Soutěže / 2014-2015 / Soutěže mládeže / Krajské soutěže mládeže / Jednotlivci / Krajský přebor mládeže / Základní kolo KP mládeže - region SB - Kladno

Velká cena města Buštěhradu 2015

Buštěhrad, 18.4.2015


    Průběžné výsledky
    Konečné pořadí
    GP - body Grand Prix - jen pro účastníky KP SB do celkového pořadí základního kola
    VT - nově uhraná výkonnostní třída (podle startovního ELO - třída může být i u těch, kteří už ji mají)
    host (není z regionu SB)
    Pořjménonar.ELOoddílbodyMBuchBuchFIDEGPVT
    H10
    1Hlavina Matouš20061657Sokol Nebušice6,024,534,526,0
    2Karpecká Marie20061055ŠK Řevnice5,019,527,518,01000,0004
    3Čuvala Tibor20061000Šachový klub Zdice5,017,524,018,0952,6304
    4Švarc Kryštof20091250Sokol Buštěhrad4,023,533,020,0905,260
    5Pravdová Tereza20071000KŠ Říčany 19254,018,527,018,04
    6Novotný František20061018Sokol Buštěhrad4,017,024,014,0857,8904
    7Tutr Tomáš20071101Šachový klub Velvary3,521,530,018,5810,530
    8Karpecki Jiří20061020ŠK Řevnice3,519,527,013,5763,1604
    9Zentner Vojtěch20061000SK DDM Slaný3,517,524,015,0715,790
    10Němečková Kamila20071090DDM Symfonie Poděbrady3,020,027,515,0
    11Mehesová Veronika20061093Sokol Buštěhrad3,018,027,015,0668,420
    12Novotný Tomáš20061000Šachový klub Velvary3,017,023,09,0621,050
    13Řepková Michaela20061000SK DDM Slaný3,016,523,510,0573,680
    14Kabourek Jakub20071100Sokol Buštěhrad3,015,022,510,0526,320
    15Sagner Jan20061000SK DDM Slaný3,014,020,08,0478,950
    16Grunt Tomáš20061000SK DDM Slaný2,515,521,510,0431,580
    17Balog Rudolf20061000Šachový klub Velvary2,514,021,010,0384,210
    18Vaněček Tadeáš20071000SK DDM Slaný2,512,517,55,0336,840
    19Zásmětová Linda20071000ŠK Řevnice2,016,021,510,0289,470
    20Minařík Martin20081000Sokol Buštěhrad2,014,520,59,0242,110
    21Růžičková Ivana20071000ŠŠAK Buštěhrad2,012,017,04,0194,740
    22Jarkovský Jan20071000Šachový klub Velvary1,517,524,03,0147,370
    23Ducháčová Michaela20081000Šachový klub Velvary1,513,020,06,0100,000
    H12
    1Němeček Lukáš20041416DDM Symfonie Poděbrady7,021,529,528,0
    2Handl Petr20041503Šachový klub Zdice5,520,530,024,01000,000
    3Popovský Ondřej20041348Sokol Buštěhrad5,519,527,022,0950,000
    4Němeček Pavel20041542DDM Symfonie Poděbrady5,022,533,523,0
    5Jelínek Oliver20041485ŠK Řevnice5,021,531,021,0900,000
    6Tvaroh Vítek20051000Labyrint Kladno5,018,526,019,0850,0004
    7Šinágl Matěj20041209ŠK Řevnice4,524,531,521,0800,0003
    8Mošovský Jakub20051270Sokol Buštěhrad4,522,031,521,0750,000
    9Kolomazník Jiří20041161ŠK Řevnice4,020,529,518,0700,000
    10Pravda Petr20051004KŠ Říčany 19254,020,529,016,03
    11Straka Jakub20051098Sokol Buštěhrad4,020,527,517,0650,0004
    12Burcal Michal20041074Šachový klub Zdice4,018,025,514,0600,0004
    13Buk Matyáš20051044Sokol Buštěhrad4,017,023,515,0550,0004
    14Hadrava Lukáš20051000Labyrint Kladno4,015,521,013,0500,0004
    15Pavela Vojtěch20051034SK DDM Slaný3,516,522,014,5450,000
    16Šindelář Matěj20041100Šachový klub Velvary3,516,023,013,0400,000
    17Baláš Jan20051100ŠK Řevnice3,016,523,511,0350,000
    18Peták Petr20041082Sokol Buštěhrad3,016,022,512,0300,000
    19Smrčina Matěj20041000ŠK Řevnice3,016,022,512,0250,000
    20Zásměta Michal20051000ŠK Řevnice2,514,520,09,0200,000
    21Beaufort Oliver20041000ŠK Řevnice2,015,524,58,0150,000
    22Žitníková Eliška20051000Sokol Buštěhrad1,515,020,57,5100,000
    H14
    1Mezera Matěj20021574Sokol Buštěhrad4,519,527,518,51000,000
    2Beneš Matěj20031326Šachový klub Velvary4,019,027,015,5900,000
    3Rosenbaumová Lea20021363Šachový klub Zdice4,017,525,514,0800,000
    4Havelka František20021642ŠK Řevnice3,520,028,515,0700,000
    5Lang David20021320Sokol Buštěhrad3,519,025,513,5600,000
    6Mika Marek20021000Sokol Buštěhrad3,015,521,010,5500,000
    7Lhotský František20021246Sokol Buštěhrad2,517,524,07,5400,000
    8Hrdlička Jan20021185SK DDM Slaný2,517,022,58,0300,000
    9Novák Michael20031000SK DDM Slaný2,016,022,08,0200,000
    10Kratochvíl David20031000ŠK Pchery1,515,521,57,0100,000
    H16
    1Havelka Jiří20011595ŠK Řevnice5,022,031,523,01000,000
    2Civín Dominik20001753ŠK Řevnice5,019,527,518,0871,430
    3Sklenka Jan20001532ŠK Řevnice4,019,027,016,5742,860
    4Plhák Tomáš20001286Šachový klub Zdice4,016,524,013,5614,290
    5Varadi Ondřej20011420Sokol Buštěhrad3,519,026,515,0485,710
    6Hanzlík Adam20011485ŠK Řevnice3,518,527,014,5357,140
    7Paukert Vojtěch20001201ŠK Řevnice3,017,524,511,0228,570
    8Malý Lukáš20011312Sokol Buštěhrad3,017,023,013,0100,000
    DML
    1Karpecká Marie20061055ŠK Řevnice5,019,527,518,0877,2704
    2Pravdová Tereza20071000KŠ Říčany 19254,018,527,018,0693,1804
    3Němečková Kamila20071090DDM Symfonie Poděbrady3,020,027,515,0488,640
    4Mehesová Veronika20061093Sokol Buštěhrad3,018,027,015,0468,180
    5Řepková Michaela20061000SK DDM Slaný3,016,523,510,0406,820
    6Zásmětová Linda20071000ŠK Řevnice2,016,021,510,0222,730
    7Růžičková Ivana20071000ŠŠAK Buštěhrad2,012,017,04,0161,360
    8Žitníková Eliška20051000Sokol Buštěhrad1,515,020,57,5120,450
    9Ducháčová Michaela20081000Šachový klub Velvary1,513,020,06,0100,000
    DST
    1Rosenbaumová Lea20021363Šachový klub Zdice4,017,525,514,0640,000
    H18
    1Havelka Jan19982069ŠK Řevnice6,021,029,525,01000,000
    2Škubal Ondřej19981786Sokol Buštěhrad5,022,532,522,5550,000
    3Pokorná Jana19991475Sokol Buštěhrad4,020,027,518,5100,000
    D18
    1Pokorná Jana19991475Sokol Buštěhrad4,020,027,518,5775,000