Soutěže / 2013-2014 / Soutěže mládeže / Krajské soutěže mládeže

Krajský přebor žákovských družstev 2013-2014

1.1.-31.5.2014


    Finále
    , Kralupy nad Vltavou, 17.5.2014
    vedoucí: Jan Paukert , chess@paukert.cz , 608 133 251
    Finále hrají vítězové skupin. Vítěz finále postupuje do 1. ligy mladšího dorostu.
    Podrobnosti na chess-results.com Soupisky Propozice finále Videozáznam losování

    Konečné pořadí

    Los.DružstvoPart.+=-BodySkóreV
    1ŠK Řevnice B3300913,012
    2DDM Symfonie Poděbrady320169,08
    3Sokol Buštěhrad C310237,07
    4Sokol Mělník300307,06
    Základní skupiny
    Skupina A    vedoucí: Roman Šoltys , roman.soltys@seznam.cz , 605 293 267
    Podrobnosti na chess-results.com

    Konečné pořadí

    Poř.DružstvoPart.+=-BodySkóreV
    1DDM Symfonie Poděbrady55001520,017
    2Šachklub města Dobrovice A54011217,515
    3TJ Autoškoda Mladá Boleslav5302916,513
    4JOLY Lysá nad Labem510438,58
    5Šachklub města Dobrovice B510438,07
    6ŠO Sokol Bakov nad Jizerou510434,54
    Skupina B    vedoucí: Pavel Buk , buk.pavel@tiscali.cz , 777 084 516
    Podrobnosti na chess-results.com Los a rozpis zápasů Výsledky, soupisky

    Konečné pořadí

    Poř.DružstvoPart.+=-BodySkóreV
    1Sokol Buštěhrad C55001520,019
    2DDM Neratovice B5302916,015
    3TJ Kralupy5302915,515
    4Sokol Buštěhrad D5302912,512
    5SK DDM Slaný510435,05
    6DDM Neratovice A500505,05
    Skupina C    vedoucí: Jan Paukert , chess@paukert.cz , 608 133 251
    Podrobnosti na chess-results.com Propozice Videozáznam losování
    Úvodní zpráva

    Konečné pořadí

    Poř.DružstvoPart.+=-BodySkóreV
    1ŠK Řevnice B55001520,519
    2ŠK KDJS Sedlčany54011216,515
    3Pyrit Příbram5212714,013
    4ŠK Řevnice C521279,58
    5TJ Jince510439,07
    6ŠK Zdice500505,55
    Skupina D    vedoucí: Jaroslav Říha , riha.sachy@volny.cz , 603 569 813
    Podrobnosti na chess-results.com

    Konečné pořadí

    Poř.DružstvoPart.+=-BodySkóreV
    1Sokol Mělník55001518,517
    2KŠ Říčany 1925 D54011218,015
    3KŠ Říčany 1925 E5302912,011
    4Sokol Český Brod5203614,513
    5Jawa Brodce510438,07
    6KŠ Říčany 1925 F500504,03