Soutěže / 2015-2016 / Soutěže mládeže / Republikové soutěže mládeže

Mistrovství Čech do 12, 14 a 16 let 2015

Harrachov, 24.-31.10.2015


    Podrobné výsledky na chess-results.com
    Konečné pořadí
    H - pořadí v kategorii chlapců, D - pořadí v kategorii dívek
    Poř.HDJménoRtgKlubNar.BodyBHm.BH.Rp
    HD12
    11Mach Petr1634Sokol Praha-Kobylisy20057,537,547,51718
    22Vojta Jakub1701TJ Spartak Vlašim20057,041,052,01699
    33Rokoš Filip1508ŠK ORTEX Hradec Králové, z.s.20057,039,050,51669
    44Hrbek Tomáš1576ŠK Praha-Smíchov20046,541,552,01584
    55Rousek Jan1539Unichess20056,538,047,51616
    66Kůsa Jakub1606Karlovarský šachklub Tietz20056,537,047,51598
    77Hofman Kryštof16321. Novoborský ŠK20046,536,546,01596
    88Husa Daniel1447Unichess20056,536,046,51574
    99Hák David1751ŠACHklub Tábor20066,040,051,51659
    1010Jiroušek Jan14552222 ŠK Polabiny20046,036,547,01571
    1111Hosnedl Matyáš1675Šachová akademie VŠTE20046,035,546,01439
    1212Hejsek Lukáš1637TJ Bohemians Praha20046,033,042,51458
    1313Jun Rudolf1659TJ CHS Chotěboř20055,540,050,01529
    1414Švanda Adam1601TJ Štefanydes Polička20055,537,548,51441
    15Drašnar Lukáš1582TJ Sokol Vrchoviny20055,537,548,51506
    1616Pražák Viktor1435ŠK Lípa20045,537,047,51529
    1717Šťastný Jakub1464ŠK Střelnice Kadaň20045,535,044,01458
    1818Ret Adam Josef13902222 ŠK Polabiny20055,534,544,01431
    1919Dudek Vojtěch1470TJ Jawa Brodce20055,532,542,01414
    2020Laštovka Ondřej1195DDM Sokol Nymburk20045,530,539,01460
    2121Němeček Lukáš1462DDM Symfonie Poděbrady20045,038,550,01524
    2222Švejk Martin1428Sokol Mladá Boleslav20045,036,548,01496
    2323Dolenský Filip1291ŠK Libštát20075,036,046,01520
    2424Hlavina Matouš1519Sokol Nebušice20065,035,046,51395
    2525Hurtík Matěj12681. Novoborský ŠK20045,035,045,01423
    2626Flajšman Petr1407ŠK Dvorec20055,034,542,51402
    2727Růžička Filip1627ŠK PORG Praha20055,034,042,51412
    2828Placer Sebastian1396QCC České Budějovice20045,033,542,01438
    2929Hampl David1512Klub šachistů Říčany 192520055,031,540,51301
    301Marešová Michaela1379ŠK 64 Plzeň20055,031,039,01331
    3130Bartoš Václav1373Klub šachistů Říčany 192520045,029,538,01319
    3231Jareš Michal1693Šachový spolek Železné hory20055,029,538,01277
    3332Václavík Jan1200ŠK Teplice20065,029,537,51439
    342Šťastná Martina1513Šachová akademie VŠTE20055,029,037,51308
    3533Píše Michal1178Šachový klub Ústí nad Orlicí20044,540,551,01506
    3634Popovský Ondřej1380Sokol Buštěhrad20044,532,542,01364
    3735Kufel Pavol1229ŠK Teplice20044,532,040,51426
    3836Jelínek Oliver1135ŠK Řevnice20044,531,540,01356
    3937Ďuriančík Michal1182TJ Štefanydes Polička20064,528,037,01298
    4038Hruška Adam1123Sokol Nebušice20054,523,030,51236
    4139Skoumal Daniel1250Unichess20054,033,543,51378
    423Gárská Lenka1523ŠK Spartak Chodov20044,032,041,01302
    4340Langmajer Jan1290ŠK 64 Plzeň20054,031,540,51244
    4441Suchý Norbert1236Unichess20054,031,040,01319
    4542Vasilev Dan1194TJ Jawa Brodce20054,030,540,51324
    4643Stejskal Michal1246TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší20064,030,539,01275
    4744Matějíček Vojtěch1169ŠK Sokol Klatovy20054,030,538,01397
    4845Kačírek Jakub1257TJ Sokol Teplá20044,030,039,51233
    494Málková Barbora1139TJ Lanškroun20044,030,039,01296
    5046Reschel Jan1137ŠK DDM Třebechovice pod Orebem20064,028,037,01269
    515Dudlová Kateřina1146Šachový klub Ústí nad Orlicí20044,028,036,51269
    5247Studenovský Jaroslav1346Šachová akademie VŠTE20054,027,536,51168
    5348Rožek Jan1241Šachový spolek Železné hory20044,025,532,01203
    5449Křížek Kryštof1302TJ Spartak Vlašim20043,532,042,01238
    556Hušková Agáta1439TJ Desko Liberec20043,531,038,51132
    5650Palla Marek1203SK OAZA Praha20053,528,535,51245
    5751Zemen Pavel1359Klub šachistů Říčany 192520043,526,535,51156
    587Strnadová Monika1280Klub šachistů Říčany 192520053,526,534,01114
    5952Sichrovský Tomáš12321. Novoborský ŠK20043,526,034,51152
    6053Němeček Pavel1349DDM Symfonie Poděbrady20043,031,540,01140
    6154Dunda Andrej1174Klub šachistů Štětí20053,031,538,01223
    6255Papoušek Michal1098ŠK DDM Varnsdorf20063,028,034,51135
    6356Wildhaber Tomáš1349ŠK Spartak Chodov20063,027,536,01092
    6457Hauser Matthias1000TJ Desko Liberec20063,025,533,51062
    658Vaškovská Kateřina1094TJ Desko Liberec20043,023,030,51104
    669Semová Lada1250CHESS MOST20052,529,538,51068
    6710Žilavá Anežka1049ŠACHklub Tábor20052,523,029,01042
    6811Balínová Nicol1000ŠK Spartak Ústí nad Labem20062,025,533,01029
    6912Marxová Šárka1100TJ Jiskra Jaroměř20062,022,028,0961
    13Pichová Lucie1100TJ Hronov20052,022,028,0932
    7154Valdman Jakub100020062,019,525,0899
    7214Vodičková Nikol1000ŠK Svitavy20071,019,025,0794
    HD14
    11Ludvík Tomáš19442222 ŠK Polabiny20027,537,548,51958
    22Gloser David1734ŠK Lípa20027,038,048,01960
    33Říha Vojtěch1779ŠO Hlinsko20027,035,546,52026
    44Sýkora Marek1785TJ Desko Liberec20026,533,042,01730
    55Špreňar Petr1648ŠK Valdštejn Cheb20036,532,041,01640
    66Buločkin Martin1997Region Panda Rychnov nad Kněžnou20026,043,055,01872
    77Pravda Kryštof1689Sokol Praha-Kobylisy20026,040,050,51844
    88Bystrickiy Daniil1883ŠK Aurora-šach. škola Anatolije Kar20026,038,549,51817
    99Martirosyan Ara1856ŠK Aurora-šach. škola Anatolije Kar20036,037,548,51768
    1010Petr Jakub1915TJ Bohemians Praha20026,037,048,51754
    1111Stinka Jakub1813ŠACHklub Písek20036,034,043,51658
    1212Polanský Adam Luboš1724CHESS MOST20036,033,043,01627
    1313Hložek David1667ŠK 64 Plzeň20036,030,538,01676
    1414Haase Pavel2043ŠK PORG Praha20025,542,555,51799
    1515Kašpar Lukáš1620ŠK Dvorec20025,533,542,51680
    1616Škrabánek Matěj1567DDM Symfonie Poděbrady20035,533,042,51629
    1717Černíček Matyáš1435ŠK UNION Louny20025,532,541,51604
    181Bartošová Hana1437Klub šachistů Říčany 192520025,532,038,01514
    1918Pavlíček Lukáš1486TJ Štefanydes Polička20035,531,040,51521
    2019Zeman Daniel1533TJ Štefanydes Polička20035,530,039,51546
    2120Balín Daniel1529ŠK Spartak Ústí nad Labem20035,040,051,01666
    2221Šmíd Pavel1595ŠK Spartak Ústí nad Labem20035,037,047,01595
    2322Reljič Michael1498ŠK Sokol Vyšehrad20035,035,546,01583
    242Vašková Marie1474ŠO Hlinsko20025,035,044,51591
    23Fojt Petr1409ŠK AD Jičín20035,035,044,51609
    2624Brázda Vít15702222 ŠK Polabiny20035,032,041,51585
    2725Srba Stanislav1426ŠK Spartak Chodov20025,032,041,01537
    283Lorencová Michaela1408Šachová akademie VŠTE20025,027,035,01443
    2926Zvolenský David1567TJ Jawa Brodce20024,540,548,51631
    3027Novotný Martin1501DDM Symfonie Poděbrady20034,538,548,01581
    314Otrubová Kristýna1562Klub šachistů Říčany 192520034,537,548,51551
    3228Randák Richard1507ŠK Spartak Chodov20024,537,547,01547
    3329Simon Michal1490TJ Štefanydes Polička20024,534,544,51555
    3430Nechutný Michal1567TJ ZČE Plzeň20034,534,045,51511
    3531Mezera Matěj1607Sokol Buštěhrad20024,533,543,51498
    3632Kořínek Vojtěch1562ŠK Lípa20024,532,042,51476
    3733Žejdlík Erik15092222 ŠK Polabiny20034,531,541,01462
    3834Frk Lukáš1307DDM Praha 620024,531,039,51403
    3935Havelka František1371ŠK Řevnice20024,530,540,01459
    4036Šulc Jakub1504Šachklub města Dobrovice, z.s.20034,529,537,01445
    4137Fuciman Ondřej1338ŠK Veselí n.L.20034,529,037,51403
    4238Dolenský Štěpán1388ŠK Libštát20024,528,536,51430
    4339Sedlák Jakub1469ŠK Dvorec20024,032,540,51422
    4440Klabeneš Petr1306TJ CHS Chotěboř20024,030,538,51404
    455Kalousová Julie1376TJ Lanškroun20024,028,537,51297
    4641Škuthan Radek1411CHESS MOST20024,028,038,01322
    4742Kovářík Vojtěch1377Šachový klub Příbram-Baník20024,027,035,51337
    486Encinas Michelle Diane1353ŠK Sokol Vyšehrad20024,026,035,51239
    4943Harcuba Adam1453TJ Auto Škoda Mladá Boleslav20033,535,546,01459
    5044Podzimek Adam1381TJ Bižuterie Jablonec n.Nisou20023,533,544,01389
    5145Novotný Ondřej1493ŠO Hlinsko20033,533,041,51405
    527Pilná Jitka12412222 ŠK Polabiny20033,531,540,01298
    538Rosenbaumová Lea1378Šachový klub Zdice20023,530,539,51307
    5446Kurpil Lukáš1264TJ ČZ Strakonice20033,530,537,01305
    559Langmajerová Jana1184ŠK 64 Plzeň20023,527,534,01291
    5647Macháček Oldřich1227Šachový klub Zikuda Turnov - o.s.20023,526,033,01239
    5748Malimánek Marek1302ŠACHklub Tábor20033,030,037,51225
    5849Gárský Pavel1477ŠK Spartak Chodov20023,028,035,51242
    5950Přibyl Jiří1158ŠACHklub Tábor20023,026,535,01196
    6010Králová Gabriela1250TJ Sokol Zaječice20023,026,533,01226
    6111Postránecká Zuzana1166ŠK Sokol Vyšehrad20023,025,530,51162
    6212Holásková Veronika1144Šachový klub Ústí nad Orlicí20033,024,530,01200
    6313Žondecká Alexandra1089QCC České Budějovice20023,022,027,01131
    6414Raková Petra1028ŠK ORTEX Hradec Králové, z.s.20023,019,023,51104
    6515Trejbalová Eva1030ŠK 64 Plzeň20032,522,026,01104
    6616Capová Markéta1000TJ Klášterec nad Ohří20022,023,027,5915
    6751Podrazký Jan1275TJ Jiskra Tanvald20031,523,029,0954
    6817Zavitkovská Kateřina1021ŠK 64 Plzeň20020,019,526,5359
    HD16
    11Anaškin Arsenij2203ŠK Aurora-šach. škola Anatolije Kar20006,540,551,51991
    22Zeman Matyáš1954Šachový oddíl Hraničář Horní Stropn20016,540,050,02026
    33Pavelka Hubert Jan1875ŠK Spartak Ústí nad Labem20016,540,048,52074
    44Prokop Matěj1666ŠK Rapid Pardubice, o.s.20006,539,549,52109
    55Jelínek Michal1996SK OAZA Praha20006,537,047,02002
    66Tulis Jan1941TJ Štefanydes Polička20006,536,547,01981
    77Mládek Richard1954TJ Spartak Vlašim20026,038,048,02000
    88Aubrecht Petr1778TJ Bohemians Praha20006,036,046,01980
    99Slovák Kilián2080Sokol Praha-Kobylisy20006,034,044,01910
    1010Simet Martin2147TJ Plzeň Košutka z.s.20006,034,044,01915
    1111Půlpán Matěj19372222 ŠK Polabiny20016,034,042,51839
    1212Staněk Ondřej1896TJ Bohemians Praha20016,031,540,01799
    1313Žižka Petr1993TJ Bohemians Praha20015,537,547,51879
    1414Šolc Filip1922TJ Slavia Hradec Králové20015,535,045,51831
    1515Pařízek Vojtěch1959Sokol Praha-Kobylisy20005,530,040,01660
    1616Nový Filip1892SK OAZA Praha20005,041,051,01932
    171Brunová Blanka1762ŠK Karlovy Vary20005,040,050,51921
    1817Kozbert Tomáš1654TJ Bohemians Praha20015,036,547,01942
    1918Rastočný Josef1903Šachklub města Dobrovice, z.s.20005,036,045,51859
    2019Žejdlík Patrik16682222 ŠK Polabiny20005,036,045,51898
    2120Špička Jan1733ŠK Karlovy Vary20015,034,543,51839
    222Vilímová Julie1732Klub šachistů Říčany 192520025,033,040,01712
    2321Kubát Martin1671Sokol Praha-Kobylisy20005,032,042,01769
    2422Cach Ondřej15762222 ŠK Polabiny20015,031,037,51770
    2523Černý David1949TJ Hronov20015,030,540,01731
    26Kotál Václav1908Šachový oddíl Hraničář Horní Stropn20005,030,539,01677
    273Němcová Kamila1809SK OAZA Praha20005,030,039,01695
    2824Havelka Jiří1681ŠK Řevnice20014,536,546,51906
    2925Chajda Patrik1734Klub šachistů Říčany 192520004,533,043,01691
    3026Pelnář Jan1697Sokol Domažlice20014,533,041,51713
    3127Viták Jiří1782TJ Desko Liberec20014,532,042,01715
    3228Steinbauer Filip1819Šachový oddíl Hraničář Horní Stropn20014,531,541,51721
    3329Otruba Marek1685Klub šachistů Říčany 192520014,530,539,51644
    3430Civín Dominik1779ŠK Řevnice20004,529,539,51683
    3531Havelka Jonáš1579Šachová akademie VŠTE20014,529,539,01697
    3632Hung Do1474ŠK Spartak Ústí nad Labem20004,528,537,01670
    374Vlková Anežka1656TJ Spartak Vlašim20004,036,045,51834
    3833Kupsa Matěj1622TJ Lanškroun20014,035,045,01795
    3934Brejník Gustav1752ŠK Slavoj Litoměřice, o.s.20004,034,043,51729
    4035Flajšman Pavel1356ŠK Dvorec20024,031,540,01674
    4136Piskač Marek1635ŠK Teplice20014,028,537,01659
    425Tůmová Anna1658ŠACHklub Tábor20013,530,538,51585
    436Vítová Anna1638Sokol Hradec Králové20013,530,537,01603
    4437Nešpor Jakub2000TJ Štefanydes Polička20003,530,040,01562
    4538Sajdl Jan1658ŠK AD Jičín20003,529,539,51577
    4639Paulus Václav16311. Novoborský ŠK20013,529,538,51611
    4740Soukup Jiří1556Sokol Buštěhrad20013,529,035,01583
    4841Lhotský Zdeněk1693SK OAZA Praha20003,528,538,01596
    497Koubová Anna Marie1698Unichess20033,528,035,51478
    508Zlámaná Anna1770Klub šachistů Říčany 192520003,527,535,51471
    5142Trojtl Jan1452TJ Hronov20013,526,533,51527
    529Novotná Tereza1456DDM Symfonie Poděbrady20003,526,034,01552
    5343Běl Jan1336SŠK Heřmanova Huť/TJ DIOSS Nýřany20013,526,032,01529
    5444Sklenka Jan1430ŠK Řevnice20003,525,531,51521
    5545Kubát Ladislav1522ŠK Sokol Klatovy20003,023,028,51374
    5646Sivák Lukáš1290TJ Bižuterie Jablonec n.Nisou20013,022,528,01326
    5710Zemenová Veronika1340Klub šachistů Říčany 192520003,021,526,51380
    5847Šťastný Petr1566Šachová akademie VŠTE20002,025,032,01284
    5948David Miroslav1068ŠK Spartak Ústí nad Labem20011,021,527,01091
    6011Kurčíková Monika1100ŠK Spartak Chodov20010,521,527,51006