Soutěže / 2015-2016 / Soutěže mládeže / Krajské soutěže mládeže / Jednotlivci / Krajský přebor mládeže / Základní kolo KP mládeže - region SB - Kladno

O slánský helm 2015

Slaný, 10.10.2015


    Podrobné výsledky na chess-results.com
    Konečné pořadí v kategoriích KP
    14.10.2015 opraveno několika chyb
    GP - body Grand Prix - jen pro účastníky KP SB do celkového pořadí základního kola
    VT - nově uhraná výkonnostní třída (podle startovního ELO - třída může být i u těch, kteří už ji mají)
    host (není z regionu SB)
    Pořjménonar.ELOoddílbodyMBuchBuchFIDEGPVT
    H10
    1Seidl Jan20071165TJ Kralupy nad Vltavou6,023,032,026,0
    2Tutr Tomáš20071166Šachový klub Velvary5,522,532,524,01000,000
    3Cába Adam20071000Sokol Buštěhrad4,021,030,014,5925,0004
    4Kabourek Jakub20071100Sokol Buštěhrad4,019,026,517,0850,000
    5Minařík Martin20081000Sokol Buštěhrad4,018,524,514,0775,0004
    6Beaufort Oliver20071000ŠK Řevnice3,018,025,014,0700,000
    7Růžičková Ivana20071000Sokol Buštěhrad3,015,522,511,0625,000
    8Jarkovský Jan20071000Šachový klub Velvary3,014,519,57,0550,000
    9Vaněček Tadeáš20071000SK DDM Slaný3,014,020,011,0475,000
    10Mehes Lukáš20091000Sokol Buštěhrad2,515,521,59,5400,000
    11Janata Terenc20081000Sokol Buštěhrad2,015,022,06,0325,000
    12Chovan Ladislav20071000ŠK Rakovník2,014,521,57,5250,000
    13Grisa Filip20081000SK DDM Slaný2,014,520,06,0175,000
    14Ducháčová Michaela20081000Šachový klub Velvary1,015,521,53,0100,000
    H12
    1Tvaroh Vítek20051100Sokol Buštěhrad6,020,528,522,01000,000
    2Karpecká Marie20061213ŠK Řevnice5,022,531,023,0940,000
    3Lísková Tereza20061181TJ Jince5,022,530,522,0
    4Kočárek Ondřej20051072TJ Jince5,019,027,518,04
    5Hadrava Lukáš20051100Sokol Buštěhrad4,519,527,520,0880,000
    6Čuvala Tibor20061114Šachový klub Zdice4,022,529,519,0820,000
    7Novotný František20061010Sokol Buštěhrad4,021,530,019,0760,0004
    8Novák Radim20051000ŠŠAK Buštěhrad4,019,028,018,0700,0004
    9Straka Jakub20051081Sokol Buštěhrad4,018,527,016,0640,000
    10Šmejkalová Nicol20061000TJ Jince4,017,524,015,0
    11Karpecki Jiří20061056ŠK Řevnice4,017,024,516,0580,000
    12Buk Matyáš20051029Sokol Buštěhrad4,016,522,512,0520,000
    13Řepková Michaela20061100SK DDM Slaný3,518,026,014,5460,000
    14Mehesová Veronika20061100Sokol Buštěhrad3,018,025,015,0400,000
    15Novotný Tomáš20061000Šachový klub Velvary3,017,524,015,0340,000
    16Hofmeisterová Anežka20051000TJ Lokomotiva Beroun3,017,023,011,0280,000
    17Cába Filip20051000Sokol Buštěhrad3,016,524,511,0220,000
    18Břicháček Jiří20051000Sokol Buštěhrad2,517,525,59,5160,000
    19Grunt Tomáš20061000SK DDM Slaný2,516,522,59,5100,000
    H14
    1Handl Petr20041441Šachový klub Zdice5,522,531,523,01000,000
    2Šinágl Matěj20041362ŠK Řevnice4,022,028,519,0871,430
    3Beneš Matěj20031416Šachový klub Velvary4,018,025,516,0742,860
    4Kubín Lukáš20041251Sokol Buštěhrad4,017,525,017,0614,290
    5Hofmeister Matouš20031000TJ Lokomotiva Beroun3,018,525,515,0485,7104
    6Tůma Michal20041077TJ Kralupy nad Vltavou3,016,523,010,0
    7Albrecht Karel20041000ŠK Rakovník3,016,522,09,0357,140
    8Tůma Václav20041128TJ Kralupy nad Vltavou3,016,022,511,0
    9Šmejkal Jakub20031205TJ Jince2,018,025,07,0
    10Peták Petr20041106Sokol Buštěhrad2,014,519,54,0228,570
    11Šindelář Matěj20041100Šachový klub Velvary1,015,521,55,0100,000
    H16
    1Havelka František20021454ŠK Řevnice5,522,531,524,51000,000
    2Rosenbaumová Lea20021370Šachový klub Zdice5,023,533,521,5887,500
    3Lang David20021336Sokol Buštěhrad4,519,528,518,5775,000
    4Berdych Petr20011100ŠK Řevnice4,519,526,515,5662,5003
    5Hrdlička Jan20021240SK DDM Slaný4,020,528,519,0550,0003
    6Lhotský František20021179Sokol Buštěhrad4,018,526,515,0437,5003
    7Hanzlík Adam20011446ŠK Řevnice4,018,525,015,0325,000
    8Karpecki Jan20011221ŠK Řevnice3,016,524,011,0212,500
    9Belčenko Alexandr20021000Sokol Buštěhrad2,017,523,58,0100,000
    DML
    1Karpecká Marie20061213ŠK Řevnice5,022,531,023,0915,630
    2Lísková Tereza20061181TJ Jince5,022,530,522,0887,500
    3Šmejkalová Nicol20061000TJ Jince4,017,524,015,0606,250
    4Řepková Michaela20061100SK DDM Slaný3,518,026,014,5521,880
    5Mehesová Veronika20061100Sokol Buštěhrad3,018,025,015,0493,750
    6Hofmeisterová Anežka20051000TJ Lokomotiva Beroun3,017,023,011,0409,380
    7Růžičková Ivana20071000Sokol Buštěhrad3,015,522,511,0353,130
    8Ducháčová Michaela20081000Šachový klub Velvary1,015,521,53,0100,000
    DST
    1Rosenbaumová Lea20021370Šachový klub Zdice5,023,533,521,5865,000
    H18
    1Civín Dominik20001809ŠK Řevnice6,023,030,524,01000,000