5417,65 
    13Varadi Ondřej20011100Sokol Buštěhrad3202715364,71 
    14Berdych Petr20011000ŠK Řevnice3192614311,76 
    15Kuličková Tereza20001000CAISSA Úholičky318,525,514258,82 
    16Handlová Kateřina20011000Šachový klub Zdice3152010205,88 
    17Střeska Marek20011100Sokol Buštěhrad314228152,94 
    18Ptáček Jonáš20011000CAISSA Úholičky211,515,55100 
    H14 (nar. 1998-1999)
    1Vrecion Jiří19991609Šachový klub Zdice623,531,526,51000 
    2Šefčík Miroslav19981257Sokol Buštěhrad5,52129,521940 
    3Havelka Jan19981379ŠK Řevnice5233221,5880 
    4Liška Vojtěch19981100CAISSA Úholičky517,525168203
    5Civín Dominik20001250Šachový klub Zdice4162317760 
    6Tajovská Martina19991100Sokol Buštěhrad41622,513700 
    7Kotyk Jan19991250ŠK Rakovník415,52314640 
    8Škubal Ondřej19981319Sokol Buštěhrad415,521,513580 
    9Víšek Ondřej19981491SK DDM Slaný3,519,526,516,5520 
    10Višňa Matěj19991100ŠK Řevnice319,52712460 
    11Pokorná Jana19991100ŠK Rakovník317,52513,5400 
    12Drobňáková Sandra19981100Sokol Brandýs nad Labem2,5182611  
    13Kožmín Josef19981100Sokol Buštěhrad2,518246,5340 
    14Nová Michaela19991100Sokol Buštěhrad2,517,523,511,5280 
    15Budík Kryštof19981100Sokol Buštěhrad2,516,52511,5220 
    16Himl Dominik19981100Sokol Buštěhrad218,525,58160 
    17Hrdličková Ludmila19981000SK DDM Slaný115,5224100 
    H16 (nar. 1996-1997)
    1Bien Jan19961250ŠK Řevnice522,531,5231000 
    2Bauer Ondřej19961385ŠK Rakovník51927,519900 
    3Šefčík Jan19961564Sokol Buštěhrad4,522,53121800 
    4Dvořák Lukáš19971357Sokol Buštěhrad420,52920700 
    5Funderák Michael19961250SK DDM Slaný420,528,517600 
    6Truksa Martin19961100ŠK Rakovník3,514208,5500 
    7Kotyk Václav19961250ŠK Rakovník31824,515400 
    8Vaňková Veronika19971100ŠK Rakovník3172411300 
    9Hanzl René19961000ŠK Rakovník3172211200 
    10Týmalová Marie19971000Labyrint Kladno31622,510100 
    DML (dívky nar. 2000 a ml.)
    1Vrbová Eva20011100Sokol Buštěhrad4192614651,61 
    2Rosenbaumová Lea20021100Šachový klub Zdice3,5172213506,45 
    3Kuličková Tereza20001000CAISSA Úholičky318,525,514419,35 
    4Dvořáková Lucie20031100Sokol Buštěhrad316,522,513390,32 
    5Handlová Kateřina20011000Šachový klub Zdice3152010361,29 
    6Karpecká Marie20061000ŠK Řevnice2,51621,59274,19 
    DST (dívky nar. 1996-1999)
    1Tajovská Martina19991100Sokol Buštěhrad41622,513653,85 
    2Pokorná Jana19991100ŠK Rakovník317,52513,5411,54 
    3Vaňková Veronika19971100ŠK Rakovník3172411376,92 
    4Týmalová Marie19971000Labyrint Kladno31622,510307,69 
    5Drobňáková Sandra19981100Sokol Brandýs nad Labem2,5182611273,08 
    6Nová Michaela19991100Sokol Buštěhrad2,517,523,511,5203,85 
    7Hrdličková Ludmila19981000SK DDM Slaný115,5224100 
    1.5.2011 opraveno zařazení jedné hráčky do H10 místo do H12 bez vlivu na pořadí ostatních