Soutěže / 2014-2015 / Soutěže mládeže / Republikové soutěže mládeže

Mistrovství Čech mládeže do šestnácti let 2014

Harrachov, 25.10.-1.11.2014


    Propozice
    Podrobné výsledky na chess-results.com
    Konečné pořadí
    Poř.HDJménoRtgKlubNar.TypBodyBH.BH.Rp
    HD16
    11Nová Michaela17062222 ŠK Polabiny1999U167,542,052,52189
    21Havelka Josef2085TJ Lanškroun1999U167,042,054,02021
    32Szücs Matyáš1948ŠK Lípa1999U167,039,051,52038
    43Vystrčil Martin1757Klub šachistů Říčany 19252000U166,536,546,51839
    54Kožúšek Daniel2153ŠK AD Jičín1999U166,042,054,02000
    65Hollan Petr2124SK OAZA Praha1999U166,040,052,01934
    76Krutský Martin1953ŠK Teplice1999U166,037,548,51926
    87Jelínek Michal1904SK OAZA Praha2000U166,036,046,52069
    98Kotál Václav1761Šachový oddíl Hraničář Horní Stropn2000U166,036,045,51916
    109Cach Jakub17662222 ŠK Polabiny1999U166,035,544,01927
    1110Grundman Václav19442222 ŠK Polabiny1999U165,538,049,01803
    1211Hollan Martin2012SK OAZA Praha1999U165,537,048,01881
    1312Simet Martin1923TJ Košutka Plzeň o.s.2000U165,537,047,51750
    1413Vrecion Jiří1808ŠK Řevnice1999U165,533,543,51742
    1514Brejník Gustav1743ŠK Slavoj Litoměřice, o.s.2000U165,533,042,51815
    1615Slovák Kilián1661Sokol Praha-Kobylisy2000U165,036,543,51817
    1716Helebrand František1655TJ Spartak Vlašim1999U165,035,546,01861
    182Zlámaná Anna1673Klub šachistů Říčany 19252000U165,035,045,51720
    1917Wagner Vojtěch1992ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové2000U165,035,045,51802
    2018Aubrecht Petr1670TJ Bohemians Praha2000U165,034,543,01790
    2119Kapila Patrick1638Šachový oddíl TJ DUKLA Praha1999U165,033,541,01709
    2220Sucharda David1825ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové1999U165,033,042,51696
    233Tajovská Martina1626Sokol Buštěhrad1999U165,031,041,01680
    2421Kabelka Ondřej1959ŠK AD Jičín1999U165,030,539,01705
    2522Novák Martin1747Slávia České Budějovice2000U164,534,545,01744
    2623Truksa Václav1818ŠK 64 Plzeň1999U164,534,543,51702
    2724Novotný David1699Sokol Praha-Kobylisy1999U164,534,043,01746
    2825Nešpor Jakub1765TJ Štefanydes Polička2000U164,533,043,01675
    2826Hung Do1396ŠK Spartak Ústí nad Labem2000U164,533,043,01697
    3027Civín Dominik1697ŠK Řevnice2000U164,531,041,01608
    3128Kunc Jan1825ŠK Praha-Smíchov1999U164,529,538,01558
    3229Sajdl Jan1615ŠK AD Jičín2000U164,529,038,01568
    3330Chajda Patrik1634Klub šachistů Říčany 19252000U164,529,038,01654
    3431Zmátlík Tomáš1556TJ Auto Škoda Mladá Boleslav1999U164,527,537,51522
    3532Žejdlík Patrik16202222 ŠK Polabiny2000U164,526,035,01488
    3633Pospíchal Michael1284ŠK Slavoj Litoměřice, o.s.1999U164,031,541,01574
    3734Rastočný Josef1607Šachklub města Dobrovice2000U164,030,539,51574
    384Kalinová Eliška1351ŠK Spartak Ústí nad Labem2000U164,030,539,01561
    395Volanínová Šárka1520ŠK Sklo-Bohemia Světlá n.Sáz.2000U164,030,037,51488
    4035Křížek Vladimír14661. Novoborský ŠK1999U164,029,539,01551
    4136Jarý Zbyněk1542Klub šachistů Říčany 19251999U164,029,035,01486
    426Doležalová Lada1601ŠACHklub Tábor1999U164,028,536,51516
    4337Smolík Aleš1459TJ Kralupy nad Vltavou1999U164,028,536,01472
    44Novotná Tereza1243DDM Symfonie Poděbrady2000U163,530,036,01489
    45Pokorná Jana1397Sokol Buštěhrad1999U163,529,038,51509
    4638Balek Filip1514Sokol Buštěhrad2000U163,527,033,51424
    4739Šindelář Jan1357ŠK Přeštice2000U163,526,534,51398
    4840Malák Petr1183ŠK Lípa2000U163,525,531,01368
    4941Bui Tien Long1410Sokol Domažlice1999U163,525,032,01341
    5042Ostrý Michal1599Sokol Praha-Kobylisy1999U163,524,533,01409
    5143Kubát Ladislav1555TJ Sokol Červené Poříčí2000U163,521,528,01321
    527Vlková Anežka1515TJ Spartak Vlašim2000U163,030,538,51541
    5344Hradecký Ondřej1524TJ Desko Liberec1999U163,029,536,01467
    5445Bošek Vladimír1342SŠK Heřmanova Huť/TJ DIOSS Nýřany1999U163,024,529,51357
    5546Weber David1449TJ Sokol Údlice1999U162,527,534,51408
    5647Fak Daniel12401. Novoborský ŠK1999U162,022,027,51201
    5748Šťastný Jiří1215ŠK Střelnice Kadaň1999U161,021,527,01045
    588Kuličková Tereza1093CAISSA Úholičky2000U160,521,527,5913
    HD14
    11Říha Vojtěch1734ŠO Hlinsko2002U147,043,054,51911
    22Půlpán Matěj19392222 ŠK Polabiny2001U147,040,551,51866
    33Mládek Richard1665TJ Spartak Vlašim2002U147,035,546,51811
    44Šolc Filip1811TJ Slavia Hradec Králové2001U146,542,052,01823
    55Voříšek Jakub1672TJ Spartak Vlašim2003U146,538,550,01789
    66Dolanský Lukáš1713ŠACHklub Tábor2002U146,537,548,51812
    71Vítová Anna1646Sokol Hradec Králové2001U146,536,047,01782
    87Petr Jakub1698TJ Bohemians Praha2002U146,038,049,01810
    98Pelnář Jan1627Sokol Domažlice2001U146,037,549,01760
    109Srba Stanislav1590ŠK Spartak Chodov2002U146,037,548,51735
    1110Cach Ondřej15652222 ŠK Polabiny2001U146,036,043,51670
    1211Ludvík Tomáš16292222 ŠK Polabiny2002U146,034,545,51654
    1312Kozbert Tomáš1585TJ Bohemians Praha2001U145,542,552,51724
    1413Steinbauer Filip1720Šachový oddíl Hraničář Horní Stropn2001U145,539,550,51723
    1514Žižka Petr1721TJ Bohemians Praha2001U145,539,049,01702
    1615Sýkora Marek1873TJ Desko Liberec2002U145,535,546,51684
    1716Otruba Marek1573Klub šachistů Říčany 19252001U145,535,544,01619
    1817Zahradník Aleš1592ŠK Spartak Ústí nad Labem2001U145,533,543,01621
    1918Černý David1730TJ Hronov2001U145,531,541,01576
    2019Zeman Matyáš1649Šachový oddíl Hraničář Horní Stropn2001U145,036,546,51682
    2120Pravda Kryštof1574Sokol Praha-Kobylisy2002U145,036,046,51601
    22Koucha Maryam Amina1517ŠK Sokol Klatovy2001U145,036,045,51587
    2321Soukup Jiří1482Sokol Buštěhrad2001U145,034,545,51616
    2422Viták Jiří1717TJ Desko Liberec2001U145,034,544,51600
    25Tůmová Anna1574ŠACHklub Tábor2001U145,034,043,01577
    2623Havelka Jiří1524ŠK Řevnice2001U145,032,039,01522
    27Vilímová Julie1582Klub šachistů Říčany 19252002U145,030,540,51528
    2824Pavelka Hubert Jan1629ŠK Spartak Ústí nad Labem2001U144,535,546,51632
    2925Havelka Jonáš1573QCC České Budějovice2001U144,535,045,01601
    3026Buločkin Martin1695Region Panda Rychnov nad Kněžnou2002U144,533,043,01537
    3127Hanzlík Adam1458ŠK Řevnice2001U144,533,042,51469
    3228Skýpala Ondřej1578TJ AERO Odolena Voda2005U144,532,543,01490
    3329Špička Jan1573ŠK Karlovy Vary2001U144,532,041,01521
    3430Piskač Marek1495ŠK Teplice2001U144,531,541,51472
    35Vašková Marie1242ŠO Hlinsko2002U144,531,540,51526
    3631Molkanov Oleg1431Sokol Praha-Kobylisy2001U144,531,540,51550
    3732Mezera Matěj1452Sokol Buštěhrad2002U144,531,040,01534
    3833Randák Richard1488ŠK Spartak Chodov2002U144,530,039,51470
    3934Gloser David1539ŠK Lípa2002U144,529,537,01476
    4035Varadi Ondřej1546Sokol Buštěhrad2001U144,522,529,51389
    4136Kašpar Lukáš1557ŠK Dvorec2002U144,032,541,51494
    4237Holásek Vojtěch1489Šachový klub Ústí nad Orlicí2001U144,030,540,51428
    43Kratochvílová Kristýna1286ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové2001U144,030,039,51417
    44Schwarzová Natálie1270ŠK Sokol Klatovy2002U144,030,038,01417
    4538Simon Michal1518TJ Štefanydes Polička2002U144,029,536,51437
    4639Černíček Matyáš1524ŠK UNION Louny2002U144,029,037,51298
    4740Bouchal Lukáš1449Sokol Mistrovice2001U144,028,536,01495
    48Gabrielová Markéta1366TJ Auto Škoda Mladá Boleslav2001U144,028,034,51349
    4941Podzimek Adam1371TJ Bižuterie Jablonec n.Nisou2002U144,027,034,01357
    5042Sedlák Jakub1476ŠK Dvorec2002U144,027,034,01366
    5143Trojtl Jan1346TJ Hronov2001U143,531,039,51417
    52Rosenbaumová Lea1285Šachový klub Zdice2002U143,528,536,51355
    5344Nešpůrek Jan12892222 ŠK Polabiny2001U143,522,528,01263
    5445Havelka František1427ŠK Řevnice2002U143,030,038,51289
    5546Vltavský Jakub1487TJ Bižuterie Jablonec n.Nisou2002U143,029,038,51322
    5647Ježek Stanislav1360Sokol Český Brod2002U143,026,533,01250
    5748Orság Lukáš1206Šachový klub Viktoria Žižkov2002U143,026,532,01249
    5849Flajšman Pavel1516ŠK Dvorec2002U143,025,533,01257
    5950Paulus Václav15841. Novoborský ŠK2001U143,025,531,01216
    60Kalousová Julie1179TJ Lanškroun2002U143,024,529,51297
    61Postránecká Zuzana1084ŠK Sokol Vyšehrad2002U143,023,530,01256
    6251Romaniuk Vojtěch1000TJ Jiskra Tanvald2002U143,020,525,51146
    63Encinas Michelle1207ŠK Sokol Vyšehrad2002U142,524,530,01224
    6452Sucharda Jan11051. Novoborský ŠK2001U141,522,028,0994
    65Zachardová Klára1100ŠK 64 Plzeň2001U141,021,528,0954
    66Zavitkovská Kateřina1100ŠK 64 Plzeň2002U140,521,527,5810
    HD12
    11Nagy Ladislav1744QCC České Budějovice2003U127,542,554,51817
    22Reljič Michael1608ŠK Sokol Vyšehrad2003U127,041,051,51715
    31Koubová Anna Marie1353ŠK ERA Poštovní spořitelna2003U126,542,054,01676
    43Fojt Petr1535ŠK AD Jičín2003U126,540,550,51635
    54Hložek David1596ŠK 64 Plzeň2003U126,538,550,01635
    65Švanda Ondřej1797TJ Štefanydes Polička2003U126,538,049,51594
    76Polanský Adam Luboš1546CHESS MOST2003U126,537,047,51599
    87Pavlíček Lukáš1521TJ Štefanydes Polička2003U126,038,049,51611
    98Stinka Jakub1676ŠACHklub Písek2003U126,036,047,51512
    109Škrabánek Matěj1545DDM Symfonie Poděbrady2003U126,034,044,51446
    1110Jun Rudolf1531TJ CHS Chotěboř2005U126,034,043,01486
    1211Šmíd Pavel1511ŠK Spartak Ústí nad Labem2003U126,030,540,01488
    1312Balín Daniel1542ŠK Spartak Ústí nad Labem2003U125,536,047,51504
    1413Rokoš Filip1317ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové2005U125,536,044,51534
    1514Novotný Martin1335DDM Symfonie Poděbrady2003U125,535,044,51494
    1615Hrbek Štěpán1258ŠK ERA Poštovní spořitelna2006U125,534,542,51480
    1716Sýkora Tomáš1444QCC České Budějovice2003U125,533,542,01375
    182Šťastná Martina1244QCC České Budějovice2005U125,530,540,01420
    1917Sucharda Tomáš1568ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové2003U125,530,038,51371
    2018Hrbek Tomáš1468ŠK Praha-Smíchov2004U125,528,539,01385
    2119Fuciman Ondřej1248ŠK Veselí n.L.2003U125,528,035,51400
    2220Žejdlík Erik13432222 ŠK Polabiny2003U125,040,050,01515
    2321Hofman Kryštof13211. Novoborský ŠK2004U125,037,046,01464
    2422Němeček Lukáš1373DDM Symfonie Poděbrady2004U125,036,046,01412
    2523Nechutný Michal1524Sokol Domažlice2003U125,034,544,51349
    2624Šuráň Jan1564ŠK PORG Praha2003U125,033,043,51393
    2725Hosnedl Matyáš1544QCC České Budějovice2004U125,032,542,01408
    2826Mach Petr1333Sokol Praha-Kobylisy2005U125,032,041,01458
    2927Vojta Jakub1500TJ Spartak Vlašim2005U125,030,540,01352
    3028Mačok Martin1293Klub šachistů Říčany 19252004U125,028,538,01351
    3129Beer Jiří1299ŠK Karlovy Vary2003U124,536,546,01427
    323Otrubová Kristýna1314Klub šachistů Říčany 19252003U124,533,542,01352
    334Gárská Lenka1277ŠK Spartak Chodov2004U124,533,042,01377
    3430Šulc Jakub1328Šachklub města Dobrovice2003U124,532,541,51364
    3531Zeman Daniel1257TJ Štefanydes Polička2003U124,532,540,51391
    365Lhotská Anna1466SK OAZA Praha2005U124,532,041,51305
    3732Janouch Jáchym Štěpán1323ŠK AD Jičín2004U124,530,539,01282
    3833Popovský Ondřej1220Sokol Buštěhrad2004U124,528,036,51286
    3934Dudek Vojtěch1226TJ Jawa Brodce2005U124,526,034,51312
    4035Švejk Martin1292Sokol Mladá Boleslav2004U124,038,549,01461
    4136Kurek Pavel1304Klub šachistů Říčany 19252003U124,036,044,01376
    4237Kufel Pavol1290ŠK Teplice2004U124,035,045,51347
    4338Pražák Viktor1313ŠK Lípa2004U124,033,542,51275
    4439Vincíbr Vojtěch1109ŠK Karlovy Vary2003U124,031,541,01273
    4540Štěpán Vojtěch1290TJ Jawa Brodce2003U124,031,040,51221
    4641Brázda Vít12672222 ŠK Polabiny2003U124,031,040,01319
    476Píšová Petra1275TJ Spartak Vlašim2004U124,028,537,01228
    4842Ranný Lukáš1152ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové2003U124,028,536,51247
    4943Handl Petr1256Šachový klub Zdice2004U124,028,536,01271
    5044Kubíče Jakub1328ŠK JOLY Lysá nad Labem2003U124,027,536,01192
    517Starikova Vassilina1224ŠK Praha-Smíchov2005U124,027,034,51224
    5245Stoček Martin12822222 ŠK Polabiny2006U124,025,032,01160
    5346Němeček Pavel1278DDM Symfonie Poděbrady2004U123,531,040,01276
    5447Gonda Pavel1149ŠK Lípa2003U123,529,538,01236
    558Beranová Karin1463ŠK Karlovy Vary2003U123,528,537,01188
    5648Kůsa Jakub1250Karlovarský šachklub Tietz2005U123,527,535,51215
    5749Heger Jan1223Klub šachistů Říčany 19252003U123,526,534,51226
    5830Hruška Adam1222Sokol Nebušice2005U123,526,533,01164
    599Stinková Aneta1207ŠACHklub Písek2003U123,525,033,01140
    6031Flajšman Petr1265ŠK Dvorec2005U123,031,040,51212
    6110Holásková Veronika1248Šachový klub Ústí nad Orlicí2003U123,029,538,51176
    6232Boháč Jaroslav1258Sokol Český Brod2003U123,029,038,01174
    6333Bauer Jan1409QCC České Budějovice2005U123,026,035,01128
    6434Podrazký Jan1000TJ Jiskra Tanvald2003U123,025,532,01027
    6511Málková Barbora1100TJ Lanškroun2004U123,022,529,51097
    6612Hušková Agáta1048TJ Desko Liberec2004U123,020,025,51030
    6735Pešek Vít1283ŠK 64 Plzeň2003U122,529,038,01187
    6813Trejbalová Eva1072ŠK 64 Plzeň2003U122,522,029,0907
    6936Jelínek Lukáš1178SK OAZA Praha2003U122,027,035,01040
    7037Reschel Jan1100ŠK DDM Třebechovice pod Orebem2006U122,026,533,5990
    7114Kratěnová Kristýna1000ŠK Lípa2004U122,021,027,0839
    7238Jiroušek Jan1473TJ Lokomotiva Česká Třebová2004U121,530,038,51349

    Doprovodné turnaje

    Poř.St.č.JménoRtgKlubNar.KatBodyBH.BH.Rp
    FIDE Open
    11FMŠuráň Jan2379ŠK JOLY Lysá nad Labem19778,037,047,02351
    211Havelka Jan2034Sokol Buštěhrad1998U207,037,048,02231
    35Hradecký Ivo2102TJ Spartak Vlašim19796,039,051,02165
    419Hurdzan Tomáš1946ŠK Sokol Klatovy2001U206,038,049,02114
    53Pekař Václav2174TJ Jiskra Litomyšl19866,038,048,02108
    68Rosenbaum Vít2056Šachový klub Zdice19916,032,041,02001
    712Holásek Pavel2009Šachový klub Ústí nad Orlicí19726,031,540,52035
    87Chmel Kristián2064Sokol Praha-Kobylisy1994U205,537,048,52071
    920Žilavý Jan1931Sokol Tábor1998U205,535,543,51990
    106Horák Martin2066TJ Spartak Vlašim1999U205,533,542,52003
    1114Krupička Josef1985ŠK Praha-Smíchov1998U205,531,541,01997
    1221Hánl František1924Klub šachistů Říčany 19251996U205,037,049,02122
    1317Kotyk Václav1967ŠK Rakovník1996U205,035,546,02098
    142Tůma Jan2200TJ CHS Chotěboř1997U205,031,542,51996
    1522Paukert Jan1905ŠK Řevnice19575,031,039,52007
    1615Stodolová KristýnaF1973TJ Štefanydes Polička19865,026,534,51844
    1734Pařízek Vojtěch1699Sokol Praha-Kobylisy2000U204,537,047,02015
    1810Pýcha Patrik2035TJ Spartak Vlašim1997U204,531,540,51891
    1913Killar Marek2006TJ Lokomotiva Trutnov19684,529,538,51916
    2018Kuchař Tomáš1966CHESS MOST1997U204,529,038,01904
    2125Bauer Ondřej1858TJ Český lev Kolešovice1996U204,529,036,01791
    229Hlaváč Rudolf2048TJ Baník Sokolov ŠO1953S604,037,049,01939
    2324Suchomelová SimonaF1891ŠK Sklo-Bohemia Světlá n.Sáz.1998U204,033,543,51967
    2432Strnad Jakub1742Sokol Praha-Kobylisy1995U204,032,041,01873
    2529Švach Jan1827ŠK Řevnice19924,029,536,01821
    2627Randák Pavel1835ŠK Spartak Chodov19654,029,037,51802
    2716Hroník Petr1972TJ Jawa Brodce19804,029,037,01783
    284Hruška Jan2147ŠK ERA Poštovní spořitelna19754,028,537,01822
    2935Daňhel Lukáš1692TJ Bohemians Praha1997U204,028,536,51906
    3030Halla Jiří1815CAISSA Úholičky1947S604,027,535,51815
    3128Paukert Jindřich1835ŠK Řevnice1994U204,025,032,01752
    3238Pivoňka Michael1645ŠK Praha-Smíchov1998U203,529,537,51761
    3336Němcová KamilaF1660SK OAZA Praha2000U203,528,535,51767
    3439Tobišková PetraF1634ŠK Lípa1994U203,523,030,01703
    3526Nehyba Martin1852Sokol Skalička2002U203,030,539,51772
    3633Němcová KarinF1711SK OAZA Praha2002U203,030,040,51794
    3737Vít Jakub1646ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové1998U203,025,531,51582
    3831Třešňák Lukáš1809Šachový klub Zdice19882,529,540,01753
    3923Valenta Petr1900CHESS MOST19622,029,038,01780
    4040Homolková IvanaF1498ŠK Sklo-Bohemia Světlá n.Sáz.1998U201,525,031,51311
    Národní Open
    116Štěch Pavel1570QCC České Budějovice1998U167,539,049,01880
    28Sadil Jan1732TJ Spartak Vlašim1998U167,038,048,01797
    31Řezáč Jindřich1842TJ Auto Škoda Mladá Boleslav19866,540,051,51785
    410Ježek Jakub1670TJ Lanškroun2000U146,535,545,51561
    533Krejčí Patrik1597ŠK Řevnice19936,534,543,51629
    632Zolman Pavel1699Sokol Brandýs nad Labem1996U206,531,038,01614
    74Škvařil Michal1771TJ Bohemians Praha1997U206,042,053,01715
    82Vonderka Lukáš1782TJ Spartak Vlašim19796,041,053,01734
    912Cach Zdeněk16522222 ŠK Polabiny1998U166,039,050,01647
    1014Lhotský Zdeněk1618SK OAZA Praha2000U145,538,548,01613
    119Kubát Zbyněk1698TJ Sokol Červené Poříčí19655,538,049,51544
    1223Šefčík Miroslav1507Sokol Buštěhrad1998U165,537,548,01569
    1313Šefčík Jan1651Sokol Buštěhrad1996U205,537,047,01586
    1424Holásek Vít1504Šachový klub Ústí nad Orlicí1999U165,536,547,51570
    155Jukl Karel1757TJ Jawa Brodce19755,536,047,01558
    1626Kolomý Adam1458TJ Lanškroun2000U145,536,046,51651
    1740Kubát Martin1479Sokol Praha-Kobylisy2000U145,536,045,01580
    1830Trejbal Jan1358ŠK 64 Plzeň1998U165,536,043,51547
    1928Jun Rudolf1433TJ CHS Chotěboř19725,529,538,01512
    2034Svoboda Miloslav15251945S605,529,037,01477
    213Podrazký Radim1778TJ Bižuterie Jablonec n.Nisou19685,038,048,51552
    2244Flajšman Zdeněk1428ŠK Dvorec19735,037,047,51610
    236Seiner František1745TJ Kralupy nad Vltavou1942S605,035,045,01481
    2445Šefčík Jiří1423Sokol Buštěhrad1999U165,034,045,01589
    2537Šimák Roman1498TJ Spartak Vlašim1999U165,034,044,51532
    2641Sklenka Jan1471ŠK Řevnice2000U145,034,044,51606
    2727Doleček Matěj1455TJ Lanškroun1999U165,034,042,51474
    2836Rastočný Josef1517Šachklub města Dobrovice19715,033,542,01537
    2951Kulička Jan1298CAISSA Úholičky1995U205,033,541,51540
    3035Killar Dominik1519TJ Lokomotiva Trutnov1999U165,032,540,01416
    3119Pop Tomáš1531TJ Desko Liberec1999U165,032,042,51443
    3217Mach Michal15581. Novoborský ŠK19765,031,040,01394
    3320Benešová MartinaF1520CHESS MOST1998U165,031,039,51409
    3425Švanda Adam1501TJ Štefanydes Polička2005U125,028,536,51323
    3511Vojíř, sen. Václav1659TJ Košutka Plzeň o.s.1927S604,535,546,01464
    3650Kresl Filip1302ŠK 64 Plzeň2002U124,535,543,51469
    3776Romaniuk Ondřej1000TJ Jiskra Tanvald1998U164,535,044,01530
    387Vojíř, jun. Václav1734TJ Košutka Plzeň o.s.19594,534,544,51476
    3939Killar Lukáš1479TJ Lokomotiva Trutnov1999U164,533,042,51364
    4048Pokorný Václav1317ŠK Rakovník19584,531,539,51446
    4131Vaňková VeronikaF1312ŠK Rakovník1997U204,531,039,51374
    4254Drobňáková SandraF1256Sokol Brandýs nad Labem1998U164,530,540,51469
    4318Zeman Filip1539ŠK Teplice1997U204,530,538,51328
    4421Suchomel Jaromír1513ŠK Sklo-Bohemia Světlá n.Sáz.19714,530,038,51312
    4515Havelka Jiří1593ŠK Řevnice19644,529,538,51255
    4643Hlaváček Ondřej1441ŠK KDJS Sedlčany1999U164,528,035,01303
    4764Holman Zdeněk1151TJ Lokomotiva Trutnov2001U144,523,530,51306
    4856Harcuba Adam1227TJ Auto Škoda Mladá Boleslav2003U124,034,043,51463
    4962Kabelka Tomáš1167ŠK AD Jičín2002U124,031,540,51389
    5055Trejbal Tomáš1245ŠK 64 Plzeň19704,030,539,01325
    5149Varga Hynek1311Sokol Domažlice1999U164,030,538,01329
    5222Jesenský Jaromír1510ŠK Slavoj Litoměřice, o.s.19564,029,539,51281
    5347Burger Kryštof1322ŠK Teplice1999U164,029,537,51312
    5457Macháček Oldřich1211Šachový klub Zikuda Turnov - o.s.2002U124,029,037,01302
    5574Pražák Patrik1000ŠK Lípa19744,027,535,01249
    5629Bílek Marek14272222 ŠK Polabiny2002U144,026,533,51234
    5759Svoboda Tomáš1183TJ AERO Odolena Voda1999U163,536,548,51442
    5875Reljic Aleksandar1000ŠK Sokol Vyšehrad19683,529,537,01326
    5953Houser Milan1287SK OAZA Praha2002U123,529,036,01249
    6063Heinrich Dominik1160ŠK 64 Plzeň2003U123,529,035,51255
    6160Vasilev Dan1171TJ Jawa Brodce2005U123,527,535,51297
    6261Čelovský Jan1168Sokol Praha-Kobylisy2001U143,526,033,01275
    6346Harcuba Jan1324TJ Auto Škoda Mladá Boleslav19733,524,033,51133
    6466Maga Dušan1103Sokol Praha-Kobylisy2000U143,030,538,51305
    6542Brejcha Šimon1464SK OAZA Praha2002U123,030,538,01373
    6658Paukert Vojtěch1207ŠK Řevnice2000U143,027,534,51175
    6771Pašek Viktor1082TJ Auto Škoda Mladá Boleslav2000U143,026,034,01162
    6867Chládek Josef1100TJ Lanškroun2002U123,025,033,51200
    6970Hutař Vojtěch1083TJ CHS Chotěboř2004U123,021,529,01022
    7038Gárský Pavel1480ŠK Spartak Chodov2002U122,526,032,5985
    7165Kolomazník Jiří1129ŠK Řevnice2004U122,523,030,01075
    7272Kolomazník Ondřej1061ŠK Řevnice2002U122,522,029,01024
    7352Němcová EvaF1290SK OAZA Praha1996U202,026,534,51026
    7473Hutař Šimon1059TJ CHS Chotěboř2003U122,022,028,5885
    7569Kemr Radek1100ŠK AD Jičín1998U161,527,536,51022
    7668Houser Martin1100SK OAZA Praha2004U121,021,028,0908