Soutěže / 2013-2014 / Soutěže mládeže / Republikové soutěže mládeže

Mistrovství Čech mládeže do šestnácti let 2013

Hrdoňov, 26.10.-2.11.2013


HD12, HD14, HD16, FIDE Open, Národní Open - švýcarský systém, 9 kol, 2x90 min + 30s na tah, se zápisem, pro dívky jsou mistrovské kategorie OPEN
    Odkazy
    Podrobné výsledky na chess-results.com
    Konečné pořadí
    H - chlapecká kategorie, D - dívčí kategorie, CP - celkové pořadí
    středočeši postupující MČR 2014 přímý postup MČ 2014 H12 přímý postup MČ 2014 H14 přímý postup MČ 2014 H16
    postupy na MČR 2014 i přímé postupy na MČ 2014 jsou bez záruky, definitivní budou až po zveřejnění komisí mládeže ŠSČR
    CPHDJménoNRtgIRtgKlubNarBodyBHm.BH.victRpPozn.
    U16
    11Rýdl Jiří22102122TJ Spartak Vlašim19988,041,051,072181
    22Horák Aleš20431988TJ Sokol Údlice19986,535,545,061839
    33Havelka Josef19881994TJ Lanškroun19996,535,047,041933
    44Filip Vojtěch19141864TJ Spartak Vlašim19986,535,046,551965
    55Krutský Martin17781760ŠK Teplice19996,038,549,541993
    61Pýchová Nela20341970TJ Spartak Vlašim19996,037,550,041946
    76Řezníček Dominik187017852222 ŠK Polabiny19986,035,047,051858
    82Jánská Jitka20201931ŠK Sokol Klatovy19996,034,545,551924
    97Havelka Jan19691835ŠK Řevnice19986,034,543,041806
    108Horák Martin18271828Sokol Český Brod19995,538,550,551961
    119Ptáček Tomáš21452060ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové19985,538,549,041863
    1210Truksa Václav16371660ŠK 64 Plzeň19995,537,045,531928
    1311Novák Lukáš16991647ŠACHklub Tábor19985,536,544,051900
    1412Vykouk Jan20782094CHESS MOST20005,536,046,531835PP MČR H14
    13Szücs Matyáš20361983ŠK Lípa19995,536,046,531796
    1614Sadil Jan17161663TJ Spartak Vlašim19985,535,545,031866
    1715Krupička Josef19481901ŠK Praha-Smíchov19985,535,044,051755
    1816Fürbacher Milan18131600ŠK Sokol Klatovy19985,534,543,541846
    193Suchomelová Simona19461827ŠK Sklo-Bohemia Světlá n.Sáz.19985,533,543,021834
    2017Žilavý Jan18101809ŠACHklub Tábor19985,037,547,541863
    2118Vrecion Jiří18391777ŠK Řevnice19995,035,044,541764
    2219Jandl Vojtěch19261891ŠK Řevnice19985,034,545,031705
    2320Česenek Jan18071819TJ Štefanydes Polička19985,034,544,031731
    244Nová Michaela17271572Sokol Buštěhrad19995,033,542,541800
    255Tajovská Martina15691499Sokol Buštěhrad19995,032,041,521721
    2621Seják Michal17941629ŠK Líně19985,031,542,541721
    2722Kostelecký Daniel16901591Sokol Praha-Kobylisy19985,031,039,041716
    2823Pajerský Michal18491837TJ Desko Liberec19984,534,544,521739
    2924Pivoňka Michael16961556ŠK Praha-Smíchov19984,533,543,031651
    3025Škubal Ondřej18101705Sokol Buštěhrad19984,533,042,531662
    3126Korsa Jiří17560TJ Bohemians Praha19984,533,042,521716
    3227Cach Jakub175817462222 ŠK Polabiny19994,533,041,531675
    3328Starýchfojtů Josef16171557ŠK Řevnice19984,531,541,031688
    3429Hanzlík Tomáš16161622CHESS MOST19984,531,540,521741
    3530Kosař Matěj17501693ŠK Lípa19984,531,040,521572
    3631Vokurka Michal15780QCC České Budějovice19984,530,039,041715
    3732Helebrand František16971474TJ Spartak Vlašim19994,530,038,521640
    3833Novotný David17381666Sokol Praha-Kobylisy19994,529,538,031625
    3934Frai Patrik16651595ŠK Spartak Chodov19984,529,038,521596
    4035Vít Jakub15991552Sokol Hradec Králové19984,525,031,531574
    416Macková Veronika19041760TJ Bohemians Praha19984,033,544,021649
    4236Hejduk Miroslav18361770TJ Desko Liberec19994,033,041,531606
    4337Sucharda David18461712ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové19994,031,540,531548
    447Doležalová Lada14411610ŠACHklub Tábor19994,030,539,511551
    4538Lipták Zdeněk16320ŠK Spartak Chodov19984,030,538,521635
    4639Ostrý Michal15140Sokol Praha-Kobylisy19994,030,038,011573
    4740Cach Zdeněk162915342222 ŠK Polabiny19984,030,036,521581
    4841Štěch Pavel15371471QCC České Budějovice19984,026,533,541567
    4942Pop Tomáš16961510TJ Desko Liberec19994,026,033,531572
    5043Gruber Tomáš16601698TJ Sokol Mělník19994,025,032,041440
    5144Grundman Václav17511713Šachový klub Ústí nad Orlicí19993,535,047,021637
    5245Vašíček Tomáš17041517Sokol Domažlice19983,531,541,011563
    5346Hons Tomáš14120ŠK UNION Louny19983,528,535,521567
    548Benešová Martina15251482CHESS MOST19983,528,036,021571
    5547Killar Dominik15940TJ Lokomotiva Trutnov19993,524,531,031476
    5648Suchomel Jan14821447ŠK Sklo-Bohemia Světlá n.Sáz.19983,029,537,531470
    5749Hradecký Ondřej15761513TJ Desko Liberec19993,029,036,521489
    589Novotná Barbora15831565TJ Desko Liberec19983,026,533,521474
    5910Pokorná Jana14971354Sokol Buštěhrad19993,026,032,511437
    6050Doleček Matěj14060TJ Lanškroun19993,025,533,501439
    6111Brunová Blanka16281572ŠK Karlovy Vary20003,023,530,521408
    6251Dunder Ondřej15791551TJ Bohemians Praha19982,524,031,011327
    6352Stuška Jan16261645ŠK Spartak Chodov19982,524,030,511306
    6453Trejbal Jan13880ŠK 64 Plzeň19982,523,029,511320
    6554Varga Hynek12500Sokol Domažlice19992,023,529,511279
    6612Kotsyba Olexandra12500ŠACHklub Tábor19991,023,030,511148
    U14
    11Jelínek Michal19871849SK OAZA Praha20007,039,551,061912
    22Anaškin Arsenij19661916ŠK Aurora-šach. škola Anatolije Kar20007,039,049,571942PP MČR H12
    33Nový Filip18551803SK OAZA Praha20007,038,047,071884
    44Vystrčil Martin17921743Klub šachistů Říčany 192520006,539,049,551870
    55Wagner Vojtěch20301887ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové20006,044,055,051846
    66Simet Martin17721757TJ Košutka Plzeň o.s.20006,040,050,541781
    77Pařízek Vojtěch18091710Sokol Praha-Kobylisy20006,037,048,061803
    88Steinbauer Filip17781604Slávia České Budějovice20016,036,046,551784
    99Půlpán Matěj181517832222 ŠK Polabiny20016,035,045,551791
    1010Brejník Gustav17001749ŠK Slavoj Litoměřice, o.s.20006,033,542,541742
    1111Nešpor Jakub17071664TJ Štefanydes Polička20006,031,541,051713
    1212Slovák Kilián19201594Sokol Praha-Kobylisy20005,536,546,041724
    1313Kadlec Daniel17601741CHESS MOST20005,535,545,531677
    1414Šolc Filip17761676ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové20015,535,045,041661
    1515Civín Dominik17041600ŠK Řevnice20005,534,044,051673
    1616Staněk Ondřej16191584TJ Bohemians Praha20015,533,543,041620
    1717Novák Martin17981728Slávia České Budějovice20005,038,547,541697
    181Vítová Anna15731550Sokol Hradec Králové20015,037,546,041638
    1918Voříšek Jakub17721633TJ Bohemians Praha20035,035,546,031700PP MČR H12
    2019Viták Jiří16501579TJ Desko Liberec20015,034,043,031616
    2120Rastočný Josef16051604Šachklub města Dobrovice20005,032,041,031685
    2221Cach Ondřej147314492222 ŠK Polabiny20015,031,039,541589
    2322Havelka Jonáš16770QCC České Budějovice20015,030,038,541654
    2423Kozbert Tomáš16101604TJ Bohemians Praha20015,030,038,011619
    2524Sýkora Vojtěch16510QCC České Budějovice20014,536,045,531614
    2625Ludvík Tomáš153915432222 ŠK Polabiny20024,534,544,531556PP MČR H12
    2726Aubrecht Petr16541512TJ Bohemians Praha20004,534,044,041557
    2827Havelka Jiří15101488ŠK Řevnice20014,533,540,521556
    2928Otruba Marek15680Klub šachistů Říčany 192520014,533,042,531596
    302Zlámaná Anna15681514Klub šachistů Říčany 192520004,532,541,531518
    3129Blažek Michal16511652ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové20014,532,041,031515
    3230Pavelka Hubert Jan16821615ŠK Spartak Ústí nad Labem20014,532,041,021562
    3331Soukup Jiří14930SK Pyrit Příbram20014,531,538,031493
    3432Tulis Jan16001558TJ Štefanydes Polička20004,530,039,041586
    3533Pech David15250TJ Sokol Údlice20004,530,038,531589
    363Králová Josefina15580TJ Praha-Pankrác20004,527,536,521532
    3734Šustr Dominik16501580ŠACHklub Tábor20004,527,036,031475
    3835Pelnář Jan13110Sokol Domažlice20014,526,534,021451
    3936Žižka Petr18410TJ Bohemians Praha20014,037,047,031618
    4037Zeman Matyáš15140QCC České Budějovice20014,032,042,031519
    414Koucha Maryam Amina14521524ŠK Sokol Klatovy20014,030,539,031460
    425Kratochvílová Kristýna12500ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové20014,030,538,531425
    436Němcová Kamila14751552SK OAZA Praha20004,026,532,541454
    4438Zahradník Aleš13870ŠK Spartak Ústí nad Labem20014,026,035,021437
    4539Běl Jan13030SŠK Heřmanova Huť/TJ DIOSS Nýřany20014,025,532,041419
    4640Pastrnek Michal15761321Klub šachistů Říčany 192520014,024,531,521306
    4741Lhotský Zdeněk16191529SK OAZA Praha20004,023,531,541326
    487Tůmová Anna15841511ŠACHklub Tábor20013,532,541,511464
    4942Soukup Václav15651453ŠK Spartak Ústí nad Labem20003,531,541,511508
    5043Žejdlík Patrik179316372222 ŠK Polabiny20003,530,038,511474
    5144Balek Filip15221597Sokol Buštěhrad20003,529,538,521441
    5245Špička Jan16211590ŠK Karlovy Vary20013,529,038,521364
    5346Sklenka Jan16130ŠK Řevnice20003,527,034,501371
    548Vlková Anežka15081455TJ Spartak Vlašim20003,031,540,511399
    559Kalinová Eliška13371300ŠK Spartak Ústí nad Labem20003,028,537,511403
    5647Hung Do11000ŠK Spartak Ústí nad Labem20003,027,034,031314
    5748Zeman Lukáš15121605QCC České Budějovice20013,023,529,531261
    5849Kubát Ladislav10000TJ Sokol Červené Poříčí20002,527,033,011190
    5950Pešek Daniel12500TJ Sokol Plzeň-Letná20002,521,527,521224
    6010Vrbová Eva14901352Sokol Buštěhrad20012,027,536,521267
    6111Novotná Tereza12500DDM Symfonie Poděbrady20002,022,528,021141
    6212Hůnová Zuzana11000ŠACHklub Tábor20011,024,531,011037
    U12
    11Říha Vojtěch15391526ŠO Hlinsko20027,540,551,061714
    22Dolanský Lukáš17921590ŠACHklub Tábor20027,038,549,051658
    33Petr Jakub15671605TJ Bohemians Praha20026,542,054,041617
    44Žák Daniel13060Klub šachistů Říčany 192520026,541,049,551616
    51Němcová Karin16811677SK OAZA Praha20026,537,548,061614
    62Vilímová Julie17101580Klub šachistů Říčany 192520026,536,548,041580
    75Mládek Richard17070TJ Spartak Vlašim20026,534,044,561554
    86Polanský Adam Luboš16111542CHESS MOST20036,037,047,561567
    97Havelka František14750ŠK Řevnice20026,036,546,051479
    108Fojt Petr12500ŠK AD Jičín20036,035,545,051554
    119Srba Stanislav16091609ŠK Spartak Chodov20026,034,043,551492
    1210Šuráň Jan16041530ŠK PORG Praha20036,033,042,041496
    1311Sucharda Tomáš14710Podzvičinská šachová škola20036,032,042,031433
    1412Gloser David12850ŠK Lípa20025,537,047,541592
    1513Randák Richard15151515ŠK Spartak Chodov20025,536,045,541497
    1614Klabeneš Petr13230TJ CHS Chotěboř20025,535,544,051503
    1715Škrabánek Matěj15120DDM Sokol Nymburk20035,535,045,551423
    1816Sedlák Jakub13340TJ Slavoj Dvorec20025,529,537,041439
    1917Nagy Ladislav14130QCC České Budějovice20035,042,053,541535
    2018Pravda Kryštof14410Sokol Praha-Kobylisy20025,039,551,051509
    2119Hložek David15341534ŠK 64 Plzeň20035,037,548,541425
    2220Kočí Vít14600CHESS MOST20025,036,045,541425
    2321Vojta Jakub12500TJ Spartak Vlašim20055,035,046,541508PP MČR H10
    2422Reljič Michael15540ŠK Sokol Vyšehrad20035,034,044,551421
    253Vašková Marie13400ŠO Hlinsko20025,033,042,041362
    2623Hák David14301430Sokol Tábor20065,032,542,051334
    2724Škuthan Radek14290CHESS MOST20025,031,541,551357
    2825Žejdlík Erik132002222 ŠK Polabiny20035,031,042,041328
    294Beranová Karin13690ŠK Karlovy Vary20035,030,540,051389
    3026Šmíd Pavel12500ŠK Spartak Ústí nad Labem20034,534,044,031378
    3127Sýkora Tomáš15391546QCC České Budějovice20034,534,044,011275
    325Kocourková Klára12500ŠK KDJS Sedlčany20024,533,041,531393
    3328Pavlíček Lukáš14820TJ Štefanydes Polička20034,532,542,541311
    346Otrubová Kristýna12500Klub šachistů Říčany 192520034,531,541,031345
    3529Černíček Matyáš12500ŠK UNION Louny20024,529,538,541350
    3630Frk Lukáš12500DDM Praha 620024,529,035,541312
    3731Jun Rudolf12500TJ CHS Chotěboř20054,527,537,021280
    387Rosenbaumová Lea12500Šachový klub Zdice20024,038,549,041430
    3932Novotný Martin12500DDM Symfonie Poděbrady20034,034,043,531399
    4033Simon Michal12500TJ Štefanydes Polička20024,032,540,541266
    4134Nechutný Michal13780Sokol Domažlice20034,032,042,521289
    4235Houser Milan12810SK OAZA Praha20024,031,540,011302
    4336Balín Daniel12500ŠK Spartak Ústí nad Labem20034,030,540,031339
    4437Lajbl Jan12500ŠK AD Jičín20024,030,539,531353
    458Šolcová Andrea12500ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové20034,030,539,521279
    4638Kovařík Vojtěch12500SK Pyrit Příbram20024,029,038,531285
    4739Gárský Pavel13260ŠK Spartak Chodov20024,029,036,541236
    4840Kašpar Lukáš12500TJ Slavoj Dvorec20024,028,036,541264
    4941Kurek Pavel12500Klub šachistů Říčany 192520034,026,533,041256
    5042Králik Pavel12500ŠK Teplice20034,023,530,531166
    5143Jiroušek Jan12500TJ Lokomotiva Česká Třebová20043,533,039,521269
    5244Kresl Filip11000ŠK 64 Plzeň20023,529,037,021217
    5345Zeman Daniel12500ŠK Vysoké Mýto20033,527,033,531133
    5446Macháček Oldřich14430Šachový klub Zikuda Turnov - o.s.20023,521,026,031076
    559Encinas Michelle10000ŠK Sokol Vyšehrad20023,520,526,031111
    5647Hosnedl Matyáš14230QCC České Budějovice20043,029,538,031188
    5710Schwarzová Natálie11000ŠK Sokol Klatovy20023,029,536,521126
    5849Kufel Pavol12500ŠK Teplice20043,028,036,531193
    5911Lhotská Anna12500SK OAZA Praha20053,024,032,031137
    6050Jelínek Lukáš12500SK OAZA Praha20033,024,030,521070
    6151Kabelka Tomáš13750ŠK AD Jičín20023,021,528,031104
    6212Marešová Michaela11000ŠK 64 Plzeň20052,526,534,521088
    6313Tůmová Marie11000ŠACHklub Tábor20032,026,532,521036
    6414Trejbalová Eva11000ŠK 64 Plzeň20032,022,026,52991
    6552Šír Vojtěch10000TJ Slávia Liberec20031,023,030,01899
    6615Chloupková Bára11000Sokol Praha-Kobylisy20030,520,526,00752
    FIDE Open
    1Šimůnek Filip21502149ŠK Sokol Klatovy19897,039,049,052304
    2Satranský Jaroslav22102199ŠK Rakovník19657,038,049,062292
    3Balín Jan23192309TJ Tatran ZKZ Podbořany19856,041,052,542231
    4Havlík Jindřich21132104ŠK Sokol Klatovy19896,037,548,552171
    5Lhotka Jiří21202072Sokol Praha-Kobylisy19956,035,046,032155
    6Kratochvíl Josef, FM22322233ŠK Caissa Třebíč19926,034,043,542149
    7Korsa Jindřich21632163TJ Bohemians Praha19705,537,047,042136
    8Janoušek Petr21542162TJ Šakal Kozolupy19705,536,547,532133
    9Kovář Petr19331945Sokol Praha-Kobylisy19715,535,045,542064
    10Šlampa Jan21262097TJ Sokol Údlice19965,533,042,552042
    11Balín Kamil20622070ŠK Spartak Ústí nad Labem19795,532,543,032053
    12Hroník Petr19801960TJ Jawa Brodce19805,035,045,542044
    13Rosenbaum Vít20932084Šachový klub Zdice19915,034,542,532025
    14Šedivý Martin19271946Jiskra RMSK Nový Bydžov19955,031,540,521968
    15Miesbauer Jan20401983ŠACHklub Písek20015,031,540,032014
    16Hlaváč Rudolf19702003TJ Baník Sokolov ŠO19535,030,539,041983
    17Hurdzan Tomáš19111870ŠK Sokol Klatovy20015,026,034,541847
    18Němec David20391998SK DDM Slaný19874,538,548,032022
    19Šplíchal Petr20001987ŠK ERA Poštovní spořitelna19744,535,044,031965
    20Sládek Jaroslav20142020TJ ZČE Plzeň19594,534,545,522010
    21Pýcha Patrik19991994TJ Spartak Vlašim19974,534,044,022004
    22Bürgermeister Michal18511836Šachy Povrly19604,532,541,521921
    23Drahorád Daniel20202024TJ Bohemians Praha19824,531,039,521900
    24Gruber Miloš19101932TJ Sokol Mělník19714,529,539,041906
    25Řezáč Jindřich18501887TJ Auto Škoda Mladá Boleslav19864,529,539,021882
    26Sodomka Adam18621846TJ Štefanydes Polička19894,032,041,521939
    27Paukert Jindřich17941832ŠK Řevnice19944,031,040,521850
    28Kuchař Tomáš17911802CHESS MOST19974,030,039,021852
    29Hanzlík Daniel18321772CHESS MOST19974,030,038,531833
    30Paukert Jan18671894ŠK Řevnice19574,029,038,531851
    31Kabelka Ondřej18211640ŠK AD Jičín19993,533,041,021894
    32Bobek Daniel17491694ŠK Teplice19973,528,535,521774
    33Franc Ondřej21281909ŠK Řevnice19953,528,037,011797
    34Starýchfojtů Josef17811632ŠK Řevnice19733,528,036,021770
    35Strakoš Tomáš17981814TJ Praga Praha19363,526,533,501762
    36Bartoš Václav17741740ŠK Teplice19963,029,536,521781
    37Kaftan Petr18641846Sokol Praha-Kobylisy19963,027,536,521755
    38Halla Jiří18301818CAISSA Úholičky19473,027,035,011777
    39Kocandová Martina18331766ŠK Sokol Klatovy19923,025,032,011702
    40Strnad Jakub18761772Sokol Praha-Kobylisy19952,523,530,501652
    41Schaffer Ondřej18541832TJ Štefanydes Polička19932,521,528,011536
    42Vojíř Václav17601755TJ Košutka Plzeň o.s.19592,023,530,501604
    Národní Open
    1Buk Pavel17230Sokol Buštěhrad19637,541,553,071938
    2Bauer Ondřej18071760TJ Český lev Kolešovice19967,538,550,071954
    3Hochman Jan17771638SK Pyrit Příbram19966,537,049,041765
    4Kotyk Václav18401792ŠK Rakovník19966,537,048,551736
    5Koller Martin17381835ŠK Spartak Chodov19906,042,554,541801
    6Hanzlík David17761767ŠK Most19736,040,551,561726
    7Vojíř Václav15321659TJ Košutka Plzeň o.s.19276,039,050,541683
    8Kocourek Jiří15620TJ Kavalier Sázava19686,039,050,051763
    9Borek Pavel18701881TJ Lokomotiva Česká Třebová19636,037,549,051691
    10Vaculík Jakub17461756TJ Lanškroun19956,036,548,041658
    11Kopecká Eva13110TJ Praha-Pankrác19966,033,543,541691
    12Široký Richard15881652ŠACHklub Tábor19975,537,045,051602
    13Vaňková Veronika14121312ŠK Rakovník19975,534,044,531647
    14Šefčík Miroslav15081495Sokol Buštěhrad19985,534,043,551564
    15Krejčí Patrik16390ŠK Řevnice19935,531,541,051480
    16Jukl Karel17151754TJ Jawa Brodce19755,038,049,041570
    17Kolomý Adam13211465TJ Lanškroun20005,036,046,031584
    18Már Tomáš16120Klub šachistů Říčany 192519885,035,044,541486
    19Kotyk Jan14350ŠK Rakovník19995,035,041,531601
    20Varadi Ondřej15000Sokol Buštěhrad20015,034,044,041484
    21Kubát Zbyněk15850TJ Sokol Červené Poříčí19655,034,043,531454
    22Schaffer David17451687TJ Štefanydes Polička19885,034,043,031464
    23Šefčík Jan16861659Sokol Buštěhrad19965,033,544,051432
    24Chloupek Petr17961796Sokol Praha-Kobylisy19775,033,542,531461
    25Kupsa Matěj14290TJ Lanškroun20015,032,542,041541
    26Rastočný Josef14910Šachklub města Dobrovice19715,031,540,041428
    27Žilavá Kateřina14991454ŠACHklub Tábor19965,030,039,041443
    28Nešpůrek Jan141702222 ŠK Polabiny20015,029,037,531313
    29Jun Rudolf13461402TJ CHS Chotěboř19724,535,545,041600
    30Toncar Jan14390TJ Baník Sokolov ŠO19984,533,042,031530
    31Urban Daniel12500TJ Lanškroun19984,533,042,021456
    32Sadil Pavel14710ŠK KDJS Sedlčany19654,532,543,031465
    33Jiroušek Tadeáš13440Klub šachistů Říčany 192520004,532,041,541422
    34Hanzlík Adam14490ŠK Řevnice20014,531,039,521334
    35Kaňka Matěj14130QCC České Budějovice20004,531,038,531489
    36Šefčík Jiří14190Sokol Buštěhrad19994,530,039,521247
    37Kučera Jan13010ŠK KDJS Sedlčany20014,529,538,541396
    38Havelka Jiří15521597ŠK Řevnice19644,526,535,541298
    39Svoboda Miloslav1000019454,034,043,541442
    40Tobišková Petra16001546ŠK Lípa19944,033,543,531376
    41Ryšavá Monika13800TJ Štefanydes Polička19964,031,542,531438
    42Pokorný Václav11000ŠK Rakovník19584,030,037,521348
    43Mezera Matěj12500Sokol Buštěhrad20024,029,538,031344
    44Ročňák Michal12500ŠO Hlinsko20034,028,537,031304
    45Heger Zdeněk12830Klub šachistů Říčany 192519734,028,038,531311
    46Burger Kryštof12500ŠK Teplice19993,533,539,531348
    47Heger Jan12500Klub šachistů Říčany 192520033,529,538,031369
    48Suchomel Jaromír12640ŠK Sklo-Bohemia Světlá n.Sáz.19713,528,536,521292
    49Lang David12500Sokol Buštěhrad20023,525,533,531234
    50Zlámaná Táňa12500Klub šachistů Říčany 192519563,525,532,021196
    51Biolková Jana13400Agentura 64 Grygov19703,525,034,021245
    52Paukert Vojtěch12500ŠK Řevnice20003,525,031,531219
    53Višňa Matěj12580ŠK Řevnice19993,027,535,021197
    54Torma Petr12500ŠK Líně20003,027,033,021175
    55Wolf Petr10000ŠK Spartak Ústí nad Labem20003,026,033,511178
    56Pešek Patrik12500ŠO Hlinsko20023,023,028,531133
    Vasilev Dan12500TJ Jawa Brodce20053,023,028,531150
    58Šolc Petr12500TJ Lanškroun19993,022,528,521137
    59Žalud Pavel12500ŠK Tachov20022,525,531,021106
    60Krejčí Anika11000ŠK Řevnice19962,525,031,021127
    61Mayrhofer Matyáš12500Sokol Buštěhrad20021,524,030,011045
    62Moulík Jakub11000ŠK KDJS Sedlčany20041,019,524,50473
    63Římal Patrik13810Jiskra RMSK Nový Bydžov19940,021,027,00