Soutěže / 2013-2014 / Soutěže mládeže / Republikové soutěže mládeže

Mistrovství ČR mládeže v rapid šachu 2013

Klatovy, 14.-15.9.2013


    Podrobné výsledky na chess-results.com
    Konečné pořadí
    Poř.St.č.TitulJménoNRtgIRtgKlubBodyBHm.BH.Rp
    H14
    110Liška Jiří192718621. Novoborský ŠK7,538,047,52070
    21Marek Matyáš21022042Mezinárodní Šachová Škola Interches6,540,051,01962
    36Havelka Josef19881994TJ Lanškroun6,538,049,52023
    416Rakušan Miroslav18311765Sokol Postoupky6,537,048,01987
    54Hollan Martin20661936SK OAZA Praha6,038,048,01982
    629Brejník Gustav17001749ŠK Slavoj Litoměřice, o.s.6,033,544,51913
    72Kožúšek Daniel20912085ŠK AD Jičín6,031,539,51840
    815Vrecion Jiří18391777ŠK Řevnice6,031,040,51878
    93Vykouk Jan20782051CHESS MOST5,537,047,01862
    1014Lojek Marek18431752SK Slavia Orlová5,533,042,51826
    117Jelínek Michal19871837SK OAZA Praha5,532,541,51853
    1217Horák Martin18271828Sokol Český Brod5,040,050,51860
    139Eret Jonáš19411898ŠK Sokol Klatovy5,037,547,01841
    148Hollan Petr19641951SK OAZA Praha5,037,048,01820
    1519Pařízek Vojtěch18091710Sokol Praha-Kobylisy5,037,045,51803
    1630Truksa Václav16371660ŠK 64 Plzeň5,036,547,51914
    1726Mrkus František17471697ŠK Staré Město5,035,545,51891
    1813Sucharda David18461712Šk Ortex-Reta Hradec Králové5,034,545,51772
    1927Sedlák Jiří17351753TJ Jiskra Humpolec5,033,542,01832
    2021Vystrčil Martin17921743Klub Šachistů Říčany 19255,030,037,51713
    2118Bareš Jáchym18171743Agentura 64 Grygov4,535,544,51757
    2223Krutský Martin17781760ŠK Teplice4,533,042,01745
    235Wagner Vojtěch20301887ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové4,530,038,01672
    2411Zeman Radek19251895ŠK Duras BVK4,529,038,01657
    2528Kuchař Matěj17091639Beskydská Šachová Škola O.S.4,527,535,51633
    2633Rastočný Josef16051604Šachklub města Dobrovice4,035,547,01750
    2720Žejdlík Patrik179316372222 ŠK Polabiny4,032,041,01643
    2812Daněk Daniel19031842ŠK Duras BVK4,029,538,01595
    2936Jarý Zbyněk14890Klub Šachistů Říčany 19254,025,533,51529
    3025Cach Jakub175817462222 ŠK Polabiny3,533,042,01697
    3124Simet Martin17721757TJ Košutka Plzeň o.s.3,531,039,51624
    3222Pilch David17831624SK Slavia Orlová3,530,540,01693
    3335Straka Vojtěch15420Šachový Klub Lokomotiva Brno, O.S.3,525,532,01502
    3437Hosnedl Adam14790ŠK Sokol Klatovy3,525,032,51451
    3534Ptáček Jan16021621TJ Jiskra Humpolec3,522,028,01398
    3632Vlach Daniel16160ŠACHklub Tábor3,031,540,01581
    3731Lhotský Zdeněk16191529SK OAZA Praha3,028,036,51442
    3838Killar Lukáš13100TJ Lokomotiva Trutnov3,024,530,51405
    3939Zmátlík Tomáš12710TJ Auto Škoda Mladá Boleslav2,522,528,01343
    4041Vácha Marek12500ŠK Sokol Klatovy2,521,527,01261
    4140Holý Lukáš12500ŠK Sokol Klatovy2,024,530,51248
    4242Skokov Jaroslav11000Karlovarský Šachklub Tietz1,021,528,51093
    D14
    11Pýchová Nela20341979TJ Spartak Vlašim9,035,046,52417
    23Kaňáková Natálie19261876Beskydská Šachová Škola O.S.7,536,549,01901
    32Jánská Jitka20201940ŠK Sokol Klatovy7,536,047,01875
    412Bierská Adéla14951472Zbrojovka Vsetín6,037,050,01768
    56Brunová Blanka16281572Šk Karlovy Vary5,034,045,01627
    69Zlámaná Anna15681535Klub Šachistů Říčany 19255,031,038,51601
    74Beluská Tereza18671644Beskydská Šachová Škola O.S.4,536,048,51658
    87Kocí Tereza15691426Šachový klub Lokomotiva Brno, o.s.4,531,539,01516
    913Němcová Kamila14751552SK OAZA Praha4,527,034,51489
    105Nová Michaela17271584Sokol Buštěhrad4,038,051,01605
    1115Doležalová Lada14411610ŠACHklub Tábor4,028,037,01455
    1216Kalinová Eliška13371300ŠK Spartak Ústí n.L.4,028,037,01457
    1310Králová Josefina15580TJ Praha-Pankrác4,028,037,01406
    1414Hartingerová Martina14721457Tj Libina4,026,031,01406
    158Tajovská Martina15691499Sokol Buštěhrad3,528,538,01432
    1611Pokorná Jana14971354Sokol Buštěhrad2,027,535,01262
    1717Volanínová Šárka12700ŠK Sklo-Bohemia Světlá n.Sáz.2,026,031,01225
    1818Novotná Tereza11000DDM Symfonie Poděbrady0,027,034,0651
    H12
    13Půlpán Matěj181517822222 ŠK Polabiny7,538,049,01879
    21Hurdzan Tomáš19111862ŠK Sokol Klatovy6,540,051,01785
    32Eret Matouš18471725ŠK Sokol Klatovy6,040,051,01775
    44Filip Tomáš18001591Mezinárodní Šachová Škola Interches6,037,048,51715
    58Haase Pavel17331681ŠK PORG Praha6,036,547,51733
    612Jurásek Vojtěch16601479Šachový klub Lokomotiva Brno, o.s.6,035,546,01697
    75Dolanský Lukáš17921590ŠACHklub Tábor6,034,544,01643
    810Chwistek Karel17151670Slezan Opava6,034,543,51689
    918Ludvík Tomáš153915422222 ŠK Polabiny5,536,047,01654
    1025Kříž Vojtěch14521546TJ Jiskra Humpolec5,531,039,51587
    1122Cach Ondřej147314492222 ŠK Polabiny5,527,036,01568
    1214Kozbert Tomáš16101604TJ Bohemians Praha5,038,049,01597
    1319Židek Daniel15051493Beskydská Šachová Škola O.S.5,036,545,51529
    1420Varadi Ondřej15000Sokol Buštěhrad5,033,544,01594
    157Šolc Filip17761676ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové5,033,542,51523
    166Steinbauer Filip17781539Slávia České Budějovice5,033,041,51535
    1717Opluštil David15501447Sokol Postoupky5,030,540,51510
    1836Dudar Vladimír12500Šk Kuřim5,030,038,01520
    1927Buločkin Martin14031372Region Panda Rychnov nad Kněžnou5,030,037,01508
    2023Brož Petr14631504ŠK Sklo-Bohemia Světlá n.Sáz.4,537,548,51601
    2115Petr Jakub15671605TJ Bohemians Praha4,533,042,01484
    2226Hanzlík Adam14490ŠK Řevnice4,530,539,01479
    2331Kudělásek Dalibor13480Beskydská Šachová Škola O.S.4,529,037,01508
    2416Žitný Michal15601566Šachový klub Lokomotiva Brno, o.s.4,032,542,01427
    2513Rolinek Dominik16581658Šachový oddíl Hraničář Horní Stropn4,032,041,01436
    2624Kočí Vít14600CHESS MOST4,029,538,51402
    2728Zahradník Aleš13870Šk Spartak Ústí N.L.4,028,036,51350
    2832Pelnář Jan13110Sokol Domažlice4,027,536,01411
    2911Havelka Jonáš16770QCC České Budějovice3,533,543,01417
    309Nehyba Martin17331574Sokol Skalička3,533,542,51398
    3134Kořínek Vojtěch12910ŠK Lípa3,531,539,51392
    3221Srba Stanislav14930ŠK Spartak Chodov3,531,041,01406
    3339Zachrla Michal12500TJ Bučovice3,530,038,01273
    3429Březina Adam13760Sokol Hošťálková3,526,032,01332
    3540Černíček Matyáš12500Šk Union Louny3,522,028,01257
    3633Žák Daniel13060Klub Šachistů Říčany 19253,025,532,01238
    3735Bílek Marek125002222 ŠK Polabiny3,025,531,01227
    3830Škarpa Tomáš13530SK Řetězárna2,526,533,51214
    3937Kašpar Lukáš12500TJ Slavoj Dvorec2,526,532,51161
    4038Rejthar Jan12500ŠK Sokol Klatovy0,025,032,5508
    D12
    12Kopcová Ludmila17001599TJ Ostrava7,039,051,01758
    24Gřesová Zuzana16261553Beskydská Šachová Škola O.S.7,038,549,01765
    35Přibylová Sofie16061487TJ Sokol Lány6,039,049,51659
    43Němcová Karin16811677SK OAZA Praha6,038,048,51627
    57Vítová Anna15731550Sokol Hradec Králové6,036,547,01578
    61Vilímová Julie17101606TJ Spartak Vlašim5,535,545,51530
    79Masáková Petra15671553Spartak Adamov5,535,545,51512
    88Ambrožová Lucie15720Šk Staré Město5,036,545,01524
    914Kořenová Magdaléna14141400TJ Bohemians Praha5,034,044,51445
    1012Vavřínková Eliška14521488Šachový klub Lokomotiva Brno, o.s.5,032,041,01423
    1113Mrišová Eliška14461446CHESS MOST5,028,036,51389
    126Tůmová Anna15841511ŠACHklub Tábor5,027,535,51291
    1311Koucha Maryam Amina14521524ŠK Sokol Klatovy4,535,544,01445
    1410Vrbová Eva14900Sokol Buštěhrad4,533,541,01374
    1517Rapcová Adéla12500Šachový Klub Lokomotiva Brno, O.S.4,528,035,51321
    1618Rosenbaumová Lea12500Šachový klub Zdice4,032,542,01351
    1715Vašková Marie13400ŠO Hlinsko4,031,540,01281
    1816Dančáková Klára12500Zbrojovka Vsetín4,028,035,51274
    1923Urbanová Daniela10000Sportovní klub Prostějov4,026,032,51229
    2020Schwarzová Natálie11000ŠK Sokol Klatovy3,525,032,01116
    2122Houdková Barbora10000Sokol Nové Veselí3,024,030,51103
    2219Hamadová Martina110001. Novoborský ŠK2,025,031,5893
    2321Steiningerová Jana11000ŠK Sokol Klatovy2,024,030,0904
    H10
    118Zavadil Matyáš14520ŠK Duras BVK6,539,049,01629
    24Halamíček Radek16471495Beskydská Šachová Škola O.S.6,538,548,51611
    39Tajovský Matěj15300Šk Kuřim6,538,044,51603
    43Švanda Ondřej16491773TJ Štefanydes Polička6,535,545,51643
    52Gnojek Petr17351735Beskydská Šachová Škola O.S.6,534,543,51573
    623Nagy Ladislav14130QCC České Budějovice6,040,050,51662
    78Očko Dominik15591500Mezinárodní Šachová Škola Interches6,040,050,51660
    820Hák David14301430Sokol Tábor6,036,045,01556
    97Šuráň Jan16041530ŠK PORG Praha6,034,543,51518
    106Polanský Adam Luboš16111542CHESS MOST6,031,040,51531
    1115Pavlíček Lukáš14820TJ Štefanydes Polička5,041,052,51532
    1226Žejdlík Erik132002222 ŠK Polabiny5,038,048,01595
    135Martirosyan Ara16181610ŠK Duras BVK5,036,045,01489
    1419Glozar Petr14310ŠK Duras BVK5,035,545,51510
    1516Demko Robert14731576Mezinárodní Šachová Škola Interches5,035,045,51528
    1625Hrabal Matěj13241352Agentura 64 Grygov5,035,044,51513
    1712Přibyl Viktor15091488ŠK PORG Praha5,031,539,51453
    1813Nytra Ondřej14981498Beskydská Šachová Škola O.S.5,030,540,51466
    1936Novotný Martin12500DDM Symfonie Poděbrady5,029,037,01366
    2029Hrbek Tomáš12660ŠK Praha-Smíchov5,025,031,01374
    211Voříšek Jakub17721633TJ Bohemians Praha4,538,048,51483
    2231Fojt Petr12500ŠK AD Jičín4,533,043,01451
    2311Škrabánek Matěj15120DDM Sokol Nymburk4,531,040,51403
    2414Kopec Ladislav14961473TJ Ostrava4,529,038,51358
    2528Stinka Jakub12950ŠACHklub Písek4,526,535,01324
    2637Opluštil Pavel12500Sokol Postoupky4,033,543,01394
    2721Hložek David14170ŠK 64 Plzeň4,031,538,51303
    2838Ročňák Michal12500ŠO Hlinsko4,031,041,01372
    2910Němec David15220Šk Kuřim4,030,539,51295
    3040Vojta Jakub12500TJ Spartak Vlašim4,028,535,51316
    3122Szotkowski David14161300Mezinárodní Šachová Škola Interches4,026,536,01282
    3217Sucharda Tomáš14710Podzvičinská Šachová Škola3,535,045,01333
    3327Suchánek Hanuš13060ŠK Zlín3,530,038,51265
    3424Švanda Adam13380TJ Štefanydes Polička3,527,033,51250
    3534Macháček Lukáš12500ŠK Staré Město3,524,029,01198
    3639Schmidt Maxim12500ŠK Sokol Klatovy3,522,028,51221
    3735Muzikář Jan12500ŠK Sklo-Bohemia Světlá n.Sáz.3,030,536,51217
    3832Hofman Kryštof125001. Novoborský ŠK3,029,535,51265
    3933Kormáňoš Samuel12500ŠK PORG Praha3,025,030,01210
    4041Šmíd Pavel12500ŠK Spartak Ústí n.L.2,528,535,01179
    4142Pokorný Šimon11000ŠK ERA Poštovní spořitelna1,024,029,0919
    4230Beer Jiří12500ŠK Karlovy Vary0,024,031,5476
    D10
    11Laurincová Kristýna16751652Beskydská Šachová Škola O.S.8,537,049,01701
    22Richterová Julie15611437Sokol Zastávka7,536,549,01554
    33Vavřínková Anna12800Šachový Klub Lokomotiva Brno, O.S.6,037,549,01424
    49Lhotská Anna12500SK OAZA Praha5,537,049,51382
    511Otrubová Kristýna12500Klub Šachistů Říčany 19255,536,047,51362
    64Dudlová Kateřina12500Šachový klub Ústí nad Orlicí5,038,550,51312
    717Rolinková Lucie11000Šachový Oddíl Hraničář Horní Stropn5,035,547,01308
    88Kořenová Karolína12500Šachový Oddíl Figurka Říčany5,035,545,01312
    912Všetulová Viktorie12500ŠK Staré Město5,030,542,01258
    1010Málková Adriana12500Šk 64 Plzeň5,030,537,51230
    117Koubová Anna Marie12500Sokol Praha-Kobylisy4,537,547,01285
    1220Szusciková Natálie11000Beskydská Šachová Škola O.S.4,527,534,01150
    136Fizerová Lucie12500Beskydská Šachová Škola O.S.4,524,531,01150
    1413Šolcová Andrea12500ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové4,033,545,01194
    1516Marešová Michaela11000Šk 64 Plzeň4,031,040,01140
    1615Holásková Veronika11000Šachový klub Ústí nad Orlicí4,027,533,51124
    175Dvořáková Olga12500Spartak Adamov4,026,533,01140
    1821Trejbalová Eva11000Šk 64 Plzeň3,526,032,01087
    1914Baštincová Hana11000Sokol Postoupky3,026,533,51028
    2022Zachová Tereza11000TJ Jiskra Humpolec3,024,531,01025
    2119Semová Lada11000CHESS MOST1,027,033,0816
    2218Růžičková Ema11000ŠK SIGMIA Olomouc1,026,532,0799
    Open
    11FMVojta Tomáš23312345Šachový klub Zikuda Turnov - o.s.7,038,048,52187
    25Popper Tomáš20231989ŠK ERA Poštovní spořitelna7,037,047,02094
    310Hlavsa Filip19261896ŠACHklub Písek6,542,052,52154
    48Kubát Miroslav19981983ŠK Sokol Klatovy6,538,049,01978
    54Holásek Pavel20852077Šachový klub Ústí nad Orlicí6,038,549,51998
    63Rosenbaum Vít20932084Šachový klub Zdice6,037,548,52089
    72FMNovotný Michal223222412222 ŠK Polabiny5,543,054,02061
    87Novák Jaromír20011911ŠK Sokol Klatovy5,537,048,01987
    911Žitný Petr19121877Šachový klub Lokomotiva Brno, o.s.5,534,545,51772
    1015Sova Zdeněk17521714ŠK Sokol Klatovy5,529,535,51692
    119Bednařík Josef19331856Sokol Hošťálková5,036,047,01859
    1213Bürgermeister Michal18511836Šachy Povrly5,031,039,01718
    1312Kántor Jozef01877ŠK Sokol Klatovy4,536,546,51737
    146Killar Marek20222003TJ Lokomotiva Trutnov4,534,545,51744
    1532Svoboda Miloslav100004,534,044,51810
    1614Kabelka Ondřej18211640ŠK AD Jičín4,533,541,01562
    1725Bruna Martin15151490ŠK DDM Planá u Mar.Lázní4,530,038,51569
    1816Hartinger Nikola17220TJ Libina4,529,038,01592
    1922Otruba Marek15680Klub Šachistů Říčany 19254,527,534,01581
    2017Bouček Vlastimil16860ŠK Sokol Klatovy4,031,539,01629
    2119Řeháček Josef16240ŠK MOSAD Česká Kamenice4,029,538,51497
    2220Killar Dominik15940TJ Lokomotiva Trutnov4,028,535,51584
    2318Horáček Petr16670TJ Bučovice4,027,533,51575
    2423Suchánek Kryštof15580ŠK Zlín4,026,033,01465
    2527Braun Jan13450TJ Lokomotiva Trutnov4,026,032,01445
    2624Palla Ivan15511561ŠO Stavby mostů Praha4,024,031,01405
    2721Vavřínková Jitka15820MSA Dolní Benešov3,531,541,51555
    2826Trejbal Jan13880ŠK 64 Plzeň3,529,037,51485
    2928Němcová Eva13140SK OAZA Praha3,025,030,01353
    3029Jelínek Lukáš12500SK OAZA Praha2,025,030,51208
    3131Richter Rudolf10000Sokol Zastávka1,025,531,51119
    3230Palla Marek10000SK OAZA Praha0,525,030,51003