Soutěže / 2014-2015 / Soutěže mládeže / Krajské soutěže mládeže / Jednotlivci / Krajský přebor mládeže / Finálový turnaj KP mládeže

Finálový turnaj KP mládeže 2015 - Oprávnění účastníci a přihlášky


    aktualizováno 20.06.2015 17:39
    přímo postupující
    postupující ZK
    náhradník
    dívka
    divoká karta
    z jiné kategorie
    potvrzená účast
    přihlášen
    nezúčastní se
    PP Mistrovství Čech
    Z jiné kategorie:
    Věkem přísluší do mladší kategorie, ale splnil kritéria i pro starší kategorii
    Postupy:
    KP - přímý postup: krajský přeborník 2014, MČ - přímý postup na MČ 2015, MČR - postup na MČR 2015
    ELO - přímý postup podle LOK z 5.1.2015 nebo z 5.9.2014: kat. H16 - ELO>=1550, kat. H14 - ELO>=1400, ostatní kat.- jakékoliv ELO
    ELO:
    HD12-HD16 - ELO ČR pro praktický šach, HD10 - ELO ČR pro rapid šach
    č.LOKJménonar.OddílregionELOPostupÚčastPoznámka
    kategorie HD16
    33483 Vystrčil Martin 2000 Klub šachistů Říčany 1925 SE 1901 ELO 1.2015, MČR, MČ NE nahrazen
    1 41415 Mládek Richard 2002 TJ Spartak Vlašim SE 1893 ELO 1.2015, MČR, MČ PR
    2 37704 Rastočný Josef 2000 Šachklub města Dobrovice SC 1763 ELO 1.2015 PR
    3 33544 Civín Dominik 2000 ŠK Řevnice SB 1756 ELO 1.2015 PR
    4 37553 Skýpala Ondřej 2005 TJ AERO Odolena Voda SC 1704 KM PR
    38731 Mezera Matěj 2002 Sokol Buštěhrad SB 1667 ELO 1.2015 NE hraje H14
    5 36588 Havelka Jiří 2001 ŠK Řevnice SB 1665 ELO 1.2015 PR
    6 39750 Chajda Patrik 2000 Klub šachistů Říčany 1925 SE 1649 ELO 1.2015 PR
    7 34872 Otruba Marek 2001 Klub šachistů Říčany 1925 SE 1646 ELO 1.2015 PR
    8 35372 Soukup Jiří 2001 Sokol Buštěhrad SB 1593 ELO 1.2015,KP H14 PR
    9 38405 Vojta Jakub 2005 TJ Spartak Vlašim SE 1556 KM PR
    10 39999 Kamenický Stanislav 2001 Šachový klub Příbram-Baník SA 1000 ZK 1 PR
    43670 Veselý Daniel 2000 TJ Jince SA 1000 ZK 2 NE nahrazen
    11 35371 Balek Filip 2000 Sokol Buštěhrad SB 1528 ZK 1 PR
    12 36568 Sklenka Jan 2000 ŠK Řevnice SB 1450 ZK 2 PR
    13 36019 Hanzlík Adam 2001 ŠK Řevnice SB 1466 ZK 3 PR
    14 39114 Eliáš Jakub 2000 TJ Auto Škoda Mladá Boleslav SC 1560 ZK 1 PR
    15 37706 Dubnička Augustín 2000 Šachklub města Dobrovice SC 1311 ZK 2 PR
    16 36153 Wagner Adam 2000 Sokol Brandýs nad Labem SC 1480 ZK 3 PR
    17 41047 Kronowetter Bořivoj 2000 DDM Symfonie Poděbrady SD 1552 ZK 1 PR
    32067 Homola Martin 2000 ŠK Český Brod SD 1459 ZK 2 NE nahrazen
    43211 Gruml Tomáš 2001 DDM Kolín SD 1000 ZK 3 NE
    36240 Pastrnek Michal 2001 Klub šachistů Říčany 1925 SE 1493 ZK 1 NE nahrazen
    18 16881 Bohuněk Jan 2001 Klub šachistů Říčany 1925 SE 1416 ZK 2 PR
    19 34866 Jiroušek Tadeáš 2000 Klub šachistů Říčany 1925 SE 1491 ZK 3 PR
    20 42392 Bláha Martin 2000 TJ Jawa Brodce SE 1228 ZK 4 PR
    21 42390 Páša Josef 2000 TJ Jawa Brodce SE 1206 N2 PR za Pastrnka
    22 37024 Varadi Ondřej 2001 Sokol Buštěhrad SB 1618 DK KM PR
    23 37879 Janda Lukáš 2001 ŠK Spartak Čelákovice SD 1106 DK KM PR
    24 37683 Pašek Viktor 2000 TJ Auto Škoda Mladá Boleslav SC 1103 DK P PR
    25 1000 DK P
    26 41677 Novotná Tereza 2000 DDM Symfonie Poděbrady SD 1449 D PR
    27 34669 Gabrielová Markéta 2001 TJ Auto Škoda Mladá Boleslav SC 1343 D PR
    28 35871 Zemenová Veronika 2000 Klub šachistů Říčany 1925 SE 1285 D PR
    kategorie HD14
    41415 Mládek Richard 2002 TJ Spartak Vlašim SE 1893 ELO 1.2015, MČR, MČ NE hraje H16
    37553 Skýpala Ondřej 2005 TJ AERO Odolena Voda SC 1704 ELO 1.2015, MČR, MČ NE hraje H16
    36584 Voříšek Jakub 2003 TJ Spartak Vlašim SE 1702 ELO 1.2015 NE
    1 38731 Mezera Matěj 2002 Sokol Buštěhrad SB 1667 ELO 1.2015 PR
    37788 Chaloupka Karel 2002 TJ Sokol Mělník SC 1578 ELO 1.2015 NE
    38405 Vojta Jakub 2005 TJ Spartak Vlašim SE 1556 ELO 1.2015, KP H12, MČR, MČ NE hraje H16
    2 41593 Zvolenský David 2002 TJ Jawa Brodce SE 1538 ELO 1.2015 PR
    3 36013 Škrabánek Matěj 2003 DDM Symfonie Poděbrady SD 1520 ELO 1.2015 PR
    4 40906 Harcuba Adam 2003 TJ Auto Škoda Mladá Boleslav SC 1519 ELO 1.2015 PR
    37433 Žák Daniel 2002 Klub šachistů Říčany 1925 SE 1430 ELO 1.2015 NE nahrazen
    5 36589 Havelka František 2002 ŠK Řevnice SB 1424 ELO 1.2015 PR
    6 36245 Kurek Pavel 2003 Klub šachistů Říčany 1925 SE 1394 ELO 1.2015 PR
    7 38596 Kovařík Vojtěch 2002 Šachový klub Příbram-Baník SA 1304 ZK 1 PR
    41475 Hrubý Matěj 2003 Šachový klub Příbram-Baník SA 1000 ZK 2 NE nahrazen
    8 36636 Lang David 2002 Sokol Buštěhrad SB 1323 ZK 1 PR
    9 42692 Beneš Matěj 2003 Šachový klub Velvary SB 1285 ZK 2 PR
    10 39709 Šulc Jakub 2003 Šachklub města Dobrovice SC 1521 ZK 1 PR
    11 39149 Maronczak Jiří 2002 TJ Sokol Mělník SC 1169 ZK 2 PR
    12 39766 Novotný Martin 2003 DDM Symfonie Poděbrady SD 1501 ZK 1 PR
    13 37361 Boháč Jaroslav 2003 ŠK Český Brod SD 1233 ZK 2 PR
    14 41441 Štěpán Vojtěch 2003 TJ Jawa Brodce SE 1294 ZK 1 PR
    15 38383 Heger Jan 2003 Klub šachistů Říčany 1925 SE 1392 ZK 2 PR
    43256 Fischer Otto 2003 TJ Jawa Brodce SE 1265 ZK 3 NE nahrazen
    16 41046 Kronowetter Aleš 2002 DDM Symfonie Poděbrady SD 1272 N3x PR za Žáka
    17 42335 Mužík Martin 2002 ŠK KDJS Sedlčany SE 1237 N1 PR za Fischera
    18 41378 Döme Michal 2003 ŠK JOLY Lysá nad Labem SD 1149 N1 PR za Homolu
    19 39112 Kubíče Jakub 2003 ŠK JOLY Lysá nad Labem SD 1308 DK KM PR
    20 36067 Hrdlička Jan 2002 SK DDM Slaný SB 1187 DK KM PR
    21 41122 Balicz Oldřich 2003 Sokol Bakov nad Jizerou SC 1113 DKP PR
    22 39137 Pinkas Jiří 2003 TJ Auto Škoda Mladá Boleslav SC 1208 DK P PR
    23 37118 Kocourková Klára 2002 ŠK KDJS Sedlčany SD 1398 D PR
    24 33542 Rosenbaumová Lea 2002 Šachový klub Zdice SB 1359 D PR
    25 40036 Rybová Magdalena 2003 Klub šachistů Říčany 1925 SE 1092 D PR
    26 39650 Hladká Gabriela 2002 ŠK Spartak Čelákovice SD 1086 D PR
    27 43346 Bartošová Hana 2002 Klub šachistů Říčany 1925 SE 1041 D PR
    kategorie HD12
    37553 Skýpala Ondřej 2005 TJ AERO Odolena Voda SC 1704 ELO 1.2015, MČ NE hraje H16
    38405 Vojta Jakub 2005 TJ Spartak Vlašim SE 1556 ELO 1.2015, KP H12, MČR, MČ NE hraje H16
    1 39764 Němeček Lukáš 2004 DDM Symfonie Poděbrady SD 1504 ELO 1.2015, MČ PR
    2 38642 Švejk Martin 2004 Sokol Mladá Boleslav SC 1401 ELO 1.2015 PR
    3 39765 Němeček Pavel 2004 DDM Symfonie Poděbrady SD 1364 ELO 1.2015 PR
    4 39524 Vasilev Dan 2005 TJ Jawa Brodce SE 1289 ELO 1.2015 PR
    5 38380 Mačok Martin 2004 Klub šachistů Říčany 1925 SE 1241 ELO 1.2015 PR
    38542 Handl Petr 2004 Šachový klub Zdice SB 1234 ELO 1.2015 NE nahrazen
    6 37400 Jiroušek Šimon 2005 Klub šachistů Říčany 1925 SE 1201 ELO 1.2015 PR
    7 40862 Kupka Ondřej 2005 Klub šachistů Říčany 1925 SE 1090 KP H10 PR
    8 41980 Bodnár Ondřej 2004 Šachový klub Příbram-Baník SA 1000 ZK 1 PR
    9 41815 Králík Kristián 2004 Šachový klub Příbram-Baník SA 1000 ZK 2 PR
    10 39412 Popovský Ondřej 2004 Sokol Buštěhrad SB 1298 ZK 1 PR
    11 42784 Jelínek Oliver 2004 ŠK Řevnice SB 1061 ZK 2 PR
    12 38346 Kolomazník Jiří 2004 ŠK Řevnice SB 1095 ZK 3 PR
    13 44042 Kořínek Jáchym 2005 Šachklub města Dobrovice SC 1250 ZK 1 PR
    14 43557 Tůma Michal 2004 TJ Kralupy nad Vltavou SC 1100 ZK 2 PR
    15 40941 Šťastný Adam 2005 TJ Kralupy nad Vltavou SC 1051 ZK 3 PR
    16 40920 Laštovka Ondřej 2004 DDM Sokol Nymburk SD 1167 ZK 1 PR
    43210 Podnecký David 2004 DDM Kolín SD 1000 ZK 2 NE
    17 41444 Dudek Vojtěch 2005 TJ Jawa Brodce SE 1230 ZK 1 PR
    18 37381 Zemen Pavel 2004 Klub šachistů Říčany 1925 SE 1314 ZK 2 PR
    19 40827 Bartoš Václav 2004 Klub šachistů Říčany 1925 SE 1162 ZK 3 PR
    20 42766 Hampl David 2005 Klub šachistů Říčany 1925 SE 1168 ZK 4 PR
    21 38614 Šinágl Matěj 2004 ŠK Řevnice SB 1205 N2 PR za Handla
    22 43471 Vopěnka Tomáš 2005 DDM Sokol Nymburk SD 1096 N7 PR za Vystrčila
    23 41643 Vohralík Adam 2004 ŠK Milovice SD 1093 N4 PR za Veselého
    41819 Šelder Jan 2004 Šachklub města Dobrovice SC 1015 N1 NE
    24 39098 Mošovský Jakub 2005 Sokol Buštěhrad SB 1225 DK KM PR
    25 38179 Moulík Jakub 2004 ŠK KDJS Sedlčany SE 1062 DK KM PR
    26 41379 Hovorka Ondřej 2004 ŠK JOLY Lysá nad Labem SD 1148 DK P PR
    27 39648 Rubeš Vojtěch 2004 ŠK Spartak Čelákovice SD 1100 DK P PR
    28 41615 Strnadová Monika 2005 Klub šachistů Říčany 1925 SE 1273 D PR
    29 38377 Pastrnková Kateřina 2005 Klub šachistů Říčany 1925 SE 1260 D PR
    30 44682 Svobodová Edita 2004 ŠK Milovice SD 1100 D PR
    31 42378 Žitníková Eliška 2005 Sokol Buštěhrad SB 1060 D PR
    32 41744 Kovaříková Eliška 2004 Šachový klub Příbram-Baník SA 1000 D PR
    kategorie HD10
    1 42110 Beran Jakub 2006 Sokol Bakov nad Jizerou SC 1419 KP H8 PR
    2 43672 Červenka Tadeáš 2007 TJ Jince SA 1007 ZK 1 PR
    3 39406 Karpecki Jiří 2006 ŠK Řevnice SB 1182 ZK 1 PR
    4 42694 Tutr Tomáš 2007 Šachový klub Velvary SB 1012 ZK 2 PR
    5 44162 Švarc Kryštof 2009 Sokol Buštěhrad SB 1200 ZK 3 PR
    6 43196 Novotný František 2006 Sokol Buštěhrad SB 1014 ZK 4 PR
    7 44166 Kabourek Jakub 2007 Sokol Buštěhrad SB 1010 ZK 5 PR
    8 42141 Pecka Jan 2006 Sokol Brandýs nad Labem SC 1202 ZK 1 PR
    9 41125 Švejdar Petr 2006 Sokol Bakov nad Jizerou SC 1104 ZK 2 PR
    10 44348 Vrátil Tomáš 2006 Sokol Brandýs nad Labem SC 1137 ZK 3 PR
    11 42713 Seidl Jan 2007 TJ Kralupy nad Vltavou SC 1153 ZK 4 PR
    12 42788 Pešek Antonín 2007 ŠK Milovice SD 1057 ZK 1 PR
    13 42787 Vohralík Denis 2006 ŠK Milovice SD 1075 ZK 2 PR
    14 44763 Kubíček Daniel 2006 ŠK Spartak Čelákovice SD 1062 ZK 3 PR
    15 44255 Dejmek Tomáš 2007 DDM Kolín SD 1000 ZK 4 PR
    16 43453 Vopálka Vojtěch 2007 TJ Spartak Vlašim SE 1097 ZK 1 PR
    17 43870 Slavík Adam 2006 TJ Spartak Vlašim SE 1023 ZK 2 PR
    43831 Hašek Jan 2006 TJ Jawa Brodce SE 1000 ZK 3 NE nahrazen
    18 43747 Václavík Richard 2006 Klub šachistů Říčany 1925 SE 1100 ZK 4 PR
    19 44678 Mlýnek Jakub 2010 TJ Jawa Brodce SE 1000 ZK 5 PR
    20 40078 Kudrna Martin 2008 Klub šachistů Říčany 1925 SE 1051 ZK 6 PR
    43832 Franěk Jan 2006 TJ Jawa Brodce SE 1012 ZK 7 NE nahrazen
    21 40041 Šmolík Jáchym 2007 Klub šachistů Říčany 1925 SE 1245 N2 PR za Haška
    22 42334 Zeman Jakub 2006 ŠK KDJS Sedlčany SE 1045 N1 PR za Fraňka
    23 41126 Šťastný Šimon 2006 Sokol Bakov nad Jizerou SC 1021 N2 PR za Hrubého
    41818 Šelder Stanislav 2006 Šachklub města Dobrovice SC 1000 N NE
    24 44736 Laniak Marek 2006 ŠK Milovice SD 1087 DK KM PR
    25 44764 Sedmihradský Tomáš 2008 ŠK Spartak Čelákovice SD 1000 DK KM PR
    26 43532 Pinkas Filip 2006 TJ Auto Škoda Mladá Boleslav SC 1070 DK P PR
    27 43533 Horna Kryštof 2007 TJ Auto Škoda Mladá Boleslav SC 1052 DK P PR
    28 38613 Karpecká Marie 2006 ŠK Řevnice SB 1222 D PR
    29 42249 Řepková Michaela 2006 SK DDM Slaný SB 1100 D PR
    30 43892 Pravdová Tereza 2007 Klub šachistů Říčany 1925 SE 1071 D PR
    31 40919 Lísková Tereza 2006 TJ Jince SA 1063 D PR
    32 42699 Němečková Kamila 2007 DDM Symfonie Poděbrady SD 1059 D PR
    33 42364 Havelková Anežka 2006 TJ Kavalier Sázava SE 1014 D PR
    34 44855 Šmejkalová Nicol 2006 TJ Jince SA 1000 D PR
    35 43866 Slavíková Nikol 2006 ŠK MDDM Úvaly SD 1000 D PR
    36 44633 Vohralíková Sabina 2008 ŠK Milovice SD 1000 D PR