Soutěže / 2015-2016 / Soutěže mládeže / Krajské soutěže mládeže / Jednotlivci / Krajský přebor mládeže / Základní kolo KP mládeže - region SB - Kladno

Velká cena města Buštěhradu 2016

Buštěhrad, 16.4.2016


    Podrobné výsledky na chess-results.com
    Konečné pořadí
    GP - body Grand Prix - jen pro účastníky KP SB do celkového pořadí základního kola
    VT - nově uhraná výkonnostní třída (podle startovního ELO - třída může být i u těch, kteří už ji mají)
    host (není z regionu SB)
    Pořjménonar.ELOoddílbodyMBuchBuchFIDEGPVT
    H10
    1Barták Josef20091106ŠK Řevnice4,019,528,020,01000,000
    2Cába Adam20071096Sokol Buštěhrad4,019,027,518,0935,7104
    3Suchý Erik20091087Sokol Nebušice4,019,026,516,04
    4Hosová Stella20081000Sokol Nebušice4,019,026,017,04
    5Minařík Martin20081018Sokol Buštěhrad3,024,033,518,0871,430
    6Kučera Matěj20081000Sokol Buštěhrad3,016,022,010,0807,140
    7Štěňo Patrik20081000ŠK Řevnice3,015,020,59,0742,860
    8Růžičková Ivana20071000Sokol Buštěhrad3,012,517,513,0678,570
    9Vaněček Tadeáš20071000SK DDM Slaný3,011,015,59,0614,290
    10Jarkovský Jan20071000Šachový klub Velvary2,516,522,08,0550,000
    11Beaufort Oliver20071000ŠK Řevnice2,516,023,010,0485,710
    12Burcal Sebastián20091000Šachový klub Zdice2,510,016,54,5421,430
    13Hrubý Filip20091000Sokol Buštěhrad2,018,526,510,0357,140
    14Skřivan Maxim20071000ŠK Rakovník2,016,021,08,0292,860
    15Grisa Filip20081000SK DDM Slaný1,513,019,03,5228,570
    16Kohm Patrik20091000Šachový klub Velvary1,015,022,04,0164,290
    17Bernášek Ondřej20071000Šachový klub Velvary1,013,521,55,0100,000
    H12
    1Čuvala Tibor20061381Šachový klub Zdice6,521,528,527,51000,000
    2Tvaroh Vítězslav20051425Sokol Buštěhrad6,024,533,526,0940,000
    3Mošovský Jakub20051326Sokol Buštěhrad5,524,033,023,5880,000
    4Hosová Sandra20061217Sokol Nebušice5,022,030,024,03
    5Straka Jakub20051117Sokol Buštěhrad5,021,530,521,0820,000
    6Hadrava Lukáš20051110Sokol Buštěhrad5,020,528,520,0760,000
    7Karpecká Marie20061145ŠK Řevnice5,018,525,518,0700,000
    8Karpecki Jiří20061261ŠK Řevnice5,015,020,016,0640,000
    9Novák Radim20051073Sokol Buštěhrad4,020,527,517,0580,0004
    10Novotný František20061089Sokol Buštěhrad4,019,026,516,0520,0004
    11Baláš Jan20051100ŠK Řevnice4,018,525,515,0460,000
    12Buk Matyáš20051007Sokol Buštěhrad4,017,524,514,0400,0004
    13Patroch Ota20051000Kladno3,515,521,511,0340,000
    14Grunt Tomáš20061000SK DDM Slaný3,514,521,511,0280,000
    15Cába Filip20051000Sokol Buštěhrad3,019,526,515,0220,000
    16Řepková Michaela20061008SK DDM Slaný2,018,025,012,0160,000
    17Vnuk Rostislav20061000Šachový klub Velvary2,012,016,56,0100,000
    H14
    1Jelínek Oliver20041474ŠK Řevnice4,515,523,515,51000,000
    2Popovský Ondřej20041341Sokol Buštěhrad4,019,026,517,0925,000
    3Šinágl Matěj20041242ŠK Řevnice4,016,022,013,0850,000
    4Beneš Matěj20031445Šachový klub Velvary3,519,028,015,0775,000
    5Handl Petr20041421Šachový klub Zdice3,516,022,014,5700,000
    6Tutr Tomáš20071295Šachový klub Velvary3,018,527,015,0625,000
    7Švarc Kryštof20091460Sokol Buštěhrad3,016,022,011,5550,000
    8Hofmeister Matouš20031000TJ Lokomotiva Beroun3,016,021,510,0475,0004
    9Kubín Lukáš20041269Sokol Buštěhrad3,012,517,59,0400,000
    10Šindelář Matěj20041042Šachový klub Velvary3,012,017,06,0325,0004
    11Peták Petr20041100Sokol Buštěhrad2,018,023,58,0250,000
    12Burcal Michal20041154Šachový klub Zdice1,515,521,06,5175,000
    13Vybíralová Tereza20041000Sokol Buštěhrad1,012,017,02,0100,000
    H16
    1Havelka Jiří20011592ŠK Řevnice6,020,530,025,51000,000
    2Rosenbaumová Lea20021507Šachový klub Zdice5,022,032,020,5887,500
    3Hanzlík Adam20011484ŠK Řevnice4,519,528,019,5775,000
    4Varadi Ondřej20011423Sokol Buštěhrad4,517,024,519,5662,500
    5Havelka František20021490ŠK Řevnice4,022,531,519,0550,000
    6Malý Lukáš20011404Sokol Buštěhrad4,020,026,017,5437,500
    7Lang David20021553Sokol Buštěhrad4,019,528,516,0325,000
    8Hrdlička Jan20021195SK DDM Slaný3,016,522,012,0212,500
    9Belčenko Alexandr20021028Sokol Buštěhrad1,017,523,06,0100,000
    DML
    1Vybíralová Tereza20041000Sokol Buštěhrad1,012,017,02,0100,000
    1Hosová Sandra20061217Sokol Nebušice5,022,030,024,0918,1803
    2Karpecká Marie20061145ŠK Řevnice5,018,525,518,0836,360
    3Hosová Stella20081000Sokol Nebušice4,019,026,017,0645,4504
    4Růžičková Ivana20071000Sokol Buštěhrad3,012,517,513,0400,000
    5Řepková Michaela20061008SK DDM Slaný2,018,025,012,0236,360
    DST
    1Rosenbaumová Lea20021507Šachový klub Zdice5,022,032,020,5921,740
    H18
    1Civín Dominik20001848ŠK Řevnice6,522,532,526,01000,000
    2Plhák Tomáš20001210Šachový klub Zdice2,516,021,511,5100,000