Soutěže / 2013-2014 / Soutěže mládeže / Krajské soutěže mládeže / Krajský přebor mládeže / Základní kolo KP mládeže - region SB - Kladno

O slánský helm 2013

Slaný, 5.10.2013


    Podrobné výsledky na chess-results.com
    Konečné pořadí v kategoriích KP
    GP - body Grand Prix - jen pro účastníky KP SB do celkového pořadí základního kola
    VT - nově uhraná výkonnostní třída
    host (není z regionu SB)
    Poř. KP Jméno Nar. ELO Klub Body BHm. BH Prog. GP VT
    H10 - do deseti let
    11Koršinskij Marek20071100Sokol Buštěhrad5,021,531,520,010003
    22Koršinskij Nikolas20061250Sokol Buštěhrad5,020,529,521,0925
    33Mošovský Jakub20051250Sokol Buštěhrad4,020,529,517,0850
    44Baláš Jan20051100ŠK Řevnice3,516,521,515,0775
    55Karpecká Marie20061250ŠK Řevnice3,018,528,014,0700
    66Buk Matyáš20051100Sokol Buštěhrad3,017,025,514,0625
    77Straka Jakub20051100Sokol Buštěhrad3,017,024,011,0550
    88Pavela Vojtěch20051000SK DDM Slaný3,014,520,010,0475
    99Svoboda Petr20071000Šachový klub Zdice3,014,519,59,5400
    1010Karpecki Jiří20061100ŠK Řevnice2,515,519,57,5325
    1111Zentner Vojtěch20071000SK DDM Slaný2,014,018,08,0250
    12Němečková Kamila20071000DDM Symfonie Poděbrady2,013,019,57,0
    1312Čížek Daniel20051000SK DDM Slaný1,014,018,04,0175
    1413Vaněček Tadeáš20071000SK DDM Slaný0,013,018,00,0100
    H12 - do dvanácti let
    1Novotný Martin20031250DDM Symfonie Poděbrady6,520,528,526,5
    21Handl Petr20041250Šachový klub Zdice6,022,532,026,01000
    3Němeček Lukáš20041250DDM Symfonie Poděbrady5,524,033,523,5
    4Němeček Pavel20041250DDM Symfonie Poděbrady4,021,531,018,0
    52Popovský Ondřej20041250Sokol Buštěhrad4,021,030,017,0887,5
    63Šinágl Matěj20041250ŠK Řevnice4,019,527,516,0775
    74Dvořáková Lucie20031100Sokol Buštěhrad4,017,023,517,0662,5
    85Zentner Jan20041100SK DDM Slaný4,015,019,013,0550
    96Žerníček Ondřej20031000Šachový klub Zdice4,014,521,513,0437,54
    107Spousta Jan20031000Šachový klub Zdice3,017,024,513,0325
    118Melichar David20031000ŠK Řevnice3,016,521,511,0212,5
    129Burcal Michal20041000Šachový klub Zdice3,015,522,512,0100
    H14 - do čtrnácti let
    11Hanzlík Adam20011449ŠK Řevnice5,021,028,521,51000
    22Lang David20021250Sokol Buštěhrad5,016,021,019,0918,182
    33Havelka Jiří20011510ŠK Řevnice4,521,528,518,0836,364
    44Varadi Ondřej20011500Sokol Buštěhrad4,521,028,519,5757,545
    55Hrdlička Jan20021100SK DDM Slaný4,017,524,515,0672,7273
    66Mezera Matěj20021250Sokol Buštěhrad4,016,022,513,0590,909
    77Havelka František20021475ŠK Řevnice3,521,529,516,5509,09
    88Malý Lukáš20011100Sokol Buštěhrad3,517,023,513,0457,2723
    99Rosenbaumová Lea20021250Šachový klub Zdice3,019,525,014,0345,455
    1010Mayrhofer Matyáš20021250Sokol Buštěhrad3,016,022,010,0263,636
    11Dlouhý Jiří20021100Sokol Praha-Kobylisy3,014,019,510,5
    1211Koníř Petr20021100ŠK Rakovník2,016,522,07,0181,818
    1312Karpecki Jan20011250ŠK Řevnice2,015,021,06,0100
    H16 - do šestnácti let
    11Civín Dominik20001704ŠK Řevnice5,520,528,524,01000
    22Pokorná Jana19991497Sokol Buštěhrad5,020,028,520,5871,429
    33Sklenka Jan20001613ŠK Řevnice4,522,031,018,0742,857
    44Šefčík Jiří19991419Sokol Buštěhrad4,019,027,516,0614,286
    55Paukert Vojtěch20001250ŠK Řevnice3,522,030,017,0485,714
    66Dudák Ladislav20001250SK DDM Slaný2,514,519,510,5358,143
    7Novotná Tereza20001100DDM Symfonie Poděbrady2,511,516,05,5
    87Plhák Tomáš20001000Šachový klub Zdice2,014,021,011,0225,571
    98Štucbart Zdeněk20001000ŠK Řevnice0,514,021,02,5100
    DML - mladší dívky
    11Dvořáková Lucie20031100Sokol Buštěhrad4,017,023,517,0676
    22Karpecká Marie20061250ŠK Řevnice3,018,528,014,0532
    3Němečková Kamila20071000DDM Symfonie Poděbrady2,013,019,57,0
    DST - starší dívky
    11Pokorná Jana19991497Sokol Buštěhrad5,020,028,520,5914,258
    22Rosenbaumová Lea20021250Šachový klub Zdice3,019,525,014,0442,587
    3Novotná Tereza20001100DDM Symfonie Poděbrady2,511,516,05,5